Airin Blog - en to nl_NL translation catalogue (1094 entries)

en: 
    			This will disable the heavy menu and enable the pure CSS menu.
    			Pros: Disables JS scripts, which can be important for speed since the menu is at the top of the site.
    			Cons: Support for keyboard control will be disabled. The arrows (icons) of the menu control are disabled.
nl_NL: 
    			Hierdoor wordt het zware menu uitgeschakeld en het pure CSS-menu ingeschakeld.
    			Voordelen: Schakelt JS-scripts uit, wat belangrijk kan zijn voor de snelheid, aangezien het menu bovenaan de site staat.
    			Nadelen: Ondersteuning voor toetsenbordbediening wordt uitgeschakeld. De pijlen (pictogrammen) van de menubediening zijn uitgeschakeld.

en: 
    			This will disable the script that improves the appearance and usability of drop-down lists.
    			For example, in the widget (Categories) it adds a live search filter if the list is long.
    			This will not affect the menu.
    			Disable it if site loading speed is important to you and you do not use drop-down lists.
nl_NL: 
    			Hierdoor wordt het script uitgeschakeld dat het uiterlijk en de bruikbaarheid van vervolgkeuzelijsten verbetert.
    			In de widget (Categorieën) wordt bijvoorbeeld een live zoekfilter toegevoegd als de lijst lang is.
    			Dit heeft geen invloed op het menu.
    			Schakel dit uit als de laadsnelheid van de site belangrijk voor u is en u geen vervolgkeuzelijsten gebruikt.

en: 
    			This will disable the script that moves the form for adding a comment under the comment, in which we clicked on the link (answer).
    			This happens without reloading the page and improves interaction with the comment form.
    			Disable it if this is not important to you.
nl_NL: 
    			Hierdoor wordt het script uitgeschakeld dat het formulier verplaatst voor het toevoegen van een opmerking onder de opmerking, waarin we op de link (antwoord) hebben geklikt.
    			Dit gebeurt zonder dat de pagina opnieuw wordt geladen en verbetert de interactie met het reactieformulier.
    			Schakel het uit als dit niet belangrijk voor u is.

en: 
     Important!
    
     You are deleting all settings for the current theme.
    
     This action is irreversible!
nl_NL: 
     Belangrijk!
    
     Je verwijdert alle instellingen voor het huidige thema.
    
     Deze actie is onomkeerbaar!

en: 
     Important!
    
     You change all colors of the current theme.
    
     This action is irreversible!
nl_NL: 
     Belangrijk!
    
     Je verandert alle kleuren van het huidige thema.
    
     Deze actie is onomkeerbaar!

en: %1$s have their own flexible settings. Disabling this setting can be useful if you want to control the design of %1$s yourself
nl_NL: %1$s hebben hun eigen flexibele instellingen. Het uitschakelen van deze instelling kan handig zijn als je het ontwerp van %1$s zelf wilt bepalen

en: %1$s installed and activated successfully.
nl_NL: %1$s succesvol geïnstalleerd en geactiveerd.

en: %1$s installed successfully.
nl_NL: %1$s is succesvol geïnstalleerd.

en: %s sizes
nl_NL: %s maten

en: (Buttons, icons, lines and other design elements)
nl_NL: (Knoppen, pictogrammen, lijnen en andere ontwerpelementen)

en: (Comparison of Versions)
nl_NL: (Vergelijking van versies)

en: (For this to work, you need to activate social links in the "Social Links" section)
nl_NL: (Om dit te laten werken, moet u sociale links activeren in de sectie "Sociale links")

en: (If disabled, the title is hidden only visually. The entered text will continue to be present for the main page in h1 tags)
nl_NL: (Indien uitgeschakeld, wordt de titel alleen visueel verborgen. De ingevoerde tekst blijft aanwezig voor de hoofdpagina in h1-tags)

en: (Post blocks, as well as pagination, are configured in the "Categories" section)
nl_NL: (Berichtblokken en paginering worden geconfigureerd in de sectie "Categorieën")

en: (The color is selected based on the background of the content part)
nl_NL: (De kleur wordt geselecteerd op basis van de achtergrond van het inhoudsgedeelte)

en: (The function automatically fills the ALT tag for the image when you upload a file while in a text editor. Based on the title in the current post or page.)
nl_NL: (De functie vult automatisch de ALT-tag voor de afbeelding wanneer u een bestand uploadt terwijl u zich in een teksteditor bevindt. Gebaseerd op de titel in het huidige bericht of de huidige pagina.)

en: 150 symbols
nl_NL: 150 symbolen

en: A graphical mega menu with its own builder is available in the premium version
nl_NL: Een grafisch megamenu met eigen builder is beschikbaar in de premiumversie

en: ALT value for the image
nl_NL: ALT-waarde voor de afbeelding

en: Ability to change %s graphics engine (useful if large photos are not loading)
nl_NL: Mogelijkheid om de grafische engine van %s te wijzigen (handig als grote foto's niet worden geladen)

en: Above the heading on the page
nl_NL: Boven de kop op de pagina

en: Above the list of products on the shopping cart page
nl_NL: Boven de lijst met producten op de winkelwagenpagina

en: Above the order information on the page - Order accepted
nl_NL: Boven de bestelgegevens op de pagina - Bestelling geaccepteerd

en: Above the product grid
nl_NL: Boven het productraster

en: Activate
nl_NL: Activeren

en: Activate %2$s
nl_NL: Activeer %2$s

en: Activate - Automatic background color for block quotes
nl_NL: Activeren - Automatische achtergrondkleur voor blokcitaten

en: Activate - Meta tags in categories
nl_NL: Activeren - Metatags in categorieën

en: Activate author section
nl_NL: Activeer het auteursgedeelte

en: Activate bottom menu
nl_NL: Activeer het onderste menu

en: Activate fluently movement for blocks
nl_NL: Activeer vloeiende beweging voor blokken

en: Activate footer
nl_NL: Activeren van footer

en: Activate meta tags in posts
nl_NL: Activeer metatags in berichten

en: Activate pagination in categories
nl_NL: Activeer paginering in categorieën

en: Activate pagination on the homepage
nl_NL: Activeer paginering op de startpagina

en: Activate related posts
nl_NL: Activeer gerelateerde berichten

en: Activate sections with blocks on the main
nl_NL: Activeer secties met blokken op de hoofdlijn

en: Activate social links
nl_NL: Activeer sociale links

en: Activate the menu location for this to work
nl_NL: Activeer de menulocatie om dit te laten werken

en: Activate top Search
nl_NL: Activeer topzoekopdracht

en: Activate top banner
nl_NL: Activeer bovenste banner

en: Activate your names for user roles
nl_NL: Activeer uw namen voor gebruikersrollen

en: Active
nl_NL: Actief

en: Add a "Read more" button
nl_NL: Voeg een knop 'Lees meer' toe

en: Add a new image size and apply the default for the main image of posts and pages
nl_NL: Voeg een nieuwe afbeeldingsgrootte toe en pas de standaard toe voor de hoofdafbeelding van berichten en pagina's

en: Add an inscription (Out of stock) on the product page
nl_NL: Voeg een inscriptie (Niet op voorraad) toe op de productpagina

en: Add author latest posts to author section
nl_NL: Voeg de laatste berichten van de auteur toe aan de auteurssectie

en: Add background for icon
nl_NL: Achtergrond voor pictogram toevoegen

en: Add block
nl_NL: Blok toevoegen

en: Add breadcrumbs to product category pages
nl_NL: Voeg broodkruimels toe aan productcategoriepagina's

en: Add breadcrumbs to product pages
nl_NL: Voeg broodkruimels toe aan productpagina's

en: Add custom value for H2 header
nl_NL: Voeg aangepaste waarde toe voor de H2-header

en: Add custom value for H3 - H6 header
nl_NL: Voeg aangepaste waarde toe voor de H3 - H6-koptekst

en: Add decryption of meta tags in taxonomy
nl_NL: Voeg decodering van metatags toe aan de taxonomie

en: Add decryption of meta tags to meta boxs
nl_NL: Voeg decodering van metatags toe aan metaboxen

en: Add icon to quote block
nl_NL: Pictogram toevoegen aan citaatblok

en: Add label to header H2 counter
nl_NL: Label toevoegen aan kop H2-teller

en: Add label to header H3 - H6 counter
nl_NL: Label toevoegen aan kop H3 - H6 teller

en: Add margin at the top and bottom of the site (PC version only)
nl_NL: Marge toevoegen aan de boven- en onderkant van de site (alleen pc-versie)

en: Add popular products to products page
nl_NL: Voeg populaire producten toe aan de productenpagina

en: Add post date to author section
nl_NL: Voeg een berichtdatum toe aan het auteursgedeelte

en: Add section
nl_NL: Sectie toevoegen

en: Add the inscription (Out of stock) to the product card in the product grid
nl_NL: Voeg het opschrift (Niet op voorraad) toe aan de productkaart in het productraster

en: Add tooltips to meta boxs in categories
nl_NL: Voeg tooltips toe aan metaboxen in categorieën

en: Add tooltips to meta boxs in posts
nl_NL: Voeg tooltips toe aan metaboxen in berichten

en: Additional functionality for the %s
nl_NL: Extra functionaliteit voor de %s

en: Additional support for %s subscriptions
nl_NL: Aanvullende ondersteuning voor %s abonnementen

en: Additional useful functionality in the admin panel
nl_NL: Extra nuttige functionaliteit in het beheerderspaneel

en: Additional widgets
nl_NL: Extra widgets

en: Additional widgets for the front part
nl_NL: Extra widgets voor het voorste gedeelte

en: Advanced settings (%s)
nl_NL: Geavanceerde instellingen (%s)

en: Affiliate program
nl_NL: Affiliate programma

en: After
nl_NL: Na

en: After Wide slider
nl_NL: Na Brede schuifregelaar

en: After activating the plugin, the widgets will appear in the section - "Appearance" - "Widgets"
nl_NL: Na het activeren van de plug-in verschijnen de widgets in de sectie - "Uiterlijk" - "Widgets"

en: After activating the plugin, these options will appear in the section - "Appearance" - "%s" - in the new tab "Extended"
nl_NL: Na het activeren van de plug-in verschijnen deze opties in de sectie - "Uiterlijk" - "%s" - op het nieuwe tabblad "Uitgebreid"

en: After applying, all new uploaded images will be supplemented with the new size, which is apply by default for the main image of posts and pages.
nl_NL: Na het toepassen worden alle nieuw geüploade afbeeldingen aangevuld met het nieuwe formaat, dat standaard geldt voor de hoofdafbeelding van berichten en pagina's.

en: After main menu
nl_NL: Na het hoofdmenu

en: After the "Rrecent posts" section on the main page
nl_NL: Na het gedeelte 'Recente berichten' op de hoofdpagina

en: After the information about the order on the page - Order accepted
nl_NL: Na de informatie over de bestelling op de pagina - Bestelling geaccepteerd

en: After the list of posts on the category page
nl_NL: Na de lijst met berichten op de categoriepagina

en: After the list of products on the cart page
nl_NL: Na de lijst met producten op de winkelwagenpagina

en: After the order details on the order page
nl_NL: Na de bestelgegevens op de bestelpagina

en: After the price on the product page
nl_NL: Na de prijs op de productpagina

en: After the product grid
nl_NL: Na het productraster

en: After the title inside the page
nl_NL: Na de titel op de pagina

en: After the title on the page
nl_NL: Na de titel op de pagina

en: After the title on the product page
nl_NL: Na de titel op de productpagina

en: After top menu
nl_NL: Na het bovenste menu

en: Airin Blog - is a Multipurpose, responsive, fast, minimal magazine theme for blogs and article sites, news and media, with many settings for all occasions. Modern minimalism combined with versatility and adaptability. Lots of customization options that will provide endless options for creating a unique site. Flexible functionality - different sidebar orientation, flexible header with logo, 4 menu locations, main menu (mega menu), three pagination options, breadcrumbs, author block and related posts. Powerful Typography - Change font size and line height, choose fonts, add color typography for posts and pages. Clean code, no frameworks, full support for the WordPress visual customizer. Speed, adaptability and modularity. A minimum of scripts for modules to work. Decide for yourself which modules will work. SEO optimization with correct titles and markup. Adaptation for WooCommerce, Elementor, bbPress, Events Calendar, Jetpack, WPML. Watch full demos here - web-zone.org/airin-blog
nl_NL: Airin Blog - is een multifunctioneel, responsief, snel, minimaal tijdschriftthema voor blogs en artikelenites, nieuws en media, met veel instellingen voor alle gelegenheden. Modern minimalisme gecombineerd met veelzijdigheid en aanpassingsvermogen. Veel aanpassingsopties die eindeloze mogelijkheden bieden voor het creëren van een unieke site. Flexibele functionaliteit - verschillende oriëntatie van de zijbalk, flexibele koptekst met logo, 4 menulocaties, hoofdmenu (megamenu), drie pagineringsopties, broodkruimels, auteursblok en gerelateerde berichten. Krachtige typografie - Wijzig de lettergrootte en regelhoogte, kies lettertypen, voeg kleurtypografie toe voor berichten en pagina's. Schone code, geen frameworks, volledige ondersteuning voor de visuele WordPress-aanpasser. Snelheid, aanpassingsvermogen en modulariteit. Een minimum aan scripts om modules te laten werken. Bepaal zelf welke modules werken. SEO-optimalisatie met correcte titels en markup. Aanpassing voor WooCommerce, Elementor, bbPress, Events Calendar, Jetpack, WPML. Bekijk hier de volledige demo's - web-zone.org/airin-blog

en: Align meta boxs to the center
nl_NL: Lijn metaboxen uit naar het midden

en: All categories
nl_NL: Alle categorieën

en: All installations and activations have been completed.
nl_NL: Alle installaties en activities werden uitgevoerd.

