Airin Blog - en to hr_HR translation catalogue (1129 entries)

en: 
    			This will disable the heavy menu and enable the pure CSS menu.
    			Pros: Disables JS scripts, which can be important for speed since the menu is at the top of the site.
    			Cons: Support for keyboard control will be disabled. The arrows (icons) of the menu control are disabled.
hr_HR: 
    			Ovo će onemogućiti teški izbornik i omogućiti čisti CSS izbornik.
    			Prednosti: Onemogućuje JS skripte, što može biti važno za brzinu jer se izbornik nalazi na vrhu stranice.
    			Nedostaci: Podrška za upravljanje tipkovnicom bit će onemogućena. Strelice (ikone) kontrole izbornika su onemogućene.

en: 
    			This will disable the script that improves the appearance and usability of drop-down lists.
    			For example, in the widget (Categories) it adds a live search filter if the list is long.
    			This will not affect the menu.
    			Disable it if site loading speed is important to you and you do not use drop-down lists.
hr_HR: 
    Ovo će onemogućiti skriptu koja poboljšava izgled i upotrebljivost padajućih popisa.
    Na primjer, u widgetu (Kategorije) dodaje se filtar za pretraživanje uživo ako je popis dugačak.
    Ovo neće utjecati na izbornik.
    Onemogućite ga ako vam je brzina učitavanja web-mjesta važna i ne koristite padajuće popise.

en: 
    			This will disable the script that moves the form for adding a comment under the comment, in which we clicked on the link (answer).
    			This happens without reloading the page and improves interaction with the comment form.
    			Disable it if this is not important to you.
hr_HR: 
    Ovo će onemogućiti skriptu koja pomiče obrazac za dodavanje komentara ispod komentara, u kojem smo kliknuli na poveznicu (odgovor). 
    To se događa bez ponovnog učitavanja stranice i poboljšava interakciju s obrascem za komentare. 
    Onemogućite ga ako vam to nije važno.

en: 
     Important!
    
     You are deleting all settings for the current theme.
    
     This action is irreversible!
hr_HR: 
    Važno!
    
    Brišete sve postavke za trenutnu temu.
    
    Ova radnja je nepovratna!

en: 
     Important!
    
     You change all colors of the current theme.
    
     This action is irreversible!
hr_HR: 
    Važno!
    
    Mijenjate sve boje trenutne teme.
    
    Ova radnja je nepovratna!

en: %1$s have their own flexible settings. Disabling this setting can be useful if you want to control the design of %1$s yourself
hr_HR: %1$s imaju vlastite fleksibilne postavke. Onemogućavanje ove postavke može biti korisno ako želite sami kontrolirati dizajn %1$s

en: %1$s installed and activated successfully.
hr_HR: %1$s instalirano i aktivirano uspješno.

en: %1$s installed successfully.
hr_HR: Instaliranje %1$s uspješno završeno.

en: %s sizes
hr_HR: %s veličina

en: (Buttons, icons, lines and other design elements)
hr_HR: (Gumbi, ikone, linije i ostali elementi dizajna)

en: (Comparison of Versions)
hr_HR: (Usporedba verzija)

en: (For this to work, you need to activate social links in the "Social Links" section)
hr_HR: (Da bi ovo funkcioniralo, morate aktivirati društvene poveznice u odjeljku "Društvene poveznice")

en: (If disabled, the title is hidden only visually. The entered text will continue to be present for the main page in h1 tags)
hr_HR: (Ako je onemogućeno, naslov je skriven samo vizualno. Uneseni tekst će i dalje biti prisutan za glavnu stranicu u h1 oznakama)

en: (Post blocks, as well as pagination, are configured in the "Categories" section)
hr_HR: (Blokovi objava, kao i paginacija, konfiguriraju se u odjeljku "Kategorije")

en: (The color is selected based on the background of the content part)
hr_HR: (Boja se odabire na temelju pozadine sadržaja)

en: (The function automatically fills the ALT tag for the image when you upload a file while in a text editor. Based on the title in the current post or page.)
hr_HR: (Funkcija automatski popunjava ALT oznaku za sliku kada prenesete datoteku dok ste u uređivaču teksta. Na temelju naslova u trenutnoj objavi ili stranici.)

en: 150 symbols
hr_HR: 150 simbola

en: A graphical mega menu with its own customizer is available in the premium version
hr_HR: Grafički mega izbornik s vlastitim alatom za prilagodbu dostupan je u premium verziji

en: ALT value for the image
hr_HR: ALT vrijednost za sliku

en: Ability to change %s graphics engine (useful if large photos are not loading)
hr_HR: Mogućnost promjene grafičkog mehanizma %s (korisno ako se velike fotografije ne učitavaju)

en: Ability to choose your own sidebar orientation for posts and pages
hr_HR: Mogućnost odabira vlastite orijentacije bočne trake za objave i stranice

en: Above the heading on the page
hr_HR: Iznad naslova na stranici

en: Above the list of products on the shopping cart page
hr_HR: Iznad popisa proizvoda na stranici košarice

en: Above the order information on the page - Order accepted
hr_HR: Iznad informacija o narudžbi na stranici - Narudžba prihvaćena

en: Above the product grid
hr_HR: Iznad mreže proizvoda

en: Account
hr_HR: Račun

en: Activate
hr_HR: Aktiviraj

en: Activate %2$s
hr_HR: Aktiviraj %2$s

en: Activate - Automatic background color for block quotes
hr_HR: Aktiviraj - Automatska boja pozadine za blok citate

en: Activate - Meta tags in categories
hr_HR: Aktiviraj - Meta oznake u kategorijama

en: Activate author section
hr_HR: Aktiviraj odjeljak autora

en: Activate bottom menu
hr_HR: Aktiviraj donji izbornik

en: Activate fluently movement for blocks
hr_HR: Aktivirajte tečno kretanje za blokove

en: Activate footer
hr_HR: Aktiviraj podnožje

en: Activate meta tags in posts
hr_HR: Aktivirajte meta oznake u objavama

en: Activate pagination in categories
hr_HR: Aktivirajte paginaciju u kategorijama

en: Activate pagination on the homepage
hr_HR: Aktivirajte paginaciju na početnoj stranici

en: Activate related posts
hr_HR: Aktiviraj povezane objave

en: Activate sections with blocks on the main
hr_HR: Aktivirajte odjeljke s blokovima na glavnoj stranici

en: Activate social links
hr_HR: Aktivirajte društvene poveznice

en: Activate the menu location for this to work
hr_HR: Aktivirajte lokaciju izbornika da bi ovo funkcioniralo

en: Activate top Search
hr_HR: Aktiviraj vrhunsko pretraživanje

en: Activate top banner
hr_HR: Aktiviraj gornji banner

en: Activate your names for user roles
hr_HR: Aktivirajte svoja imena za korisničke uloge

en: Active
hr_HR: Aktivno

en: Add a "Read more" button
hr_HR: Dodajte gumb "Pročitajte više"

en: Add a new image size and apply the default for the main image of posts and pages
hr_HR: Dodajte novu veličinu slike i primijenite zadanu vrijednost za glavnu sliku objava i stranica

en: Add an inscription (Out of stock) on the product page
hr_HR: Dodajte natpis (Nema na zalihi) na stranicu proizvoda

en: Add author latest posts to author section
hr_HR: Dodaj najnovije objave autora u odjeljak za autore

en: Add background for icon
hr_HR: Dodajte pozadinu za ikonu

en: Add block
hr_HR: Dodaj blok

en: Add breadcrumbs to product category pages
hr_HR: Dodajte navigacijske mrvice na stranice kategorija proizvoda

en: Add breadcrumbs to product pages
hr_HR: Dodajte navigacijske mrvice na stranice proizvoda

en: Add custom value for H2 header
hr_HR: Dodajte prilagođenu vrijednost za H2 zaglavlje

en: Add custom value for H3 - H6 header
hr_HR: Dodajte prilagođenu vrijednost za zaglavlje H3 - H6

en: Add decryption of meta tags in taxonomy
hr_HR: Dodavanje dešifriranja meta oznaka u taksonomiji

en: Add decryption of meta tags to meta boxs
hr_HR: Dodajte dešifriranje meta oznaka u meta okvire

en: Add dividing line
hr_HR: Dodaj razdjelnu liniju

en: Add icon to quote block
hr_HR: Dodaj ikonu u blok citata

en: Add label to header H2 counter
hr_HR: Dodaj oznaku u zaglavlje H2 brojača

en: Add label to header H3 - H6 counter
hr_HR: Dodaj oznaku u zaglavlje H3 - H6 brojač

en: Add margin at the top and bottom of the site (PC version only)
hr_HR: Dodajte marginu na vrhu i dnu stranice (samo PC verzija)

en: Add popular products to products page
hr_HR: Dodajte popularne proizvode na stranicu proizvoda

en: Add post date to author section
hr_HR: Dodaj datum objave u odjeljak autora

en: Add section
hr_HR: Dodaj odjeljak

en: Add the inscription (Out of stock) to the product card in the product grid
hr_HR: Dodajte natpis (Nema na zalihi) na karticu proizvoda u mreži proizvoda

en: Add tooltips to meta boxs in categories
hr_HR: Dodajte opise alata u meta okvire u kategorijama

en: Add tooltips to meta boxs in posts
hr_HR: Dodajte opise alata u meta okvire u objavama

en: Add-Ons
hr_HR: Dodaci

en: Additional functionality for the %s
hr_HR: Dodatne funkcionalnosti za %s

en: Additional support for %s subscriptions
hr_HR: Dodatna podrška za %s pretplate

en: Additional useful functionality in the admin panel
hr_HR: Dodatne korisne funkcionalnosti u administratorskoj ploči

en: Additional widgets
hr_HR: Dodatni widgeti

en: Additional widgets for the front part
hr_HR: Dodatni widgeti za prednji dio

en: Advanced settings (%s)
hr_HR: Napredne postavke (%s)

en: Affiliate program
hr_HR: Partnerski program

en: After
hr_HR: Nakon

en: After Wide slider
hr_HR: Nakon širokog klizača

en: After activating the plugin, the widgets will appear in the section - "Appearance" - "Widgets"
hr_HR: Nakon aktiviranja dodatka, widgeti će se pojaviti u odjeljku - "Izgled" - "Widgeti"

en: After activating the plugin, these options will appear in the section - "Appearance" - "%s" - in the new tab "Extended"
hr_HR: Nakon aktiviranja dodatka, ove će se opcije pojaviti u odjeljku - "Izgled" - "%s" - u novoj kartici "Prošireno"

en: After applying, all new uploaded images will be supplemented with the new size, which is apply by default for the main image of posts and pages.
hr_HR: Nakon primjene, sve novo prenesene slike bit će dopunjene novom veličinom koja se prema zadanim postavkama primjenjuje za glavnu sliku objava i stranica.

en: After main menu
hr_HR: Nakon glavnog izbornika

en: After the "Rrecent posts" section on the main page
hr_HR: Nakon odjeljka "Nedavne objave" na glavnoj stranici

en: After the banner and social links
hr_HR: Nakon banera i poveznica na društvene mreže

en: After the cart totals on the cart page
hr_HR: Nakon što se na stranici košarice prikaže ukupni iznos u košarici

en: After the information about the order on the page - Order accepted
hr_HR: Nakon što se na stranici pojave informacije o narudžbi - Narudžba prihvaćena

en: After the list of posts on the category page
hr_HR: Nakon popisa objava na stranici kategorije

en: After the list of products on the cart page
hr_HR: Nakon popisa proizvoda na stranici košarice

en: After the price on the product page
hr_HR: Nakon cijene na stranici proizvoda

en: After the product grid
hr_HR: Nakon mreže proizvoda

en: After the title inside the page
hr_HR: Nakon naslova unutar stranice

en: After the title on the page
hr_HR: Nakon naslova na stranici

en: After the title on the product page
hr_HR: Nakon naslova na stranici proizvoda

en: After top menu
hr_HR: Nakon glavnog izbornika

en: Airin Blog - is a Multipurpose, responsive, fast, minimal magazine theme for blogs and article sites, news and media, with many settings for all occasions. Modern minimalism combined with versatility and adaptability. Lots of customization options that will provide endless options for creating a unique site. Flexible functionality - different sidebar orientation, flexible header with logo, 4 menu locations, main menu (mega menu), three pagination options, breadcrumbs, author block and related posts. Powerful Typography - Change font size and line height, choose fonts, add color typography for posts and pages. Clean code, no frameworks, full support for the WordPress visual customizer. Speed, adaptability and modularity. A minimum of scripts for modules to work. Decide for yourself which modules will work. SEO optimization with correct titles and markup. Adaptation for WooCommerce, Elementor, bbPress, Events Calendar, Jetpack, WPML. Watch full demos here - web-zone.org/airin-blog
hr_HR: Airin Blog - je višenamjenska, responzivna, brza, minimalistička tema za blogove i stranice s člancima, vijestima i medijima, s mnogo postavki za sve prigode. Moderni minimalizam u kombinaciji sa svestranošću i prilagodljivošću. Mnogo opcija prilagodbe koje će pružiti beskrajne mogućnosti za stvaranje jedinstvene stranice. Fleksibilna funkcionalnost - različita orijentacija bočne trake, fleksibilno zaglavlje s logotipom, 4 lokacije izbornika, glavni izbornik (mega izbornik), tri opcije paginacije, mrvice, blok autora i povezane objave. Moćna tipografija - Promijenite veličinu fonta i visinu retka, odaberite fontove, dodajte tipografiju u boji za objave i stranice. Čist kod, bez okvira, puna podrška za vizualni alat za prilagodbu WordPressa. Brzina, prilagodljivost i modularnost. Minimalno skripti za rad modula. Sami odlučite koji će moduli raditi. SEO optimizacija s ispravnim naslovima i oznakama. Prilagodba za WooCommerce, Elementor, bbPress, Events Calendar, Jetpack, WPML. Pogledajte cijele demo verzije ovdje - web-zone.org/airin-blog

en: Align meta boxs to the center
hr_HR: Poravnaj meta okvire u sredinu

en: All categories
hr_HR: Sve kategorije

en: All installations and activations have been completed.
hr_HR: Sve instalacije i aktivacije su uspješno završene.

