Airin Blog - en to fa_IR translation catalogue (1101 entries)

en: 
    			This will disable the heavy menu and enable the pure CSS menu.
    			Pros: Disables JS scripts, which can be important for speed since the menu is at the top of the site.
    			Cons: Support for keyboard control will be disabled. The arrows (icons) of the menu control are disabled.
fa_IR: 
    			با این کار منوی سنگین غیرفعال می شود و منوی CSS خالص فعال می شود.
    			مزایا: اسکریپت های JS را غیرفعال می کند، که می تواند برای سرعت مهم باشد زیرا منو در بالای سایت قرار دارد.
    			معایب: پشتیبانی از کنترل صفحه کلید غیرفعال خواهد شد. فلش ها (آیکون ها) کنترل منو غیرفعال هستند.

en: 
    			This will disable the script that improves the appearance and usability of drop-down lists.
    			For example, in the widget (Categories) it adds a live search filter if the list is long.
    			This will not affect the menu.
    			Disable it if site loading speed is important to you and you do not use drop-down lists.
fa_IR: 
    			این کار اسکریپتی را که ظاهر و قابلیت استفاده لیست های کشویی را بهبود می بخشد غیرفعال می کند.
    			به عنوان مثال، در ویجت (دسته ها) اگر لیست طولانی باشد، یک فیلتر جستجوی زنده اضافه می کند.
    			این روی منو تاثیری نخواهد داشت.
    			اگر سرعت بارگذاری سایت برای شما مهم است و از لیست های کشویی استفاده نمی کنید، آن را غیرفعال کنید.

en: 
    			This will disable the script that moves the form for adding a comment under the comment, in which we clicked on the link (answer).
    			This happens without reloading the page and improves interaction with the comment form.
    			Disable it if this is not important to you.
fa_IR: 
    			با این کار اسکریپتی که فرم را برای افزودن نظر در زیر نظر که در آن روی پیوند (پاسخ) کلیک کردیم، جابجا می‌کند، غیرفعال می‌کند.
    			این بدون بارگیری مجدد صفحه اتفاق می افتد و تعامل با فرم نظر را بهبود می بخشد.
    			اگر برای شما مهم نیست آن را غیرفعال کنید.

en: 
     Important!
    
     You are deleting all settings for the current theme.
    
     This action is irreversible!
fa_IR: 
     مهم!
    
     شما در حال حذف تمام تنظیمات موضوع فعلی هستید.
    
     این عمل برگشت ناپذیر است!

en: 
     Important!
    
     You change all colors of the current theme.
    
     This action is irreversible!
fa_IR: 
     مهم!
    
     شما همه رنگ های موضوع فعلی را تغییر می دهید.
    
     این عمل غیر قابل برگشت است!

en: %1$s have their own flexible settings. Disabling this setting can be useful if you want to control the design of %1$s yourself
fa_IR: %1$s تنظیمات انعطاف پذیر خود را دارند. اگر می‌خواهید طراحی %1$s را خودتان کنترل کنید، غیرفعال کردن این تنظیم می‌تواند مفید باشد

en: %1$s installed and activated successfully.
fa_IR: %1$s با موفقیت نصب و فعال شد.

en: %1$s installed successfully.
fa_IR: %1$s با موفقیت نصب شد.

en: %s sizes
fa_IR: %s اندازه

en: (Buttons, icons, lines and other design elements)
fa_IR: (دکمه ها، نمادها، خطوط و سایر عناصر طراحی)

en: (Comparison of Versions)
fa_IR: (مقایسه نسخه ها)

en: (For this to work, you need to activate social links in the "Social Links" section)
fa_IR: (برای انجام این کار، باید پیوندهای اجتماعی را در بخش "پیوندهای اجتماعی" فعال کنید)

en: (If disabled, the title is hidden only visually. The entered text will continue to be present for the main page in h1 tags)
fa_IR: (اگر غیرفعال باشد، عنوان فقط به صورت بصری پنهان می شود. متن وارد شده همچنان برای صفحه اصلی در تگ های h1 وجود دارد)

en: (Post blocks, as well as pagination, are configured in the "Categories" section)
fa_IR: (بلاک های پست و همچنین صفحه بندی در بخش "دسته ها" پیکربندی می شوند)

en: (The color is selected based on the background of the content part)
fa_IR: (رنگ بر اساس پس زمینه قسمت محتوا انتخاب می شود)

en: (The function automatically fills the ALT tag for the image when you upload a file while in a text editor. Based on the title in the current post or page.)
fa_IR: (هنگامی که فایلی را در ویرایشگر متن آپلود می کنید، این تابع به طور خودکار تگ ALT را برای تصویر پر می کند. بر اساس عنوان پست یا صفحه فعلی.)

en: 150 symbols
fa_IR: 150 نماد

en: A graphical mega menu with its own builder is available in the premium version
fa_IR: یک مگا منوی گرافیکی با سازنده خودش در نسخه پریمیوم موجود است

en: Ability to change %s graphics engine (useful if large photos are not loading)
fa_IR: امکان تغییر موتور گرافیکی %s (مفید است اگر عکس های بزرگ بارگذاری نمی شوند)

en: Above the heading on the page
fa_IR: بالای عنوان صفحه

en: Above the list of products on the shopping cart page
fa_IR: بالای لیست محصولات در صفحه سبد خرید

en: Above the order information on the page - Order accepted
fa_IR: بالای اطلاعات سفارش در صفحه - سفارش پذیرفته می شود

en: Above the product grid
fa_IR: بالای شبکه محصول

en: Account
fa_IR: حساب کاربری

en: Activate
fa_IR: فعال کردن

en: Activate %2$s
fa_IR: فعالسازی %2$s

en: Activate - Automatic background color for block quotes
fa_IR: فعال - رنگ پس زمینه خودکار برای نقل قول بلوک

en: Activate - Meta tags in categories
fa_IR: فعال کردن - متا تگ ها در دسته ها

en: Activate author section
fa_IR: بخش نویسنده را فعال کنید

en: Activate bottom menu
fa_IR: منوی پایین را فعال کنید

en: Activate fluently movement for blocks
fa_IR: حرکت روان برای بلوک ها را فعال کنید

en: Activate footer
fa_IR: فعال سازی پاورقی

en: Activate meta tags in posts
fa_IR: متا تگ ها را در پست ها فعال کنید

en: Activate pagination in categories
fa_IR: صفحه بندی را در دسته ها فعال کنید

en: Activate pagination on the homepage
fa_IR: صفحه بندی را در صفحه اصلی فعال کنید

en: Activate related posts
fa_IR: پست های مرتبط را فعال کنید

en: Activate sections with blocks on the main
fa_IR: بخش هایی را با بلوک های اصلی فعال کنید

en: Activate social links
fa_IR: لینک های اجتماعی را فعال کنید

en: Activate top Search
fa_IR: جستجوی بالا را فعال کنید

en: Activate your names for user roles
fa_IR: نام های خود را برای نقش های کاربری فعال کنید

en: Active
fa_IR: فعال

en: Add a "Read more" button
fa_IR: دکمه "بیشتر بخوانید" را اضافه کنید

en: Add a new image size and apply the default for the main image of posts and pages
fa_IR: یک اندازه تصویر جدید اضافه کنید و پیش فرض را برای تصویر اصلی پست ها و صفحات اعمال کنید

en: Add an inscription (Out of stock) on the product page
fa_IR: یک کتیبه (در انبار موجود نیست) در صفحه محصول اضافه کنید

en: Add author latest posts to author section
fa_IR: آخرین پست های نویسنده را به بخش نویسنده اضافه کنید

en: Add background for icon
fa_IR: اضافه کردن پس زمینه برای نماد

en: Add block
fa_IR: افزودن بلوک

en: Add breadcrumbs to product category pages
fa_IR: پودر سوخاری را به صفحات دسته بندی محصولات اضافه کنید

en: Add breadcrumbs to product pages
fa_IR: پودر سوخاری را به صفحات محصول اضافه کنید

en: Add custom value for H2 header
fa_IR: برای هدر H2 مقدار سفارشی اضافه کنید

en: Add custom value for H3 - H6 header
fa_IR: مقدار سفارشی را برای هدر H3 - H6 اضافه کنید

en: Add decryption of meta tags in taxonomy
fa_IR: رمزگشایی متا تگ ها را در طبقه بندی اضافه کنید