en: All installations have been completed.
nl_NL: Alle installaties zijn voltooid.

en: All plugins installed and activated successfully. %1$s
nl_NL: Alle plug-ins zijn succesvol geactiveerd. %1$s

en: All settings of the front part of the theme are located in the visual editor
nl_NL: Alle instellingen van het voorste gedeelte van het thema bevinden zich in de visuele editor

en: All settings saved!
nl_NL: Alle instellingen opgeslagen!

en: All site
nl_NL: Alle sites

en: All these files take up a huge amount of space, while some of them are not used at all.
nl_NL: Al deze bestanden nemen enorm veel ruimte in beslag, terwijl sommige helemaal niet worden gebruikt.

en: An error occurred while installing %1$s: <strong>%2$s</strong>.
nl_NL: Er is een fout opgetreden tijdens de installatie van %1$s: <strong>%2$s</strong>.

en: Animated blackout
nl_NL: Geanimeerde black-out

en: Animation for auto slider
nl_NL: Animatie voor automatische schuifregelaar

en: Animation for posts blocks in categories (on hover)
nl_NL: Animatie voor berichtblokken in categorieën (bij hover)

en: Animation of social links
nl_NL: Animatie van sociale links

en: Appearance
nl_NL: Uiterlijk

en: Applies for sections on the main page and category pages
nl_NL: Geldt voor secties op de hoofdpagina en categoriepagina's

en: Apply
nl_NL: Toepassen

en: Apply styles to %s
nl_NL: Stijlen toepassen op %s

en: Archives
nl_NL: Archieven

en: Arrow
nl_NL: Pijl

en: Arrow right and down
nl_NL: Pijl naar rechts en naar beneden

en: Arrow to down
nl_NL: Pijl naar beneden

en: Arrowhead
nl_NL: Pijlpunt

en: At the beginning
nl_NL: In het begin

en: At the bottom of personal account
nl_NL: Onderaan het persoonlijke account

en: At the bottom of the cart page
nl_NL: Onderaan de winkelwagenpagina

en: At the bottom of the dashboard tab in personal account
nl_NL: Onderaan het dashboardtabblad in het persoonlijke account

en: At the bottom of the page - Order accepted
nl_NL: Onderaan de pagina - Bestelling geaccepteerd

en: At the bottom of the product data on the product page
nl_NL: Onderaan de productgegevens op de productpagina

en: At the end
nl_NL: Aan het einde

en: At the end of the order page
nl_NL: Onderaan de bestelpagina

en: At the end of the page
nl_NL: Aan het einde van de pagina

en: At the end of the post
nl_NL: Aan het einde van het bericht

en: At the end of the product page
nl_NL: Onderaan de productpagina

en: At the top of the product page
nl_NL: Bovenaan de productpagina

en: Attention triangle
nl_NL: Aandachtsdriehoek

en: Author
nl_NL: Auteur

en: Author photo
nl_NL: Auteur foto

en: Author posts title
nl_NL: Auteur plaatst titel

en: Author section
nl_NL: Auteur sectie

en: Author:
nl_NL: Auteur:

en: Automatic addition of ALT to images from the title of the post
nl_NL: Automatische toevoeging van ALT aan afbeeldingen uit de titel van het bericht

en: Available features
nl_NL: Beschikbare functies

en: Available version:
nl_NL: Beschikbare versie:

en: Avatar URL (only external address), demo -
nl_NL: Avatar URL (alleen extern adres), demo -

en: Avatar for users
nl_NL: Avatar voor gebruikers

en: Average
nl_NL: Gemiddeld

en: Background
nl_NL: Achtergrond

en: Background color
nl_NL: Achtergrondkleur

en: Background color for dropdown menu links (on hover)
nl_NL: Achtergrondkleur voor vervolgkeuzemenulinks (bij hover)

en: Background color for posts (on hover)
nl_NL: Achtergrondkleur voor berichten (bij hover)

en: Background color for posts blocks in categories
nl_NL: Achtergrondkleur voor berichtenblokken in categorieën

en: Background color for quote block
nl_NL: Achtergrondkleur voor offerteblok

en: Background color main menu (on hover)
nl_NL: Achtergrondkleur hoofdmenu (bij hover)

en: Background color main menu, footer and widget titles
nl_NL: Achtergrondkleur hoofdmenu, voettekst en widgettitels

en: Background color of H2 headings
nl_NL: Achtergrondkleur van H2-koppen

en: Background color of H3 - H6 headings
nl_NL: Achtergrondkleur van de koppen H3 - H6

en: Background color of icons and lines for H3 - H6 headings
nl_NL: Achtergrondkleur van pictogrammen en lijnen voor H3 - H6-koppen

en: Background color of icons and lines for block quotes
nl_NL: Achtergrondkleur van pictogrammen en lijnen voor blokcitaten

en: Background color of icons and lines of H2 headings
nl_NL: Achtergrondkleur van pictogrammen en lijnen van H2-koppen

en: Background color of menu items of basic widgets
nl_NL: Achtergrondkleur van menu-items van basiswidgets

en: Background color of sticky posts
nl_NL: Achtergrondkleur van sticky berichten

en: Backlight picture
nl_NL: Tegenlicht foto

en: Basic settings
nl_NL: Opties

en: Before
nl_NL: Voor

en: Before bottom menu
nl_NL: Vóór het onderste menu

en: Before breadcrumbs
nl_NL: Voor breadcrumbs

en: Before content within a post
nl_NL: Vóór de inhoud in een bericht

en: Before main menu
nl_NL: Vóór het hoofdmenu

en: Before meta data inside a post
nl_NL: Vóór metadata in een bericht

en: Before related products on product page
nl_NL: Vóór gerelateerde producten op de productpagina

en: Before searching for products
nl_NL: Voordat u naar producten gaat zoeken

en: Before the "%s" section on the main page
nl_NL: Vóór het gedeelte '%s' op de hoofdpagina

en: Before the "Comments" block inside the post
nl_NL: Vóór het blok 'Opmerkingen' in het bericht

en: Before the "Next post" block inside the post
nl_NL: Vóór het blok 'Volgend bericht' in het bericht

en: Before the "Related posts" block inside the post
nl_NL: Vóór het blok 'Gerelateerde berichten' in het bericht

en: Before the "Rrecent posts" section on the main page
nl_NL: Vóór de sectie 'Recente berichten' op de hoofdpagina

en: Before the author section inside the post
nl_NL: Vóór het auteursgedeelte in het bericht

en: Before the closing %s tag
nl_NL: Voor de afsluitende %s tag

en: Before the list of posts on the category page
nl_NL: Vóór de lijst met berichten op de categoriepagina

en: Before the main image inside the page
nl_NL: Vóór de hoofdafbeelding op de pagina

en: Before the main image inside the post
nl_NL: Vóór de hoofdafbeelding in het bericht

en: Before the title inside the page
nl_NL: Vóór de titel op de pagina

en: Before the title inside the post
nl_NL: Vóór de titel in het bericht

en: Before top menu
nl_NL: Vóór het bovenste menu

en: Begin activating plugin | Begin activating plugins
nl_NL[0]: Beginnen met het activeren van de plugin
nl_NL[1]: Beginnen met het activeren van de plugins

en: Begin installing plugin | Begin installing plugins
nl_NL[0]: Beginnen met het installeren van de plugin
nl_NL[1]: Beginnen met het installeren van de plugins

en: Begin updating plugin | Begin updating plugins
nl_NL[0]: Beginnen met bijwerken van de plugin
nl_NL[1]: Beginnen met bijwerken van de plugins

en: Big
nl_NL: Groot

en: Big circle
nl_NL: Grote cirkel

en: Big dash
nl_NL: Groot streepje

en: Big dot
nl_NL: Grote stip

en: Big square
nl_NL: Groot plein

en: Black
nl_NL: Zwart

en: Blackout tape
nl_NL: Verduisterende tape

en: Block hierarchy
nl_NL: Blokhiërarchie

en: Block slope
nl_NL: Blokhelling

en: Blocks
nl_NL: Blokken

en: Border left
nl_NL: Grens links

en: Bottom
nl_NL: Onderkant

en: Bottom margin
nl_NL: De ondergrens

en: Bottom menu text size
nl_NL: Tekstgrootte onderste menu

en: Bottom part
nl_NL: Onderste gedeelte

en: Brace
nl_NL: Beugel

en: Breadcrumb link text color
nl_NL: Tekstkleur van broodkruimellink

en: Breadcrumb link text color on hover
nl_NL: Tekstkleur van broodkruimellink bij aanwijzen

en: Breadcrumbs
nl_NL: Kruimelpad

en: Breadcrumbs background color
nl_NL: Achtergrondkleur van broodkruimels

en: Breadcrumbs text size
nl_NL: Broodkruimels tekstgrootte

en: Bulb
nl_NL: Lamp

en: Bulleted lists variation
nl_NL: Variatie in lijsten met opsommingstekens

en: Button (Show more)
nl_NL: Knop (Toon meer)

en: Button location
nl_NL: Locatie van de knop

en: Button opacity
nl_NL: Knopdekking

en: Button size
nl_NL: Knop formaat

en: Button text
nl_NL: Knop tekst

en: Button variation
nl_NL: Variatie met knopen

en: Buttons
nl_NL: Knoppen

en: Buy
nl_NL: Koop

en: By date modified
nl_NL: Op datum gewijzigd

en: By number of comments
nl_NL: Op basis van het aantal reacties

en: By publication date
nl_NL: Op publicatiedatum

en: By title
nl_NL: Op titel

en: Calendar
nl_NL: Kalender

en: Calm blocks
nl_NL: Rustige blokken

en: Can be useful if you want to control the styles of the BuddyPress plugin yourself
nl_NL: Kan handig zijn als je zelf de stijlen van de BuddyPress plugin wilt beheren

en: Can be useful if you want to control the styles of the bbPress plugin yourself
nl_NL: Kan handig zijn als je zelf de stijlen van de bbPress plugin wilt beheren

en: Cars
nl_NL: Auto’s

en: Cart size in the top menu
nl_NL: Winkelwagengrootte in het hoofdmenu

en: Categories
nl_NL: Categorieën

en: Categories settings
nl_NL: Categorieën-instellingen

en: Category
nl_NL: Categorie

en: Category filter in classic post editor
nl_NL: Categoriefilter in de klassieke berichteditor

en: Category image
nl_NL: Categorie afbeelding

en: Category section header on the sitemap
nl_NL: Koptekst van de categoriesectie op de sitemap

en: Category style
nl_NL: Categoriestijl

en: Category where the ticker comes from
nl_NL: Categorie waar de ticker vandaan komt

en: Center
nl_NL: Midden

en: Center align widget titles (all columns)
nl_NL: Widgettitels centreren (alle kolommen)

en: Center and bottom
nl_NL: Midden en onderkant

en: Centered
nl_NL: Gecentreerd

en: Change avatar (default) for users without an avatar
nl_NL: Wijzig avatar (standaard) voor gebruikers zonder avatar