en: All installations have been completed.
hr_HR: Sve instalacije su završene.

en: All plugins installed and activated successfully. %1$s
hr_HR: Svi dodaci su instalirani i uspješno aktivirani. %1$s

en: All settings of the front part of the theme are located in the visual editor
hr_HR: Sve postavke prednjeg dijela teme nalaze se u vizualnom uređivaču

en: All settings saved!
hr_HR: Sve postavke spremljene!

en: All site
hr_HR: Sva stranica

en: All these files take up a huge amount of space, while some of them are not used at all.
hr_HR: Sve te datoteke zauzimaju ogromnu količinu prostora, dok se neke od njih uopće ne koriste.

en: An error occurred while installing %1$s: <strong>%2$s</strong>.
hr_HR: Dogodila se greška prilikom instaliranja %1$s: <strong>%2$s</strong>.

en: Animated blackout
hr_HR: Animirano zamračenje

en: Animation for auto slider
hr_HR: Animacija za automatski klizač

en: Animation for posts blocks in categories (on hover)
hr_HR: Animacija za blokove objava u kategorijama (pri lebdenju mišem)

en: Animation of social links
hr_HR: Animacija društvenih poveznica

en: Appearance
hr_HR: Izgled

en: Applies for sections on the main page and category pages
hr_HR: Odnosi se na odjeljke na glavnoj stranici i stranicama kategorija

en: Apply
hr_HR: Primjeni

en: Apply styles to %s
hr_HR: Primijeni stilove na %s

en: Archives
hr_HR: Arhiva

en: Arrow
hr_HR: Strelica

en: Arrow right and down
hr_HR: Strelica desno i dolje

en: Arrow to down
hr_HR: Strelica prema dolje

en: Arrowhead
hr_HR: Vrh strelice

en: At the beginning
hr_HR: Na početku

en: At the bottom of personal account
hr_HR: Na dnu osobnog računa

en: At the bottom of the dashboard tab in personal account
hr_HR: Na dnu kartice nadzorne ploče u osobnom računu

en: At the bottom of the page - Order accepted
hr_HR: Na dnu stranice - Narudžba prihvaćena

en: At the bottom of the product data on the product page
hr_HR: Na dnu podataka o proizvodu na stranici proizvoda

en: At the end
hr_HR: Na kraju

en: At the end of the order page
hr_HR: Na kraju stranice narudžbe

en: At the end of the page
hr_HR: Na kraju stranice

en: At the end of the post
hr_HR: Na kraju posta

en: At the end of the product page
hr_HR: Na kraju stranice proizvoda

en: At the top of the product page
hr_HR: Na vrhu stranice proizvoda

en: Attention triangle
hr_HR: Trokut pažnje

en: Author
hr_HR: Autor

en: Author photo
hr_HR: Fotografija autora

en: Author posts title
hr_HR: Naslov objave autora

en: Author section
hr_HR: Odjeljak za autore

en: Author:
hr_HR: Autor:

en: Automatic addition of ALT to images from the title of the post
hr_HR: Automatsko dodavanje ALT-a slikama iz naslova objave

en: Available features
hr_HR: Dostupne značajke

en: Available version:
hr_HR: Dostupna verzija:

en: Avatar URL (only external address), demo -
hr_HR: URL avatara (samo vanjska adresa), demo -

en: Avatar for users
hr_HR: Avatar za korisnike

en: Average
hr_HR: Prosječno

en: Background
hr_HR: Pozadina

en: Background color
hr_HR: Boja pozadine

en: Background color for dropdown menu links (on hover)
hr_HR: Boja pozadine za veze padajućeg izbornika (pri prelasku mišem)

en: Background color for posts (on hover)
hr_HR: Boja pozadine za objave (pri prelasku mišem)

en: Background color for posts blocks in categories
hr_HR: Boja pozadine za blokove objava u kategorijama

en: Background color for quote block
hr_HR: Boja pozadine za blok citata

en: Background color main menu (on hover)
hr_HR: Boja pozadine glavnog izbornika (pri prelasku mišem)

en: Background color main menu, footer and widget titles
hr_HR: Boja pozadine glavnog izbornika, podnožja i naslova widgeta

en: Background color of H2 headings
hr_HR: Boja pozadine H2 naslova

en: Background color of H3 - H6 headings
hr_HR: Boja pozadine zaglavlja H3 - H6

en: Background color of icons and lines for H3 - H6 headings
hr_HR: Boja pozadine ikona i linija za naslove H3 - H6

en: Background color of icons and lines for block quotes
hr_HR: Boja pozadine ikona i linija za blok citate

en: Background color of icons and lines of H2 headings
hr_HR: Boja pozadine ikona i redaka H2 naslova

en: Background color of menu items of basic widgets
hr_HR: Boja pozadine stavki izbornika osnovnih widgeta

en: Background color of sticky posts
hr_HR: Boja pozadine ljepljivih objava

en: Backlight picture
hr_HR: Slika s pozadinskim osvjetljenjem

en: Basic settings
hr_HR: Osnovne postavke

en: Before
hr_HR: Prije

en: Before bottom menu
hr_HR: Prije donjeg izbornika

en: Before breadcrumbs
hr_HR: Prije krušnih mrvica

en: Before content within a post
hr_HR: Prije sadržaja unutar objave

en: Before main menu
hr_HR: Prije glavnog izbornika

en: Before meta data inside a post
hr_HR: Prije metapodataka unutar objave

en: Before related products on product page
hr_HR: Prije srodnih proizvoda na stranici proizvoda

en: Before searching for products
hr_HR: Prije traženja proizvoda

en: Before the "%s" section on the main page
hr_HR: Prije odjeljka "%s" na glavnoj stranici

en: Before the "Comments" block inside the post
hr_HR: Prije bloka "Komentari" unutar objave

en: Before the "Next post" block inside the post
hr_HR: Prije bloka "Sljedeća objava" unutar objave

en: Before the "Related posts" block inside the post
hr_HR: Prije bloka "Povezane objave" unutar objave

en: Before the "Rrecent posts" section on the main page
hr_HR: Prije odjeljka "Nedavne objave" na glavnoj stranici

en: Before the author section inside the post
hr_HR: Prije odjeljka autora unutar objave

en: Before the banner and social links
hr_HR: Prije bannera i poveznica na društvene mreže

en: Before the closing %s tag
hr_HR: Prije zatvarajuće oznake %s

en: Before the list of posts on the category page
hr_HR: Prije popisa objava na stranici kategorije

en: Before the main image inside the page
hr_HR: Prije glavne slike unutar stranice

en: Before the main image inside the post
hr_HR: Prije glavne slike unutar objave

en: Before the title inside the page
hr_HR: Prije naslova unutar stranice

en: Before the title inside the post
hr_HR: Prije naslova unutar objave

en: Before top menu
hr_HR: Prije glavnog izbornika

en: Begin activating plugin | Begin activating plugins
hr_HR[0]: Započnite aktiviranje dodatka
hr_HR[1]: Započnite aktivaciju dodatka
hr_HR[2]: Započnite aktivaciju dodatka

en: Begin installing plugin | Begin installing plugins
hr_HR[0]: Započni instaliranje dodatka
hr_HR[1]: Započnite s instaliranjem dodataka
hr_HR[2]: Započnite s instaliranjem dodataka

en: Begin updating plugin | Begin updating plugins
hr_HR[0]: Započni ažuriranje dodatka
hr_HR[1]: Započni ažurirati dodatke
hr_HR[2]: Započni ažurirati dodatke

en: Bell
hr_HR: Zvono

en: Big
hr_HR: Velik

en: Big circle
hr_HR: Veliki krug

en: Big dash
hr_HR: Velika crtica

en: Big dot
hr_HR: Velika točka

en: Big square
hr_HR: Veliki trg

en: Black
hr_HR: Crna

en: Blackout tape
hr_HR: Zatamnjujuća traka

en: Block hierarchy
hr_HR: Hijerarhija blokova

en: Block slope
hr_HR: Nagib bloka

en: Blocks
hr_HR: Blokovi

en: Border left
hr_HR: Lijevi rub

en: Bottom
hr_HR: Dno

en: Bottom margin
hr_HR: Donja margina

en: Bottom menu text size
hr_HR: Veličina teksta donjeg izbornika

en: Bottom part
hr_HR: Donji dio

en: Box
hr_HR: Okvir

en: Brace
hr_HR: Zatezač

en: Breadcrumb link text color
hr_HR: Boja teksta poveznice navigacijske putanje

en: Breadcrumb link text color on hover
hr_HR: Boja teksta poveznice navigacijske putanje pri zadržavanju pokazivača miša

en: Breadcrumbs
hr_HR: Putanje

en: Breadcrumbs background color
hr_HR: Boja pozadine mrvica kruha

en: Breadcrumbs text size
hr_HR: Veličina teksta navigacijskih mrvica

en: Bulb
hr_HR: Žarulja

en: Bulleted lists variation
hr_HR: Varijacija popisa s grafičkim oznakama

en: Button (Show more)
hr_HR: Gumb (Prikaži više)

en: Button location
hr_HR: Lokacija gumba

en: Button opacity
hr_HR: Neprozirnost gumba

en: Button shape
hr_HR: Oblik gumba

en: Button size
hr_HR: Veličina gumba

en: Button text
hr_HR: Tekst gumba

en: Button variation
hr_HR: Varijacija gumba

en: Buttons
hr_HR: Gumbi

en: Buy
hr_HR: Kupi

en: By date modified
hr_HR: Po datumu izmjene

en: By number of comments
hr_HR: Po broju komentara

en: By publication date
hr_HR: Po datumu objave

en: By title
hr_HR: Po naslovu

en: Calendar
hr_HR: Kalendar

en: Calm blocks
hr_HR: Mirni blokovi

en: Can be useful if you want to control the styles of the BuddyPress plugin yourself
hr_HR: Može biti korisno ako želite sami kontrolirati stilove BuddyPress dodatka

en: Can be useful if you want to control the styles of the bbPress plugin yourself
hr_HR: Može biti korisno ako želite sami kontrolirati stilove bbPress dodatka

en: Cars
hr_HR: Automobili

en: Cart size in the top menu
hr_HR: Veličina košarice u gornjem izborniku

en: Categories
hr_HR: Kategorije

en: Categories settings
hr_HR: Postavke kategorija

en: Category
hr_HR: Kategorija

en: Category filter in classic post editor
hr_HR: Filter kategorija u klasičnom uređivaču objava

en: Category image
hr_HR: Slika kategorije

en: Category section header on the sitemap
hr_HR: Zaglavlje odjeljka kategorije na karti web-mjesta

en: Category style
hr_HR: Stil kategorije

en: Category where the ticker comes from
hr_HR: Kategorija iz koje dolazi ticker

en: Center
hr_HR: Centar

en: Center align widget titles (all columns)
hr_HR: Centriraj naslove widgeta (svi stupci)

en: Center and bottom
hr_HR: Sredina i dno

en: Centered
hr_HR: Centrirano

en: Change avatar (default) for users without an avatar
hr_HR: Promjena avatara (zadano) za korisnike bez avatara

en: Change label (Out of stock)
hr_HR: Promijeni oznaku (Nema na zalihi)

en: Change role name
hr_HR: Promijeni naziv uloge

en: Change the style of author section separators
hr_HR: Promjena stila separatora odjeljaka autora

en: Changing the thickness of separators in the author section
hr_HR: Promjena debljine separatora u odjeljku autora

