* Customizr v3.4.15 - en to nl translation catalogue (412 entries)

en: %1$s at %2$s
nl: %1$s op %2$s

en: &larr; Previous
nl: &larr; Vorige

en: &mdash; Demo Slider &mdash;
nl: &mdash; Demo slider &mdash;

en: &mdash; No slider &mdash;
nl: &mdash; Geen slider &mdash;

en: &mdash; Select a slider &mdash;
nl: &mdash; Selecteer eent slider &mdash;

en: (Edit)
nl: (Wijzig)

en: (updated %s days ago)
nl: (%s dagen geleden bijgewerkt)

en: (updated 1 day ago)
nl: (1 dag geleden bijgewerkt)

en: (updated on %1$s)
nl: (bijgewerkt op %1$s)

en: (updated today)
nl: (vandaag bijgewerkt)

en: 2 sidebars : Right and Left
nl: 2 zijbalken : Rechts en Links

en: 404 Not Found
nl: 404 Niet gevonden

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
nl: <span class="meta-nav">&larr;</span> Oudere commentaren

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
nl: <span class="meta-nav">&larr;</span> Oudere posts

en: <strong>We do our best do make Customizr the perfect free theme for you!</strong><br/> Please help support it's continued development with a donation of $20, $50, or even $100.
nl: <strong>We doen ons best voor u om van Customizr het perfecte gratis thema te maken!</strong><br/> Met een donatie van $20, $50 of zelfs $100 helpt u mee om de ontwikkeling door te laten gaan.

en: A static page
nl: Een statische pagina

en: About %s
nl: Over %s

en: About Customizr
nl: Over Customizr

en: Add a menu
nl: Voeg menu toe

en: Add a slider
nl: Voeg een slider toe

en: Add a slider to this post/page
nl: Voeg een slider toe aan deze post/pagina

en: Add to a slider
nl: Voeg aan een slider toe

en: Add to a slider (create one if needed)
nl: Voeg aan een slider toe (maak een slider indien nodig)

en: Add your custom css here and design live! (for advanced users)
nl: Voeg je eigen CSS hier toe en ontwerp live (voor gevorderde gebruikers)

en: Advanced options
nl: Geavanceerde opties

en: Advanced settings for the Customizr theme.
nl: Geavanceerde instellingen voor het Customizr thema.

en: After the title
nl: Achter de titel

en: Alert (orange)
nl: Waarschuwing (oranje)

en: Alternate thumbnail/content
nl: Alternatieve miniatuur/inhoud

en: Appears on posts, static pages, archives and search pages
nl: Verschijnt op posts, statische pagina's, archieven en zoekpagina's

en: Apply this height to all sliders
nl: Hoogte van toepassing op alle sliders

en: Archive titles
nl: Archieven titels

en: Archives
nl: Archieven

en: Author pages titles
nl: Auteur paginas titels

en: Autoscale images on zoom
nl: Automatische schaling van afbeeldingen bij zoomen

en: Back Home
nl: Terug naar Home

en: Back to top
nl: Terug naar boven

en: Before the title boxed
nl: Voor de titel in vak

en: Before the title in full width
nl: Voor de titel in volledige breedte

en: Black
nl: Zwart

en: Blue
nl: Blauw

en: Bottom
nl: Onder

en: Button Text
nl: Knop tekst

en: Button text
nl: Knop tekst

en: Button text (80 car. max length)
nl: Knop tekst (max. 80 kar.)

en: Category pages titles
nl: Categorië paginas titels

en: Change layout options
nl: Pas layout opties aan

en: Changelog in version %1$s
nl: Changelog in versie %1$s

en: Check the FAQ
nl: Bekijk de FAQ

en: Choose a linked page or post (among the last 100).
nl: Kies een pagina of post (van de laaste 100).

en: Choose a predefined skin
nl: Kies een vooraf gedefinieerde skin

en: Choose a slider
nl: Kies een slider

en: Choose content and layout
nl: Kies inhoud en layout

en: Choose the global default layout
nl: Kies het globale standaard layout

en: Choose the pages default layout
nl: Kies de default layout voor pagina's

en: Choose the posts default layout
nl: Kies de standaard layout voor Posts

en: Code snippets
nl: code fragmenten

en: Comment navigation
nl: Commentaar navigatie

en: Comment(s) on
nl: Commentaar op

en: Comments
nl: Commentaren

en: Comments are closed.
nl: Commentaren gesloten.

en: Comments bubble color
nl: Kleur van opmerkingen bubbel

en: Comments bubble shape
nl: Vorm van opmerkingen bubbel

en: Comments bubbles
nl: Opmerkingen bubbels

en: Content : home, posts, ...
nl: Inhoud : home, posts, ...

en: Content settings for the Customizr theme.
nl: Inhoud instellingen voor het Customizr thema.