en: Change label (Out of stock)
nl_NL: Label wijzigen (Niet op voorraad)

en: Change role name
nl_NL: Rolnaam wijzigen

en: Change the style of author section separators
nl_NL: Wijzig de stijl van scheidingstekens voor auteurssecties

en: Changing the thickness of separators in the author section
nl_NL: De dikte van scheidingstekens in het auteursgedeelte wijzigen

en: Check mark
nl_NL: Vinkje

en: Choose which images to use for the entire site
nl_NL: Kies welke afbeeldingen u voor de hele site wilt gebruiken

en: Choosing the location of the icon in the quote block
nl_NL: De locatie van het pictogram in het citaatblok kiezen

en: Circle
nl_NL: Cirkel

en: Classic blog
nl_NL: Klassieke blog

en: Classic widget
nl_NL: Klassieke widget

en: Close search
nl_NL: Zoeken Sluiten

en: Cloud conversation
nl_NL: Cloud-gesprek

en: Codes (Hooks theme)
nl_NL: Codes (Haken-thema)

en: Color inversion
nl_NL: Kleurinversie

en: Color inversion picture
nl_NL: Kleurinversiebeeld

en: Color of links in dropdown menu
nl_NL: Kleur van links in vervolgkeuzemenu

en: Color of links in dropdown menu (on hover)
nl_NL: Kleur van links in vervolgkeuzemenu (bij hover)

en: Color of section headings on the main page
nl_NL: Kleur van sectiekoppen op de hoofdpagina

en: Color scheme option
nl_NL: Kleurschema optie

en: Color scheme: Dark (Green and Orange)
nl_NL: Kleurenschema: Donker (groen en oranje)

en: Color scheme: Dark (Red and Orange)
nl_NL: Kleurenschema: Donker (Rood en Oranje)

en: Color scheme: Light (Blue)
nl_NL: Kleurenschema: Licht (Blauw)

en: Color scheme: Light (Dark blue and Light blue)
nl_NL: Kleurschema: Licht (donkerblauw en lichtblauw)

en: Color scheme: Light (Dark grey and Red)
nl_NL: Kleurschema: Licht (donkergrijs en rood)

en: Color scheme: Light (Green and Orange)
nl_NL: Kleurschema: Licht (groen en oranje)

en: Color scheme: Light (Heavenly and Light blue)
nl_NL: Kleurschema: Licht (hemels en lichtblauw)

en: Color scheme: Light (Light grey and Green)
nl_NL: Kleurschema: Licht (lichtgrijs en groen)

en: Color scheme: Light (Light grey and Light red)
nl_NL: Kleurschema: Licht (lichtgrijs en lichtrood)

en: Color scheme: Light (Orange and Gray)
nl_NL: Kleurenschema: licht (oranje en grijs)

en: Color scheme: Light (Turquoise)
nl_NL: Kleurschema: Licht (Turkoois)

en: Color scheme: Light (Violet and Pink)
nl_NL: Kleurenschema: Licht (violet en roze)

en: Color schemes
nl_NL: Kleurenschema’s

en: Colored circle
nl_NL: Gekleurde cirkel

en: Colored letters (EN)
nl_NL: Gekleurde letters (EN)

en: Colored numbers
nl_NL: Gekleurde cijfers

en: Colored numbers (bold)
nl_NL: Gekleurde cijfers (vet)

en: Colored square
nl_NL: Gekleurd vierkant

en: Column "Thumbnails" in the list of posts of the admin panel
nl_NL: Kolom "Thumbnails" in de lijst met berichten van het beheerdersdashboard

en: Column "Views" (counter) in the list of posts and pages of the admin panel
nl_NL: Kolom "Views" (teller) in de lijst met berichten en pagina's van het beheerderspaneel

en: Column titles color
nl_NL: Kleur van kolomtitels

en: Comment section
nl_NL: Commentaarsectie

en: Comments
nl_NL: Reacties

en: Comments closed
nl_NL: Reacties gesloten

en: Common colors
nl_NL: Gemeenschappelijke kleuren

en: Congratulations! You have activated the theme %s
nl_NL: Gefeliciteerd! Je hebt het thema %s geactiveerd

en: Contacts can be found in this section
nl_NL: Contactgegevens vindt u in deze sectie

en: Contrast blocks
nl_NL: Contrastblokken

en: Created
nl_NL: Aangemaakt

en: Curtain on picture
nl_NL: Gordijn op foto

en: Custom
nl_NL: Aangepast

en: Custom site width
nl_NL: Aangepaste sitebreedte

en: Customizes the Skeleton Styles stylesheet according to the template design. Turning it off can be useful if you want to control the stylesheet yourself (Skeleton Styles)
nl_NL: Past het stijlblad Skeletstijlen aan volgens het sjabloonontwerp. Het uitschakelen ervan kan handig zijn als u het stylesheet zelf wilt beheren (Skeleton Styles)

en: Dark color scheme (Green and Orange)
nl_NL: Donker kleurenschema (groen en oranje)

en: Dark color scheme (Red and Orange)
nl_NL: Donker kleurenschema (rood en oranje)

en: Darkened image
nl_NL: Verduisterd beeld

en: Dash
nl_NL: Streepje

en: Dashed line
nl_NL: Streeplijn

en: Date
nl_NL: Datum

en: Date format
nl_NL: Datumweergave

en: Deepening
nl_NL: Verdieping

en: Default
nl_NL: Standaard

en: Default (Back and forward)
nl_NL: Standaard (achteruit en vooruit)

en: Default - background color of the main menu
nl_NL: Standaard - achtergrondkleur van het hoofdmenu

en: Default - background not set
nl_NL: Standaard - achtergrond niet ingesteld

en: Default - color of the main menu
nl_NL: Standaard - kleur van het hoofdmenu

en: Default - content text color
nl_NL: Standaard - tekstkleur van de inhoud

en: Default - general color for links
nl_NL: Standaard - algemene kleur voor links

en: Default - general text color
nl_NL: Standaard - algemene tekstkleur

en: Default - main theme color
nl_NL: Standaard - hoofdthemakleur

en: Default - related elements for main theme color
nl_NL: Standaard - gerelateerde elementen voor de hoofdthemakleur

en: Default - site body background color
nl_NL: Standaard - achtergrondkleur van de hoofdtekst van de site

en: Default - text color of the main menu
nl_NL: Standaard - tekstkleur van het hoofdmenu

en: Default - titles text general color
nl_NL: Standaard - titels tekst algemene kleur

en: Define home page
nl_NL: Definieer de startpagina

en: Delete block
nl_NL: Blok verwijderen

en: Design for category lists and archives in basic widgets
nl_NL: Ontwerp voor categorielijsten en archieven in basiswidgets

en: Design for lists of posts and pages in basic widgets
nl_NL: Ontwerp voor lijsten met berichten en pagina's in basiswidgets

en: Design for menu lists in basic widgets
nl_NL: Ontwerp voor menulijsten in basiswidgets

en: Design for posts blocks in categories
nl_NL: Ontwerp voor berichtenblokken in categorieën

en: Design for quote block
nl_NL: Ontwerp voor offerteblok

en: Design for related posts
nl_NL: Ontwerp voor gerelateerde berichten

en: Design of widgets (side column)
nl_NL: Ontwerp van widgets (zijkolom)

en: Different settings
nl_NL: Verschillende instellingen

en: Dimming adjacent links
nl_NL: Aangrenzende schakels dimmen

en: Direction movement
nl_NL: Richting beweging

en: Disable breadcrumbs in bbPress
nl_NL: Schakel broodkruimels uit in bbPress

en: Disable demo widgets
nl_NL: Schakel demo-widgets uit

en: Disable enhanced block styles (Gutenberg)
nl_NL: Verbeterde blokstijlen uitschakelen (Gutenberg)

en: Disable enhanced usability in comments
nl_NL: Schakel verbeterde bruikbaarheid in reacties uit

en: Disable improved dropdowns (select list)
nl_NL: Verbeterde vervolgkeuzelijsten uitschakelen (selecteer lijst)

en: Disable keyboard support in sliders
nl_NL: Schakel toetsenbordondersteuning in schuifregelaars uit

en: Disable lightbox in product photos
nl_NL: Schakel lightbox uit in productfoto's

en: Disable related products on the products page
nl_NL: Schakel gerelateerde producten uit op de productenpagina

en: Disable sidebar on BuddyPress pages
nl_NL: Schakel zijbalk uit op BuddyPress-pagina's

en: Disable sidebar on bbPress pages
nl_NL: Schakel zijbalk uit op bbPress-pagina's

en: Disable slider in product photos
nl_NL: Schakel schuifregelaar in productfoto's uit

en: Disable sticker - Sale
nl_NL: Sticker uitschakelen - Uitverkoop

en: Disable style support for BuddyPress
nl_NL: Schakel stijlondersteuning voor BuddyPress uit

en: Disable style support for bbPress
nl_NL: Schakel stijlondersteuning voor bbPress uit

en: Disable zoom in the main product photo
nl_NL: Schakel zoom uit op de hoofdproductfoto

en: Dismiss this notice
nl_NL: Negeer deze melding

en: Display categories on the sitemap
nl_NL: Geef categorieën weer op de sitemap

en: Display option (Ticker or Date)
nl_NL: Weergaveoptie (ticker of datum)

en: Display weeks
nl_NL: Weken weergeven

en: Display wide slider
nl_NL: Brede schuifregelaar weergeven

en: Display year
nl_NL: Jaar weergeven

en: Distributed
nl_NL: Gedistribueerd

en: Dividers in center
nl_NL: Verdelers in het midden

en: Dividers in width
nl_NL: Verdelers in de breedte

en: Dot
nl_NL: Punt

en: Dotted frame
nl_NL: Gestippeld kader

en: Dotted line
nl_NL: Stippellijn

en: Double border
nl_NL: Dubbele rand

en: Double line
nl_NL: Dubbele lijn

en: Drag the block with the cursor to change the position of the links
nl_NL: Versleep het blok met de cursor om de positie van de links te wijzigen

en: Drag to reposition blocks
nl_NL: Sleep om blokken te verplaatsen

en: Drawing pin
nl_NL: Punaise

en: Drawing pin (vertical)
nl_NL: Punaise (verticaal)

en: Dropdown menu background color
nl_NL: Dropdown menu achtergrondkleur

en: Dynamic zoom
nl_NL: Dynamische zoom

en: Edit %s
nl_NL: Bewerk %s

en: Embossed tick
nl_NL: In reliëf gemaakte teek

en: Enable auto start for Wide slider
nl_NL: Schakel automatisch starten in voor de brede schuifregelaar

en: Enable breadcrumbs in categories
nl_NL: Schakel broodkruimels in categorieën in

en: Enable breadcrumbs in posts
nl_NL: Schakel broodkruimels in berichten in

en: Enable cart in main menu
nl_NL: Schakel winkelwagen in het hoofdmenu in

en: Enable cart in top menu
nl_NL: Schakel winkelwagen in het bovenste menu in

en: Enable effect (live picture)
nl_NL: Effect inschakelen (livebeeld)

en: Enable navigation buttons for Wide slider
nl_NL: Schakel navigatieknoppen in voor de brede schuifregelaar

en: Enable search on product category pages
nl_NL: Schakel zoeken op productcategoriepagina's in

en: Enable search on store page
nl_NL: Zoekopdracht op winkelpagina inschakelen

en: Enable slider auto start
nl_NL: Schakel automatische start van de schuifregelaar in

en: Enable slider navigation buttons
nl_NL: Schakel navigatieknoppen met schuifregelaars in

en: Enable styling support for %s
nl_NL: Stijlondersteuning inschakelen voor %s

en: Enable the section with the latest posts on the main page
nl_NL: Schakel de sectie met de laatste berichten op de hoofdpagina in

en: Enlargement picture
nl_NL: Vergroting foto

en: Error
nl_NL: Fout

en: Except main page
nl_NL: Behalve de hoofdpagina

en: Exclamation mark
nl_NL: Uitroepteken

en: Exclamation sheet
nl_NL: Uitroepteken

en: Expanded plugins adapting
nl_NL: Uitgebreide plug-ins die zich aanpassen

en: Expert settings of the administrative part of the theme
nl_NL: Expertinstellingen van het administratieve deel van het thema