en: Add decryption of meta tags to meta boxs
fa_IR: رمزگشایی متا تگ ها را به جعبه های متا اضافه کنید

en: Add icon to quote block
fa_IR: اضافه کردن نماد به بلوک نقل قول

en: Add label to header H2 counter
fa_IR: برچسب را به شمارنده هدر H2 اضافه کنید

en: Add label to header H3 - H6 counter
fa_IR: برچسب را به شمارنده هدر H3 - H6 اضافه کنید

en: Add margin at the top and bottom of the site (PC version only)
fa_IR: اضافه کردن حاشیه در بالا و پایین سایت (فقط نسخه رایانه شخصی)

en: Add popular products to products page
fa_IR: محصولات محبوب را به صفحه محصولات اضافه کنید

en: Add post date to author section
fa_IR: اضافه کردن تاریخ ارسال به بخش نویسنده

en: Add section
fa_IR: اضافه کردن بخش

en: Add the inscription (Out of stock) to the product card in the product grid
fa_IR: کتیبه (Out of stock) را به کارت محصول در گرید محصول اضافه کنید

en: Add tooltips to meta boxs in categories
fa_IR: نکات ابزار را به جعبه های متا در دسته ها اضافه کنید

en: Add tooltips to meta boxs in posts
fa_IR: نکات ابزار را به جعبه های متا در پست ها اضافه کنید

en: Additional functionality for the %s
fa_IR: عملکرد اضافی برای %s

en: Additional support for %s subscriptions
fa_IR: پشتیبانی اضافی برای اشتراک های %s

en: Additional useful functionality in the admin panel
fa_IR: عملکرد مفید اضافی در پنل مدیریت

en: Additional widgets
fa_IR: ابزارک های اضافی

en: Additional widgets for the front part
fa_IR: ویجت های اضافی برای قسمت جلویی

en: Advanced settings (%s)
fa_IR: تنظیمات پیشرفته (%s)

en: Affiliate program
fa_IR: سیستم بازاریابی

en: After
fa_IR: بعد

en: After Wide slider
fa_IR: بعد از نوار لغزنده Wide

en: After activating the plugin, the widgets will appear in the section - "Appearance" - "Widgets"
fa_IR: پس از فعال سازی افزونه، ویجت ها در بخش - "ظاهر" - "ابزارک ها" ظاهر می شوند.

en: After activating the plugin, these options will appear in the section - "Appearance" - "%s" - in the new tab "Extended"
fa_IR: پس از فعال کردن افزونه، این گزینه ها در بخش - "ظاهر" - "%s" - در برگه جدید "Extended" ظاهر می شوند.

en: After applying, all new uploaded images will be supplemented with the new size, which is apply by default for the main image of posts and pages.
fa_IR: پس از اعمال، تمام تصاویر آپلود شده جدید با اندازه جدید تکمیل می شوند که به طور پیش فرض برای تصویر اصلی پست ها و صفحات اعمال می شود.

en: After main menu
fa_IR: بعد از منوی اصلی

en: After the "Rrecent posts" section on the main page
fa_IR: بعد از بخش "پست های اخیر" در صفحه اصلی

en: After the information about the order on the page - Order accepted
fa_IR: پس از اطلاع از سفارش در صفحه - سفارش پذیرفته می شود

en: After the list of posts on the category page
fa_IR: بعد از لیست پست ها در صفحه دسته بندی

en: After the list of products on the cart page
fa_IR: بعد از لیست محصولات در صفحه سبد خرید

en: After the order details on the order page
fa_IR: پس از جزئیات سفارش در صفحه سفارش

en: After the price on the product page
fa_IR: بعد از قیمت در صفحه محصول

en: After the product grid
fa_IR: بعد از شبکه محصول

en: After the title inside the page
fa_IR: بعد از عنوان داخل صفحه

en: After the title on the page
fa_IR: بعد از عنوان صفحه

en: After the title on the product page
fa_IR: بعد از عنوان در صفحه محصول

en: After top menu
fa_IR: بعد از منوی بالا

en: Airin Blog - is a Multipurpose, responsive, fast, minimal magazine theme for blogs and article sites, news and media, with many settings for all occasions. Modern minimalism combined with versatility and adaptability. Lots of customization options that will provide endless options for creating a unique site. Flexible functionality - different sidebar orientation, flexible header with logo, 4 menu locations, main menu (mega menu), three pagination options, breadcrumbs, author block and related posts. Powerful Typography - Change font size and line height, choose fonts, add color typography for posts and pages. Clean code, no frameworks, full support for the WordPress visual customizer. Speed, adaptability and modularity. A minimum of scripts for modules to work. Decide for yourself which modules will work. SEO optimization with correct titles and markup. Adaptation for WooCommerce, Elementor, bbPress, Events Calendar, Jetpack, WPML. Watch full demos here - web-zone.org/airin-blog
fa_IR: Airin Blog - یک تم مجله چند منظوره، پاسخگو، سریع، حداقل برای وبلاگ ها و سایت های مقاله، اخبار و رسانه ها، با تنظیمات بسیاری برای همه موارد است. مینیمالیسم مدرن همراه با تطبیق پذیری و تطبیق پذیری. بسیاری از گزینه های سفارشی سازی که گزینه های بی پایانی را برای ایجاد یک سایت منحصر به فرد ارائه می دهند. قابلیت انعطاف پذیر - جهت گیری نوار کناری مختلف، هدر انعطاف پذیر با لوگو، 4 مکان منو، منوی اصلی (مگا منو)، سه گزینه صفحه بندی، خرده نان، بلوک نویسنده و پست های مرتبط. تایپوگرافی قدرتمند - اندازه فونت و ارتفاع خط را تغییر دهید، فونت ها را انتخاب کنید، تایپوگرافی رنگی را برای پست ها و صفحات اضافه کنید. کد تمیز، بدون چارچوب، پشتیبانی کامل از سفارشی ساز بصری وردپرس. سرعت، سازگاری و مدولار بودن. حداقل اسکریپت برای کار کردن ماژول ها. خودتان تصمیم بگیرید که کدام ماژول ها کار می کنند. بهینه سازی سئو با عنوان و نشانه گذاری صحیح سازگاری برای WooCommerce، Elementor، bbPress، Events-Calendar، Jetpack، WPML. دموهای کامل را اینجا تماشا کنید - web-zone.org/airin-blog

en: Align meta boxs to the center
fa_IR: جعبه های متا را در مرکز تراز کنید

en: All installations and activations have been completed.
fa_IR: تمام تاسیسات و فعالسازی تکمیل شده است.

en: All installations have been completed.
fa_IR: تمام تاسیسات تکمیل شده اند.

en: All plugins installed and activated successfully. %1$s
fa_IR: همه افزونه ها با موفقیت نصب و فعال شدند. %1$s

en: All settings of the front part of the theme are located in the visual editor
fa_IR: تمام تنظیمات قسمت جلوی تم در ویرایشگر بصری قرار دارد

en: All settings saved!
fa_IR: همه تنظیمات ذخیره شد!

en: All site
fa_IR: همه سایت

en: All these files take up a huge amount of space, while some of them are not used at all.
fa_IR: همه این فایل ها فضای زیادی را اشغال می کنند، در حالی که برخی از آنها اصلا استفاده نمی شوند.

en: An error occurred while installing %1$s: <strong>%2$s</strong>.
fa_IR: هنگام نصب نصب خطایی رخ داد %1$s: <strong>%2$s</strong>.