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
nl: verder lezen <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Create a slider
nl: Maak een slider

en: Current slide
nl: Huidige slide

en: Custom
nl: Aangepast

en: Custom CSS
nl: Eigen CSS

en: Custom featured page %1$s
nl: Aangepaste Aanbevolen pagina %1$s

en: Customizer screen
nl: Customizer scherm

en: Customizr Showcase
nl: Customizr showcase

en: Customizr is a clean responsive theme
nl: Customizr is een schoon en snel thema

en: Daily Archives: %s
nl: Dagelijkse archieven: %s

en: Date of the last update
nl: Datum van de laatste update

en: Default %1$s layout is set to : %2$s
nl: Standaard %1$s layout staat op : %2$s

en: Default (grey)
nl: Standaard (grijs)

en: Default layout %1s
nl: Standaard layout %1s

en: Delay between each slides
nl: Pauze tussen elke slide

en: Delay between each slides in milliseconds (default : 5000 ms)
nl: Pauze tussen elke slide in milliseconden (standaard : 5000 ms)

en: Delete slider
nl: Verwijder slider

en: Delete this slider
nl: Verwijder deze slider

en: Description text (below the title, 250 car. max length)
nl: Omschrijving tekst (onder de titel, max. 250 kar.)

en: Design and layout
nl: Ontwerp en layout

en: Disable
nl: Uit

en: Display Breadcrumb
nl: Toon Breadcrumb

en: Display a back to top arrow on scroll
nl: Toon een zwarte pijl naar boven bij scrollen

en: Display a page icon next to the page title
nl: Toon een pagina icoon naast de paginatitel

en: Display a post icon next to the single post title
nl: Toon een bericht iccon naast de berichtentitel

en: Display a recent update notice
nl: Een recente update notificatie weergegeven

en: Display an icon next to each post title in an archive page
nl: Toon een icoon naast elke berichttitel op een archiefpagina

en: Display an icon next to the archive title
nl: Toon een icoon naast de archieftitel

en: Display hierarchical taxonomies (like categories)
nl: Weergeven van hiërarchische taxonomieën (als categorieën)

en: Display home featured pages area
nl: Toon uitgelichte pagina's

en: Display icons next to titles
nl: Toon iconen naast de titels

en: Display menu in a box
nl: Toon het menu in een vak

en: Display non-hierarchical taxonomies (like tags)
nl: Weergeven van niet-hiërarchische taxonomieën (zoals tags)

en: Display posts metas
nl: Toon berichten meta's

en: Display posts metas for single posts
nl: Toon berichten meta's voor enkel bericht

en: Display posts metas in post lists (archives, blog page)
nl: Toon berichten meta's in berichtenlijsten (archieven, blog pagina)

en: Display posts metas on home
nl: Toon berichten meta's op Home

en: Display the author
nl: Auteur weergeven

en: Display the breadcrumb in pages
nl: Toon Breadcrumb op pagina's

en: Display the breadcrumb in posts lists : blog page, archives, search results...
nl: 'breadcrumb' tonen in post lijsten : blog pagina, archieven, zoekresultaten...

en: Display the breadcrumb in single posts
nl: Toon Breadcrumb op berichtpagina

en: Display the breadcrumb on home page
nl: Toon Breadcrumb op de home pagina

en: Display the excerpt
nl: Fragment weergeven

en: Display the full content
nl: Volledige inhoud weergeven

en: Display the notice if the last update is less (strictly) than n days old
nl: Het bericht weergegeven als de laatste update minder (strikt) dan n dagen oud is

en: Display the number of comments in a bubble next to the post title
nl: Het aantal opmerkingen in een bubbel naast de berichttitel weergeven

en: Display the post thumbnails
nl: Toon de bericht miniatuur

en: Display the publication date
nl: Weergeven van de plaatsingsdatum

en: Display the tagline
nl: Toon de slogan

en: Display the update date
nl: Datum van update weergeven

en: Display top border
nl: Toon top rand

en: Do you think you made an awesome website that can inspire people? Submitting a site for review is quick and easy to do.
nl: Denkt u dat u een geweldige website heeft gemaakt die een inspiratie kan zijn voor anderen? Een website inzenden voor een review is snel en makkelijk te doen.