en: External Source
nl_NL: Externe Bron

en: Fading away
nl_NL: Vervagen

en: Favorites
nl_NL: Favorieten

en: File
nl_NL: Bestand

en: First the graphical menu, then the lists
nl_NL: Eerst het grafische menu, daarna de lijsten

en: First the list menu, then the graphic
nl_NL: Eerst het lijstmenu en vervolgens de afbeelding

en: Five
nl_NL: Vijf

en: Five columns
nl_NL: Vijf kolommen

en: Fixed size logo
nl_NL: Logo met vaste maat

en: Flat
nl_NL: Plat

en: Flexible heading customization with logo
nl_NL: Flexibele kopaanpassing met logo

en: Flexible sidebar orientation
nl_NL: Flexibele zijbalkoriëntatie

en: Folded corner
nl_NL: Gevouwen hoek

en: Folder
nl_NL: Map

en: Font
nl_NL: Lettertype

en: Font for H2 headings
nl_NL: Lettertype voor H2-koppen

en: Font for H3 - H6 headings
nl_NL: Lettertype voor H3 - H6-koppen

en: Food
nl_NL: Eten

en: Footer background color
nl_NL: Footer Achtergrondkleur

en: Footer elements color
nl_NL: Kleur van voettekstelementen

en: Footer link color
nl_NL: Voettekst linkkleur

en: Footer link color (on hover)
nl_NL: Kleur voettekstlink (bij hover)

en: Footer text color
nl_NL: Voettekst tekstkleur

en: Four
nl_NL: Vier

en: Four columns
nl_NL: Vier kolommen

en: Four menu locations
nl_NL: Vier menulocaties

en: Frame
nl_NL: Omlijsting

en: Frame around
nl_NL: Kader rond

en: Frame around the link
nl_NL: Kader rond de link

en: Frame color
nl_NL: Kleur frame

en: Frame thickness
nl_NL: Framedikte

en: Free
nl_NL: Gratis

en: From %1$s in %2$s
nl_NL: Van %1$s op %2$s

en: From %s settings
nl_NL: Van %s instellingen

en: Full demo versions of sites
nl_NL: Volledige demoversies van sites

en: Full width
nl_NL: Volledige breedte

en: Full width "Read more" button
nl_NL: "Lees meer"-knop over de volledige breedte

en: Full-width footer background
nl_NL: Voettekstachtergrond over de volledige breedte

en: Full-width main menu background
nl_NL: Achtergrond van het hoofdmenu over de volledige breedte

en: Function (button) for clearing the counter of post and page views
nl_NL: Functie (knop) voor het wissen van de teller van bericht- en paginaweergaven

en: General
nl_NL: Algemeen

en: General color for links
nl_NL: Algemene kleur voor links

en: General heading font
nl_NL: Algemeen koplettertype

en: General links color on hover
nl_NL: Algemene links kleuren bij hover

en: General text color
nl_NL: Algemene tekstkleur

en: General text font
nl_NL: Algemeen tekstlettertype

en: General typography
nl_NL: Algemene typografie

en: Get even more windows to insert codes in the premium version
nl_NL: Krijg nog meer vensters om codes in te voegen in de premiumversie

en: Get flexible color settings for %s in the premium version
nl_NL: Krijg flexibele kleurinstellingen voor %s in de premiumversie

en: Get more colors with the premium version
nl_NL: Krijg meer kleuren met de premium-versie

en: Gradient
nl_NL: Kleurverloop

en: Gradient 1 (fill)
nl_NL: Verloop 1 (opvullen)

en: Gradient 2 (fill)
nl_NL: Verloop 2 (opvullen)

en: Grid (fill)
nl_NL: Raster (vullen)

en: H1 headings
nl_NL: H1-koppen

en: H2 heading icon selection
nl_NL: H2-koppictogramselectie

en: H2 heading icons text color
nl_NL: Tekstkleur van H2-koppictogrammen

en: H2 headings variation
nl_NL: Variatie in H2-koppen

en: H3 - H6 heading icon selection
nl_NL: H3 - H6 koppictogramselectie

en: H3 - H6 heading icons text color
nl_NL: H3 - H6 tekstkleur van koppictogrammen

en: H3 - H6 headings variation
nl_NL: Variatie in koppen H3 - H6

en: Header H1 Font
nl_NL: Kop H1-lettertype

en: Header area width with logo
nl_NL: Breedte koptekst met logo

en: Header background
nl_NL: Header achtergrond

en: Header image link
nl_NL: Link naar kopafbeelding

en: Headers fill variation for Wide slider
nl_NL: Variatie met kopteksten voor brede schuifregelaar

en: Headings H2
nl_NL: Rubrieken H2

en: Headings H3 - H6
nl_NL: Rubrieken H3 - H6

en: Height
nl_NL: Hoogte

en: Hello!
nl_NL: Hallo!

en: Hide Details
nl_NL: Verberg details

en: Hide avatar in author section
nl_NL: Avatar verbergen in auteurssectie

en: Hide description in author section
nl_NL: Beschrijving verbergen in auteurssectie

en: Home page builder
nl_NL: Bouwer van startpagina

en: Horizontal items with image
nl_NL: Horizontale items met afbeelding

en: Horizontal items without images
nl_NL: Horizontale items zonder afbeeldingen

en: Horizontally
nl_NL: Horizontaal

en: How to change the sidebar orientation for a separate page or post
nl_NL: Hoe u de richting van de zijbalk voor een afzonderlijke pagina of bericht kunt wijzigen

en: How to customize the %s
nl_NL: Hoe de %s aan te passen

en: How to increase website loading speed with %s
nl_NL: Hoe u de laadsnelheid van uw website kunt verhogen met %s

en: How to reset theme settings
nl_NL: Hoe thema-instellingen opnieuw in te stellen

en: Hue change
nl_NL: Tint verandering

en: I also remind you that I have a premium version, which contains even more functionality
nl_NL: Ik herinner u er ook aan dat ik een premiumversie heb, die nog meer functionaliteit bevat

en: I would be very grateful if you would report any errors or poor quality translations.
nl_NL: Ik zou het zeer op prijs stellen als u eventuele fouten of vertalingen van slechte kwaliteit zou willen melden.

en: Icon (sign)
nl_NL: Icoon (teken)

en: Icon size for quote block
nl_NL: Pictogramgrootte voor citaatblok

en: Icons color for quote block
nl_NL: Pictogrammenkleur voor citaatblok

en: Image layout
nl_NL: Afbeelding lay-out

en: Images format
nl_NL: Formaat afbeeldingen

en: Import full demo
nl_NL: Volledige demo importeren

en: Import in one click full demo versions of sites
nl_NL: Importeer met één klik volledige demoversies van sites

en: Import ready-made demo versions of websites
nl_NL: Importeer kant-en-klare demoversies van websites

en: Import settings
nl_NL: Importeer Instellingen

en: Important! All settings of the current theme will be deleted! They will be completely replaced by the settings of the selected theme!
nl_NL: Belangrijk! Alle instellingen van het huidige thema worden verwijderd! Ze worden volledig vervangen door de instellingen van het geselecteerde thema!

en: Important! These options only affect this themes settings (visual customizer settings). If you have a lot of valuable settings, please back up your database before using this feature.
nl_NL: Belangrijk! Deze opties zijn alleen van invloed op de thema-instellingen (visuele aanpassingsinstellingen). Als u veel waardevolle instellingen heeft, maak dan een back-up van uw database voordat u deze functie gebruikt.

en: In a top bar
nl_NL: In een topbar

en: In area of soc links (after)
nl_NL: Op het gebied van soc-links (na)

en: In area of soc links (before)
nl_NL: Op het gebied van soc-links (voorheen)

en: In frame
nl_NL: In het kader

en: In random order
nl_NL: In willekeurige volgorde

en: In this section, there can be a flexible builder that will allow you to quickly and easily customize a cool homepage
nl_NL: In deze sectie kan er een flexibele bouwer zijn waarmee u snel en eenvoudig een coole startpagina kunt aanpassen

en: Increase
nl_NL: Toename

en: Increasing contrast
nl_NL: Toenemend contrast

en: Information
nl_NL: Informatie

en: Information materials
nl_NL: Informatie materialen

en: Information materials for the %s
nl_NL: Informatiemateriaal voor de %s

en: Inner color for marker - numbered lists
nl_NL: Binnenkleur voor marker - genummerde lijsten

en: Install
nl_NL: Installeer

en: Install %2$s
nl_NL: Installeer %2$s

en: Install Plugins
nl_NL: Installeer plugins

en: Install Required Plugins
nl_NL: Installeer vereiste plugins

en: Installed But Not Activated
nl_NL: Geïnstalleerd maar niet geactiveerd

en: Installed version:
nl_NL: Geïnstalleerde versie:

en: Installing Plugin: %s
nl_NL: Plugin installeren: %s

en: Installing and Activating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
nl_NL: Installeren en activeren van plugin %1$s (%2$d/%3$d)

en: It is important to know! These settings cannot delete or modify existing image files. Slicing of images occurs at the time of uploading a new image to the %s media library.
nl_NL: Het is belangrijk om te weten! Met deze instellingen kunnen bestaande afbeeldingsbestanden niet worden verwijderd of gewijzigd. Het segmenteren van afbeeldingen vindt plaats op het moment dat een nieuwe afbeelding wordt geüpload naar de mediabibliotheek %s.

en: Items (string) with category image
nl_NL: Items (string) met categorie-afbeelding

en: Items of this menu are customized in the - "Panel %s" - "Appearance" - "Menus" section.
nl_NL: Items van dit menu worden aangepast in de sectie - "Paneel %s" - "Uiterlijk" - "Menu's".

en: JS Menu
nl_NL: JS-menu

en: Just a block
nl_NL: Gewoon een blok

en: Latest Posts
nl_NL: Laatste berichten

en: Latest comments
nl_NL: Laatste reacties

en: Latest entries of author
nl_NL: Laatste inzendingen van de auteur

en: Latest posts
nl_NL: Laatste berichten

en: Latest posts (Author)
nl_NL: Laatste berichten (auteur)

en: Latest posts (default)
nl_NL: Laatste berichten (standaard)

en: Latin numerals
nl_NL: Latijnse cijfers

en: Left
nl_NL: Links

en: Left and down
nl_NL: Links en beneden

en: Left sidebar
nl_NL: Linker zijbalk

en: Less 1 min
nl_NL: Minder 1 min

en: Lettering color (Out of stock)
nl_NL: Letterkleur (Niet op voorraad)

en: Light color scheme (Blue)
nl_NL: Lichtkleurstelling (blauw)

en: Light color scheme (Dark blue and Light blue)
nl_NL: Licht kleurenschema (donkerblauw en lichtblauw)

en: Light color scheme (Dark grey and Red)
nl_NL: Lichtkleurenschema (donkergrijs en rood)

en: Light color scheme (Green and Orange)
nl_NL: Lichtkleurstelling (groen en oranje)

en: Light color scheme (Heavenly and Light blue)
nl_NL: Lichtkleurstelling (hemels en lichtblauw)

en: Light color scheme (Light grey and Green)
nl_NL: Lichtkleurstelling (lichtgrijs en groen)

en: Light color scheme (Light grey and Light red)
nl_NL: Lichtkleurstelling (lichtgrijs en lichtrood)

en: Light color scheme (Orange and Gray)
nl_NL: Lichtkleurenschema (oranje en grijs)

en: Light color scheme (Turquoise)
nl_NL: Lichtkleurstelling (Turkoois)

en: Light color scheme (Violet and Pink)
nl_NL: Lichtkleurenschema (violet en roze)

en: Light shadow
nl_NL: Lichte schaduw

en: Light underlining
nl_NL: Lichte onderstreping

en: Lightweight menu
nl_NL: Lichtgewicht menu

en: Line height for %s headings
nl_NL: Regelhoogte voor %s koppen

en: Line height of the site description text
nl_NL: Regelhoogte van de sitebeschrijvingstekst

en: Line thickness
nl_NL: Lijndikte

en: Linear arrow
nl_NL: Lineaire pijl

en: Link to advertising source
nl_NL: Link naar advertentiebron

en: Link to social network (URL)
nl_NL: Link naar sociaal netwerk (URL)

en: Links color
nl_NL: Link kleur

en: Links color (outside)
nl_NL: Kleur schakels (buitenkant)

en: Links in content
nl_NL: Links in de inhoud

en: Links size
nl_NL: Links grootte

en: Links size (drop-down menu)
nl_NL: Linksgrootte (drop-downmenu)