en: Check mark
hr_HR: Kvačica

en: Choose which images to use for the entire site
hr_HR: Odaberite koje slike ćete koristiti za cijelu stranicu

en: Choosing the location of the icon in the quote block
hr_HR: Odabir lokacije ikone u bloku citata

en: Circle
hr_HR: Krug

en: Classic blog
hr_HR: Klasični blog

en: Close search
hr_HR: Zatvori pretragu

en: Cloud conversation
hr_HR: Razgovor u oblaku

en: Codes (Hooks theme)
hr_HR: Kodovi (tema Hooks)

en: Color inversion
hr_HR: Inverzija boja

en: Color inversion picture
hr_HR: Slika inverzije boja

en: Color of links in dropdown menu
hr_HR: Boja poveznica u padajućem izborniku

en: Color of links in dropdown menu (on hover)
hr_HR: Boja poveznica u padajućem izborniku (pri prelasku mišem)

en: Color of section headings on the main page
hr_HR: Boja naslova odjeljaka na glavnoj stranici

en: Color scheme option
hr_HR: Opcija sheme boja

en: Color scheme: Dark (Green and Orange)
hr_HR: Shema boja: Tamna (zelena i narančasta)

en: Color scheme: Dark (Red and Orange)
hr_HR: Shema boja: Tamna (crvena i narančasta)

en: Color scheme: Light (Blue)
hr_HR: Shema boja: Svijetlo (plava)

en: Color scheme: Light (Dark blue and Light blue)
hr_HR: Shema boja: Svijetla (tamnoplava i svijetloplava)

en: Color scheme: Light (Dark grey and Red)
hr_HR: Shema boja: Svijetla (tamnosiva i crvena)

en: Color scheme: Light (Green and Orange)
hr_HR: Shema boja: Svijetla (zelena i narančasta)

en: Color scheme: Light (Heavenly and Light blue)
hr_HR: Shema boja: Svijetla (Nebeska i svijetloplava)

en: Color scheme: Light (Light grey and Green)
hr_HR: Shema boja: Svijetla (svijetlosiva i zelena)

en: Color scheme: Light (Light grey and Light red)
hr_HR: Shema boja: Svijetla (svijetlosiva i svijetlocrvena)

en: Color scheme: Light (Orange and Gray)
hr_HR: Shema boja: Svijetla (narančasta i siva)

en: Color scheme: Light (Turquoise)
hr_HR: Shema boja: Svijetla (tirkizna)

en: Color scheme: Light (Violet and Pink)
hr_HR: Shema boja: Svijetla (ljubičasta i ružičasta)

en: Color schemes
hr_HR: Sheme boja

en: Colored circle
hr_HR: Obojeni krug

en: Colored letters (EN)
hr_HR: Obojena slova (EN)

en: Colored numbers
hr_HR: Brojevi u boji

en: Colored numbers (bold)
hr_HR: Brojevi u boji (podebljano)

en: Colored square
hr_HR: Obojeni kvadrat

en: Column "Thumbnails" in the list of posts of the admin panel
hr_HR: Stupac "Sličice" u popisu objava administratorske ploče

en: Column "Views" (counter) in the list of posts and pages of the admin panel
hr_HR: Stupac "Pregledi" (brojač) u popisu objava i stranica administratorske ploče

en: Column titles color
hr_HR: Boja naslova stupaca

en: Comment section
hr_HR: Odjeljak za komentare

en: Comments
hr_HR: Komentari

en: Comments closed
hr_HR: Komentari zatvoreni

en: Common colors
hr_HR: Uobičajene boje

en: Congratulations! You have activated the theme %s
hr_HR: Čestitamo! Aktivirali ste temu %s

en: Contact
hr_HR: Kontakt

en: Contacts can be found in this section
hr_HR: Kontakte možete pronaći u ovom odjeljku

en: Contrast blocks
hr_HR: Kontrastni blokovi

en: Created
hr_HR: Kreirano

en: Curtain on picture
hr_HR: Zavjesa na slici

en: Custom
hr_HR: Prilagođeno

en: Custom site width
hr_HR: Prilagođena širina web-mjesta

en: Customizes the Skeleton Styles stylesheet according to the template design. Turning it off can be useful if you want to control the stylesheet yourself (Skeleton Styles)
hr_HR: Prilagođava stilski list Skeleton Styles prema dizajnu predloška. Isključivanje može biti korisno ako želite sami kontrolirati stilski list (Skeleton Styles)

en: Dark color scheme (Green and Orange)
hr_HR: Tamna shema boja (zelena i narančasta)

en: Dark color scheme (Red and Orange)
hr_HR: Tamna shema boja (crvena i narančasta)

en: Darkened image
hr_HR: Zatamnjena slika

en: Dash
hr_HR: Iscrtkano

en: Dashed line
hr_HR: Isprekidana linija

en: Date
hr_HR: Datum

en: Date format
hr_HR: Format datuma

en: Deepening
hr_HR: Produbljivanje

en: Default
hr_HR: Zadano

en: Default (Back and forward)
hr_HR: Zadano (Naprijed i Natrag)

en: Default - background color of the main menu
hr_HR: Zadano - boja pozadine glavnog izbornika

en: Default - background not set
hr_HR: Zadano - pozadina nije postavljena

en: Default - color of the main menu
hr_HR: Zadano - boja glavnog izbornika

en: Default - content text color
hr_HR: Zadano - boja teksta sadržaja

en: Default - general color for links
hr_HR: Zadano - opća boja za poveznice

en: Default - general text color
hr_HR: Zadano - opća boja teksta

en: Default - main theme color
hr_HR: Zadano - glavna boja teme

en: Default - related elements for main theme color
hr_HR: Zadano - povezani elementi za glavnu boju teme

en: Default - site body background color
hr_HR: Zadano - boja pozadine tijela web-mjesta

en: Default - text color of the main menu
hr_HR: Zadano - boja teksta glavnog izbornika

en: Default - titles text general color
hr_HR: Zadano - opća boja teksta naslova

en: Define home page
hr_HR: Definiraj početnu stranicu

en: Delete block
hr_HR: Izbriši blok

en: Design for category lists and archives in basic widgets
hr_HR: Dizajn za popise kategorija i arhive u osnovnim widgetima

en: Design for lists of posts and pages in basic widgets
hr_HR: Dizajn za popise objava i stranica u osnovnim widgetima

en: Design for menu lists in basic widgets
hr_HR: Dizajn za popise izbornika u osnovnim widgetima

en: Design for posts blocks in categories
hr_HR: Dizajn za blokove objava u kategorijama

en: Design for quote block
hr_HR: Dizajn za blok citata

en: Design for related posts
hr_HR: Dizajn za povezane objave

en: Design of widgets (side column)
hr_HR: Dizajn widgeta (bočni stupac)

en: Different settings
hr_HR: Različite postavke

en: Dimming adjacent links
hr_HR: Zatamnjivanje susjednih poveznica

en: Direction movement
hr_HR: Smjer kretanja

en: Disable breadcrumbs in bbPress
hr_HR: Onemogućite navigacijske mrvice u bbPressu

en: Disable demo widgets
hr_HR: Onemogući demo widgete

en: Disable enhanced block styles (Gutenberg)
hr_HR: Onemogući poboljšane stilove blokova (Gutenberg)

en: Disable enhanced usability in comments
hr_HR: Onemogući poboljšanu upotrebljivost u komentarima

en: Disable improved dropdowns (select list)
hr_HR: Onemogući poboljšane padajuće izbornike (odaberi popis)

en: Disable keyboard support in sliders
hr_HR: Onemogući podršku za tipkovnicu u klizačima

en: Disable lightbox in product photos
hr_HR: Onemogući lightbox na fotografijama proizvoda

en: Disable related products on the products page
hr_HR: Onemogućite povezane proizvode na stranici proizvoda

en: Disable sidebar on BuddyPress pages
hr_HR: Onemogući bočnu traku na BuddyPress stranicama

en: Disable sidebar on bbPress pages
hr_HR: Onemogućite bočnu traku na bbPress stranicama

en: Disable slider in product photos
hr_HR: Onemogući klizač na fotografijama proizvoda

en: Disable sticker - Sale
hr_HR: Onemogući naljepnicu - Rasprodaja

en: Disable style support for BuddyPress
hr_HR: Onemogući podršku za stil za BuddyPress

en: Disable style support for bbPress
hr_HR: Onemogućite podršku za stil za bbPress

en: Disable zoom in the main product photo
hr_HR: Onemogući zumiranje glavne fotografije proizvoda

en: Dismiss this notice
hr_HR: Zanemari ovu obavijest

en: Display categories on the sitemap
hr_HR: Prikaži kategorije na karti web-mjesta

en: Display option (Ticker or Date)
hr_HR: Opcija prikaza (Tekućina ili Datum)

en: Display weeks
hr_HR: Prikaz tjedana

en: Display wide slider
hr_HR: Prikaži široki klizač

en: Display year
hr_HR: Prikaži godinu

en: Distributed
hr_HR: Distribuirano

en: Dividers in center
hr_HR: Razdjelnici u sredini

en: Dividers in width
hr_HR: Razdjelnici po širini

en: Dot
hr_HR: Točka

en: Dotted frame
hr_HR: Točkasti okvir

en: Dotted line
hr_HR: Točkasta linija

en: Double border
hr_HR: Dvostruki obrub

en: Double line
hr_HR: Dvostruka linija

en: Drag the block with the cursor to change the position of the links
hr_HR: Povucite blok kursorom da biste promijenili položaj poveznica

en: Drag to reposition blocks
hr_HR: Povucite za promjenu položaja blokova

en: Drawing pin
hr_HR: Čioda

en: Drawing pin (vertical)
hr_HR: Pribadača za crtanje (vertikalna)

en: Dropdown menu background color
hr_HR: Boja pozadine padajućeg izbornika

en: Dynamic zoom
hr_HR: Dinamičko zumiranje

en: Edit %s
hr_HR: Uredi %s

en: Embossed tick
hr_HR: Reljefna kvačica

en: Enable auto start for Wide slider
hr_HR: Omogući automatski početak za široki klizač

en: Enable breadcrumbs in categories
hr_HR: Omogući navigacijske mrvice u kategorijama

en: Enable breadcrumbs in posts
hr_HR: Omogući navigacijske mrvice u objavama

en: Enable cart in main menu
hr_HR: Omogući košaricu u glavnom izborniku

en: Enable cart in top menu
hr_HR: Omogući košaricu u gornjem izborniku

en: Enable effect (live picture)
hr_HR: Omogući efekt (živa slika)

en: Enable navigation buttons for Wide slider
hr_HR: Omogući navigacijske gumbe za široki klizač

en: Enable search on product category pages
hr_HR: Omogući pretraživanje na stranicama kategorija proizvoda

en: Enable search on store page
hr_HR: Omogući pretraživanje na stranici trgovine

en: Enable slider auto start
hr_HR: Omogući automatski početak klizača

en: Enable slider navigation buttons
hr_HR: Omogući gumbe za navigaciju klizačem

en: Enable styling support for %s
hr_HR: Omogući podršku za stiliziranje za %s

en: Enable the section with the latest posts on the main page
hr_HR: Omogući odjeljak s najnovijim objavama na glavnoj stranici

en: Enlargement picture
hr_HR: Uvećana slika

en: Error
hr_HR: Greška

en: Except main page
hr_HR: Osim glavne stranice

en: Exclamation mark
hr_HR: Uskličnik

en: Exclamation sheet
hr_HR: Usklični list

en: Expanded plugins adapting
hr_HR: Prošireni dodaci se prilagođavaju

en: Expert settings of the administrative part of the theme
hr_HR: Stručne postavke administrativnog dijela teme

en: External Source
hr_HR: Vanjski izvor

en: Fading away
hr_HR: Blijedi

en: Favorites
hr_HR: Favoriti

en: File
hr_HR: Datoteka

en: First the graphical menu, then the lists
hr_HR: Prvo grafički izbornik, zatim popisi

en: First the list menu, then the graphic
hr_HR: Prvo izbornik s popisom, zatim grafika

en: Five
hr_HR: Pet

en: Five columns
hr_HR: Pet stupaca

en: Fixed size logo
hr_HR: Logotip fiksne veličine

en: Flat
hr_HR: Ravno

en: Flexible heading customization with logo
hr_HR: Fleksibilna prilagodba naslova s logotipom

en: Flexible sidebar orientation
hr_HR: Fleksibilna orijentacija bočne trake

en: Folded corner
hr_HR: Preklopljeni kut

en: Folder
hr_HR: Mapa

en: Follow theme updates, suggest new features, participate in polls, discuss, and ask questions
hr_HR: Pratite ažuriranja tema, predlažite nove značajke, sudjelujte u anketama, raspravljajte i postavljajte pitanja