en: Don't display
nl: Niet tonen

en: Don't show any posts or page
nl: Laat geen enkele post of pagina zien

en: Dribbble profile url
nl: Dribble profiel URL

en: Easily take your web design one step further
nl: Gemakkelijk uw web ontwerp een stap verder brengen

en: Edit
nl: Wijzigen

en: Edit this slide
nl: Wijzig deze slide

en: Enable
nl: Aan

en: Enable comments on pages
nl: Sta commentaren toe op pagina's

en: Expand submenus on click
nl: Uitvouwen van submenu's bij klikken

en: Expand submenus on hover
nl: Uitvouwen van submenu's bij aanwijzen

en: Facebook profile url
nl: Facebook profiel URL

en: Fade effect on link hover
nl: Fade effect bij hover op een link

en: Favicon Upload (supported formats : .ico, .png, .gif)
nl: Favicon Upload (Ondersteunde indelingen : .ico, .png, .gif)

en: Featured page
nl: Uitgelichte pagina

en: Featured pages options
nl: Uitgelichte pagina's opties

en: Featured text %1$s (200 car. max)
nl: Aanbevolen tekst %1$s (200 kar. max.)

en: Featured text one (200 car. max)
nl: Uitgelichte tekst één (max 200 kar.)

en: Featured text three (200 car. max)
nl: Uitgelichte tekst drie (max 200 kar.)

en: Featured text two (200 car. max)
nl: Uitgelichte tekst twee (max 200 kar.)

en: Find inspiration for your next Customizr based website!
nl: Vind inspiratie voor uw volgende Customizr gebaseerde website!

en: Flat black
nl: Basis zwart

en: Flat orange
nl: Basis oranje

en: Flat purple
nl: Basis paars

en: Flat red
nl: Basis rood

en: Flat yellow
nl: Basis geel

en: Flickr url
nl: Flickr URL

en: Follow me on Dribbble
nl: Volg ons op Dribble

en: Follow me on Facebook
nl: Volg ons op Facebook

en: Follow me on Flickr
nl: Volg ons op Flickr

en: Follow me on Github
nl: Volg ons op Github

en: Follow me on Google+
nl: Volg ons op Google+

en: Follow me on Instagram
nl: Volg ons op Instagram

en: Follow me on LinkedIn
nl: Volg ons op LinkedIn

en: Follow me on Tumblr
nl: Volg ons op Tumblr

en: Follow me on Twitter
nl: Volg ons op Twitter

en: Follow me on WordPress
nl: Volg ons op WordPress

en: Follow me on Youtube
nl: Volg ons op Youtube

en: Follow us
nl: Volg ons

en: Footer
nl: Voettekst

en: Footer Widget Area One
nl: Footer Widget gebied één

en: Footer Widget Area Three
nl: Footer Widget gebied drie

en: Footer Widget Area Two
nl: Footer Widget gebied twee

en: Footer global settings
nl: Globale instellingen voettekst

en: Footer settings for the Customizr theme.
nl: Voettekst instellingen voor het Customizr thema.

en: Force default layout everywhere
nl: Forceer standaard layout overal

en: Force logo dimensions to max-width:250px and max-height:100px
nl: Forceer logo grootte naar maximaal 250px breed en 100px hoog

en: Front Page
nl: Front pagina

en: Front page
nl: Front pagina

en: Front page displays
nl: Front pagina toont

en: Full width slider
nl: Volle breedte slider

en: Github profile url
nl: Github profiel URL

en: Global settings
nl: Globale instellingen

en: Global settings for the Customizr theme :skin, socials, links...
nl: Globale instellingen vor het Customizr thema :skin, socials, links...

en: Go to Dashboard
nl: Ga naar Dashboard

en: Go to Dashboard &rarr; Home
nl: Ga naar het Dashboard &rarr; Home

en: Google+ profile url
nl: Google+ profiel URL

en: Green
nl: Groen

en: Green blue
nl: Groen blauw

en: Grey
nl: Grijs

en: Happy user of Customizr?
nl: Tevreden gebruiker van Customizr?

en: Header design and layout
nl: Kop ontwerp en layout

en: Header settings for the Customizr theme.
nl: Kop instellingen voor het Customizr thema.