en: List of updates for the %s
nl_NL: Lijst met updates voor de %s

en: Lists
nl_NL: Lijsten

en: Lists, Quotes, Headings
nl_NL: Lijsten, citaten, kopjes

en: Loading...
nl_NL: Laden…

en: Location of the pagination section
nl_NL: Locatie van de pagineringssectie

en: Logo variation
nl_NL: Logovariatie

en: Logo without limits
nl_NL: Logo zonder grenzen

en: Lots of hooks (windows for codes)
nl_NL: Veel haken (vensters voor codes)

en: Main
nl_NL: Hoofd

en: Main Menu
nl_NL: Hoofdmenu

en: Main menu
nl_NL: Hoofdmenu

en: Main menu item font
nl_NL: Lettertype hoofdmenu-item

en: Main menu items text size
nl_NL: Hoofdmenu-items tekstgrootte

en: Main menu items titles in uppercase
nl_NL: Titels van hoofdmenu-items in hoofdletters

en: Main page
nl_NL: Hoofdpagina

en: Main post image
nl_NL: Hoofdpostafbeelding

en: Make main menu sticky when scrolling (only for desktop versions of pc)
nl_NL: Maak het hoofdmenu plakkerig tijdens het scrollen (alleen voor desktopversies van pc)

en: Management and configuration instructions for the %s
nl_NL: Beheer- en configuratie-instructies voor de %s

en: Marker color - bulleted lists
nl_NL: Markeringskleur - lijsten met opsommingstekens

en: Marker color - numbered lists
nl_NL: Markeringskleur - genummerde lijsten

en: Mega menu (graphic) with constructor
nl_NL: Megamenu (grafisch) met constructor

en: Mega menu (lists)
nl_NL: Megamenu (lijsten)

en: Menu Locations
nl_NL: Menu Locaties

en: Menu item name
nl_NL: Naam van menu-item

en: Menu variants
nl_NL: Menuvarianten

en: Meta tag design
nl_NL: Ontwerp van metatags

en: Meta tag size
nl_NL: Grootte van de metatag

en: Meta tags in categories
nl_NL: Metatags in categorieën

en: Meta tags in posts
nl_NL: Metatags in berichten

en: Minimum required version:
nl_NL: Minimaal vereiste versie:

en: Mobile
nl_NL: Mobiel

en: Modularity and flexibility
nl_NL: Modulariteit en flexibiliteit

en: Month
nl_NL: Maand

en: Month in letters
nl_NL: Maand in letters

en: More fonts are available in the premium version
nl_NL: Er zijn meer lettertypen beschikbaar in de premiumversie

en: More fonts to choose from
nl_NL: Meer lettertypen om uit te kiezen

en: Most popular categories
nl_NL: Meest populaire categorieën

en: Move social links in the header over the image
nl_NL: Verplaats sociale links in de koptekst over de afbeelding

en: Multicolor scheme: Demo location of color
nl_NL: Meerkleurig schema: demolocatie van kleur

en: New Posts
nl_NL: Nieuwe berichten

en: News
nl_NL: Nieuws

en: Next post
nl_NL: Volgend bericht

en: Next posts
nl_NL: Volgende berichten

en: No action taken. Plugin %1$s was already active.
nl_NL: Geen actie uitgevoerd. De plugin %1$s was al geactiveerd.

en: No image selected
nl_NL: Geen afbeelding geselecteerd

en: No limits
nl_NL: Geen limiet

en: No photo
nl_NL: Geen foto

en: No plugins are available to be activated at this time.
nl_NL: Er zijn op dit moment geen plugins beschikbaar om te activeren.

en: No plugins are available to be installed at this time.
nl_NL: Er zijn op dit moment geen plugins beschikbaar om te installeren.

en: No plugins are available to be updated at this time.
nl_NL: Er zijn op dit moment geen plugins beschikbaar om bij te werken.

en: No plugins to install, update or activate.
nl_NL: Geen plugins te installeren, updaten of te activeren.

en: No plugins were selected to be activated. No action taken.
nl_NL: Er zijn geen plugins geselecteerd om te activeren. Geen actie ondernomen.

en: No plugins were selected to be installed. No action taken.
nl_NL: Er zijn geen plugins geselecteerd om te installeren. Geen actie ondernomen.

en: No plugins were selected to be updated. No action taken.
nl_NL: Er zijn geen plugins geselecteerd om bij te werken. Geen actie ondernomen.

en: No products were found matching your selection.
nl_NL: Geen producten gevonden die aan uw zoekcriteria voldoen.

en: No sidebar (center)
nl_NL: Geen zijbalk (midden)

en: No sidebar (full width)
nl_NL: Geen zijbalk (volledige breedte)

en: No sorting
nl_NL: Geen sortering

en: Not Installed
nl_NL: Niet geïnstalleerd

en: Not available
nl_NL: Niet beschikbaar

en: Not display
nl_NL: Niet weergeven

en: Not display titles
nl_NL: Geen titels weergeven

en: Nothing found
nl_NL: Niets gevonden

en: Nothing found:
nl_NL: Niets gevonden:

en: Nothing matched your search terms. Try other keywords.
nl_NL: Niets kwam overeen met uw zoektermen. Probeer andere zoekwoorden.

en: Nothing was found at this location. Try one of the links below or use the search.
nl_NL: Op deze locatie is niets aangetroffen. Probeer een van de onderstaande links of gebruik de zoekfunctie.

en: Now you can follow the theme updates on the page
nl_NL: Nu kunt u de thema-updates op de pagina volgen

en: Number (size) of columns in categories
nl_NL: Aantal (grootte) kolommen in categorieën

en: Number of author posts in the author section
nl_NL: Aantal auteursberichten in het auteursgedeelte

en: Number of columns for related posts
nl_NL: Aantal kolommen voor gerelateerde berichten

en: Number of columns in %s
nl_NL: Aantal kolommen in %s

en: Number of comments
nl_NL: Aantal reacties

en: Number of comments on a post
nl_NL: Aantal reacties op een bericht

en: Number of post views
nl_NL: Aantal berichtweergaven

en: Number of posts available
nl_NL: Aantal beschikbare berichten

en: Number of posts displayed
nl_NL: Aantal weergegeven berichten

en: Number of posts displayed (In each column)
nl_NL: Aantal weergegeven berichten (in elke kolom)

en: Number of related posts
nl_NL: Aantal gerelateerde berichten

en: Number of slides in the wide slider
nl_NL: Aantal dia's in de brede schuifbalk

en: Number of symbols in description
nl_NL: Aantal symbolen in beschrijving

en: Numeric lists variation
nl_NL: Numerieke lijsten variatie

en: Numeric pagination
nl_NL: Numerieke paginering

en: Off
nl_NL: Uit

en: Old comments
nl_NL: Oude opmerkingen

en: On this page you can insert counters, banners, or any other content that will be displayed on the front of the site
nl_NL: Op deze pagina kunt u tellers, banners of andere inhoud invoegen die op de voorkant van de site wordt weergegeven

en: One
nl_NL: Eén

en: One thought on &ldquo;%1$s&rdquo;
nl_NL: Één gedachte over &ldquo;%1$s&rdquo;

en: Only main page
nl_NL: Alleen hoofdpagina

en: Only pages
nl_NL: Alleen pagina's

en: Only posts
nl_NL: Alleen berichten

en: Open Features (by activating this, you confirm that you want to reset all settings for this theme and understand the risk of permanent data loss)
nl_NL: Open Functies (door dit te activeren, bevestigt u dat u alle instellingen voor dit thema wilt resetten en begrijpt u het risico van permanent gegevensverlies)

en: Open book
nl_NL: Open boek

en: Open link in new tab
nl_NL: Open in nieuw tabblad

en: Open settings
nl_NL: Open instellingen

en: Option to disable block editor (%s) in text editor
nl_NL: Optie om de blokeditor (%s) in de teksteditor uit te schakelen

en: Option to disable block editor (%s) in widgets
nl_NL: Optie om de blokeditor (%s) in widgets uit te schakelen

en: Or if you decide to use a child theme.
nl_NL: Of als je besluit een child-thema te gebruiken.

en: Orientation for main menu items
nl_NL: Oriëntatie voor hoofdmenu-items

en: Orientation of the logo and site name
nl_NL: Oriëntatie van het logo en de naam van de site

en: Overall text size
nl_NL: Totale tekstgrootte

en: Overall titles line height
nl_NL: Totale titelregelhoogte

en: Page
nl_NL: Pagina

en: Page for adding codes
nl_NL: Pagina voor het toevoegen van codes

en: Pages
nl_NL: Pagina's

en: Pages section header on the sitemap
nl_NL: Sectiekop Pagina's op de sitemap

en: Pages:
nl_NL: Pagina’s:

en: Pagination
nl_NL: Paginering

en: Pagination section design
nl_NL: Ontwerp van pagineringssecties

en: Pagination section size
nl_NL: Sectiegrootte van paginering

en: Pagination variation
nl_NL: Paginering variatie

en: Paper clip
nl_NL: Paperclip

en: Paper clip (vertical)
nl_NL: Paperclip (verticaal)

en: Pencil
nl_NL: Potlood

en: Picture contrast
nl_NL: Beeldcontrast

en: Picture frame
nl_NL: Fotolijst

en: Picture variant
nl_NL: Afbeeldingsvariant

en: Please contact the administrator of this site for help.
nl_NL: Gelieve de administrator van deze website te contacteren voor hulp.

en: Please contact the plugin provider and ask them to package their plugin according to the WordPress guidelines.
nl_NL: Gelieve contact op te nemen met de aanbieder van de plugin en vraag hen de plugin aan te leveren volgens de Wordpress richtlijnen.

en: Plugin activated successfully.
nl_NL: Plugin succesvol geactiveerd.

en: Plugin activation failed.
nl_NL: Plugin activatie mislukt.

en: Plugin for inserting your own functions
nl_NL: Plugin voor het invoegen van uw eigen functies

en: Plugin not activated. A higher version of %s is needed for this theme. Please update the plugin.
nl_NL: De plugin is niet geactiveerd. Een nieuwere versie van %s is noodzakelijk voor dit thema. Werk de plugin bij.

en: Plugins adapting
nl_NL: Plug-ins aanpassen

en: Popular products
nl_NL: Populaire producten

en: Post author
nl_NL: Berichtauteur

en: Post card description size
nl_NL: Beschrijving van de ansichtkaart

en: Post card title size
nl_NL: Titelformaat van de ansichtkaart

en: Post categories
nl_NL: Bericht categorieën

en: Post creation date
nl_NL: Datum van postaanmaak

en: Post reading time
nl_NL: Leestijd posten

en: Post sorting
nl_NL: Postsorteren

en: Post title option
nl_NL: Optie voor posttitel

en: Post titles size
nl_NL: Grootte van berichttitels

en: Post update date
nl_NL: Datum van post-update

en: Posted by
nl_NL: Geplaatst door

en: Posts
nl_NL: Berichten

en: Posts and pages
nl_NL: Berichten en pagina's

en: Posts background color
nl_NL: Achtergrondkleur van berichten

en: Posts background color (on hover)
nl_NL: Achtergrondkleur van berichten (bij hover)

en: Posts section header on the sitemap
nl_NL: Koptekst van berichtensectie op de sitemap

en: Posts titles color on hover
nl_NL: Titels van berichten kleuren bij hover

en: Posts titles text color
nl_NL: Tekstkleur van berichttitels

en: Posts titles text color (on hover)
nl_NL: Berichttitels tekstkleur (bij hover)

en: Posts:
nl_NL: Berichten:

en: Powerful color settings
nl_NL: Krachtige kleurinstellingen

en: Powerful typography
nl_NL: Krachtige typografie

en: Pre-Packaged
nl_NL: Voorverpakt

en: Presentation page
nl_NL: Presentatiepagina

en: Preset options
nl_NL: Vooraf ingestelde opties

en: Preset settings
nl_NL: Vooraf ingestelde instellingen

en: Presets | Reset settings | Import
nl_NL: Voorinstellingen | Instellingen resetten | Importeren

en: Previous post
nl_NL: Vorig bericht

en: Previous posts
nl_NL: Vorige berichten

en: Pricing
nl_NL: Prijzen

en: Primary theme color
nl_NL: Primaire themakleur

en: Priority partition
nl_NL: Prioriteitspartitie

en: Pro page
nl_NL: Pro-pagina

en: Product price color
nl_NL: Kleur van productprijs

en: Proportion of width occupied by top menu
nl_NL: Aandeel van de breedte dat wordt ingenomen door het bovenste menu

en: Publication date:
nl_NL: Publicatie datum:

en: Quick Links
nl_NL: Snelkoppelingen

en: Quote blocks
nl_NL: Citeer blokken

en: Range for fluently movement
nl_NL: Bereik voor vloeiende bewegingen

en: Rate this theme
nl_NL: Geef een beoordeling van dit thema

en: Read More
nl_NL: Lees verder

en: Read more
nl_NL: Lees verder

en: Reading time
nl_NL: Leestijd

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Start here</a>.
nl_NL: Klaar om je eerste post te publiceren? <a href="%1$s">Begin hier</a> .