en: Font for H2 headings
hr_HR: Font za H2 naslove

en: Font for H3 - H6 headings
hr_HR: Font za naslove H3 - H6

en: Food
hr_HR: Hrana

en: Footer
hr_HR: Podnožje

en: Footer Menu
hr_HR: Izbornik podnožja

en: Footer background color
hr_HR: Boja pozadine podnožja

en: Footer elements color
hr_HR: Boja elemenata podnožja

en: Footer link color
hr_HR: Boja poveznice u podnožju

en: Footer link color (on hover)
hr_HR: Boja poveznice u podnožju (pri prelasku mišem)

en: Footer text color
hr_HR: Boja teksta podnožja

en: Four
hr_HR: Četri

en: Four columns
hr_HR: Četiri stupca

en: Four menu locations
hr_HR: Četiri lokacije u izborniku

en: Frame
hr_HR: Okvir

en: Frame around
hr_HR: Uokvirite

en: Frame around the link
hr_HR: Uokvirite poveznicu

en: Frame color
hr_HR: Boja okvira

en: Frame thickness
hr_HR: Debljina okvira

en: Frames
hr_HR: Isječci

en: Free
hr_HR: Besplatno

en: From %1$s in %2$s
hr_HR: Od %1$s u %2$s

en: From %s settings
hr_HR: Iz postavki %s

en: Full demo versions of sites (Import thematic demo versions in one click)
hr_HR: Potpune demo verzije stranica (Uvezite tematske demo verzije jednim klikom)

en: Full width
hr_HR: Puna širina

en: Full width "Read more" button
hr_HR: Gumb "Pročitajte više" u punoj širini

en: Full-width footer background
hr_HR: Pozadina podnožja pune širine

en: Full-width main menu background
hr_HR: Pozadina glavnog izbornika pune širine

en: Function (button) for clearing the counter of post and page views
hr_HR: Funkcija (gumb) za brisanje brojača pregleda objava i stranica

en: General
hr_HR: Općenito

en: General color for links
hr_HR: Opća boja za poveznice

en: General colors
hr_HR: Opće boje

en: General heading font
hr_HR: Opći font zaglavlja

en: General links color on hover
hr_HR: Opća boja poveznica pri zadržavanju pokazivača miša

en: General text color
hr_HR: Opća boja teksta

en: General text font
hr_HR: Opći font teksta

en: General typography
hr_HR: Opća tipografija

en: Get even more windows to insert codes in the premium version
hr_HR: Nabavite još više prozora za umetanje kodova u premium verziji

en: Get flexible color settings for %s in the premium version
hr_HR: Ostvarite fleksibilne postavke boja za %s u premium verziji

en: Get more colors with the premium version
hr_HR: Dobijte više boja s premium verzijom

en: Gradient
hr_HR: Prijelazno

en: Gradient 1 (fill)
hr_HR: Gradijent 1 (ispuna)

en: Gradient 2 (fill)
hr_HR: Gradijent 2 (ispuna)

en: Grid (fill)
hr_HR: Mreža (ispuna)

en: H1 headings
hr_HR: H1 naslovi

en: H2 heading icon selection
hr_HR: Odabir ikone naslova H2

en: H2 heading icons text color
hr_HR: Boja teksta ikona zaglavlja H2

en: H2 headings variation
hr_HR: Varijacija H2 naslova

en: H3 - H6 heading icon selection
hr_HR: Odabir ikone zaglavlja H3 - H6

en: H3 - H6 heading icons text color
hr_HR: Boja teksta ikona zaglavlja H3 - H6

en: H3 - H6 headings variation
hr_HR: Varijacija naslova H3 - H6

en: Header H1 Font
hr_HR: Font zaglavlja H1

en: Header area width with logo
hr_HR: Širina područja zaglavlja s logotipom

en: Header background
hr_HR: Boja pozadine zagljavlja

en: Header image link
hr_HR: Veza na sliku zaglavlja

en: Headers fill variation for Wide slider
hr_HR: Varijacija ispune zaglavlja za široki klizač

en: Headings H2
hr_HR: Naslovi H2

en: Headings H3 - H6
hr_HR: Naslovi H3 - H6

en: Height
hr_HR: Visina

en: Hello!
hr_HR: Zdravo!

en: Hide Details
hr_HR: Sakrij detalje

en: Hide avatar in author section
hr_HR: Sakrij avatar u odjeljku autora

en: Hide description in author section
hr_HR: Sakrij opis u odjeljku autora

en: Home
hr_HR: Početna

en: Home page customizer
hr_HR: Prilagođavač početne stranice

en: Home page customizer (choice of 8 blocks)
hr_HR: Prilagođavač početne stranice (izbor od 8 blokova)

en: Horizontal items with image
hr_HR: Horizontalne stavke sa slikom

en: Horizontal items without images
hr_HR: Horizontalne stavke bez slika

en: Horizontally
hr_HR: Vodoravno

en: How to change the sidebar orientation for a separate page or post
hr_HR: Kako promijeniti orijentaciju bočne trake za zasebnu stranicu ili objavu

en: How to customize the %s
hr_HR: Kako prilagoditi %s

en: How to increase website loading speed with %s
hr_HR: Kako povećati brzinu učitavanja web stranice pomoću %s

en: How to reset theme settings
hr_HR: Kako resetirati postavke teme

en: Hue change
hr_HR: Promjena nijanse

en: I also remind you that I have a premium version, which contains even more functionality
hr_HR: Također vas podsjećam da imam premium verziju koja sadrži još više funkcionalnosti

en: I would be very grateful if you would report any errors or poor quality translations.
hr_HR: Bio bih vam vrlo zahvalan ako biste prijavili sve pogreške ili nekvalitetne prijevode.

en: Icon (sign)
hr_HR: Ikona (znak)

en: Icon size for quote block
hr_HR: Veličina ikone za blok citata

en: Icons color for quote block
hr_HR: Boja ikona za blok citata

en: Image layout
hr_HR: Raspored slike

en: Images format
hr_HR: Format slika

en: Import full demo
hr_HR: Uvezi potpunu demo verziju

en: Import in one click full demo versions of sites
hr_HR: Uvoz punih demo verzija web-mjesta jednim klikom

en: Import ready-made demo versions of websites
hr_HR: Uvoz gotovih demo verzija web stranica

en: Import settings
hr_HR: Uvezi postavke

en: Important! All settings of the current theme will be deleted! They will be completely replaced by the settings of the selected theme!
hr_HR: Važno! Sve postavke trenutne teme bit će izbrisane! Bit će potpuno zamijenjene postavkama odabrane teme!

en: Important! These options only affect this themes settings (visual customizer settings). If you have a lot of valuable settings, please back up your database before using this feature.
hr_HR: Važno! Ove opcije utječu samo na postavke ove teme (postavke vizualnog prilagođavača). Ako imate puno vrijednih postavki, napravite sigurnosnu kopiju baze podataka prije korištenja ove značajke.

en: In a top bar
hr_HR: U gornjoj traci

en: In area of soc links (after)
hr_HR: U području društvenih veza (nakon)

en: In area of soc links (before)
hr_HR: U području društvenih veza (prije)

en: In frame
hr_HR: U kadru

en: In random order
hr_HR: Nasumičnim redoslijedom

en: In this section, there can be a flexible customizer that will allow you to quickly and easily customize a cool homepage
hr_HR: U ovom odjeljku može postojati fleksibilni alat za prilagodbu koji će vam omogućiti brzo i jednostavno prilagođavanje cool početne stranice

en: Increase
hr_HR: Povećati

en: Increasing contrast
hr_HR: Povećanje kontrasta

en: Information
hr_HR: Informacija

en: Information materials
hr_HR: Informativni materijali

en: Information materials for the %s
hr_HR: Informativni materijali za %s

en: Inner color for marker - numbered lists
hr_HR: Unutarnja boja za markere - numerirane liste

en: Install
hr_HR: Instaliraj

en: Install %2$s
hr_HR: Instaliraj %2$s

en: Install Plugins
hr_HR: Instalirajte dodatke

en: Install Required Plugins
hr_HR: Instalirajte potrebne dodatke

en: Installed But Not Activated
hr_HR: Instaliran ali nije aktiviran

en: Installed version:
hr_HR: Instalirana verzija:

en: Installing Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
hr_HR: Instaliranje dodatka %1$s (%2$d/%3$d)

en: Installing Plugin: %s
hr_HR: Instaliranje dodatka: %s

en: Installing and Activating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
hr_HR: Instalacija i aktivacija dodatka %1$s (%2$d/%3$d)

en: It is important to know! These settings cannot delete or modify existing image files. Slicing of images occurs at the time of uploading a new image to the %s media library.
hr_HR: Važno je znati! Ove postavke ne mogu brisati ili mijenjati postojeće slikovne datoteke. Rezanje slika se događa prilikom prijenosa nove slike u medijsku biblioteku %s.

en: Items (string) with category image
hr_HR: Stavke (niz) sa slikom kategorije

en: Items of this menu are customized in the - "Panel %s" - "Appearance" - "Menus" section.
hr_HR: Stavke ovog izbornika prilagođavaju se u odjeljku - "Ploča %s" - "Izgled" - "Izbornici".

en: JS Menu
hr_HR: JS izbornik

en: Just a block
hr_HR: Samo jedan blok

en: Latest Posts
hr_HR: Najnovije vijesti

en: Latest comments
hr_HR: Najnoviji komentari

en: Latest entries of author
hr_HR: Najnoviji unosi autora

en: Latest posts
hr_HR: Zadnje objave

en: Latest posts (Author)
hr_HR: Najnovije objave (Autor)

en: Latest posts (default)
hr_HR: Najnovije objave (zadano)

en: Latin numerals
hr_HR: Latinski brojevi

en: Left
hr_HR: Lijevo

en: Left and down
hr_HR: Lijevo i dolje

en: Left sidebar
hr_HR: Lijeva bočna traka

en: Less 1 min
hr_HR: Manje od 1 minute

en: Lettering color (Out of stock)
hr_HR: Boja slova (Nema na zalihi)

en: Light color scheme (Blue)
hr_HR: Shema svijetlih boja (plava)

en: Light color scheme (Dark blue and Light blue)
hr_HR: Svijetla shema boja (tamnoplava i svijetloplava)

en: Light color scheme (Dark grey and Red)
hr_HR: Svijetla shema boja (tamnosiva i crvena)

en: Light color scheme (Green and Orange)
hr_HR: Shema svijetlih boja (zelena i narančasta)

en: Light color scheme (Heavenly and Light blue)
hr_HR: Svijetla shema boja (Nebeska i svijetloplava)

en: Light color scheme (Light grey and Green)
hr_HR: Svijetla shema boja (svijetlosiva i zelena)

en: Light color scheme (Light grey and Light red)
hr_HR: Svijetla shema boja (svijetlosiva i svijetlocrvena)

en: Light color scheme (Orange and Gray)
hr_HR: Svijetla shema boja (narančasta i siva)

en: Light color scheme (Turquoise)
hr_HR: Svijetla shema boja (tirkizna)

en: Light color scheme (Violet and Pink)
hr_HR: Svijetla shema boja (ljubičasta i ružičasta)

en: Light shadow
hr_HR: Svijetla sjena

en: Light underlining
hr_HR: Lagano podcrtavanje

en: Lightweight menu
hr_HR: Lagani izbornik

en: Line height for %s headings
hr_HR: Visina retka za %s naslova

en: Line height of the site description text
hr_HR: Visina retka teksta opisa web-mjesta

en: Line thickness
hr_HR: Debljina linije

en: Linear arrow
hr_HR: Linearna strelica

en: Link to advertising source
hr_HR: Veza na izvor oglašavanja

en: Link to social network (URL)
hr_HR: Veza na društvenu mrežu (URL)

en: Links color
hr_HR: Boja veza

en: Links color (outside)
hr_HR: Boja linkova (izvan)

en: Links in content
hr_HR: Linkovi u sadržaju

en: Links size
hr_HR: Veličina poveznica

en: Links size (drop-down menu)
hr_HR: Veličina poveznica (padajući izbornik)

en: List of updates for the %s
hr_HR: Popis ažuriranja za %s

en: Lists
hr_HR: Popisi

en: Lists, Quotes, Headings
hr_HR: Popisi, citati, naslovi

en: Loading...
hr_HR: Učitavanje ...