en: Animated blackout
fa_IR: خاموشی متحرک

en: Animation for auto slider
fa_IR: انیمیشن برای نوار لغزنده خودکار

en: Animation for posts blocks in categories (on hover)
fa_IR: انیمیشن برای بلوک های پست در دسته ها (در حالت شناور)

en: Animation of social links
fa_IR: انیمیشن پیوندهای اجتماعی

en: Applies for sections on the main page and category pages
fa_IR: برای بخش‌های صفحه اصلی و صفحات دسته‌بندی اعمال می‌شود

en: Apply
fa_IR: اعمال

en: Apply styles to %s
fa_IR: اعمال سبک ها به %s

en: Archives
fa_IR: بایگانی

en: Arrow
fa_IR: فلش

en: Arrow right and down
fa_IR: فلش سمت راست و پایین

en: Arrow to down
fa_IR: فلش به پایین

en: Arrowhead
fa_IR: سر پیکان

en: At the beginning
fa_IR: در آغاز

en: At the bottom of personal account
fa_IR: در پایین حساب شخصی

en: At the bottom of the cart page
fa_IR: در پایین صفحه سبد خرید

en: At the bottom of the dashboard tab in personal account
fa_IR: در پایین تب داشبورد در حساب شخصی

en: At the bottom of the page - Order accepted
fa_IR: در انتهای صفحه - سفارش پذیرفته می شود

en: At the bottom of the product data on the product page
fa_IR: در پایین اطلاعات محصول در صفحه محصول

en: At the end
fa_IR: در پایان

en: At the end of the order page
fa_IR: در انتهای صفحه سفارش

en: At the end of the page
fa_IR: در انتهای صفحه

en: At the end of the post
fa_IR: در پایان پست

en: At the end of the product page
fa_IR: در انتهای صفحه محصول

en: At the top of the product page
fa_IR: در بالای صفحه محصول

en: Attention triangle
fa_IR: مثلث توجه

en: Author
fa_IR: نویسنده

en: Author photo
fa_IR: تصویر نویسنده

en: Author posts title
fa_IR: عنوان پست های نویسنده

en: Author section
fa_IR: بخش نویسنده

en: Author:
fa_IR: نویسنده:

en: Automatic addition of ALT to images from the title of the post
fa_IR: افزودن خودکار ALT به تصاویر از عنوان پست

en: Available features
fa_IR: ویژگی های موجود

en: Available version:
fa_IR: نسخه موجود:

en: Avatar URL (only external address), demo -
fa_IR: URL آواتار (فقط آدرس خارجی)، نسخه آزمایشی -

en: Avatar for users
fa_IR: آواتار برای کاربران

en: Average
fa_IR: متوسط

en: Background
fa_IR: پس زمینه

en: Background color
fa_IR: رنگ پس زمینه

en: Background color for dropdown menu links (on hover)
fa_IR: رنگ پس‌زمینه پیوندهای منوی کشویی (در حالت شناور)

en: Background color for posts (on hover)
fa_IR: رنگ پس زمینه برای پست ها (در حالت شناور)

en: Background color for posts blocks in categories
fa_IR: رنگ پس‌زمینه برای بلوک‌های پست در دسته‌ها

en: Background color for quote block
fa_IR: رنگ پس زمینه برای بلوک نقل قول

en: Background color main menu (on hover)
fa_IR: منوی اصلی رنگ پس‌زمینه (در حالت شناور)

en: Background color main menu, footer and widget titles
fa_IR: رنگ پس زمینه منوی اصلی، پاورقی و عناوین ویجت

en: Background color of H2 headings
fa_IR: رنگ پس زمینه سرفصل های H2

en: Background color of H3 - H6 headings
fa_IR: رنگ پس زمینه سرفصل های H3 - H6

en: Background color of icons and lines for H3 - H6 headings
fa_IR: رنگ پس زمینه آیکون ها و خطوط برای سرفصل های H3 - H6

en: Background color of icons and lines for block quotes
fa_IR: رنگ پس زمینه آیکون ها و خطوط برای نقل قول بلوک

en: Background color of icons and lines of H2 headings
fa_IR: رنگ پس زمینه آیکون ها و خطوط سرفصل های H2

en: Background color of menu items of basic widgets
fa_IR: رنگ پس زمینه آیتم های منوی ویجت های اساسی

en: Background color of sticky posts
fa_IR: رنگ پس زمینه پست های چسبناک

en: Backlight picture
fa_IR: تصویر نور پس زمینه

en: Basic settings
fa_IR: تنظیمات پایه

en: Before
fa_IR: قبل

en: Before bottom menu
fa_IR: قبل از منوی پایین

en: Before breadcrumbs
fa_IR: قبل از آرد سوخاری

en: Before content within a post
fa_IR: قبل از محتوا در یک پست

en: Before main menu
fa_IR: قبل از منوی اصلی

en: Before meta data inside a post
fa_IR: قبل از متا دیتا در یک پست

en: Before related products on product page
fa_IR: قبل از محصولات مرتبط در صفحه محصول

en: Before searching for products
fa_IR: قبل از جستجوی محصولات

en: Before the "%s" section on the main page
fa_IR: قبل از بخش "%s" در صفحه اصلی

en: Before the "Comments" block inside the post
fa_IR: قبل از بلوک "نظرات" در داخل پست

en: Before the "Next post" block inside the post
fa_IR: قبل از بلوک "پست بعدی" در داخل پست

en: Before the "Related posts" block inside the post
fa_IR: قبل از بلوک "پست های مرتبط" در داخل پست

en: Before the "Rrecent posts" section on the main page
fa_IR: قبل از بخش "پست های اخیر" در صفحه اصلی

en: Before the author section inside the post
fa_IR: قبل از بخش نویسنده در داخل پست

en: Before the closing %s tag
fa_IR: قبل از بسته شدن برچسب %s

en: Before the list of posts on the category page
fa_IR: قبل از لیست پست ها در صفحه دسته بندی

en: Before the main image inside the page
fa_IR: قبل از تصویر اصلی داخل صفحه

en: Before the main image inside the post
fa_IR: قبل از تصویر اصلی داخل پست

en: Before the title inside the page
fa_IR: قبل از عنوان داخل صفحه

en: Before the title inside the post
fa_IR: قبل از عنوان داخل پست

en: Before top menu
fa_IR: قبل از منوی بالا

en: Begin activating plugin | Begin activating plugins
fa_IR[0]: شروع به فعال کردن افزونه
fa_IR[1]: شروع به فعال سازی افزونه کنید

en: Begin installing plugin | Begin installing plugins
fa_IR[0]: شروع به نصب افزونه ها کنید
fa_IR[1]: شروع به نصب افزونه کنید

en: Begin updating plugin | Begin updating plugins
fa_IR[0]: شروع به روزرسانی افزونه ها کنید
fa_IR[1]: شروع به روزرسانی افزونه کنید

en: Bell
fa_IR: زنگوله

en: Big
fa_IR: بزرگ

en: Big circle
fa_IR: دایره بزرگ

en: Big dash
fa_IR: خط تیره بزرگ

en: Big dot
fa_IR: نقطه بزرگ

en: Big square
fa_IR: مربع بزرگ

en: Black
fa_IR: سیاه

en: Blackout tape
fa_IR: نوار خاموشی

en: Block hierarchy
fa_IR: سلسله مراتب بلوک

en: Block slope
fa_IR: شیب بلوک

en: Blocks
fa_IR: بلوک ها

en: Border left
fa_IR: حاشیه چپ

en: Bottom
fa_IR: پایین

en: Bottom margin
fa_IR: حاشیه پایین

en: Bottom menu text size
fa_IR: اندازه متن منوی پایین

en: Bottom part
fa_IR: قسمت پایین

en: Box
fa_IR: جعبه

en: Brace
fa_IR: بند شلوار

en: Breadcrumb link text color
fa_IR: رنگ متن پیوند خرده نان

en: Breadcrumb link text color on hover
fa_IR: رنگ متن پیوند خرده نان روی شناور

en: Breadcrumbs
fa_IR: پودرهای سوخاری

en: Breadcrumbs background color
fa_IR: رنگ پس زمینه مسیر سایت

en: Breadcrumbs text size
fa_IR: اندازه متن خرده نان

en: Bulb
fa_IR: لامپ

en: Bulleted lists variation
fa_IR: تنوع لیست های گلوله شده

en: Button (Show more)
fa_IR: دکمه (نمایش بیشتر)

en: Button location
fa_IR: محل دکمه

en: Button opacity
fa_IR: کدورت دکمه

en: Button shape
fa_IR: شکل دکمه

en: Button size
fa_IR: اندازه دکمه

en: Button variation
fa_IR: تنوع دکمه

en: Buttons
fa_IR: دکمه ها

en: Buy
fa_IR: خرید

en: By date modified
fa_IR: بر اساس تاریخ اصلاح شد

en: By number of comments
fa_IR: براساس تعداد نظرات

en: By publication date
fa_IR: بر اساس تاریخ انتشار

en: By title
fa_IR: براساس عنوان

en: Calendar
fa_IR: تقویم

en: Calm blocks
fa_IR: بلوک های آرام

en: Can be useful if you want to control the styles of the BuddyPress plugin yourself
fa_IR: اگر می خواهید سبک های افزونه BuddyPress را خودتان کنترل کنید، می تواند مفید باشد