en: Help
nl: Hulp

en: Home featured page one
nl: Uitgelichte pagina één

en: Home featured page three
nl: Uitgelichte pagina drie

en: Home featured page two
nl: Uitgelichte pagina twee

en: Hover move effect for the sub menu items
nl: Hover effect voor de submenu-items

en: How to create and use a child theme ?
nl: Hoe maakt en gebruik ik een child thema?

en: If checked, this option makes the header stick to the top of the page on scroll down.
nl: Wanneer deze optie is ingeschakeld zal de kop zichtbaar blijven wanneer er gescrold wordt.

en: If checked, this option will enable comments on pages. You can disable comments for a single page in the quick edit mode of the page list screen.
nl: Indien aangevinkt, zal deze optie opmerkingen op pagina's inschakelen. U kunt opmerkingen voor een enkele pagina uitschakelen in de snelle bewerkingsmodus van de pagina lijst uitschakelen.

en: If checked, this option wraps the header menu/tagline/social in a light grey box.
nl: Wanneer deze optie is ingeschakeld zal het hoofdmenu/de slogan/social media getoond worden in een lichtgrijs vak.

en: If enabled, this option activates a smooth page scroll when clicking on a link to an anchor of the same page.
nl: deze optie activeert een vloeiende pagina verschuiving wanneer er wordt geklikt op een link naar een anker van dezelfde pagina.

en: If enabled, this option will force images to fit the screen on lightbox zoom.
nl: Wanneer aangezet forceert deze optie de afbeelding grootte zodat deze ast in het scherm bij lightbox zoom.

en: If enabled, your website will include support for high resolution devices.
nl: Hiermee ondersteund uw website hoge resolutie apparaten.

en: If no featured image is set, use the last image attached to this post.
nl: Als er geen aanbevolen afbeelding is ingesteld, gebruikt dan de laatste afbeelding die aan dit bericht is gekoppeld.

en: If this option is checked, a customizable recent update notice is displayed next to the post title.
nl: Als deze optie is ingeschakeld, wordt een aanpasbare recente update notificatie weergegeven naast de berichttitel.

en: If this option is checked, additional date informations about the the last post update can be displayed (nothing will show up if the post has never been updated).
nl: Als deze optie is ingeschakeld, kan er extra datum informatie van de laatste update van de post worden weergegeven (niets zal verschijnen als de post nooit is bijgewerkt).

en: If this option is checked, your images will be resized with your custom height on upload. This is better for your overall loading performance.
nl: Als deze optie is aangevinkt, zal uw afbeeldingen worden aangepast met de aangepaste hoogte tijdens het uploaden. Dit is beter voor de algehele laadprestaties.

en: If you are happy with the theme, say it on wordpress.org and give Customizr a nice review! <br />(We are addicted to your feedbacks...)
nl: Als u tevreden bent met het theme, maak het kenbaar op wordpress.org en geef Customizr een mooie review! <br />(We zijn verzot op uw terugkoppelingen...)

en: Image settings
nl: Afbeeldingsinstellingen

en: Important (red)
nl: Belangrijk (rood)

en: Info (blue)
nl: Info (blauw)

en: Instagram profile url
nl: Instagram profiel URL

en: It is strongly recommended to regenerate your media library images in high definition with this free plugin
nl: Het is sterk aanbevolen om uw media bibliotheek afbeeldingen in high definition met deze gratis plugin opnieuw te genereren

en: Just use it as you want !
nl: Gebruik het zoals je wilt!

en: Large bubbles
nl: Grote bubbels

en: Layout Options
nl: Layout opties

en: Leave a comment
nl: Laat commentaar achter

en: Left
nl: LInks

en: Left Sidebar
nl: Linker zijbalk

en: Left sidebar
nl: Linker zijbalk

en: Light blue
nl: Lichtblauw

en: Light green
nl: Lichtgroen

en: Ligth grey
nl: Lichtgrijs

en: Link to full-size image
nl: Link naar afbeelding op ware grootte

en: LinkedIn profile url
nl: LinkedIn profiel URL

en: Links style and effects
nl: Stijl en effecten van links

en: Logo / title centered
nl: Logo / titel gecentreerd

en: Logo / title on the left
nl: Logo / titel links

en: Logo / title on the right
nl: Logo / titel rechts

en: Logo Upload (supported formats : .jpg, .png, .gif, svg, svgz)
nl: Logo Upload (ondersteunde indelingen : .jpg, .png, .gif, .svg, .svgz)

en: Main Menu
nl: Hoofdmenu

en: Many layout and design options are available from the WordPress customizer screen : see your changes live !
nl: Vele lay-out en ontwerp opties zijn beschikbaar vanuit het WordPress systeemaanpasser scherm: uw wijzigingen live zien!