en: Location of the pagination section
hr_HR: Lokacija odjeljka za paginaciju

en: Logo variation
hr_HR: Varijacija logotipa

en: Logo without limits
hr_HR: Logo bez ograničenja

en: Lots of hooks (windows for codes)
hr_HR: Puno kukica (prozora za kodove)

en: MENU
hr_HR: IZBORNIK

en: Main
hr_HR: Glavni

en: Main Menu
hr_HR: Glavni izbornik

en: Main menu
hr_HR: Glavni izbornik

en: Main menu item font
hr_HR: Font glavne stavke izbornika

en: Main menu items text size
hr_HR: Veličina teksta stavki glavnog izbornika

en: Main menu items titles in uppercase
hr_HR: Naslovi stavki glavnog izbornika velikim slovima

en: Main page
hr_HR: Glavna stranica

en: Main post image
hr_HR: Slika glavne objave

en: Make main menu sticky when scrolling (only for desktop versions of pc)
hr_HR: Učini glavni izbornik ljepljivim prilikom pomicanja (samo za desktop verzije računala)

en: Management and configuration instructions for the %s
hr_HR: Upute za upravljanje i konfiguraciju za %s

en: Marker color - bulleted lists
hr_HR: Boja markera - popisi s grafičkim oznakama

en: Marker color - numbered lists
hr_HR: Boja markera - numerirani popisi

en: Maximum number of category elements
hr_HR: Maksimalan broj elemenata kategorije

en: Maximum number of tag elements
hr_HR: Maksimalan broj elemenata oznake

en: Medium
hr_HR: Srednje

en: Mega menu (mega lists, dropdown, single) in the main menu
hr_HR: Mega izbornik (mega popisi, padajući izbornik, pojedinačni izbornik) u glavnom izborniku

en: Megamenu (graphic) with customizer in the main menu
hr_HR: Mega izbornik (grafički) s alatom za prilagodbu u glavnom izborniku

en: Megamenu customizer
hr_HR: Prilagođavač Megamenuja

en: Menu Locations
hr_HR: Lokacije izbornika

en: Menu item name
hr_HR: Naziv stavke izbornika

en: Menu variants
hr_HR: Varijante jelovnika

en: Meta tag design
hr_HR: Dizajn meta oznaka

en: Meta tag size
hr_HR: Veličina metaoznake

en: Meta tags in categories
hr_HR: Meta oznake u kategorijama

en: Meta tags in posts
hr_HR: Meta oznake u objavama

en: Minimum required version:
hr_HR: Minimalna potrebna verzija:

en: Mobile
hr_HR: Mobitel

en: Modularity and flexibility
hr_HR: Modularnost i fleksibilnost

en: Month
hr_HR: Mjesec

en: Month in letters
hr_HR: Mjesec u slovima

en: More fonts are available in the premium version
hr_HR: Više fontova dostupno je u premium verziji

en: More fonts to choose from
hr_HR: Više fontova za odabir

en: Most popular categories
hr_HR: Najpopularnije kategorije

en: Move social links in the header over the image
hr_HR: Premjestite društvene poveznice u zaglavlju preko slike

en: Multicolor scheme: Demo location of color
hr_HR: Višebojna shema: Demo lokacija boje

en: Near the order totals on the order page
hr_HR: Blizu ukupnog iznosa narudžbe na stranici narudžbe

en: New Posts
hr_HR: Nove objave

en: News
hr_HR: Novosti

en: Next post
hr_HR: Sljedeća objava

en: Next posts
hr_HR: Sljedeće objave

en: No action taken. Plugin %1$s was already active.
hr_HR: Aktivnosti nisu potrebne. Dodatak %1$s je već aktivan.

en: No image selected
hr_HR: Nije izabrana slika

en: No limits
hr_HR: Nema ograničenja

en: No photo
hr_HR: Nema fotografije

en: No plugins are available to be activated at this time.
hr_HR: U ovom trenutku nema dobavljivih dodataka za aktivaciju.

en: No plugins are available to be installed at this time.
hr_HR: U ovom trenutku nema dostupnog dodatka za instalaciju.

en: No plugins are available to be updated at this time.
hr_HR: U ovom trenutku nema dostupnog ažuriranja za dodatak.

en: No plugins were selected to be activated. No action taken.
hr_HR: Nije odabran niti jedan dodatak za aktivaciju. Nema se što izvršiti.

en: No plugins were selected to be installed. No action taken.
hr_HR: Nijedan dodatak nije odabran za instalaciju. Nema poduzimanja radnji.

en: No plugins were selected to be updated. No action taken.
hr_HR: Nije odabran niti jedan dodatak za ažuriranje. Nema se što izvršiti.

en: No products were found matching your selection.
hr_HR: Nismo našli proizvod koji odgovara Vašem odabiru.

en: No sidebar (center)
hr_HR: Nema bočne trake (sredina)

en: No sidebar (full width)
hr_HR: Bez bočne trake (puna širina)

en: No sorting
hr_HR: Nema sortiranja

en: Not Installed
hr_HR: Nije instaliran

en: Not available
hr_HR: Nije dostupno

en: Not display
hr_HR: Ne prikazuje se

en: Not display titles
hr_HR: Ne prikazivati naslove

en: Nothing found
hr_HR: Ništa nije pronađeno

en: Nothing found:
hr_HR: Ništa nije pronađeno:

en: Nothing matched your search terms. Try other keywords.
hr_HR: Ništa ne odgovara vašim pojmovima za pretraživanje. Pokušajte s drugim ključnim riječima.

en: Nothing was found at this location. Try one of the links below or use the search.
hr_HR: Na ovoj lokaciji nije ništa pronađeno. Isprobajte jednu od donjih poveznica ili upotrijebite pretraživanje.

en: Now you can follow the theme updates on the page
hr_HR: Sada možete pratiti ažuriranja teme na stranici

en: Number (size) of columns in categories
hr_HR: Broj (veličina) stupaca u kategorijama

en: Number of author posts in the author section
hr_HR: Broj autorskih objava u odjeljku za autore

en: Number of columns for related posts
hr_HR: Broj stupaca za povezane objave

en: Number of columns in %s
hr_HR: Broj stupaca u %s

en: Number of comments
hr_HR: Broj komentara

en: Number of comments on a post
hr_HR: Broj komentara na objavu

en: Number of post views
hr_HR: Broj pregleda objave

en: Number of posts available
hr_HR: Broj dostupnih objava

en: Number of posts displayed
hr_HR: Broj prikazanih objava

en: Number of posts displayed (In each column)
hr_HR: Broj prikazanih objava (u svakom stupcu)

en: Number of related posts
hr_HR: Broj povezanih objava

en: Number of slides in the wide slider
hr_HR: Broj slajdova u širokom klizaču

en: Number of symbols in description
hr_HR: Broj simbola u opisu

en: Numeric lists variation
hr_HR: Varijacija numeričkih popisa

en: Numeric pagination
hr_HR: Numeričko paginiranje

en: Off
hr_HR: Isključeno

en: Old comments
hr_HR: Stari komentari

en: On this page you can insert counters, banners, or any other content that will be displayed on the front of the site
hr_HR: Na ovoj stranici možete umetnuti brojače, banere ili bilo koji drugi sadržaj koji će se prikazivati na prednjoj strani stranice

en: One
hr_HR: Jedan

en: One thought on &ldquo;%1$s&rdquo;
hr_HR: Jedno mišljenje o &ldquo;%s&rdquo;

en: Only main page
hr_HR: Samo glavna stranica

en: Only pages
hr_HR: Samo stranice

en: Only posts
hr_HR: Samo objave

en: Open
hr_HR: Otvori

en: Open Features (by activating this, you confirm that you want to reset all settings for this theme and understand the risk of permanent data loss)
hr_HR: Otvori značajke (aktiviranjem ovoga potvrđujete da želite resetirati sve postavke za ovu temu i razumijete rizik trajnog gubitka podataka)

en: Open book
hr_HR: Otvorena knjiga

en: Open link in new tab
hr_HR: Otvori vezu u novoj kartici

en: Open settings
hr_HR: Otvori postavke

en: Option to disable block editor (%s) in text editor
hr_HR: Mogućnost onemogućavanja uređivača blokova (%s) u uređivaču teksta

en: Option to disable block editor (%s) in widgets
hr_HR: Mogućnost onemogućavanja uređivača blokova (%s) u widgetima

en: Or if you decide to use a child theme.
hr_HR: Ili ako odlučite koristiti podređenu temu.

en: Orientation for main menu items
hr_HR: Orijentacija za stavke glavnog izbornika

en: Orientation of the logo and site name
hr_HR: Orijentacija logotipa i naziva stranice

en: Overall text size
hr_HR: Ukupna veličina teksta

en: Overall titles line height
hr_HR: Ukupna visina retka naslova

en: Page
hr_HR: Stranica

en: Page for adding codes
hr_HR: Stranica za dodavanje kodova

en: Pages
hr_HR: Stranice

en: Pages section header on the sitemap
hr_HR: Zaglavlje odjeljka Stranice na karti web-mjesta

en: Pages:
hr_HR: Stranice:

en: Pagination
hr_HR: Paginacija

en: Pagination section design
hr_HR: Dizajn odjeljka za paginaciju

en: Pagination section size
hr_HR: Veličina odjeljka za paginaciju

en: Pagination variation
hr_HR: Varijacija paginacije

en: Paper clip
hr_HR: Spajalica za papir

en: Paper clip (vertical)
hr_HR: Spajalica za papir (vertikalna)

en: Pencil
hr_HR: Olovka

en: Picture contrast
hr_HR: Kontrast slike

en: Picture frame
hr_HR: Okvir za slike

en: Picture variant
hr_HR: Varijanta slike

en: Please contact the administrator of this site for help.
hr_HR: Kontaktirajte administratora stranice za pomoć.

en: Please contact the plugin provider and ask them to package their plugin according to the WordPress guidelines.
hr_HR: Molimo vas kontaktirajte autora dodatka i tražite ih da zapakiraju dodatak prema WordPressovim pravilima.

en: Plugin
hr_HR: Dodatak

en: Plugin activated successfully.
hr_HR: Dodatak je uspješno aktiviran.

en: Plugin activation failed.
hr_HR: Instaliranje dodataka nije uspijelo.

en: Plugin for inserting your own functions
hr_HR: Dodatak za umetanje vlastitih funkcija

en: Plugins adapting
hr_HR: Prilagođavanje dodataka

en: Popular products
hr_HR: Popularni proizvodi

en: Post author
hr_HR: Autor posta

en: Post card description size
hr_HR: Veličina opisa razglednice

en: Post card title size
hr_HR: Veličina naslova razglednice

en: Post categories
hr_HR: Kategorije objava

en: Post creation date
hr_HR: Datum izrade objave

en: Post reading time
hr_HR: Vrijeme čitanja posta

en: Post sorting
hr_HR: Sortiranje objava

en: Post tags
hr_HR: Oznake objava

en: Post title option
hr_HR: Opcija naslova objave

en: Post titles size
hr_HR: Veličina naslova objava

en: Post update date
hr_HR: Datum ažuriranja objave

en: Posted by
hr_HR: Objavio/la

en: Posts
hr_HR: Objave

en: Posts and pages
hr_HR: Objave i stranice

en: Posts background color
hr_HR: Boja pozadine objava

en: Posts background color (on hover)
hr_HR: Boja pozadine objava (pri prelasku mišem)

en: Posts section header on the sitemap
hr_HR: Zaglavlje odjeljka objava na karti web-mjesta

en: Posts titles color on hover
hr_HR: Boja naslova objava pri zadržavanju pokazivača miša

en: Posts titles text color
hr_HR: Boja teksta naslova objava

en: Posts titles text color (on hover)
hr_HR: Boja teksta naslova objava (pri prelasku mišem)

en: Posts:
hr_HR: Objave:

en: Powerful color settings
hr_HR: Moćne postavke boja

en: Powerful typography
hr_HR: Moćna tipografija

en: Pre-Packaged
hr_HR: Pred-pakirano

en: Presentation page
hr_HR: Stranica prezentacije

en: Preset options
hr_HR: Unaprijed postavljene opcije

en: Preset settings
hr_HR: Unaprijed postavljene postavke

en: Presets | Reset settings | Import
hr_HR: Unaprijed postavljeno | Poništi postavke | Uvoz

en: Previous post
hr_HR: Prethodna objava

en: Previous posts
hr_HR: Prethodne objave

en: Pricing
hr_HR: Cjenovnik

en: Primary theme color
hr_HR: Primarna boja teme

en: Priority partition
hr_HR: Prioritetna particija

en: Pro page
hr_HR: Pro stranica

en: Product price color
hr_HR: Boja cijene proizvoda

en: Proportion of width occupied by top menu
hr_HR: Udio širine koji zauzima gornji izbornik

en: Publication date:
hr_HR: Datum objave:

en: Quick Links
hr_HR: Brze poveznice

en: Quote blocks
hr_HR: Blokovi citata

en: Range for fluently movement
hr_HR: Raspon za glatko kretanje

en: Rate this theme
hr_HR: Ocijenite ovu temu

en: Read More
hr_HR: Pročitaj više

en: Read more
hr_HR: Pročitaj više

en: Reading time
hr_HR: Vrijeme čitanja

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Start here</a>.
hr_HR: Spremni objaviti svoju prvu objavu? <a href="%1$s">Počnite ovdje</a> .