en: Can be useful if you want to control the styles of the bbPress plugin yourself
fa_IR: اگر می خواهید سبک های افزونه bbPress را خودتان کنترل کنید، می تواند مفید باشد

en: Cars
fa_IR: ماشین ها

en: Cart size in the top menu
fa_IR: اندازه سبد خرید در منوی بالا

en: Categories
fa_IR: دسته بندی ها

en: Categories settings
fa_IR: تنظیمات دسته‌ها

en: Category
fa_IR: دسته بندی

en: Category filter in classic post editor
fa_IR: فیلتر دسته در ویرایشگر پست کلاسیک

en: Category image
fa_IR: تصویر دسته بندی

en: Category section header on the sitemap
fa_IR: هدر بخش دسته در نقشه سایت

en: Category style
fa_IR: سبک دسته

en: Category where the ticker comes from
fa_IR: دسته ای که علامت از کجا آمده است

en: Center
fa_IR: وسط

en: Center align widget titles (all columns)
fa_IR: تراز وسط عناوین ویجت (همه ستون ها)

en: Center and bottom
fa_IR: مرکز و پایین

en: Centered
fa_IR: مرکزی

en: Change avatar (default) for users without an avatar
fa_IR: تغییر آواتار (پیش‌فرض) برای کاربران بدون آواتار

en: Change label (Out of stock)
fa_IR: تغییر برچسب (در انبار موجود نیست)

en: Change role name
fa_IR: تغییر نام نقش

en: Change the style of author section separators
fa_IR: سبک جداکننده بخش نویسنده را تغییر دهید

en: Changing the thickness of separators in the author section
fa_IR: تغییر ضخامت جداکننده ها در قسمت نویسنده

en: Check mark
fa_IR: علامت چک

en: Choose which images to use for the entire site
fa_IR: انتخاب کنید از کدام تصاویر برای کل سایت استفاده شود

en: Choosing the location of the icon in the quote block
fa_IR: انتخاب مکان نماد در بلوک نقل قول

en: Circle
fa_IR: دایره

en: Classic blog
fa_IR: وبلاگ کلاسیک

en: Classic widget
fa_IR: ویجت کلاسیک

en: Close search
fa_IR: جستجو را ببندید

en: Cloud conversation
fa_IR: مکالمه ابری

en: Codes (Hooks theme)
fa_IR: کدها (موضوع قلاب)

en: Color inversion
fa_IR: وارونگی رنگ

en: Color inversion picture
fa_IR: عکس وارونگی رنگ

en: Color of links in dropdown menu
fa_IR: رنگ پیوندها در منوی کشویی

en: Color of links in dropdown menu (on hover)
fa_IR: رنگ پیوندها در منوی کشویی (در حالت شناور)

en: Color of section headings on the main page
fa_IR: رنگ عناوین بخش در صفحه اصلی

en: Color scheme option
fa_IR: گزینه طرح رنگ

en: Color scheme: Dark (Green and Orange)
fa_IR: طرح رنگ: تیره (سبز و نارنجی)

en: Color scheme: Dark (Red and Orange)
fa_IR: طرح رنگ: تیره (قرمز و نارنجی)

en: Color scheme: Light (Blue)
fa_IR: طرح رنگ: روشن (آبی)

en: Color scheme: Light (Dark blue and Light blue)
fa_IR: طرح رنگ: روشن (آبی تیره و آبی روشن)

en: Color scheme: Light (Dark grey and Red)
fa_IR: طرح رنگ: روشن (خاکستری تیره و قرمز)

en: Color scheme: Light (Green and Orange)
fa_IR: طرح رنگ: روشن (سبز و نارنجی)

en: Color scheme: Light (Heavenly and Light blue)
fa_IR: طرح رنگ: روشن (بهشتی و آبی روشن)

en: Color scheme: Light (Light grey and Green)
fa_IR: طرح رنگ: روشن (خاکستری روشن و سبز)

en: Color scheme: Light (Light grey and Light red)
fa_IR: طرح رنگ: روشن (خاکستری روشن و قرمز روشن)

en: Color scheme: Light (Orange and Gray)
fa_IR: طرح رنگ: روشن (نارنجی و خاکستری)

en: Color scheme: Light (Turquoise)
fa_IR: طرح رنگ: روشن (فیروزه ای)

en: Color scheme: Light (Violet and Pink)
fa_IR: طرح رنگ: روشن (بنفش و صورتی)

en: Color schemes
fa_IR: طرح های رنگی

en: Colored circle
fa_IR: دایره رنگی

en: Colored letters (EN)
fa_IR: حروف رنگی (EN)

en: Colored numbers
fa_IR: اعداد رنگی

en: Colored numbers (bold)
fa_IR: اعداد رنگی (پررنگ)

en: Colored square
fa_IR: مربع رنگی

en: Column "Thumbnails" in the list of posts of the admin panel
fa_IR: ستون "Thumbnails" در لیست پست های پنل مدیریت

en: Column "Views" (counter) in the list of posts and pages of the admin panel
fa_IR: ستون "Views" (counter) در لیست پست ها و صفحات پنل مدیریت

en: Column titles color
fa_IR: رنگ عنوان ستون ها

en: Comment section
fa_IR: بخش نظرات

en: Comments
fa_IR: نظرات

en: Comments closed
fa_IR: کامنتها بسته است

en: Common colors
fa_IR: رنگ های رایج

en: Congratulations! You have activated the theme %s
fa_IR: تبریک می گویم! شما طرح زمینه %s را فعال کرده اید

en: Contact
fa_IR: تماس

en: Contrast blocks
fa_IR: بلوک های کنتراست

en: Created
fa_IR: ایجاد شده

en: Curtain on picture
fa_IR: پرده روی عکس

en: Custom
fa_IR: سفارشی

en: Custom site width
fa_IR: عرض سایت سفارشی

en: Customizes the Skeleton Styles stylesheet according to the template design. Turning it off can be useful if you want to control the stylesheet yourself (Skeleton Styles)
fa_IR: صفحه سبک Skeleton Styles را با توجه به طراحی الگو سفارشی می کند. خاموش کردن آن می تواند مفید باشد اگر می خواهید خود برگه سبک را کنترل کنید (Skeleton Styles)

en: Dark color scheme (Green and Orange)
fa_IR: طرح رنگ تیره (سبز و نارنجی)

en: Dark color scheme (Red and Orange)
fa_IR: طرح رنگ تیره (قرمز و نارنجی)

en: Darkened image
fa_IR: تصویر تاریک شده

en: Dash
fa_IR: خط تیره

en: Dashed line
fa_IR: خط چین

en: Date
fa_IR: تاریخ

en: Date format
fa_IR: فرمت تاریخ

en: Deepening
fa_IR: عمیق شدن

en: Default
fa_IR: پیش فرض

en: Default (Back and forward)
fa_IR: پیش فرض (پشت و جلو)

en: Default - background color of the main menu
fa_IR: پیش‌فرض - رنگ پس‌زمینه منوی اصلی

en: Default - background not set
fa_IR: پیش‌فرض - پس‌زمینه تنظیم نشده است

en: Default - color of the main menu
fa_IR: پیش فرض - رنگ منوی اصلی

en: Default - content text color
fa_IR: پیش فرض - رنگ متن محتوا

en: Default - general color for links
fa_IR: پیش فرض - رنگ عمومی برای پیوندها

en: Default - general text color
fa_IR: پیش فرض - رنگ متن عمومی

en: Default - main theme color
fa_IR: پیش‌فرض - رنگ تم اصلی

en: Default - related elements for main theme color
fa_IR: پیش‌فرض - عناصر مرتبط برای رنگ تم اصلی

en: Default - site body background color
fa_IR: پیش فرض - رنگ پس زمینه بدنه سایت

en: Default - text color of the main menu
fa_IR: پیش فرض - رنگ متن منوی اصلی

en: Default - titles text general color
fa_IR: پیش‌فرض - رنگ عمومی متن عنوان

en: Define home page
fa_IR: صفحه اصلی را تعریف کنید

en: Delete block
fa_IR: حذف بلوک

en: Design for category lists and archives in basic widgets
fa_IR: طراحی برای لیست های دسته بندی و آرشیو در ویجت های اولیه