en: Maximum number of posts per page
nl: Maximum aantal posts per pagina

en: Menu on the left
nl: Menu links

en: Menu on the right
nl: Menu rechts

en: Merge
nl: Samenvoegen

en: Minute %1$s
nl: Minuut %1$s

en: Missing Attachment
nl: Ontbrekende bijlage

en: Monthly Archives: %s
nl: Maandelijkse archieven: %s

en: Nb of days since last update
nl: Aantal dagen sinds de laatste update

en: Need help with Customizr? Click here!
nl: Hulp nodig met Customizr? Klik hier!

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
nl: Nieuwere commentaren <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
nl: Nieuwere posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Next &rarr;
nl: Volgende &rarr;

en: No
nl: Geen

en: No Image Selected
nl: Geen afbeelding geselecteerd

en: No link
nl: Geen link

en: No sidebars : full width layout
nl: Geen zijbalken : volle breedte layout

en: Note : the home page layout has to be set in the home page section
nl: Notitie: de layout voor de Home pagina moet ingesteld worden in de Home pagina sectie

en: One thought on
nl: Een gedachte over

en: Ooops, page not found
nl: Oeps, pagina niet gevonden

en: Open the description page of the Regenerate thumbnails plugin
nl: Open de pagina met de beschrijving van de plugin voor het regenereren van de miniaturen

en: Orange
nl: Oranje

en: Other comments settings
nl: Overige instellingen voor opmerkingen

en: Page %d
nl: Pagina %d

en: Page %s
nl: Pagina %s

en: Pages &amp; Posts Layout
nl: Pagina's &amp; posts layout

en: Pages:
nl: Pagina's:

en: Performance : use the minified CSS stylesheet
nl: Prestaties : gebruik het minified CSS stijlsheet

en: Permalink to %s
nl: Permalink naar %s

en: Pin me on Pinterest
nl: Pin ons op Pinterest

en: Pinterest profile url
nl: Pinterest profiel URL

en: Please include the following informations when posting support requests
nl: Vermeld de volgende informatie bij het aanvragen van ondersteuning

en: Post author
nl: Post auteur

en: Post lists : blog, archives, ...
nl: Berichtlijsten : blog, archieven, ...

en: Post metas (category, tags, custom taxonomies)
nl: Berichten meta's (categorie, tags, aangepaste taxonomiën)

en: Post navigation
nl: Post navigatie

en: Post thumbnail position
nl: Bericht miniatuur positie

en: Posts page
nl: Posts pagina

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Purple
nl: Paars

en: RSS feed (default is the wordpress feed)
nl: RSS feed (standaard is de WordPress feed)

en: Read more &raquo;
nl: Lees verder &raquo;

en: Read the documentation
nl: Lees de documentatie

en: Recently updated !
nl: Onlangs bijgewerkt!

en: Rectangular with blur effect on hover
nl: Rechthoekig met vervaag effect bij aanwijzen

en: Rectangular with no effect
nl: Rechthoekig zonder effect

en: Rectangular with unblur effect on hover
nl: Rechthoekig met verscherp effect bij aanwijzen

en: Red
nl: Rood

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Replace the default image slider's height
nl: Vervang de standaard hoogte van de slider afbeelding

en: Responsive settings
nl: Responsieve instellingen

en: Return to
nl: Terug naar

en: Reveal the sub-menus blocks with a fade effect
nl: Onthul het submenu met een fade-effect

en: Right
nl: Rechts

en: Right Sidebar
nl: Rechter zijbalk

en: Right sidebar
nl: Rechter zijbalk

en: Rounded, expand on hover
nl: Afgerond, vergroten bij aanwijzen

en: Rounded, no expansion
nl: Afgerond, geen vergroting

en: Search Results for :
nl: Zoek resultaten voor :

en: Search results for &quot;%1$s&quot;
nl: Zoek resultaat voor &quot;%1$s&quot;

en: Select a skin for Customizr
nl: Selecteer een skin voor Customizr

en: Select a specific layout for %1$s
nl: Selecteer een specifieke layout voor %1$s

en: Select a submenu expansion option
nl: Selecteer een optie voor de uitbreiding van het submenu

en: Select front page slider
nl: Selecteer Front pagina slider

en: Select the contexts
nl: Selecteer de contexten

en: Select the last update format
nl: Selecteer de notatie van de laatste update

en: Select the length of posts in lists (home, search, archives, ...)
nl: Selecteer de lengte van berichten in lijsten (home, zoeken, archieven,...)