en: Ready-made color schemes
hr_HR: Gotove sheme boja

en: Recommended
hr_HR: Preporučeno

en: Rectangular quotes
hr_HR: Pravokutni citati

en: Reducing picture
hr_HR: Smanjivanje slike

en: Reduction
hr_HR: Smanjenje

en: Related elements for the main theme color
hr_HR: Povezani elementi za glavnu boju teme

en: Related posts
hr_HR: Povezane objave

en: Relieve the Top menu (replace with lightweight)
hr_HR: Olakšajte gornji izbornik (zamijenite ga laganim)

en: Remove
hr_HR: Ukloni

en: Remove "Up button"
hr_HR: Ukloni "gumb gore"

en: Remove URL field in comments (for posts and pages)
hr_HR: Ukloni polje URL-a u komentarima (za objave i stranice)

en: Remove buttons (back and next) from numeric pagination
hr_HR: Uklonite gumbe (natrag i dalje) iz numeričkog paginiranja

en: Remove color in neighboring blocks
hr_HR: Uklonite boju u susjednim blokovima

en: Remove comment section (for pages)
hr_HR: Ukloni odjeljak za komentare (za stranice)

en: Remove comment section (for posts)
hr_HR: Ukloni odjeljak za komentare (za objave)

en: Remove decryption in meta boxs
hr_HR: Ukloni dešifriranje u meta okvirima

en: Remove decryption in taxonomies
hr_HR: Ukloni dešifriranje u taksonomijama

en: Remove description from posts blocks in categories
hr_HR: Ukloni opis iz blokova objava u kategorijama

en: Remove hidden H2 tag from pagination
hr_HR: Uklonite skrivenu H2 oznaku iz paginacije

en: Remove image slicing for %s
hr_HR: Ukloni rezanje slike za %s

en: Remove link from author name
hr_HR: Ukloni poveznicu iz imena autora

en: Remove link underline
hr_HR: Ukloni podcrtavanje veze

en: Remove main menu
hr_HR: Ukloni glavni izbornik

en: Remove meta tag icons
hr_HR: Uklonite ikone meta oznaka

en: Remove post titles
hr_HR: Ukloni naslove objava

en: Remove prefix (site name) after SEO Title
hr_HR: Uklonite prefiks (naziv web-mjesta) nakon SEO naslova

en: Remove section (next entry)
hr_HR: Ukloni odjeljak (sljedeći unos)

en: Remove stub (No photo) in related posts
hr_HR: Uklonite objavu (bez fotografije) u povezanim objavama

en: Remove the dividing line
hr_HR: Uklonite razdjelnu liniju

en: Remove the main (top) image in pages
hr_HR: Uklonite glavnu (gornju) sliku na stranicama

en: Remove the main (top) image in posts
hr_HR: Uklonite glavnu (gornju) sliku u objavama

en: Remove the prefix "Category" on category pages
hr_HR: Uklonite prefiks "Kategorija" na stranicama kategorija

en: Remove the prefix (site description) after the SEO Title on the main page
hr_HR: Uklonite prefiks (opis web-mjesta) nakon SEO naslova na glavnoj stranici

en: Remove the stub "No photo" from posts blocks in categories
hr_HR: Uklonite oznaku "Nema fotografije" iz blokova objava u kategorijama

en: Remove title from posts blocks in categories
hr_HR: Ukloni naslov iz blokova objava u kategorijama

en: Remove top menu
hr_HR: Ukloni gornji izbornik

en: Removing H2 tag from pagination is good for SEO, but worse for special programs (for the visually impaired)
hr_HR: Uklanjanje H2 oznake iz paginacije je dobro za SEO, ali gore za posebne programe (za slabovidne)

en: Removing extra image sizes
hr_HR: Uklanjanje dodatnih veličina slike

en: Required
hr_HR: Obavezno

en: Required Update not Available
hr_HR: Potrebna nadogradnja nije dostupna

en: Requires Update
hr_HR: Zahtjeva ažuriranje

en: Reset settings
hr_HR: Resetiraj postavke

en: Reset settings and Apply presets
hr_HR: Resetiraj postavke i primijeni unaprijed postavljene postavke

en: Reset theme settings and activate presets
hr_HR: Resetiraj postavke teme i aktiviraj unaprijed postavljene postavke

en: Return to Required Plugins Installer
hr_HR: Vrati se na instalaciju potrebnih dodataka

en: Return to the Dashboard
hr_HR: Povratak na nadzornu ploču

en: Rhombus
hr_HR: Romb

en: Right
hr_HR: Desno

en: Right arrow
hr_HR: Desna strelica

en: Right sidebar
hr_HR: Desna bočna traka

en: Roll up block
hr_HR: Blok za namatanje

en: Round dots
hr_HR: Okrugle točke

en: Round frame
hr_HR: Okrugli okvir

en: Round quotes
hr_HR: Okrugli citati

en: Rounded square frame
hr_HR: Zaobljeni kvadratni okvir

en: SEO settings
hr_HR: SEO postavke

en: Scroll ticker endlessly
hr_HR: Beskrajno pomicanje tickera

en: Search
hr_HR: Traži

en: Search button size
hr_HR: Veličina gumba za pretraživanje

en: Search results for: %s
hr_HR: Pretraga za: %s

en: Section (next entry)
hr_HR: Odjeljak (sljedeći unos)

en: Section heading
hr_HR: Naslov odjeljka

en: Section image
hr_HR: Slika odjeljka

en: Section option
hr_HR: Opcija odjeljka

en: Section with settings
hr_HR: Odjeljak s postavkama

en: Sections
hr_HR: Sekcije

en: Sections background color
hr_HR: Boja pozadine odjeljaka

en: Sections with blocks on the main
hr_HR: Dijelovi s blokovima na glavnoj

en: Select Image
hr_HR: Odaberite sliku

en: Select category
hr_HR: Izaberi kategoriju

en: Select category for column
hr_HR: Odaberite kategoriju za stupac

en: Select image
hr_HR: Odaberite sliku

en: Select theme (where to get the settings)
hr_HR: Odaberite temu (gdje nabaviti postavke)

en: Selecting a category to display in a wide slider
hr_HR: Odabir kategorije za prikaz u širokom klizaču

en: Selecting an icon for the quote block
hr_HR: Odabir ikone za blok citata

en: Selecting the width of the site
hr_HR: Odabir širine web-mjesta

en: Separate sidebars for %1$s and %2$s
hr_HR: Odvojene bočne trake za %1$s i %2$s

en: Separator and header color in breadcrumbs
hr_HR: Boja separatora i zaglavlja u navigacijskim mrvicama

en: Separator between breadcrumbs
hr_HR: Separator između krušnih mrvica

en: Separator between numbers
hr_HR: Razdjelnik između brojeva

en: Separator variation for author section
hr_HR: Varijacija razdjelnika za odjeljak autora

en: Set ALT value for stub No photo
hr_HR: Postavi ALT vrijednost za stub Nema fotografije

en: Set settings here
hr_HR: Postavite postavke ovdje

en: Set your SEO Description for the homepage
hr_HR: Postavite SEO opis za početnu stranicu

en: Set your SEO Title for the homepage
hr_HR: Postavite SEO naslov za početnu stranicu

en: Set your separator for SEO Title prefix
hr_HR: Postavite razdjelnik za prefiks SEO naslova

en: Settings basic widgets (post, page, category, menu)
hr_HR: Osnovni widgeti za postavke (objava, stranica, kategorija, izbornik)

en: Settings copy
hr_HR: Kopija postavki

en: Sharp quotes
hr_HR: Oštri citati

en: Shop
hr_HR: Trgovina

en: Show "Read more" button in the center
hr_HR: Prikaži gumb "Pročitaj više" u sredini

en: Show Details
hr_HR: Prikaži detalje

en: Show all pagination items (for numeric)
hr_HR: Prikaži sve stavke paginacije (za numeričke)

en: Show link to home page
hr_HR: Prikaži vezu na početnu stranicu

en: Show more
hr_HR: Prikaži više

en: Show pages on sitemap
hr_HR: Prikaži stranice na karti web-mjesta

en: Show posts on sitemap
hr_HR: Prikaži objave na karti web-mjesta

en: Show slider full screen width
hr_HR: Prikaži klizač preko cijele širine zaslona

en: Show title for categories, archives and tags
hr_HR: Prikaži naslov za kategorije, arhive i oznake

en: Show title in breadcrumb for posts
hr_HR: Prikaži naslov u navigaciji za objave

en: Side border
hr_HR: Bočni obrub

en: Side column
hr_HR: Bočni stupac

en: Side shadow
hr_HR: Bočna sjena

en: Sidebar orientation on main page
hr_HR: Orijentacija bočne trake na glavnoj stranici

en: Sidebar orientation on the entire site
hr_HR: Orijentacija bočne trake na cijeloj web stranici

en: Simple
hr_HR: Jednostavno

en: Simple design
hr_HR: Jednostavan dizajn

en: Simple headers
hr_HR: Jednostavni zaglavlja

en: Site Map
hr_HR: Karta stranice

en: Site body background color
hr_HR: Boja pozadine tijela web-mjesta

en: Site description font
hr_HR: Font opisa web-mjesta

en: Site description text size
hr_HR: Veličina teksta opisa web-mjesta

en: Site header background color
hr_HR: Boja pozadine zaglavlja web-mjesta

en: Site map
hr_HR: Mapa stranice

en: Site not ready
hr_HR: Stranica nije spremna

en: Site title and description text color
hr_HR: Boja teksta naslova i opisa web-mjesta

en: Site title font
hr_HR: Font naslova web-mjesta

en: Site title line height
hr_HR: Visina retka naslova web-mjesta

en: Site title size
hr_HR: Veličina naslova web-mjesta

en: Site width
hr_HR: Širina stranice

en: Six
hr_HR: Šest

en: Size fixed
hr_HR: Veličina fiksna

en: Size of main menu items
hr_HR: Veličina stavki glavnog izbornika

en: Size of section headers on the main page
hr_HR: Veličina zaglavlja odjeljaka na glavnoj stranici

en: Skip to main content
hr_HR: Preskoči na glavni sadržaj

en: Slash
hr_HR: Kosa crta

en: Slider move time
hr_HR: Vrijeme pomicanja klizača

en: Slight slope
hr_HR: Blagi nagib

en: Small
hr_HR: Mali

en: Small circle
hr_HR: Mali krug

en: Small dash
hr_HR: Mala crtica

en: Small flag
hr_HR: Mala zastava

en: Small square
hr_HR: Mali trg

en: Smooth dimming
hr_HR: Glatko zatamnjenje

en: Snowflake
hr_HR: Pahuljica

en: Soaring
hr_HR: Uzdižući se

en: Soaring blocks
hr_HR: Uzdižući blokovi

en: Social Media Links
hr_HR: Linkovi na društvene mreže

en: Social link
hr_HR: Društvena poveznica

en: Social link customizer in the site header
hr_HR: Prilagođavač poveznica na društvene mreže u zaglavlju web-mjesta

en: Social link design (for icons no background)
hr_HR: Dizajn društvenih poveznica (za ikone bez pozadine)

en: Social link design (for icons with background)
hr_HR: Dizajn društvenih poveznica (za ikone s pozadinom)

en: Social link form
hr_HR: Obrazac za poveznice na društvene mreže

en: Social link size
hr_HR: Veličina društvenih poveznica

en: Social links
hr_HR: Poveznice na socijalne mreže

en: Social links fill color
hr_HR: Boja ispune za poveznice na društvene mreže

en: Solid frame
hr_HR: Čvrsti okvir

en: Solid line
hr_HR: Puna linija

en: Solid tick
hr_HR: Puna oznaka

en: Some functionality is provided in a separate plugin (as required by %s)
hr_HR: Neke funkcionalnosti dostupne su u zasebnom dodatku (kako to zahtijeva %s)

en: Some styles work well with the background
hr_HR: Neki stilovi dobro funkcioniraju s pozadinom

en: Something went wrong with the plugin API.
hr_HR: Nešto je pošlo krivo sa API-jem dodataka.