en: Design for lists of posts and pages in basic widgets
fa_IR: طراحی برای لیست پست ها و صفحات در ویجت های اولیه

en: Design for menu lists in basic widgets
fa_IR: طراحی برای لیست منوها در ویجت های اولیه

en: Design for posts blocks in categories
fa_IR: طراحی برای بلوک های پست در دسته ها

en: Design for quote block
fa_IR: طراحی برای بلوک نقل قول

en: Design for related posts
fa_IR: طراحی برای پست های مرتبط

en: Design of widgets (side column)
fa_IR: طراحی ابزارک (ستون کناری)

en: Different settings
fa_IR: تنظیمات مختلف

en: Dimming adjacent links
fa_IR: کم نور کردن لینک های مجاور

en: Direction movement
fa_IR: حرکت جهت

en: Disable breadcrumbs in bbPress
fa_IR: پودر سوخاری را در bbPress غیرفعال کنید

en: Disable demo widgets
fa_IR: غیرفعال کردن ابزارک های نسخه ی دمو

en: Disable enhanced block styles (Gutenberg)
fa_IR: غیرفعال کردن سبک های بلوک پیشرفته (گوتنبرگ)

en: Disable enhanced usability in comments
fa_IR: قابلیت استفاده پیشرفته را در نظرات غیرفعال کنید

en: Disable improved dropdowns (select list)
fa_IR: غیرفعال کردن کشویی بهبود یافته (لیست انتخاب)

en: Disable keyboard support in sliders
fa_IR: غیرفعال کردن پشتیبانی از صفحه کلید در لغزنده

en: Disable lightbox in product photos
fa_IR: غیرفعال کردن لایت باکس در عکس های محصول

en: Disable related products on the products page
fa_IR: محصولات مرتبط را در صفحه محصولات غیرفعال کنید

en: Disable sidebar on BuddyPress pages
fa_IR: نوار کناری را در صفحات بادی پرس غیرفعال کنید

en: Disable sidebar on bbPress pages
fa_IR: نوار کناری در صفحات bbPress را غیرفعال کنید

en: Disable slider in product photos
fa_IR: نوار لغزنده را در عکس های محصول غیرفعال کنید

en: Disable sticker - Sale
fa_IR: غیر فعال کردن برچسب - فروش

en: Disable style support for BuddyPress
fa_IR: پشتیبانی از سبک بادی پرس را غیرفعال کنید

en: Disable style support for bbPress
fa_IR: غیرفعال کردن پشتیبانی از سبک برای bbPress

en: Disable zoom in the main product photo
fa_IR: بزرگنمایی عکس محصول اصلی را غیرفعال کنید

en: Dismiss this notice
fa_IR: این اطلاعیه را رد کنید

en: Display categories on the sitemap
fa_IR: نمایش دسته ها در نقشه سایت

en: Display option (Ticker or Date)
fa_IR: گزینه نمایش (تیکر یا تاریخ)

en: Display weeks
fa_IR: نمایش هفته ها

en: Display wide slider
fa_IR: نمایش نوار لغزنده عریض

en: Display year
fa_IR: نمایش دادن سال ها

en: Distributed
fa_IR: توزیع شده

en: Dividers in center
fa_IR: تقسیم کننده ها در مرکز

en: Dividers in width
fa_IR: تقسیم کننده در عرض

en: Dot
fa_IR: نقطه

en: Dotted frame
fa_IR: قاب نقطه چین

en: Dotted line
fa_IR: خط نقطه چین

en: Double border
fa_IR: دو مرز

en: Double line
fa_IR: دو خط

en: Drag the block with the cursor to change the position of the links
fa_IR: بلوک را با مکان نما بکشید تا موقعیت پیوندها را تغییر دهید

en: Drag to reposition blocks
fa_IR: برای تغییر مکان بلوک ها را بکشید

en: Drawing pin
fa_IR: پونز

en: Drawing pin (vertical)
fa_IR: پین طراحی (عمودی)

en: Dropdown menu background color
fa_IR: رنگ پس زمینه منوی Dropdown

en: Dynamic zoom
fa_IR: زوم پویا

en: Edit %s
fa_IR: ویرایش %s

en: Embossed tick
fa_IR: کنه برجسته

en: Enable auto start for Wide slider
fa_IR: شروع خودکار را برای نوار لغزنده گسترده فعال کنید

en: Enable breadcrumbs in categories
fa_IR: پودر سوخاری را در دسته‌ها فعال کنید

en: Enable breadcrumbs in posts
fa_IR: فعال کردن پودر سوخاری در پست ها

en: Enable cart in main menu
fa_IR: فعال کردن سبد خرید در منوی اصلی

en: Enable cart in top menu
fa_IR: فعال کردن سبد خرید در منوی بالا

en: Enable effect (live picture)
fa_IR: فعال کردن جلوه (تصویر زنده)

en: Enable navigation buttons for Wide slider
fa_IR: دکمه های پیمایش را برای نوار لغزنده گسترده فعال کنید

en: Enable search on product category pages
fa_IR: جستجو را در صفحات دسته بندی محصولات فعال کنید

en: Enable search on store page
fa_IR: فعال کردن جستجو در صفحه فروشگاه

en: Enable slider auto start
fa_IR: شروع خودکار نوار لغزنده را فعال کنید

en: Enable slider navigation buttons
fa_IR: دکمه های پیمایش نوار لغزنده را فعال کنید

en: Enable styling support for %s
fa_IR: فعال کردن پشتیبانی سبک برای %s

en: Enable the section with the latest posts on the main page
fa_IR: بخش با آخرین پست ها را در صفحه اصلی فعال کنید

en: Enlargement picture
fa_IR: تصویر بزرگنمایی

en: Error
fa_IR: خطا

en: Except main page
fa_IR: به جز صفحه اصلی

en: Exclamation mark
fa_IR: علامت تعجب

en: Exclamation sheet
fa_IR: برگه تعجب

en: Expanded plugins adapting
fa_IR: افزونه‌ها در حال تطبیق

en: Expert settings of the administrative part of the theme
fa_IR: تنظیمات تخصصی قسمت اداری تم

en: External Source
fa_IR: منبع خارجی

en: Fading away
fa_IR: محو شدن

en: Favorites
fa_IR: علاقه مندی ها

en: File
fa_IR: فایل

en: First the graphical menu, then the lists
fa_IR: ابتدا منوی گرافیکی و سپس لیست ها

en: First the list menu, then the graphic
fa_IR: ابتدا منوی لیست، سپس گرافیک

en: Five
fa_IR: پنج

en: Five columns
fa_IR: پنج ستونه

en: Fixed size logo
fa_IR: لوگو با اندازه ثابت

en: Flat
fa_IR: تخت

en: Flexible heading customization with logo
fa_IR: سفارشی سازی عنوان انعطاف پذیر با لوگو

en: Flexible sidebar orientation
fa_IR: جهت گیری نوار کناری انعطاف پذیر

en: Folded corner
fa_IR: گوشه تا شده

en: Folder
fa_IR: پوشه

en: Font
fa_IR: فونت

en: Font for H2 headings
fa_IR: فونت برای سرفصل های H2

en: Font for H3 - H6 headings
fa_IR: فونت برای سرفصل های H3 - H6

en: Food
fa_IR: غذا

en: Footer
fa_IR: فوتر

en: Footer Menu
fa_IR: منوی فوتر

en: Footer background color
fa_IR: رنگ پس زمینه فوتر

en: Footer elements color
fa_IR: رنگ عناصر پاورقی

en: Footer link color
fa_IR: رنگ لینک پاورقی

en: Footer link color (on hover)
fa_IR: رنگ پیوند پاورقی (در حالت شناور)