en: Select the metas to display
nl: Selecteer de weer te geven Meta's

en: Set a maximum interval (in days) during which the last update notice will be displayed.
nl: Stel een maximale interval (in dagen) in waarop de laatste update aankondiging zal worden weergegeven.

en: Set slider's height in pixels
nl: Slider hoogte in pixels

en: Set the excerpt length (in number of words)
nl: De lengte van het fragment instellen (in aantal woorden)

en: Set the header z-index
nl: Pas de z-index van de kop aan

en: Set the thumbnail's max height in pixels
nl: Maximale hoogte van de miniatuur in pixels instellen

en: Set up breadcrumb options
nl: Pas breadcrumb opties aan

en: Set up comments options
nl: Pas commentaar opties aan

en: Set up footer global options
nl: Pas globale voettekst opties aan

en: Set up front page options
nl: Pas front pagina opties aan

en: Set up layout options
nl: Pas layout opties aan

en: Set up logo and favicon options
nl: Pas logo en favicon aan

en: Set up post lists options
nl: Pas berichtenlijst instellingen aan

en: Set up post metas options
nl: Pas berichten meta opties aan

en: Set up single posts options
nl: Pas enkel bericht opties aan

en: Set up the front page layout
nl: Pas de Front pagina layout aan

en: Set up the titles icons options
nl: Pas titel icoon opties aan

en: Set up your social links
nl: Pas social links aan

en: Show images
nl: Toon afbeeldingen

en: Single fonts
nl: Enkel fonts

en: Single posts
nl: Enkel bericht

en: Site Title & Tagline
nl: Website titel & slogan

en: Skin color
nl: Kleur van de skin

en: Slide Image
nl: Slide afbeelding

en: Slide Text
nl: Slide tekst

en: Slider Layout : set the slider in full width
nl: Slider layout : zet de slider op volledige breedte

en: Slider Options
nl: Slider opties

en: Slider options
nl: Slider opties

en: Sliders : display on loading icon before rendering the slides
nl: Sliders : toon het laad icoon voor het renderen van de slides

en: Small bubbles
nl: Kleine bubbels

en: Social link title in sidebars
nl: Sociale links in de zijbalken

en: Social links in footer
nl: Sociale links in de footer

en: Social links in header
nl: Sociale links in de header

en: Social links in left sidebar
nl: Sociale links in de linker zijbalk

en: Social links in right sidebar
nl: Sociale links in de rechter zijbalk

en: Sorry, but nothing matched your search criteria. Please try again with some different keywords.
nl: Sorry, er voldoet niets aan uw zoek criteria. Probeer het nog eens met andere woorden.

en: Sorry, but the requested page is not found. You might try a search below.
nl: Sorry, de gevraagde pagina is niet gevonden. U kunt een zoekopdracht proberen hieronder.

en: Speaking the Truth in times of universal deceit is a revolutionary act.
nl: De waarheid spreken in tijden van universeel bedrog is een revolutionaire daad.

en: Squared, expand on hover
nl: Vierkant, vergroten bij aanwijzen

en: Squared, no expansion
nl: Vierkant, geen vergroting

en: Sticky header : display the menu
nl: Vaste kop : toon het menu

en: Sticky header : display the tagline
nl: Vaste kop : toon de slogan

en: Sticky header : display the title / logo
nl: Vaste kop : toon de titel / logo

en: Sticky header : semi-transparent on scroll
nl: Vaste kop : semi-transparant bij scrollen

en: Sticky header : shrink title / logo
nl: Vaste kop : verklein titel / logo

en: Sticky on scroll
nl: Vastzetten bij scrollen

en: Subscribe to my rss feed
nl: Abonneer op onze RSS feed

en: Success (green)
nl: Succes (groen)

en: Success is the ability to go from one failure to another with no loss of enthusiasm...
nl: Succes is de mogelijkheid om van de ene storing naar de andere te gaan zonder verlies van enthousiasme...