en: Source
hr_HR: Izvor

en: Spaces
hr_HR: Mjesta

en: Speaker
hr_HR: Zvučnik

en: Specify 100% for center the title
hr_HR: Navedite 100% fili centrirajte naslov

en: Specify the number of columns of popular products
hr_HR: Navedite broj stupaca popularnih proizvoda

en: Specify the number of columns of related products
hr_HR: Navedite broj stupaca povezanih proizvoda

en: Specify the number of popular products
hr_HR: Navedite broj popularnih proizvoda

en: Specify the number of related products
hr_HR: Navedite broj povezanih proizvoda

en: Specify your text for the link (Default - Home)
hr_HR: Navedite tekst za poveznicu (zadano - Početna)

en: Speed Settings
hr_HR: Postavke brzine

en: Square
hr_HR: Kvadrat

en: Square dots
hr_HR: Kvadratne točke

en: Square frame
hr_HR: Kvadratni okvir

en: Square quotes
hr_HR: Kvadratni citati

en: Standard flipping
hr_HR: Standardno okretanje

en: Star
hr_HR: Favoriti

en: Sticker color - Sale
hr_HR: Boja naljepnice - Rasprodaja

en: Style: Confident oasis
hr_HR: Stil: Samouvjerena oaza

en: Style: Heavenly
hr_HR: Stil: Nebeski

en: Style: Hippopotamus
hr_HR: Stil: Nilski konj

en: Style: Intrusive frames
hr_HR: Stil: Nametljivi okviri

en: Style: Minimalism
hr_HR: Stil: Minimalizam

en: Style: Mixing colors
hr_HR: Stil: Miješanje boja

en: Style: News book
hr_HR: Stil: Knjiga s vijestima

en: Style: News time
hr_HR: Stil: Vrijeme vijesti

en: Style: Night magazine
hr_HR: Stil: Noćni časopis

en: Style: Photo maximalism
hr_HR: Stil: Foto maksimalizam

en: Style: Strict carrot
hr_HR: Stil: Stroga mrkva

en: Style: Through limitations
hr_HR: Stil: Kroz ograničenja

en: Style: Womens blog
hr_HR: Stil: Ženski blog

en: Support technical
hr_HR: Tehnička podrška

en: Switch off
hr_HR: Isključi

en: Tag cloud
hr_HR: Oblak oznaka

en: Tags
hr_HR: Oznake

en: Taxonomy for related posts
hr_HR: Taksonomija za povezane objave

en: Technical support
hr_HR: Tehnička podrška

en: Template orientation
hr_HR: Orijentacija predloška

en: Text
hr_HR: Tekst

en: Text at the bottom of the footer
hr_HR: Tekst na dnu podnožja

en: Text color
hr_HR: Boja teksta

en: Text color for quote block
hr_HR: Boja teksta za blok citata

en: Text color main menu (on hover)
hr_HR: Boja teksta glavnog izbornika (pri prelasku mišem)

en: Text color main menu, footer and widget titles
hr_HR: Boja teksta glavnog izbornika, podnožja i naslova widgeta

en: Text color of H1 headings
hr_HR: Boja teksta H1 naslova

en: Text color of H2 headings
hr_HR: Boja teksta H2 naslova

en: Text color of H3 - H6 headings
hr_HR: Boja teksta zaglavlja H3 - H6

en: Text color of menu items of basic widgets
hr_HR: Boja teksta stavki izbornika osnovnih widgeta

en: Text color of menu items of basic widgets (on hover)
hr_HR: Boja teksta stavki izbornika osnovnih widgeta (pri zadržavanju miša iznad)

en: Text font
hr_HR: Font teksta

en: Text for the main link in breadcrumbs
hr_HR: Tekst za glavnu poveznicu u breadcrumbsu

en: Text line height
hr_HR: Visina retka teksta

en: Text size
hr_HR: Veličina teksta

en: Text size of %s headings
hr_HR: Veličina teksta za %s naslova

en: The following plugin needs to be updated to its latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s. | The following plugins need to be updated to their latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s.
hr_HR[0]: Ovaj dodatak mora biti ažuriran kako bi omogućio maksimalnu kompatibilnost sa ovom temom: %1$s.
hr_HR[1]: Ove dodatke je potrebno ažurirati kako bi se osigurala maksimalna kompatibilnost s ovom temom: %1$s.
hr_HR[2]: Ove dodatke je potrebno ažurirati kako bi se osigurala maksimalna kompatibilnost s ovom temom: %1$s.

en: The following plugin was activated successfully -
hr_HR: Sljedeći dodatak je uspješno aktiviran -

en: The following plugin was activated successfully: | The following plugins were activated successfully:
hr_HR[0]: Sljedeći dodatak uspješno je aktiviran:
hr_HR[1]: Sljedeći dodaci su uspješno aktivirani:
hr_HR[2]: Sljedeći dodaci su uspješno aktivirani:

en: The following recommended plugin is currently inactive: %1$s. | The following recommended plugins are currently inactive: %1$s.
hr_HR[0]: Preporučeni dodatak je trenutno neaktivan: %1$s.
hr_HR[1]: Preporučeni dodaci trenutno nisu aktivni: %1$s.
hr_HR[2]: Preporučeni dodaci trenutno nisu aktivni: %1$s.

en: The following required plugin is currently inactive: %1$s. | The following required plugins are currently inactive: %1$s.
hr_HR[0]: Sljedeći obavezni dodatak trenutno nije aktivan: %1$s.
hr_HR[1]: Sljedeći potrebni dodaci trenutno nisu aktivni: %1$s.
hr_HR[2]: Sljedeći potrebni dodaci trenutno nisu aktivni: %1$s.

en: The import section is not available! The import section is available when there are suitable themes to import
hr_HR: Odjeljak za uvoz nije dostupan! Odjeljak za uvoz dostupan je kada postoje prikladne teme za uvoz

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
hr_HR: Postupak instalacije i aktivacije počinje. Ovaj proces može potrajati neko vrijeme na nekim serverima pa budite strpljivi.

en: The installation of %1$s failed.
hr_HR: Instaliranje %1$s nije uspijelo.

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
hr_HR: Postupak instalacije počinje. Ovaj proces može potrajati neko vrijeme na nekim serverima pa budite strpljivi.

en: The main menu must be enabled for the %s to be displayed
hr_HR: Glavni izbornik mora biti omogućen da bi se %s prikazao

en: The maximum number of categories on the sitemap
hr_HR: Maksimalan broj kategorija na mapi web-mjesta

en: The maximum number of pages on the sitemap
hr_HR: Maksimalan broj stranica na mapi web-mjesta

en: The maximum number of posts on the sitemap
hr_HR: Maksimalan broj objava na mapi web-mjesta

en: The presented settings allow you to remove from the slicing the largest sizes that are not used in this theme.
hr_HR: Prikazane postavke omogućuju vam uklanjanje najvećih veličina iz rezanja koje se ne koriste u ovoj temi.

en: The remote plugin package consists of more than one file, but the files are not packaged in a folder.
hr_HR: Paket udaljenog dodataka sastoji se od više od jedne datoteke, no datoteke nisu zapakirane u mapu.

en: The remote plugin package does not contain a folder with the desired slug and renaming did not work.
hr_HR: Udaljeni plugin paket ne sadrži mapu s poželjnim slugom i promjena imena nije uspjela.

en: The selected image will be compressed to the optimal size 150 x 100 px
hr_HR: Odabrana slika bit će komprimirana na optimalnu veličinu 150 x 100 px

en: The size is registered by %s itself. Can be used by this theme when 1920 x 1080 is disabled and set to Full Screen.
hr_HR: Veličinu registrira sam %s. Ova tema je može koristiti kada je 1920 x 1080 onemogućeno i postavljeno na Cijeli zaslon.

en: The size is registered by %s itself. Not used in this theme.
hr_HR: Veličinu registrira sam %s. Ne koristi se u ovoj temi.

en: The size is registered by this theme. Used only when "Full width website" is set.
hr_HR: Veličinu registrira ova tema. Koristi se samo kada je postavljena opcija "Web-stranica pune širine".

en: The size of these styles is quite large, but the benefit is negligible. 
    			Disable if you do not see any difference in the design of block widgets or in the page editor using blocks (Gutenberg)
hr_HR: Veličina ovih stilova je prilično velika, ali korist je zanemariva. Onemogućite ako ne vidite nikakvu razliku u dizajnu blok widgeta ili u uređivaču stranica koji koristi blokove (Gutenberg).

en: The theme creates multiple thumbnail sizes in a single 16x9 format and uses optimal sizes in the right places. This has a good effect on loading speed and proper display in a unified style.
hr_HR: Tema stvara više veličina sličica u jednom formatu 16x9 i koristi optimalne veličine na pravim mjestima. To ima dobar učinak na brzinu učitavanja i pravilan prikaz u ujednačenom stilu.

en: Theme
hr_HR: Tema

en: There are no posts in this category. Perhaps a search will help.
hr_HR: Nema objava u ovoj kategoriji. Možda će vam pretraga pomoći.

en: There are one or more required or recommended plugins to install, update or activate.
hr_HR: Postoje jedan ili više potrebnih ili preporučenih dodataka za instaliranje, ažuriranje ili aktivaciju.

en: There is an update available for: %1$s. | There are updates available for the following plugins: %1$s.
hr_HR[0]: Postoji novo ažuriranje za: %1$s.
hr_HR[1]: Postoji novo ažuriranje za: %1$s.
hr_HR[2]: Postoji novo ažuriranje za: %1$s.

en: These are not bugs, these are features
hr_HR: Ovo nisu greške, ovo su značajke

en: These settings register a new size for the main (top) image of posts and pages.
hr_HR: Ove postavke registriraju novu veličinu za glavnu (gornju) sliku objava i stranica.

en: These widgets are displayed in the %s column of the footer
hr_HR: Ovi widgeti prikazani su u stupcu %s podnožja

en: These widgets are displayed in the right or left column, depending on the site settings
hr_HR: Ovi widgeti se prikazuju u desnom ili lijevom stupcu, ovisno o postavkama web-mjesta

en: These widgets are displayed when the corresponding template is selected in the record or page properties
hr_HR: Ovi widgeti se prikazuju kada je odgovarajući predložak odabran u svojstvima zapisa ili stranice

en: Thick border
hr_HR: Debeli obrub

en: Thin border
hr_HR: Tanki obrub

en: This allows you to transfer settings between themes in one click.
hr_HR: To vam omogućuje prijenos postavki između tema jednim klikom.

en: This can be useful, for example, if you applied a lot of customizations in the free version and then bought the premium version.
hr_HR: To može biti korisno, na primjer, ako ste primijenili mnogo prilagodbi u besplatnoj verziji, a zatim kupili premium verziju.

en: This imports the customizations (visual customizer) from the selected theme into the current theme.
hr_HR: Ovim se prilagodbe (vizualni alat za prilagodbu) iz odabrane teme uvoze u trenutnu temu.

en: This is the most customizable theme out of the customizable themes
hr_HR: Ovo je najprilagodljivija tema od svih prilagodljivih tema

en: This is theme developer %s. I improving and maintaining the theme on my own.
hr_HR: Ovo je programer teme %s. Sam poboljšavam i održavam temu.

en: This plugin needs to be updated to be compatible with your theme.
hr_HR: Potrebno je ažuriranje ovog dodatka za kompatibilnost sa temom.

en: This plugin often conflicts with various plugins that are responsible for "Delayed post loading", "Infinite post loading" and "Caching".
hr_HR: Ovaj dodatak često se sukobljava s raznim dodacima koji su odgovorni za "Odgođeno učitavanje objava", "Beskonačno učitavanje objava" i "Keširanje".

en: This removes the underlining of links in the content text
hr_HR: Ovo uklanja podcrtavanje poveznica u tekstu sadržaja

en: This section has been created for your convenience. All settings are safe and cannot disrupt the site. To further increase the speed of the site, go to the help page.
hr_HR: Ovaj odjeljak je kreiran za vašu udobnost. Sve postavke su sigurne i ne mogu ometati rad stranice. Za dodatno povećanje brzine stranice, posjetite stranicu za pomoć.

en: This setting will apply the selected color scheme, all your colors will be reassigned
hr_HR: Ova postavka će primijeniti odabranu shemu boja, sve vaše boje će biti preraspoređene

en: This setting will completely disable the main menu, including the %s
hr_HR: Ova postavka će potpuno onemogućiti glavni izbornik, uključujući %s

en: This theme recommends the following plugin: %1$s. | This theme recommends the following plugins: %1$s.
hr_HR[0]: Ova tema predlaže slijedeći dodatak: %1$s.
hr_HR[1]: Ova tema predlaže sljedeće dodatke: %1$s.
hr_HR[2]: Ova tema predlaže sljedeće dodatke: %1$s.

en: This theme requires the following plugin: %1$s. | This theme requires the following plugins: %1$s.
hr_HR[0]: Ova tema zahtijeva slijedeći dodatak: %1$s.
hr_HR[1]: Za ovu temu potrebni su sljedeći dodaci: %1$s.
hr_HR[2]: Za ovu temu potrebni su sljedeći dodaci: %1$s.