en: Footer text color
fa_IR: رنگ متن پاورقی

en: Four
fa_IR: چهار

en: Four columns
fa_IR: چهار ستون

en: Four menu locations
fa_IR: چهار مکان منو

en: Frame
fa_IR: فریم

en: Frame around
fa_IR: دور قاب

en: Frame around the link
fa_IR: دور پیوند را قاب کنید

en: Frames
fa_IR: فریم‌ها

en: Free
fa_IR: رایگان

en: From %1$s in %2$s
fa_IR: از این %1$s تا این %2$s

en: From %s settings
fa_IR: از تنظیمات %s

en: Full demo versions of sites
fa_IR: نسخه آزمایشی کامل سایت ها

en: Full width
fa_IR: تمام عرض

en: Full width "Read more" button
fa_IR: دکمه "بیشتر بخوانید" عرض کامل

en: Full-width footer background
fa_IR: پس‌زمینه فوتر با عرض کامل

en: Full-width main menu background
fa_IR: پس‌زمینه منوی اصلی با عرض کامل

en: Function (button) for clearing the counter of post and page views
fa_IR: تابع (دکمه) برای پاک کردن شمارنده از پست و بازدید صفحه

en: General
fa_IR: عمومی

en: General color for links
fa_IR: رنگ عمومی برای پیوندها

en: General heading font
fa_IR: فونت عنوان عمومی

en: General links color on hover
fa_IR: رنگ پیوندهای عمومی در شناور

en: General text color
fa_IR: رنگ متن عمومی

en: General text font
fa_IR: فونت متن عمومی

en: General typography
fa_IR: تایپوگرافی عمومی

en: Get even more windows to insert codes in the premium version
fa_IR: ویندوزهای بیشتری برای درج کدها در نسخه پریمیوم دریافت کنید

en: Get flexible color settings for %s in the premium version
fa_IR: تنظیمات رنگ قابل انعطاف برای %s را در نسخه برتر دریافت کنید

en: Get more colors with the premium version
fa_IR: با نسخه پریمیوم رنگ های بیشتری دریافت کنید

en: Gradient
fa_IR: گرادیانت

en: Gradient 1 (fill)
fa_IR: گرادیان 1 (پر کردن)

en: Gradient 2 (fill)
fa_IR: گرادیان 2 (پر کردن)

en: Grid (fill)
fa_IR: شبکه (پر کردن)

en: H1 headings
fa_IR: فونت H1

en: H2 heading icon selection
fa_IR: انتخاب نماد عنوان H2

en: H2 heading icons text color
fa_IR: رنگ متن نمادهای عنوان H2

en: H2 headings variation
fa_IR: تنوع سرفصل های H2

en: H3 - H6 heading icon selection
fa_IR: H3 - انتخاب نماد عنوان H6

en: H3 - H6 heading icons text color
fa_IR: رنگ متن نمادهای عنوان H3 - H6

en: H3 - H6 headings variation
fa_IR: تنوع سرفصل های H3 - H6

en: Header H1 Font
fa_IR: قلم هدر H1

en: Header area width with logo
fa_IR: عرض ناحیه سرصفحه با آرم

en: Header background
fa_IR: پس زمینه سربرگ

en: Header image link
fa_IR: لینک تصویر هدر

en: Headers fill variation for Wide slider
fa_IR: هدرها تنوع را برای نوار لغزنده گسترده پر می کنند

en: Headings H2
fa_IR: هدینگ H2

en: Headings H3 - H6
fa_IR: سرفصل های H3 - H6

en: Height
fa_IR: ارتفاع

en: Height of main menu items
fa_IR: ارتفاع آیتم های منوی اصلی

en: Hide Details
fa_IR: مخفی کردن جزئیات

en: Hide avatar in author section
fa_IR: مخفی کردن آواتار در بخش نویسنده

en: Hide description in author section
fa_IR: مخفی کردن توضیحات در بخش نویسنده

en: Home
fa_IR: خانه

en: Home page builder
fa_IR: سازنده صفحه اصلی

en: Horizontal items with image
fa_IR: آیتم های افقی با تصویر

en: Horizontal items without images
fa_IR: آیتم های افقی بدون تصویر

en: Horizontally
fa_IR: افقی

en: How to change the sidebar orientation for a separate page or post
fa_IR: نحوه تغییر جهت نوار کناری برای یک صفحه یا پست جداگانه

en: How to customize the %s
fa_IR: نحوه سفارشی کردن %s

en: How to increase website loading speed with %s
fa_IR: نحوه افزایش سرعت بارگذاری وب سایت با %s

en: How to reset theme settings
fa_IR: نحوه بازنشانی تنظیمات تم

en: Hue change
fa_IR: تغییر رنگ

en: Icon (sign)
fa_IR: نماد (نشانه)

en: Icon size for quote block
fa_IR: اندازه نماد برای بلوک نقل قول

en: Icons color for quote block
fa_IR: رنگ نمادها برای بلوک نقل قول

en: Image layout
fa_IR: طرح بندی تصویر

en: Images format
fa_IR: فرمت تصاویر

en: Import full demo
fa_IR: نسخه ی نمایشی کامل را وارد کنید

en: Import in one click full demo versions of sites
fa_IR: با یک کلیک نسخه های آزمایشی کامل سایت ها را وارد کنید

en: Import ready-made demo versions of websites
fa_IR: نسخه های آزمایشی آماده وب سایت ها را وارد کنید

en: Import settings
fa_IR: تنظیمات درون‌ریزی

en: Important! All settings of the current theme will be deleted! They will be completely replaced by the settings of the selected theme!
fa_IR: مهم! تمام تنظیمات تم فعلی حذف خواهد شد! آنها به طور کامل با تنظیمات تم انتخاب شده جایگزین می شوند!

en: Important! These options only affect this themes settings (visual customizer settings). If you have a lot of valuable settings, please back up your database before using this feature.
fa_IR: مهم! این گزینه‌ها فقط روی تنظیمات تم (تنظیمات سفارشی‌کننده بصری) تأثیر می‌گذارند. اگر تنظیمات ارزشمند زیادی دارید، لطفاً قبل از استفاده از این ویژگی از پایگاه داده خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

en: In a top bar
fa_IR: در یک نوار بالا

en: In area of soc links (after)
fa_IR: در قسمت پیوندهای soc (بعد از)

en: In area of soc links (before)
fa_IR: در قسمت پیوندهای soc (قبل)

en: In frame
fa_IR: در کادر

en: In random order
fa_IR: به ترتیب تصادفی

en: In this section, there can be a flexible builder that will allow you to quickly and easily customize a cool homepage
fa_IR: در این بخش، می توانید یک سازنده انعطاف پذیر وجود داشته باشد که به شما امکان می دهد به سرعت و به راحتی یک صفحه اصلی جالب را سفارشی کنید

en: Increase
fa_IR: افزایش

en: Increasing contrast
fa_IR: افزایش کنتراست

en: Information
fa_IR: اطلاعات

en: Information materials
fa_IR: مواد اطلاعاتی

en: Information materials for the %s
fa_IR: مطالب اطلاعاتی برای %s

en: Inner color for marker - numbered lists
fa_IR: رنگ داخلی برای نشانگر - لیست های شماره گذاری شده

en: Install
fa_IR: نصب

en: Install %2$s
fa_IR: نصب %2$s

en: Install Plugins
fa_IR: نصب افزونه ها

en: Install Required Plugins
fa_IR: نصب پلاگین های مورد نیاز

en: Installed But Not Activated
fa_IR: نصب شده اما فعال نشده است

en: Installed version:
fa_IR: نسخه نصب شده:

en: Installing Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
fa_IR: نصب پلاگین %1$s (%2$d/%3$d)

en: Installing Plugin: %s
fa_IR: نصب پلاگین: %s

en: Installing and Activating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
fa_IR: نصب و فعال سازی پلاگین %1$s (%2$d/%3$d)

en: It is important to know! These settings cannot delete or modify existing image files. Slicing of images occurs at the time of uploading a new image to the %s media library.
fa_IR: مهم دانستن است! این تنظیمات نمی توانند فایل های تصویری موجود را حذف یا تغییر دهند. برش تصاویر در زمان آپلود یک تصویر جدید در کتابخانه رسانه %s اتفاق می افتد.

en: Items (string) with category image
fa_IR: اقلام (رشته) با تصویر دسته

en: Items of this menu are customized in the - "Panel %s" - "Appearance" - "Menus" section.
fa_IR: موارد این منو در بخش - "پانل %s" - "ظاهر" - "منوها" سفارشی شده است.