en: System Informations
nl: Systeem informatie

en: The images are set with the "featured image" of each pages (in the page edit screen). Uncheck the option above to disable the featured page images.
nl: De afbeeldingen past u aan met de "Uitgelichte afbeelding" bij elke pagina (in het pagina bewerken scherm). Haal het vinkje hierboven weg om deze afbeelding niet te tonen.

en: The slider will be deleted permanently (images, call to actions and link will be kept).
nl: De slider zal permanent verwijderd worden (afbeeldingen, acties en link blijven bewaard).

en: This entry was posted
nl: Dit bericht is geplaatst

en: This entry was posted in %1$s
nl: Dit bericht werd gepost in %1$s

en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s
nl: Dit bericht werd gepost in %1$s en getagt %2$ s

en: This entry was posted on %1$s
nl: Dit bericht is geplaatst op %1$s

en: This entry was posted on %1$s<span class="by-author"> by %2$s</span>.
nl: Dit item is gepost op %1$s<span class="by-author"> door %2$s</span>.

en: This entry was tagged %2$s
nl: Dit bericht is getagt %2$ s

en: This option will override the specific layouts on all posts/pages, including the front page.
nl: Deze optie overschrijft de specifieke layouts op alle posts/pagina's, inclusief de Front pagina.

en: This showcase aims to show what can be done with Customizr and helping other users to find inspiration for their web design.
nl: Deze showcase laat zien wat er met Customizer gedaan kan worden en helpt andere gebruikers om inspiratie re vinden voor hun webdesign.

en: This slider has not slides to show. Go to the media library and start adding images to it.
nl: Deze slider bevat nog geen slides. Ga naar de media bibliotheek en voeg afbeeldingen aan de slider toe.

en: This theme requires WordPress 3.4+
nl: Dit theme vereist WordPress 3.4+

en: Thumbnails options
nl: Miniatuur opties

en: Thumbnails position
nl: Positie miniatuur

en: Thumbnails shape
nl: Vorm miniaturen

en: Title
nl: Titel

en: Title and text color
nl: Titel en tekst kleur

en: Title text (80 car. max length)
nl: Titel tekst (max. 80 kar.)

en: Titles icons settings
nl: Titel icoon instellingen

en: To copy the system infos, click below then press Ctrl + C (PC) or Cmd + C (Mac).
nl: Als u de systeem informatie wilt kopiëren, klik dan hieronder en druk op Ctrl + C (PC) of Cmd + C (Mac).

en: To create a new slider : open the media library, edit your images and add them to your new slider.
nl: Om een nieuwe slider te maken : open de media library en pas uw afbeeldingen aan. Voeg ze daarna toe aan de nieuwe slider.

en: Top
nl: Boven

en: Tumblr url
nl: Tumbl URL

en: Twitter profile url
nl: Twitter profiel URL

en: Uncheck this option to remove the colored top border.
nl: Deselecteer deze optie om de gekleurde top rand te verwijderen.

en: Update notice style
nl: Update kennisgeving stijl

en: Update notice text
nl: Bericht tekst bijwerken

en: Upgrade Wordpress Now
nl: Upgrade WordPress nu

en: Use this field to test small chunks of CSS code. For important CSS customizations, you'll want to modify the style.css file of a
nl: Gebruik dit veld voor het testen van kleine stukjes CSS-code. Voor belangrijke CSS aanpassingen, wijzigt u het style.css bestand van een

en: Using the minified version of the skin stylesheet will speed up your webpage load time.
nl: Gebruik van de minified versie van de skin stijlsheet zal uw pagina sneller doen laden.

en: Various images settings
nl: Diverse afbeeldingsinstellingen

en: Various links settings
nl: Diverse link instellingen

en: Various settings for responsive display
nl: Diverse instellingen voor het responsieve  beeld

en: View all posts by %s
nl: Bekijk alle posts van %s

en: View all posts by %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
nl: Bekijk alle posts door %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: View all posts in %s
nl: Bekijk alle posts in %s

en: Visit the extension's page
nl: Bezoek de extensies pagina

en: Visit the showcase
nl: Bezoek de showcase

en: WP footer widgets : display icons next to titles
nl: WP voettekst widgets : pictogrammen naast titels weergeven

en: WP sidebar widgets : display icons next to titles
nl: WP zijbalk widgets: pictogrammen naast titels weergeven

en: We need sponsors!
nl: We zijn sponsoren nodig!

en: What is
nl: Wat is

en: When this option is checked, a contextual icon is displayed next to the titles of pages, posts, archives, and WP built-in widgets.
nl: Wanneer deze optie is ingeschakeld, wordt een contextuele pictogram weergegeven naast de titels van pagina's, berichten, archieven en WP ingebouwde widgets.