en: Ready-made color schemes
nl_NL: Kant-en-klare kleurenschema's

en: Recommended
nl_NL: Aanbevolen

en: Rectangular quotes
nl_NL: Rechthoekige citaten

en: Reducing picture
nl_NL: Beeld verkleinen

en: Reduction
nl_NL: Korting

en: Related elements for the main theme color
nl_NL: Gerelateerde elementen voor de hoofdthemakleur

en: Related posts
nl_NL: Gerelateerde berichten

en: Relieve the Top menu (replace with lightweight)
nl_NL: Het Topmenu verlichten (vervangen door lichtgewicht)

en: Remove
nl_NL: Verwijderen

en: Remove "Up button"
nl_NL: Verwijder de "Omhoog-knop"

en: Remove URL field in comments (for posts and pages)
nl_NL: URL-veld in reacties verwijderen (voor berichten en pagina's)

en: Remove buttons (back and next) from numeric pagination
nl_NL: Verwijder knoppen (terug en volgende) uit de numerieke paginering

en: Remove color in neighboring blocks
nl_NL: Verwijder kleur in aangrenzende blokken

en: Remove comment section (for pages)
nl_NL: Reactiesectie verwijderen (voor pagina's)

en: Remove comment section (for posts)
nl_NL: Reactiesectie verwijderen (voor berichten)

en: Remove decryption in meta boxs
nl_NL: Verwijder de decodering in metaboxen

en: Remove decryption in taxonomies
nl_NL: Verwijder decodering in taxonomieën

en: Remove description from posts blocks in categories
nl_NL: Verwijder de beschrijving uit berichtblokken in categorieën

en: Remove hidden H2 tag from pagination
nl_NL: Verwijder de verborgen H2-tag uit de paginering

en: Remove image slicing for %s
nl_NL: Verwijder afbeeldingsslicing voor %s

en: Remove link from author name
nl_NL: Verwijder link uit auteursnaam

en: Remove link underline
nl_NL: Verwijder de onderstreping van de link

en: Remove main menu
nl_NL: Hoofdmenu verwijderen

en: Remove meta tag icons
nl_NL: Verwijder metatagpictogrammen

en: Remove post titles
nl_NL: Verwijder berichttitels

en: Remove prefix (site name) after SEO Title
nl_NL: Verwijder het voorvoegsel (sitenaam) na SEO-titel

en: Remove section (next entry)
nl_NL: Sectie verwijderen (volgende invoer)

en: Remove stub (No photo) in related posts
nl_NL: Verwijder het stompje (geen foto) in gerelateerde berichten

en: Remove the dividing line
nl_NL: Verwijder de scheidslijn

en: Remove the main (top) image in pages
nl_NL: Verwijder de hoofdafbeelding (bovenste) op pagina's

en: Remove the main (top) image in posts
nl_NL: Verwijder de hoofdafbeelding (bovenaan) in berichten

en: Remove the prefix "Category" on category pages
nl_NL: Verwijder het voorvoegsel 'Categorie' op categoriepagina's

en: Remove the prefix (site description) after the SEO Title on the main page
nl_NL: Verwijder het voorvoegsel (sitebeschrijving) na de SEO-titel op de hoofdpagina

en: Remove the stub "No photo" from posts blocks in categories
nl_NL: Verwijder het stub 'Geen foto' uit berichtenblokken in categorieën

en: Remove title from posts blocks in categories
nl_NL: Verwijder de titel uit berichtenblokken in categorieën

en: Remove top menu
nl_NL: Verwijder het bovenste menu

en: Removing H2 tag from pagination is good for SEO, but worse for special programs (for the visually impaired)
nl_NL: Het verwijderen van de H2-tag uit de paginering is goed voor SEO, maar slechter voor speciale programma's (voor slechtzienden)

en: Removing extra image sizes
nl_NL: Extra afbeeldingsformaten verwijderen

en: Required
nl_NL: Verplicht

en: Required Update not Available
nl_NL: Verplichte update niet beschikbaar

en: Requires Update
nl_NL: Update Vereist

en: Reset settings
nl_NL: Instellingen resetten

en: Reset settings and Apply presets
nl_NL: Instellingen resetten en voorinstellingen toepassen

en: Reset theme settings and activate presets
nl_NL: Reset thema-instellingen en activeer presets

en: Return to Required Plugins Installer
nl_NL: Ga terug naar de vereiste plugins installatie

en: Return to the Dashboard
nl_NL: Terug naar Dashboard

en: Right
nl_NL: Rechts

en: Right arrow
nl_NL: Rechter pijl

en: Right sidebar
nl_NL: Rechter zijbalk

en: Roll up block
nl_NL: Oprolblok

en: Round dots
nl_NL: Ronde stippen

en: Round frame
nl_NL: Rond frame

en: Round quotes
nl_NL: Ronde aanhalingstekens

en: Rounded square frame
nl_NL: Afgerond vierkant frame

en: SEO settings
nl_NL: SEO-instellingen

en: Scroll ticker endlessly
nl_NL: Scroll ticker eindeloos

en: Search
nl_NL: Zoeken

en: Search button size
nl_NL: Grootte van zoekknop

en: Search results for: %s
nl_NL: Zoekresultaten voor: %s

en: Section (next entry)
nl_NL: Sectie (volgende invoer)

en: Section heading
nl_NL: Sectie titel

en: Section image
nl_NL: Sectie afbeelding

en: Section option
nl_NL: Sectie optie

en: Section with settings
nl_NL: Sectie met instellingen

en: Sections
nl_NL: Secties

en: Sections background color
nl_NL: Achtergrondkleur van secties

en: Sections with blocks on the main
nl_NL: Secties met blokken op de hoofdlijn

en: Select Image
nl_NL: Selecteer afbeelding

en: Select category
nl_NL: Selecteer categorie

en: Select category for column
nl_NL: Selecteer categorie voor kolom

en: Select image
nl_NL: Selecteer afbeelding

en: Select theme (where to get the settings)
nl_NL: Selecteer een thema (waar u de instellingen kunt vinden)

en: Selecting a category to display in a wide slider
nl_NL: Een categorie selecteren om in een brede schuifregelaar weer te geven

en: Selecting an icon for the quote block
nl_NL: Een pictogram voor het offerteblok selecteren

en: Separate sidebars for %1$s and %2$s
nl_NL: Aparte zijbalken voor %1$s en %2$s

en: Separator and header color in breadcrumbs
nl_NL: Kleur scheidingsteken en koptekst in broodkruimels

en: Separator between breadcrumbs
nl_NL: Scheidingsteken tussen broodkruimels

en: Separator between numbers
nl_NL: Scheidingsteken tussen cijfers

en: Separator variation for author section
nl_NL: Variatie met scheidingsteken voor auteurssectie

en: Set ALT value for stub No photo
nl_NL: Stel de ALT-waarde in voor stub Geen foto

en: Set settings here
nl_NL: Stel hier instellingen in

en: Set your SEO Description for the homepage
nl_NL: Stel uw SEO-beschrijving voor de startpagina in

en: Set your SEO Title for the homepage
nl_NL: Stel uw SEO-titel in voor de startpagina

en: Set your separator for SEO Title prefix
nl_NL: Stel uw scheidingsteken in voor het SEO-titelvoorvoegsel

en: Settings basic widgets (post, page, category, menu)
nl_NL: Instellingen basiswidgets (bericht, pagina, categorie, menu)

en: Settings copy
nl_NL: Instellingen kopiëren

en: Sharp quotes
nl_NL: Scherpe citaten

en: Shop
nl_NL: Winkel

en: Show "Read more" button in the center
nl_NL: Toon de knop 'Lees meer' in het midden

en: Show Details
nl_NL: Toon details

en: Show all pagination items (for numeric)
nl_NL: Toon alle pagineringsitems (voor numeriek)

en: Show link to home page
nl_NL: Link naar startpagina tonen

en: Show more
nl_NL: Toon meer

en: Show pages on sitemap
nl_NL: Toon pagina's op sitemap

en: Show posts on sitemap
nl_NL: Toon berichten op sitemap

en: Show slider full screen width
nl_NL: Toon schuifregelaar volledige schermbreedte

en: Show title for categories, archives and tags
nl_NL: Toon titel voor categorieën, archieven en tags

en: Show title in breadcrumb for posts
nl_NL: Toon titel in broodkruimel voor berichten

en: Side border
nl_NL: Zijrand

en: Side column
nl_NL: Zijkolom

en: Side column (BuddyPress)
nl_NL: Zijkolom (BuddyPress)

en: Side column (WooCommerce)
nl_NL: Zijkolom (WooCommerce)

en: Side column (bbPress)
nl_NL: Zijkolom (bbPress)

en: Side shadow
nl_NL: Zijschaduw

en: Sidebar orientation on main page
nl_NL: Oriëntatie van de zijbalk op de hoofdpagina

en: Sidebar orientation on the entire site
nl_NL: Oriëntatie van de zijbalk op de hele site

en: Simple
nl_NL: Eenvoudig

en: Simple design
nl_NL: Simpel ontwerp

en: Simple headers
nl_NL: Eenvoudige kopteksten

en: Site Map
nl_NL: Sitemap

en: Site body background color
nl_NL: Achtergrondkleur van de sitetekst

en: Site description font
nl_NL: Lettertype voor sitebeschrijving

en: Site description text size
nl_NL: Tekstgrootte van de sitebeschrijving

en: Site header background color
nl_NL: Achtergrondkleur van de sitekoptekst

en: Site not ready
nl_NL: Locatie niet gereed

en: Site title and description text color
nl_NL: Kleur van de titel en beschrijving van de site

en: Site title font
nl_NL: Titelkleur

en: Site title line height
nl_NL: Hoogte van de titelregel van de site

en: Site title size
nl_NL: Grootte van de sitetitel

en: Site width
nl_NL: Site breedte

en: Six
nl_NL: Zes

en: Size fixed
nl_NL: Maat vast

en: Size of main menu items
nl_NL: Grootte van de hoofdmenu-items

en: Size of section headers on the main page
nl_NL: Grootte van sectiekoppen op de hoofdpagina

en: Skip to main content
nl_NL: Ga naar hoofdinhoud

en: Slash
nl_NL: Schuine streep

en: Slider move time
nl_NL: Verplaatsingstijd van de schuifregelaar

en: Slight slope
nl_NL: Lichte helling

en: Small
nl_NL: Klein

en: Small circle
nl_NL: Kleine cirkel

en: Small dash
nl_NL: Klein streepje

en: Small flag
nl_NL: Kleine vlag

en: Small square
nl_NL: Klein plein

en: Smooth dimming
nl_NL: Soepel dimmen

en: Snowflake
nl_NL: Sneeuwvlokje

en: Soaring
nl_NL: Stijgend

en: Soaring blocks
nl_NL: Stijgende blokken

en: Social link
nl_NL: Sociale band

en: Social link builder in the site header
nl_NL: Bouwer voor sociale links in de sitekop

en: Social link design (for icons no background)
nl_NL: Ontwerp van sociale links (voor pictogrammen geen achtergrond)

en: Social link design (for icons with background)
nl_NL: Sociaal linkontwerp (voor pictogrammen met achtergrond)

en: Social link form
nl_NL: Sociaal linkformulier

en: Social link size
nl_NL: Grootte van sociale link

en: Social links fill color
nl_NL: Sociale links vullen kleur

en: Solid frame
nl_NL: Stevig frame

en: Solid line
nl_NL: Ononderbroken lijn

en: Solid tick
nl_NL: Stevige teek

en: Some functionality is provided in a separate plugin (as required by %s)
nl_NL: Sommige functionaliteit wordt geleverd in een afzonderlijke plug-in (zoals vereist door %s)

en: Some styles work well with the background
nl_NL: Sommige stijlen passen goed bij de achtergrond

en: Something went wrong with the plugin API.
nl_NL: Er ging iets mis met de plugin API.