en: JS Menu
fa_IR: منوی JS

en: Just a block
fa_IR: فقط یک بلوک

en: Latest Posts
fa_IR: آخرین پست ها

en: Latest comments
fa_IR: آخرین نظرات

en: Latest entries of author
fa_IR: آخرین نوشته های نویسنده

en: Latest posts
fa_IR: آخرین پست ها

en: Latest posts (Author)
fa_IR: آخرین پست ها (نویسنده)

en: Latest posts (default)
fa_IR: آخرین پست ها (پیش فرض)

en: Latin numerals
fa_IR: اعداد لاتین

en: Left
fa_IR: چپ

en: Left and down
fa_IR: چپ و پایین

en: Left sidebar
fa_IR: سایدبار چپ

en: Less 1 min
fa_IR: کمتر از 1 دقیقه

en: Lettering color (Out of stock)
fa_IR: رنگ حروف (در انبار موجود نیست)

en: Light color scheme (Blue)
fa_IR: طرح رنگ روشن (آبی)

en: Light color scheme (Dark blue and Light blue)
fa_IR: طرح رنگ روشن (آبی تیره و آبی روشن)

en: Light color scheme (Dark grey and Red)
fa_IR: طرح رنگ روشن (خاکستری تیره و قرمز)

en: Light color scheme (Green and Orange)
fa_IR: طرح رنگ روشن (سبز و نارنجی)

en: Light color scheme (Heavenly and Light blue)
fa_IR: طرح رنگ روشن (بهشتی و آبی روشن)

en: Light color scheme (Light grey and Green)
fa_IR: طرح رنگ روشن (خاکستری روشن و سبز)

en: Light color scheme (Light grey and Light red)
fa_IR: طرح رنگ روشن (خاکستری روشن و قرمز روشن)

en: Light color scheme (Orange and Gray)
fa_IR: طرح رنگ روشن (نارنجی و خاکستری)

en: Light color scheme (Turquoise)
fa_IR: طرح رنگ روشن (فیروزه ای)

en: Light color scheme (Violet and Pink)
fa_IR: طرح رنگ روشن (بنفش و صورتی)

en: Light shadow
fa_IR: سایه روشن

en: Light underlining
fa_IR: خط کشی سبک

en: Lightweight menu
fa_IR: منوی سبک وزن

en: Line height for %s headings
fa_IR: ارتفاع خط برای %s عنوان

en: Line height of the site description text
fa_IR: ارتفاع خط متن توضیحات سایت

en: Line thickness
fa_IR: ضخامت خط

en: Linear arrow
fa_IR: فلش خطی

en: Link to social network (URL)
fa_IR: پیوند به شبکه اجتماعی (URL)

en: Links color
fa_IR: رنگ لینک ها

en: Links color (outside)
fa_IR: رنگ پیوندها (خارج)

en: Links in content
fa_IR: پیوندها در محتوا

en: Links size
fa_IR: اندازه لینک ها

en: Links size (drop-down menu)
fa_IR: اندازه پیوندها (منوی کشویی)

en: List of updates for the %s
fa_IR: فهرست به‌روزرسانی‌های %s

en: Lists
fa_IR: لیست ها

en: Lists, Quotes, Headings
fa_IR: فهرست ها، نقل قول ها، سرفصل ها

en: Loading...
fa_IR: بارگذاری...

en: Location of the pagination section
fa_IR: محل قرارگیری بخش صفحه بندی

en: Logo variation
fa_IR: تنوع لوگو

en: Logo without limits
fa_IR: لوگو بدون محدودیت

en: Lots of hooks (windows for codes)
fa_IR: تعداد زیادی قلاب (پنجره برای کدها)

en: MENU
fa_IR: منو

en: Main
fa_IR: اصلی

en: Main Menu
fa_IR: منوی اصلی

en: Main menu
fa_IR: منوی اصلی

en: Main menu item font
fa_IR: قلم آیتم منوی اصلی

en: Main menu items text size
fa_IR: اندازه متن آیتم های منوی اصلی

en: Main menu items titles in uppercase
fa_IR: عنوان آیتم های منوی اصلی با حروف بزرگ

en: Main page
fa_IR: صفحه اصلی

en: Main post image
fa_IR: تصویر پست اصلی

en: Make main menu sticky when scrolling (only for desktop versions of pc)
fa_IR: منوی اصلی را هنگام پیمایش چسبناک کنید (فقط برای نسخه های دسکتاپ رایانه شخصی)

en: Management and configuration instructions for the %s
fa_IR: دستورالعمل های مدیریت و پیکربندی برای %s

en: Marker color - bulleted lists
fa_IR: رنگ نشانگر - لیست های گلوله ای

en: Marker color - numbered lists
fa_IR: رنگ نشانگر - لیست های شماره گذاری شده

en: Medium
fa_IR: متوسط

en: Mega menu (graphic) with constructor
fa_IR: مگا منو (گرافیک) با سازنده

en: Mega menu (lists)
fa_IR: مگا منو (فهرست)

en: Menu Locations
fa_IR: مکان های منو

en: Menu item name
fa_IR: نام مورد منو

en: Menu variants
fa_IR: انواع منو

en: Meta
fa_IR: متا

en: Meta tag design
fa_IR: طراحی متا تگ

en: Meta tag size
fa_IR: اندازه متا تگ

en: Meta tags in categories
fa_IR: متا تگ ها در دسته ها

en: Meta tags in posts
fa_IR: متا تگ ها در پست ها

en: Minimum required version:
fa_IR: حداقل نسخه مورد نیاز:

en: Mobile
fa_IR: موبایل

en: Modularity and flexibility
fa_IR: ماژولار بودن و انعطاف پذیری

en: Month
fa_IR: ماه

en: Month in letters
fa_IR: ماه به حروف

en: More fonts are available in the premium version
fa_IR: فونت های بیشتری در نسخه پریمیوم موجود است

en: More fonts to choose from
fa_IR: فونت های بیشتر برای انتخاب

en: Most popular categories
fa_IR: برترین دسته بندی های محبوب

en: Move social links in the header over the image
fa_IR: پیوندهای اجتماعی را در هدر روی تصویر منتقل کنید

en: Multicolor scheme: Demo location of color
fa_IR: طرح چند رنگ: مکان نمایشی رنگ

en: New Posts
fa_IR: پست های جدید

en: News
fa_IR: اخبار

en: Next post
fa_IR: پست بعدی

en: Next posts
fa_IR: پست های بعدی

en: No action taken. Plugin %1$s was already active.
fa_IR: هیچ اطلاعیه نرسیده است.پلاگین %1$s اکنون فعال شده است.

en: No image selected
fa_IR: هیچ تصویری انتخاب نشده است

en: No limits
fa_IR: بدون محدودیت

en: No photo
fa_IR: بدون عکس

en: No plugins are available to be activated at this time.
fa_IR: هیچ پلاگین در این زمان فعال نیست.

en: No plugins are available to be installed at this time.
fa_IR: در حال حاضر هیچ افزونه ای برای نصب وجود ندارد.

en: No plugins are available to be updated at this time.
fa_IR: هیچ پلاگین در حال حاضر در دسترس نیست.

en: No plugins to install, update or activate.
fa_IR: بدون پلاگین برای نصب، به روز رسانی و یا فعال

en: No plugins were selected to be activated. No action taken.
fa_IR: هیچ افزونه ای برای فعال شدن انتخاب نشده است. اقدامی انجام نشده است.

en: No plugins were selected to be installed. No action taken.
fa_IR: هیچ افزونه ای برای نصب انتخاب نشده است. اقدامی انجام نشده است.

en: No plugins were selected to be updated. No action taken.
fa_IR: هیچ افزونه ای برای بروزرسانی انتخاب نشده است. اقدامی انجام نشده است.

en: No products were found matching your selection.
fa_IR: هیچ محصولی مطابق با انتخاب شما یافت نشد.

en: No sidebar (center)
fa_IR: بدون نوار کناری (مرکز)

en: No sidebar (full width)
fa_IR: بدون سایدبار (تمام عرض)

en: No sorting
fa_IR: بدون مرتب سازی

en: Not Installed
fa_IR: نصب نشده

en: Not available
fa_IR: در دسترس نیست

en: Not display
fa_IR: نمایش نده

en: Not display titles
fa_IR: عدم نمایش عناوین

en: Nothing found
fa_IR: چیزی پیدا نشد

en: Nothing found:
fa_IR: چیزی پیدا نشد:

en: Nothing matched your search terms. Try other keywords.
fa_IR: هیچ چیزی با عبارات جستجوی شما مطابقت نداشت. کلمات کلیدی دیگر را امتحان کنید.