en: When this option is checked, a post type icon is displayed on the left of each post titles in an archive page. An archive page can be : category, tag, author, date archive, custom taxonomies, search results.
nl: Wanneer deze optie is ingeschakeld, wordt een berichtenicoon aan de linkerkant van elk berichtentitel in een archiefpagina weergegeven. Een archiefpagina kan worden: categorie, tag, auteur, datum archief, aangepaste taxonomieën, zoekresultaten.

en: When this option is checked, an archive type icon is displayed in the heading of every types of archives, on the left of the title. An archive page can be : category, tag, author, date archive, custom taxonomies, search results.
nl: Wanneer deze optie is ingeschakeld, wordt een archiefpictogram weergegeven in de kop van elk soort archief aan de linkerkant van de titel. Een archiefpagina kan worden: categorie, tag, auteur, datum archief, aangepaste taxonomieën, zoekresultaten.

en: When this option is checked, the post metas (like taxonomies, date and author) are displayed below the post titles.
nl: Wanneer deze optie is ingeschakeld, worden de berichten meta's (zoals taxonomieën, datum en auteur) weergegeven onder de posttitels.

en: When this option is checked, the post thumbnails are displayed in all post lists : blog, archives, author page, search pages, ...
nl: Wanneer deze optie is ingeschakeld, worden de berichtminiaturen weergegeven in alle berichtlijsten: blog, archieven, auteur pagina, zoekpagina's...

en: Will be hidden if empty
nl: Verborgen wanneer leeg

en: WordPress profile url
nl: WordPress profiel URL

en: Yearly Archives: %s
nl: Jaarlijkse archieven: %s

en: Yellow
nl: Geel

en: You are using a child theme of Customizr %1$s : always check the %2$s after upgrading to see if a function or a template has been deprecated.
nl: U gebruikt een child theme van Customizr %1$s : controleer altijd de %2$s na een upgrade om te zien of er een functie of template is verdwenen.

en: You can define a specific layout for %1$s by using the pre-defined left and right sidebars. The default layouts can be defined in the WordPress customizer screen %2$s.<br />
nl: U kunt een specifieke layout voor %1$s definiëren door de voor gedefinieerde linker en rechter zijbalken te gebruiken. De standaard layouts kunnen gedefinieerd worden in het WordPress aanpas scherm %2$s.<br />

en: You have checked the <i>"Force global default layout for all posts and pages"</i>, you must unchecked this option to enable a specific layout for this post.
nl: U heeft de <i>"Forceer globale standaard layout voor alle posts en pagina's"</i> geselecteerd. Deze moet u deselecteren om een specifieke layout voor deze post te kunnen gebruiken.

en: You haven't create any slider yet. Go to the media library, edit your images and add them to your sliders.
nl: U heeft nog geen slider aangemaakt. Ga naar de media bibliotheek en pas uw afbeeldingen aan. Voeg ze daarna toe aan de sliders.

en: You haven't create any slider yet. Write a slider name and click on the button to add you first slider.
nl: U heeft nog geen slider gemaakt. Type een naam voor de slider en klik op de knop om uw eerste slider aan te maken.

en: You might want to regenerate your thumbnails.
nl: Wellicht wilt u de miniaturen opnieuw genereren

en: You need to select a page first. Leave this field empty if you want to use the page excerpt.
nl: U moet eerst een pagina selecteren. Laat dit veld leeg om de standaard tekst te tonen.

en: Your comment is awaiting moderation.
nl: Uw commentaar is in afwachting van goedkeuring

en: Your latest posts
nl: Uw laatste posts

en: Youtube profile url
nl: Youtube profiel URL

en: and posted on %1$s
nl: en geplaatst op %1$s

en: at dimensions
nl: bij dimensies

en: by %1$s
nl: door %1$s

en: child theme.
nl: child thema.

en: discussion settings page.
nl: Pagina voor het instellen van discussies.

en: here
nl: hier

en: on %1$s
nl: op %1$s

en: pages
nl: pagina's

en: regenerate thumbnails
nl: genereren van miniaturen

en: the z-index
nl: de z-index

en: this page
nl: deze pagina

en: this post
nl: deze post

en: thoughts on
nl: Gedachten over

en: {no title} Read the post &raquo;
nl: {geen titel} Lees post &raquo;