en: Source
nl_NL: Bron

en: Spaces
nl_NL: %s moet alleen bestaan uit letters, getallen, streepjes, apostroffen en spaties

en: Speaker
nl_NL: Spreker

en: Specify 100% for center the title
nl_NL: Specificeer 100% fof centreer de titel

en: Specify the number of columns of popular products
nl_NL: Geef het aantal kolommen met populaire producten op

en: Specify the number of columns of related products
nl_NL: Geef het aantal kolommen met gerelateerde producten op

en: Specify the number of popular products
nl_NL: Geef het aantal populaire producten op

en: Specify the number of related products
nl_NL: Geef het aantal gerelateerde producten op

en: Specify your text for the link (Default - Home)
nl_NL: Geef uw tekst op voor de link (Standaard - Home)

en: Speed Settings
nl_NL: Snelheid instellingen

en: Square
nl_NL: Vierkant

en: Square dots
nl_NL: Vierkante stippen

en: Square frame
nl_NL: Vierkant kader

en: Square quotes
nl_NL: Vierkante aanhalingstekens

en: Standard flipping
nl_NL: Standaard omdraaien

en: Star
nl_NL: Ster

en: Sticker color - Sale
nl_NL: Kleur sticker - Verkoop

en: Style: Confident oasis
nl_NL: Stijl: Zelfverzekerde oase

en: Style: Heavenly
nl_NL: Stijl: hemels

en: Style: Hippopotamus
nl_NL: Stijl: Nijlpaard

en: Style: Intrusive frames
nl_NL: Stijl: Opdringerige frames

en: Style: Minimalism
nl_NL: Stijl: Minimalisme

en: Style: Mixing colors
nl_NL: Stijl: kleuren mengen

en: Style: News book
nl_NL: Stijl: Nieuwsboek

en: Style: News time
nl_NL: Stijl: Nieuwstijd

en: Style: Night magazine
nl_NL: Stijl: Nachtmagazine

en: Style: Photo maximalism
nl_NL: Stijl: Fotomaximalisme

en: Style: Strict carrot
nl_NL: Stijl: Strenge wortel

en: Style: Through limitations
nl_NL: Stijl: Door beperkingen

en: Style: Womens blog
nl_NL: Stijl: Damesblog

en: Support technical
nl_NL: Ondersteuning technisch

en: Switch off
nl_NL: Uitzetten

en: Taxonomy for related posts
nl_NL: Taxonomie voor gerelateerde berichten

en: Technical support
nl_NL: Technische hulp

en: Template orientation
nl_NL: Sjabloonoriëntatie

en: Test text
nl_NL: Testtekst

en: Text
nl_NL: Tekst

en: Text at the bottom of the footer
nl_NL: Tekst onderaan de voettekst

en: Text color
nl_NL: Tekstkleur

en: Text color for quote block
nl_NL: Tekstkleur voor citaatblok

en: Text color main menu (on hover)
nl_NL: Tekstkleur hoofdmenu (bij hover)

en: Text color main menu, footer and widget titles
nl_NL: Tekstkleur hoofdmenu, voettekst en widgettitels

en: Text color of H1 headings
nl_NL: Tekstkleur van H1-koppen

en: Text color of H2 headings
nl_NL: Tekstkleur van H2-koppen

en: Text color of H3 - H6 headings
nl_NL: Tekstkleur van de koppen H3 - H6

en: Text color of menu items of basic widgets
nl_NL: Tekstkleur van menu-items van basiswidgets

en: Text color of menu items of basic widgets (on hover)
nl_NL: Tekstkleur van menu-items van basiswidgets (bij hover)

en: Text font
nl_NL: Tekst lettertype

en: Text for the main link in breadcrumbs
nl_NL: Tekst voor de hoofdlink in broodkruimels

en: Text line height
nl_NL: Hoogte van de tekstregel

en: Text size
nl_NL: Tekst grootte

en: Text size of %s headings
nl_NL: Tekstgrootte van %s koppen

en: The following plugin needs to be updated to its latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s. | The following plugins need to be updated to their latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s.
nl_NL[0]: De volgende plugin moet worden bijgewerkt naar de nieuwste versie voor maximale compatibiliteit met dit thema: %1$s.
nl_NL[1]: De volgende plugins moeten worden bijgewerkt om hun nieuwste versie voor maximale compatibiliteit met dit thema: %1$s.

en: The following plugin was activated successfully -
nl_NL: De volgende plug-in is succesvol geactiveerd -

en: The following plugin was activated successfully: | The following plugins were activated successfully:
nl_NL[0]: De volgende plugin is succesvol geactiveerd:
nl_NL[1]: De volgende plugins zijn met succes geactiveerd:

en: The following recommended plugin is currently inactive: %1$s. | The following recommended plugins are currently inactive: %1$s.
nl_NL[0]: De volgende aanbevolen plugin is momenteel inactief: %1$s.
nl_NL[1]: De volgende aanbevolen plugins zijn momenteel inactief: %1$s.

en: The following required plugin is currently inactive: %1$s. | The following required plugins are currently inactive: %1$s.
nl_NL[0]: De volgende vereiste plugin is momenteel inactief: %1$s.
nl_NL[1]: De volgende vereiste plugins zijn momenteel inactief: %1$s.

en: The import section is not available! The import section is available when there are suitable themes to import
nl_NL: De importsectie is niet beschikbaar! De importsectie is beschikbaar als er geschikte thema's zijn om te importeren

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
nl_NL: Installatie en activatieproces gestart. Dit kan even duren.

en: The installation of %1$s failed.
nl_NL: De installatie van %1$s is mislukt.

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
nl_NL: Installatieproces gestart. Dit kan even duren.

en: The main menu must be enabled for the %s to be displayed
nl_NL: Het hoofdmenu moet ingeschakeld zijn om de %s weer te geven

en: The maximum number of categories on the sitemap
nl_NL: Het maximale aantal categorieën op de sitemap

en: The maximum number of pages on the sitemap
nl_NL: Het maximale aantal pagina's op de sitemap

en: The maximum number of posts on the sitemap
nl_NL: Het maximale aantal berichten op de sitemap

en: The presented settings allow you to remove from the slicing the largest sizes that are not used in this theme.
nl_NL: Met de gepresenteerde instellingen kunt u de grootste formaten die niet in dit thema worden gebruikt, uit het segment verwijderen.

en: The remote plugin package consists of more than one file, but the files are not packaged in a folder.
nl_NL: Het gekozen pluginpakket bestaat uit meer dan een bestand, maar de bestanden zijn niet samengepakt in een map.

en: The remote plugin package does not contain a folder with the desired slug and renaming did not work.
nl_NL: Het gekozen plugin pakket bevat geen map met de gewenste slag en de naamswijziging heeft niet gewerkt.

en: The selected image will be compressed to the optimal size 150 x 100 px
nl_NL: De geselecteerde afbeelding wordt gecomprimeerd tot de optimale grootte van 150 x 100 px

en: The size is registered by %s itself. Can be used by this theme when 1920 x 1080 is disabled and set to Full Screen.
nl_NL: De maat wordt door %s zelf geregistreerd. Kan door dit thema worden gebruikt als 1920 x 1080 is uitgeschakeld en is ingesteld op Volledig scherm.

en: The size is registered by %s itself. Not used in this theme.
nl_NL: De maat wordt door %s zelf geregistreerd. Wordt niet gebruikt in dit thema.

en: The size is registered by this theme. Used only when "Full width website" is set.
nl_NL: De grootte wordt geregistreerd door dit thema. Wordt alleen gebruikt als "Website over de volledige breedte" is ingesteld.

en: The size of these styles is quite large, but the benefit is negligible. 
    			Disable if you do not see any difference in the design of block widgets or in the page editor using blocks (Gutenberg)
nl_NL: De omvang van deze stijlen is vrij groot, maar het voordeel is verwaarloosbaar. 
    			Schakel uit als u geen verschil ziet in het ontwerp van blokwidgets of in de pagina-editor met behulp van blokken (Gutenberg)

en: The theme creates multiple thumbnail sizes in a single 16x9 format and uses optimal sizes in the right places. This has a good effect on loading speed and proper display in a unified style.
nl_NL: Het thema creëert meerdere miniatuurformaten in één 16x9-formaat en gebruikt optimale formaten op de juiste plaatsen. Dit heeft een goed effect op de laadsnelheid en de juiste weergave in een uniforme stijl.

en: Theme
nl_NL: Thema

en: There are no posts in this category. Perhaps a search will help.
nl_NL: Er zijn geen berichten in deze categorie. Misschien helpt een zoektocht.

en: There are one or more required or recommended plugins to install, update or activate.
nl_NL: Er zijn één of meerdere vereiste of aanbevolen plugins om te installeren, bij te werken of te activeren.

en: There is an update available for: %1$s. | There are updates available for the following plugins: %1$s.
nl_NL[0]: Er is een update beschikbaar voor: %1$s.
nl_NL[1]: Er zijn updates beschikbaar voor: %1$s.

en: These are not bugs, these are features
nl_NL: Dit zijn geen bugs, dit zijn features

en: These settings register a new size for the main (top) image of posts and pages.
nl_NL: Deze instellingen registreren een nieuwe grootte voor de hoofdafbeelding (bovenaan) van berichten en pagina's.

en: These widgets are displayed in the %s column of the footer
nl_NL: Deze widgets worden weergegeven in de kolom %s van de voettekst

en: These widgets are displayed in the right or left column, depending on the site settings
nl_NL: Deze widgets worden weergegeven in de rechter- of linkerkolom, afhankelijk van de site-instellingen

en: These widgets are displayed in the sidebar on BuddyPress pages
nl_NL: Deze widgets worden weergegeven in de zijbalk op BuddyPress-pagina's

en: These widgets are displayed in the sidebar on WooCommerce pages
nl_NL: Deze widgets worden weergegeven in de zijbalk op WooCommerce-pagina's

en: These widgets are displayed in the sidebar on bbPress pages
nl_NL: Deze widgets worden weergegeven in de zijbalk op bbPress-pagina's

en: Thick border
nl_NL: Dikke rand

en: Thin border
nl_NL: Dunne rand

en: This allows you to transfer settings between themes in one click.
nl_NL: Hiermee kunt u met één klik instellingen tussen thema's overbrengen.

en: This can be useful, for example, if you applied a lot of customizations in the free version and then bought the premium version.
nl_NL: Dit kan bijvoorbeeld handig zijn als je in de gratis versie veel aanpassingen hebt aangebracht en vervolgens de premium versie hebt gekocht.

en: This imports the customizations (visual customizer) from the selected theme into the current theme.
nl_NL: Hiermee importeert u de aanpassingen (visuele aanpassing) van het geselecteerde thema in het huidige thema.

en: This is the most customizable theme out of the customizable themes
nl_NL: Dit is het meest aanpasbare thema van de aanpasbare thema's

en: This is theme developer %s. I improving and maintaining the theme on my own.
nl_NL: Dit is themaontwikkelaar %s. Ik verbeter en onderhoud het thema zelf.

en: This plugin needs to be updated to be compatible with your theme.
nl_NL: Deze plugin moet worden ge-update voor een compatibele versie met dit thema.

en: This plugin often conflicts with various plugins that are responsible for "Delayed post loading", "Infinite post loading" and "Caching".
nl_NL: Deze plugin conflicteert vaak met verschillende plugins die verantwoordelijk zijn voor 'Vertraagd laden van berichten', 'Oneindig laden van berichten' en 'Caching'.

en: This removes the underlining of links in the content text
nl_NL: Hiermee wordt de onderstreping van links in de inhoudstekst verwijderd

en: This section has been created for your convenience. All settings are safe and cannot disrupt the site. To further increase the speed of the site, go to the help page.
nl_NL: Deze sectie is gemaakt voor uw gemak. Alle instellingen zijn veilig en kunnen de site niet verstoren. Om de snelheid van de site verder te verhogen, gaat u naar de helppagina.