en: This will disable the heavy script required to control the sliders with the keyboard
hr_HR: Ovo će onemogućiti teški skript potreban za upravljanje klizačima pomoću tipkovnice

en: This will reset all theme settings to default, apply the chosen color scheme and activate some settings for the example
hr_HR: Ovim će se sve postavke teme vratiti na zadane, primijeniti odabrana shemu boja i aktivirati neke postavke za primjer

en: This works when you click on the image
hr_HR: Ovo radi kada kliknete na sliku

en: Three
hr_HR: Tri

en: Three columns
hr_HR: Tri stupca

en: Three pagination options
hr_HR: Tri opcije paginacije

en: Ticker
hr_HR: Oznaka

en: Ticker display variations
hr_HR: Varijacije prikaza tickera

en: Ticker is taken from the title of the last entry in the selected category
hr_HR: Ticker se uzima iz naslova posljednjeg unosa u odabranoj kategoriji

en: Ticker link
hr_HR: Veza na ticker

en: Ticker name
hr_HR: Naziv tickera

en: Ticker speed
hr_HR: Brzina tickera

en: Time between slides
hr_HR: Vrijeme između slajdova

en: Tint picture
hr_HR: Nijansa slike

en: Title and logo
hr_HR: Naslov i logotip

en: Title for column
hr_HR: Naslov stupca

en: Title for section (Related posts)
hr_HR: Naslov odjeljka (Povezane objave)

en: Title for the latest posts section
hr_HR: Naslov odjeljka s najnovijim objavama

en: Title text size
hr_HR: Veličina teksta naslova

en: Title text size for small cards
hr_HR: Veličina naslovnog teksta za male kartice

en: Titles text general color
hr_HR: Opća boja teksta naslova

en: To Activate <span class="count">(%s)</span> | To Activate <span class="count">(%s)</span>
hr_HR[0]: Aktiviranje <span class="count">(%s)</span>
hr_HR[1]: Aktiviranje <span class="count">(%s)</span>
hr_HR[2]: Aktiviranje <span class="count">(%s)</span>

en: To Install <span class="count">(%s)</span> | To Install <span class="count">(%s)</span>
hr_HR[0]: Instalacija <span class="count">(%s)</span>
hr_HR[1]: Instalacija <span class="count">(%s)</span>
hr_HR[2]: Instalacija <span class="count">(%s)</span>

en: To change old pictures, use the thumbnail regeneration plugin.
hr_HR: Za promjenu starih slika koristite dodatak za regeneraciju sličica.

en: To display the sitemap, create a new page through the standard WordPress menu,
    			go to page edit mode and select the "Site Map" template on the right side, save the page.
hr_HR: Za prikaz mape web-mjesta, stvorite novu stranicu putem standardnog WordPress izbornika,
    idite na način uređivanja stranice i odaberite predložak "Mapa web-mjesta" s desne strane, spremite stranicu.

en: To extend the theme, install the free plugin
hr_HR: Za proširenje teme instalirajte besplatni dodatak

en: To restore the default settings, clear the field data and save
hr_HR: Za vraćanje zadanih postavki, obrišite podatke o polju i spremite ih

en: Together with the icon, the text is also aligned
hr_HR: Zajedno s ikonom, tekst je također poravnat

en: Toning neighboring blocks
hr_HR: Toniranje susjednih blokova

en: Top
hr_HR: Vrh

en: Top Menu
hr_HR: Top izbornik

en: Top banner
hr_HR: Gornji banner

en: Top bar
hr_HR: Gornja traka

en: Top image
hr_HR: Gornja slika

en: Top margin
hr_HR: Gornja margina

en: Top menu
hr_HR: Glavni izbornik

en: Top menu text size
hr_HR: Veličina teksta gornjeg izbornika

en: Top menu text size (mobile)
hr_HR: Veličina teksta glavnog izbornika (mobilni uređaji)

en: Top of footer
hr_HR: Vrh podnožja

en: Top of personal account
hr_HR: Vrh osobnog računa

en: Top part
hr_HR: Gornji dio

en: Top search
hr_HR: Najpopularnije pretrage

en: Total heading size
hr_HR: Ukupna veličina naslova

en: Total line height of text
hr_HR: Ukupna visina retka teksta

en: Total time to scroll through all messages in seconds
hr_HR: Ukupno vrijeme potrebno za listanje svih poruka u sekundama

en: Travel
hr_HR: Putno

en: Triangle
hr_HR: Trokut

en: Try searching the monthly archives. %1$s
hr_HR: Pokušajte pretražiti mjesečnu arhivu. %1$s

en: Turn off icons
hr_HR: Isključi ikone

en: Turn off separators
hr_HR: Isključi separatore

en: Turn off styles
hr_HR: Isključi stilove

en: Two
hr_HR: Dva

en: Two author widgets
hr_HR: Dva autorska widgeta

en: Two columns
hr_HR: Dva stupca

en: Two widgets for recent posts
hr_HR: Dva widgeta za nedavne objave

en: Type
hr_HR: Vrsta

en: Under the heading on the order page
hr_HR: Ispod naslova na stranici narudžbe

en: Underline widget titles (all columns)
hr_HR: Podcrtajte naslove widgeta (svi stupci)

en: Underlined
hr_HR: Podcrtano

en: Unfortunately! This page cannot be found.
hr_HR: Nažalost! Ova stranica nije pronađena.

en: Up button
hr_HR: Gumb za gore

en: Update
hr_HR: Ažuriraj

en: Update %2$s
hr_HR: Ažuriraj %2$s

en: Update Available <span class="count">(%s)</span> | Update Available <span class="count">(%s)</span>
hr_HR[0]: Ažuriranje dostpuno <span class="count">(%s)</span>
hr_HR[1]: Ažuriranje dostpuno <span class="count">(%s)</span>
hr_HR[2]: Ažuriranje dostpuno <span class="count">(%s)</span>

en: Update Required
hr_HR: Potrebno ažuriranje

en: Update recommended
hr_HR: Nadogradnja se preporučuje

en: Updated
hr_HR: Ažurirano

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
hr_HR: Ažuriranje dodatka %1$s (%2$d/%3$d)

en: Updating Plugin: %s
hr_HR: Ažuriranje dodatka: %s

en: Upgrade
hr_HR: Nadogradi

en: Upgrade message from the plugin author:
hr_HR: Nadogradi poruku od autora ovog dodatka:

en: Upheaval
hr_HR: Preokret

en: Uppercase text
hr_HR: Velika slova u tekstu

en: Use social icon styles
hr_HR: Koristite stilove ikona društvenih mreža

en: Useful links
hr_HR: Korisni linkovi

en: Version
hr_HR: Verzija

en: Vertical
hr_HR: Okomito

en: Vertical items with button
hr_HR: Vertikalne stavke s gumbom

en: Vertical items with image
hr_HR: Vertikalne stavke sa slikom

en: Vertical line
hr_HR: Okomita linija

en: Very big
hr_HR: Vrlo veliko

en: Very small
hr_HR: Vrlo malo

en: View more information
hr_HR: Pogledajte više informacija

en: View price
hr_HR: Prikaži cijenu

en: View your shopping cart
hr_HR: Pogledajte svoju košaricu

en: Views
hr_HR: Pregleda

en: Visual Customizer Quick Links
hr_HR: Brze poveznice za vizualni prilagođivač

en: Visual customizer support (%s)
hr_HR: Podrška za vizualne alate za prilagodbu (%s)

en: Volumetric
hr_HR: Volumetrijski

en: Volumetric arrow
hr_HR: Volumetrijska strelica

en: Warning
hr_HR: Upozorenje

en: Warning! After enabling this module, check that the post cards are displayed correctly.
hr_HR: Upozorenje! Nakon omogućavanja ovog modula, provjerite prikazuju li se razglednice ispravno.

en: Watch live sites demos
hr_HR: Pogledajte demonstracije web-mjesta uživo

en: We cannot find what you are looking for. Try using search.
hr_HR: Ne možemo pronaći ono što tražite. Pokušajte koristiti pretragu.

en: Website background color
hr_HR: Boja pozadine web stranice

en: What does this give?
hr_HR: Što ovo daje?

en: What meta tags to display
hr_HR: Koje meta oznake prikazati

en: When uploading an image to the media library, %s cuts many sizes from one image.
hr_HR: Prilikom prijenosa slike u medijsku biblioteku, %s iz jedne slike izrezuje više veličina.

en: Where does the main link lead in breadcrumbs
hr_HR: Kamo vodi glavna poveznica u breadcrumbsu

en: Where to display meta tags for categories
hr_HR: Gdje prikazati metaoznake za kategorije

en: Where to display meta tags for tags
hr_HR: Gdje prikazati meta oznake za oznake

en: Where to display typography
hr_HR: Gdje prikazati tipografiju

en: Where to get the date
hr_HR: Gdje dobiti datum

en: Where to show the latest posts section
hr_HR: Gdje prikazati odjeljak s najnovijim objavama

en: Which taxonomy to display
hr_HR: Koju taksonomiju prikazati

en: White
hr_HR: Bijelo

en: Why do you need a child theme
hr_HR: Zašto vam je potrebna dječja tema

en: Wide slider
hr_HR: Široki klizač

en: Wide slider (below the main menu)
hr_HR: Široki klizač (ispod glavnog izbornika)

en: Wide slider background color
hr_HR: Boja pozadine širokog klizača

en: Wide slider headings color
hr_HR: Boja naslova širokog klizača

en: Widget Locations
hr_HR: Lokacije widgeta

en: Widget Menu
hr_HR: Izbornik widgeta

en: Widget example
hr_HR: Primjer widgeta

en: Widget header font (all columns)
hr_HR: Font zaglavlja widgeta (svi stupci)

en: Widget headers
hr_HR: Zaglavlja widgeta

en: Widget names in uppercase (all columns)
hr_HR: Nazivi widgeta velikim slovima (svi stupci)

en: Widget settings
hr_HR: Postavke widgeta

en: Widget title text size (all columns)
hr_HR: Veličina teksta naslova widgeta (svi stupci)

en: Widget titles background size (side column)
hr_HR: Veličina pozadine naslova widgeta (bočni stupac)

en: Widget with banner
hr_HR: Widget s bannerom

en: Widget with links
hr_HR: Widget s poveznicama

en: Widget with slider
hr_HR: Widget s klizačem

en: Widgets added to this sidebar will appear only on %1$s %2$s. If this sidebar is empty, the default sidebar widgets will be displayed on %1$s %2$s.
hr_HR: Widgeti dodani ovoj bočnoj traci prikazivat će se samo na %1$s %2$s. Ako je ova bočna traka prazna, zadani widgeti bočne trake prikazivat će se na %1$s %2$s.

en: Widgets backgrounds (side column)
hr_HR: Pozadine widgeta (bočni stupac)

en: Widgets header fill color (side column)
hr_HR: Boja ispune zaglavlja widgeta (bočni stupac)

en: Widgets headers text color in footer
hr_HR: Boja teksta zaglavlja widgeta u podnožju

en: Widgets title text color (side column)
hr_HR: Boja teksta naslova widgeta (bočni stupac)

en: Width
hr_HR: Širina

en: With arbitrary value
hr_HR: S proizvoljnom vrijednošću

en: With icon selection
hr_HR: S odabirom ikona

en: With numbering
hr_HR: S numeriranjem

en: Without animation
hr_HR: Bez animacije

en: Without background
hr_HR: Bez pozadine

en: Without settings (Defaults)
hr_HR: Bez postavki (zadano)

en: WordPress Repository
hr_HR: WordPress repozitorij

en: Year
hr_HR: Godina

en: You can change this setting to control the size of the images yourself.
hr_HR: Ovu postavku možete promijeniti kako biste sami kontrolirali veličinu slika.

en: Your order
hr_HR: Vaša narudžba

en: Zoom (with background)
hr_HR: Zumiranje (s pozadinom)

en: Zoom out (with background)
hr_HR: Smanji (s pozadinom)

en: aka "%s"
hr_HR: također poznat kao "%s"

[ctx: as in: "version nr unknown"]
en: unknown
hr_HR: nepoznato

en: big
hr_HR: velik

[ctx: comments title]
en: %1$s thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
hr_HR[0]: %1$s mišljenje o &ldquo;%2$s&rdquo;
hr_HR[1]: %1$s mišljenja o &ldquo%2$s&rdquo;
hr_HR[2]: %1$s mišljenja o &ldquo%2$s&rdquo;

en: default
hr_HR: zadano

en: default - sets the overall color of the links
hr_HR: zadano - postavlja ukupnu boju poveznica

en: display
hr_HR: prikaz

en: drop-down menu and mega menu
hr_HR: padajući izbornik i mega izbornik

en: featured
hr_HR: istaknuto

en: graphic
hr_HR: grafički

en: lists
hr_HR: popisi

en: mid
hr_HR: sredina

en: pages
hr_HR: banner će se pojaviti na svim stranicama objava označenim odabranim oznakama

[ctx: plugin A *and* plugin B]
en: and
hr_HR: i

[ctx: plugins]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
hr_HR[0]: Sve <span class="count">(%s)</span>
hr_HR[1]: Sve <span class="count">(%s)</span>
hr_HR[2]: Sve <span class="count">(%s)</span>

en: posts
hr_HR: postovi

en: small
hr_HR: mali