en: This setting will apply the selected color scheme, all your colors will be reassigned
nl_NL: Deze instelling past het geselecteerde kleurenschema toe, al uw kleuren worden opnieuw toegewezen

en: This setting will completely disable the main menu, including the %s
nl_NL: Met deze instelling wordt het hoofdmenu volledig uitgeschakeld, inclusief de %s

en: This theme recommends the following plugin: %1$s. | This theme recommends the following plugins: %1$s.
nl_NL[0]: Dit thema beveelt de volgende plugins aan: %1$s.
nl_NL[1]: Dit thema beveelt de volgende plugins aan: %1$s.

en: This theme requires the following plugin: %1$s. | This theme requires the following plugins: %1$s.
nl_NL[0]: Dit thema vereist de volgende plugin: %1$s.
nl_NL[1]: Dit thema vereist de volgende plugins: %1$s.

en: This will disable the heavy script required to control the sliders with the keyboard
nl_NL: Hierdoor wordt het zware script uitgeschakeld dat nodig is om de schuifregelaars met het toetsenbord te bedienen

en: This will reset all theme settings to default, apply the chosen color scheme and activate some settings for the example
nl_NL: Hiermee worden alle thema-instellingen teruggezet naar de standaardinstellingen, wordt het gekozen kleurenschema toegepast en worden enkele instellingen voor het voorbeeld geactiveerd

en: This works when you click on the image
nl_NL: Dit werkt wanneer u op de afbeelding klikt

en: Three
nl_NL: Drie

en: Three columns
nl_NL: Drie kolommen

en: Three pagination options
nl_NL: Drie pagineringsopties

en: Ticker
nl_NL: Lichtkrant

en: Ticker display variations
nl_NL: Variaties in tickerweergave

en: Ticker is taken from the title of the last entry in the selected category
nl_NL: De ticker is afkomstig van de titel van het laatste item in de geselecteerde categorie

en: Ticker link
nl_NL: Ticker-link

en: Ticker name
nl_NL: Ticker naam

en: Ticker speed
nl_NL: Ticker-snelheid

en: Time between slides
nl_NL: Tijd tussen dia's

en: Tint picture
nl_NL: Tint foto

en: Title and logo
nl_NL: Titel en logo

en: Title for column
nl_NL: Titel voor kolom

en: Title for section (Related posts)
nl_NL: Titel voor sectie (gerelateerde berichten)

en: Title for the latest posts section
nl_NL: Titel voor de sectie met de laatste berichten

en: Title text size
nl_NL: Tekstgrootte titel

en: Title text size for small cards
nl_NL: Titeltekstgrootte voor kleine kaarten

en: Titles text general color
nl_NL: Titels tekst algemene kleur

en: To Activate <span class="count">(%s)</span> | To Activate <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[0]: Activeer <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[1]: Activeer <span class="count">(%s)</span>

en: To Install <span class="count">(%s)</span> | To Install <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[0]: Installeer <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[1]: Installeer <span class="count">(%s)</span>

en: To change old pictures, use the thumbnail regeneration plugin.
nl_NL: Gebruik de plug-in voor het herstellen van miniaturen om oude afbeeldingen te wijzigen.

en: To display the sitemap, create a new page through the standard WordPress menu,
    			go to page edit mode and select the "Site Map" template on the right side, save the page.
nl_NL: Om de sitemap weer te geven, maakt u een nieuwe pagina via het standaard WordPress-menu,
    			ga naar de paginabewerkingsmodus en selecteer het sjabloon "Sitemap" aan de rechterkant, sla de pagina op.

en: To extend the theme, install the free plugin
nl_NL: Installeer de gratis plug-in om het thema uit te breiden

en: To restore the default settings, clear the field data and save
nl_NL: Om de standaardinstellingen te herstellen, wist u de veldgegevens en slaat u deze op

en: Together with the icon, the text is also aligned
nl_NL: Samen met het pictogram wordt ook de tekst uitgelijnd

en: Toning neighboring blocks
nl_NL: Aangrenzende blokken verstevigen

en: Top Menu
nl_NL: Topmenu

en: Top banner
nl_NL: Bovenste banner

en: Top bar
nl_NL: Top balk

en: Top image
nl_NL: Top afbeelding

en: Top margin
nl_NL: Bovenmarge

en: Top menu text size
nl_NL: Tekstgrootte hoofdmenu

en: Top menu text size (mobile)
nl_NL: Tekstgrootte hoofdmenu (mobiel)

en: Top of footer
nl_NL: Bovenkant voettekst

en: Top of personal account
nl_NL: Bovenaan persoonlijk account

en: Top part
nl_NL: Bovenste deel

en: Top search
nl_NL: Topzoekopdracht

en: Total heading size
nl_NL: Totale kopgrootte

en: Total line height of text
nl_NL: Totale regelhoogte van de tekst

en: Total time to scroll through all messages in seconds
nl_NL: Totale tijd om door alle berichten te scrollen in seconden

en: Travel
nl_NL: Reizen

en: Triangle
nl_NL: Driehoek

en: Try searching the monthly archives. %1$s
nl_NL: Probeer eens te zoeken in de maandelijkse archieven. %1$s

en: Turn off icons
nl_NL: Schakel pictogrammen uit

en: Turn off separators
nl_NL: Schakel scheidingstekens uit

en: Turn off styles
nl_NL: Schakel stijlen uit

en: Two
nl_NL: Twee

en: Two author widgets
nl_NL: Twee auteurwidgets

en: Two columns
nl_NL: Twee kolommen

en: Two widgets for recent posts
nl_NL: Twee widgets voor recente berichten

en: Under the heading on the order page
nl_NL: Onder de kop op de bestelpagina

en: Underline widget titles (all columns)
nl_NL: Widgettitels onderstrepen (alle kolommen)

en: Underlined
nl_NL: Onderstreept

en: Unfortunately! This page cannot be found.
nl_NL: Helaas! Deze pagina kan niet worden gevonden.

en: Up button
nl_NL: Knop omhoog

en: Update
nl_NL: Bijwerken

en: Update Available <span class="count">(%s)</span> | Update Available <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[0]: Update beschikbaar <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[1]: Update beschikbaar <span class="count">(%s)</span>

en: Update Required
nl_NL: Update Vereist

en: Update recommended
nl_NL: Update aanbevolen

en: Updated
nl_NL: Bijgewerkt

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
nl_NL: Plugin bijwerken %1$s (%2$d/%3$d)

en: Updating Plugin: %s
nl_NL: Updaten Plugin: %s

en: Upgrade message from the plugin author:
nl_NL: Upgrade melding van de plugin-auteur:

en: Upheaval
nl_NL: Beroering

en: Uppercase text
nl_NL: Tekst in hoofdletters

en: Use social icon styles
nl_NL: Gebruik sociale pictogramstijlen

en: Useful links
nl_NL: Handige links

en: Version
nl_NL: Versie

en: Vertical
nl_NL: Verticaal

en: Vertical items with button
nl_NL: Verticale items met knop

en: Vertical items with image
nl_NL: Verticale items met afbeelding

en: Vertical line
nl_NL: Verticale lijn

en: Very big
nl_NL: Erg groot

en: Very small
nl_NL: Heel klein

en: View more information
nl_NL: Bekijk meer informatie

en: View price
nl_NL: Bekijk prijs

en: View your shopping cart
nl_NL: Bekijk je winkelwagen

en: Views
nl_NL: Bekeken

en: Visual Customizer Quick Links
nl_NL: Snelle koppelingen naar visuele aanpassingen

en: Visual customizer support (%s)
nl_NL: Ondersteuning voor visuele aanpassingen (%s)

en: Volumetric
nl_NL: Volumetrische

en: Volumetric arrow
nl_NL: Volumetrische pijl

en: Warning
nl_NL: Waarschuwing

en: Warning! After enabling this module, check that the post cards are displayed correctly.
nl_NL: Let op! Controleer na het inschakelen van deze module of de ansichtkaarten correct worden weergegeven.

en: Watch live sites demos
nl_NL: Bekijk live demo's van sites

en: We cannot find what you are looking for. Try using search.
nl_NL: Wij kunnen niet vinden wat u zoekt. Probeer de zoekfunctie te gebruiken.

en: Website background color
nl_NL: Achtergrondkleur van de website

en: What does this give?
nl_NL: Wat geeft dit?

en: What meta tags to display
nl_NL: Welke metatags moeten worden weergegeven

en: When uploading an image to the media library, %s cuts many sizes from one image.
nl_NL: Wanneer u een afbeelding naar de mediabibliotheek uploadt, knipt %s vele formaten uit één afbeelding.

en: Where does the main link lead in breadcrumbs
nl_NL: Waar leidt de hoofdlink naar toe in broodkruimels

en: Where to display meta tags for categories
nl_NL: Waar metatags voor categorieën worden weergegeven

en: Where to display meta tags for tags
nl_NL: Waar metatags voor tags worden weergegeven

en: Where to display typography
nl_NL: Waar typografie moet worden weergegeven

en: Where to get the date
nl_NL: Waar de datum te vinden is

en: Where to show the latest posts section
nl_NL: Waar de sectie met de nieuwste berichten wordt weergegeven

en: Which taxonomy to display
nl_NL: Welke taxonomie moet worden weergegeven

en: White
nl_NL: Wit

en: Why do you need a child theme
nl_NL: Waarom heb je een child-thema nodig

en: Wide slider
nl_NL: Brede schuifregelaar

en: Wide slider background color
nl_NL: Brede achtergrondkleur van de schuifregelaar

en: Wide slider headings color
nl_NL: Kleur van brede schuifregelaarkoppen

en: Widget Locations
nl_NL: Widgetlocaties

en: Widget Menu
nl_NL: Widgetmenu

en: Widget example
nl_NL: Widget voorbeeld

en: Widget header font (all columns)
nl_NL: Widgetkoptekstlettertype (alle kolommen)

en: Widget headers
nl_NL: Widgetkoppen

en: Widget names in uppercase (all columns)
nl_NL: Widgetnamen in hoofdletters (alle kolommen)

en: Widget settings
nl_NL: Widget instellingen

en: Widget title text size (all columns)
nl_NL: Tekstgrootte widgettitel (alle kolommen)

en: Widget titles background size (side column)
nl_NL: Achtergrondgrootte van widgettitels (zijkolom)

en: Widget with banner
nl_NL: Widget met banner

en: Widget with links
nl_NL: Widget met koppelingen

en: Widget with slider
nl_NL: Widget met schuifregelaar

en: Widgets backgrounds (side column)
nl_NL: Widgetsachtergronden (zijkolom)

en: Widgets header fill color (side column)
nl_NL: Opvulkleur van koptekst van widgets (zijkolom)

en: Widgets headers text color in footer
nl_NL: Widgets koptekst tekstkleur in voettekst

en: Widgets title text color (side column)
nl_NL: Widgets titeltekstkleur (zijkolom)

en: Width
nl_NL: Breedte

en: With arbitrary value
nl_NL: Met willekeurige waarde

en: With icon selection
nl_NL: Met pictogramselectie

en: With numbering
nl_NL: Met nummering

en: Without animation
nl_NL: Zonder animatie

en: Without background
nl_NL: Zonder achtergrond

en: Without settings (Defaults)
nl_NL: Zonder instellingen (standaard)

en: Year
nl_NL: Jaar

en: You can change this setting to control the size of the images yourself.
nl_NL: U kunt deze instelling wijzigen om zelf de grootte van de afbeeldingen te bepalen.

en: Your order
nl_NL: Uw bestelling

en: Zoom (with background)
nl_NL: Zoom (met achtergrond)

en: Zoom out (with background)
nl_NL: Uitzoomen (met achtergrond)

en: aka "%s"
nl_NL: ook bekend als "%s"

[ctx: as in: "version nr unknown"]
en: unknown
nl_NL: onbekend

en: big
nl_NL: groot

[ctx: comments title]
en: %1$s thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
nl_NL[0]: %1$s reactie op &ldquo;%2$s&rdquo;
nl_NL[1]: %1$s reacties op &ldquo;%2$s&rdquo;

en: default
nl_NL: standaard

en: default - sets the overall color of the links
nl_NL: standaard - stelt de algemene kleur van de links in

en: drop-down menu and mega menu
nl_NL: drop-down menu en mega menu

en: graphic
nl_NL: grafisch

en: lists
nl_NL: lijsten

en: mid
nl_NL: midden

[ctx: plugin A *and* plugin B]
en: and
nl_NL: en

[ctx: plugins]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[0]: Alle <span class="screen-reader-text">(%s)</span>
nl_NL[1]: Alle <span class="screen-reader-text">(%s)</span>

en: small
nl_NL: klein