en: Nothing was found at this location. Try one of the links below or use the search.
fa_IR: چیزی در این مکان یافت نشد. یکی از پیوندهای زیر را امتحان کنید یا از جستجو استفاده کنید.

en: Now you can follow the theme updates on the page
fa_IR: اکنون می‌توانید به‌روزرسانی‌های تم را در صفحه دنبال کنید

en: Number (size) of columns in categories
fa_IR: تعداد (اندازه) ستون ها در دسته ها

en: Number of author posts in the author section
fa_IR: تعداد پست های نویسنده در بخش نویسنده

en: Number of columns for related posts
fa_IR: تعداد ستون ها برای پست های مرتبط

en: Number of columns in %s
fa_IR: تعداد ستون‌ها در %s

en: Number of comments
fa_IR: تعداد نظرات

en: Number of comments on a post
fa_IR: تعداد نظرات یک پست

en: Number of post views
fa_IR: تعداد بازدید از پست

en: Number of posts available
fa_IR: تعداد پست های موجود

en: Number of posts displayed
fa_IR: تعداد پست های نمایش داده شده

en: Number of posts displayed (In each column)
fa_IR: تعداد پست های نمایش داده شده (در هر ستون)

en: Number of related posts
fa_IR: تعداد پست های مرتبط

en: Number of slides in the wide slider
fa_IR: تعداد اسلایدها در نوار لغزنده عریض

en: Number of symbols in description
fa_IR: تعداد نمادها در توضیحات

en: Numeric lists variation
fa_IR: تنوع لیست های عددی

en: Numeric pagination
fa_IR: صفحه بندی عددی

en: Off
fa_IR: خاموش

en: Old comments
fa_IR: نظرات قدیمی

en: On this page you can insert counters, banners, or any other content that will be displayed on the front of the site
fa_IR: در این صفحه می توانید پیشخوان ها، بنرها یا هر محتوای دیگری را که در جلوی سایت نمایش داده می شود درج کنید

en: One
fa_IR: یک

en: One thought on &ldquo;%1$s&rdquo;
fa_IR: یک دیدگاه برای &ldquo;%1$s&rdquo;

en: Only main page
fa_IR: فقط صفحه اصلی

en: Only pages
fa_IR: فقط صفحات

en: Only posts
fa_IR: فقط پست ها

en: Open
fa_IR: باز

en: Open Features (by activating this, you confirm that you want to reset all settings for this theme and understand the risk of permanent data loss)
fa_IR: باز کردن ویژگی‌ها (با فعال کردن آن، تأیید می‌کنید که می‌خواهید تمام تنظیمات این موضوع را بازنشانی کنید و خطر از دست رفتن دائمی داده‌ها را درک کنید)

en: Open book
fa_IR: کتاب باز

en: Open link in new tab
fa_IR: بازکردن لینک در تب جدید

en: Open settings
fa_IR: تنظیمات را باز کن

en: Option to disable block editor (%s) in text editor
fa_IR: گزینه غیرفعال کردن ویرایشگر بلوک (%s) در ویرایشگر متن

en: Option to disable block editor (%s) in widgets
fa_IR: گزینه غیرفعال کردن ویرایشگر بلوک (%s) در ویجت ها

en: Or if you decide to use a child theme.
fa_IR: یا اگر تصمیم دارید از تم کودک استفاده کنید.

en: Orientation for main menu items
fa_IR: جهت برای آیتم های منوی اصلی

en: Orientation of the logo and site name
fa_IR: جهت لوگو و نام سایت

en: Overall text size
fa_IR: اندازه کلی متن

en: Overall titles line height
fa_IR: ارتفاع خط کلی عنوان

en: Page
fa_IR: صفحه

en: Page for adding codes
fa_IR: صفحه برای افزودن کدها

en: Pages
fa_IR: صفحات

en: Pages section header on the sitemap
fa_IR: هدر بخش صفحات در نقشه سایت

en: Pages:
fa_IR: صفحات:

en: Pagination
fa_IR: صفحه بندی

en: Pagination section design
fa_IR: طراحی بخش صفحه بندی

en: Pagination section size
fa_IR: اندازه بخش صفحه بندی

en: Pagination variation
fa_IR: تنوع صفحه بندی

en: Paper clip
fa_IR: گیره کاغذ

en: Paper clip (vertical)
fa_IR: گیره کاغذ (عمودی)

en: Par.
fa_IR: پار.

en: Pencil
fa_IR: مداد

en: Picture contrast
fa_IR: کنتراست تصویر

en: Picture frame
fa_IR: قاب عکس

en: Picture variant
fa_IR: نوع تصویر

en: Please contact the administrator of this site for help.
fa_IR: لطفا برای کمک به سرپرست این سایت تماس بگیرید.

en: Please contact the plugin provider and ask them to package their plugin according to the WordPress guidelines.
fa_IR: لطفا با ارائه دهنده پلاگین تماس بگیرید و از آنها بخواهید پلاگین خود را با توجه به دستورالعمل وردپرس بسته بندی کنند.

en: Plugin
fa_IR: افزونه

en: Plugin activated successfully.
fa_IR: افزونه با موفقیت فعال شد.

en: Plugin activation failed.
fa_IR: فعال سازی پلاگین انجام نشد.

en: Plugin for inserting your own functions
fa_IR: پلاگین برای درج توابع خود

en: Plugin not activated. A higher version of %s is needed for this theme. Please update the plugin.
fa_IR: افزونه فعال نیست. یک نسخه بالاتر از %1$s از این افزونه موجود می باشد و نیاز است. لطفا اقدام به روز رسانی افزونه کنید.

en: Plugins adapting
fa_IR: پلاگین ها در حال تطبیق

en: Polaroid
fa_IR: پلاروید

en: Popular products
fa_IR: محصولات محبوب

en: Post author
fa_IR: نویسنده پست

en: Post card description size
fa_IR: اندازه توضیحات کارت پستال

en: Post card title size
fa_IR: اندازه عنوان کارت پستال

en: Post categories
fa_IR: دسته بندی پست ها

en: Post creation date
fa_IR: تاریخ ایجاد پست

en: Post reading time
fa_IR: زمان خواندن پست

en: Post sorting
fa_IR: مرتب سازی پست

en: Post tags
fa_IR: برچسب ها را ارسال کنید

en: Post title option
fa_IR: گزینه عنوان پست

en: Post titles size
fa_IR: اندازه عناوین پست

en: Post update date
fa_IR: تاریخ ارسال به روز رسانی

en: Posted by
fa_IR: ارسال شده توسط

en: Posts
fa_IR: پست ها

en: Posts and pages
fa_IR: پست ها و صفحات

en: Posts background color
fa_IR: رنگ پس زمینه پست ها

en: Posts background color (on hover)
fa_IR: رنگ پس‌زمینه پست‌ها (در حالت شناور)

en: Posts section header on the sitemap
fa_IR: هدر بخش پست ها در نقشه سایت

en: Posts titles color on hover
fa_IR: رنگ عناوین پست ها در حالت شناور

en: Posts titles text color
fa_IR: رنگ متن عنوان پست ها

en: Posts titles text color (on hover)
fa_IR: رنگ متن عناوین پست ها (در حالت شناور)

en: Posts:
fa_IR: پست:

en: Powerful color settings
fa_IR: تنظیمات رنگ قدرتمند

en: Powerful typography
fa_IR: تایپوگرافی قدرتمند

en: Pre-Packaged
fa_IR: پیش بسته بندی شده

en: Preset options
fa_IR: گزینه های از پیش تعیین شده

en: Preset settings
fa_IR: تنظیمات پیش ساخته

en: Presets | Reset settings | Import
fa_IR: تنظیمات از پیش تعیین شده | بازنشانی تنظیمات | تنظیمات درون‌ریزی

en: Previous post
fa_IR: پست قبلی

en: Previous posts
fa_IR: پست های قبلی

en: Primary theme color
fa_IR: رنگ تم اصلی

en: Priority partition
fa_IR: پارتیشن اولویت دار

en: Pro page
fa_IR: صفحه حرفه ای

en: Product price color
fa_IR: رنگ قیمت محصولات

en: Proportion of width occupied by top menu
fa_IR: نسبت عرض اشغال شده توسط منوی بالا

en: Publication date:
fa_IR: تاریخ نشر:

en: Quick Links
fa_IR: لینک های سریع

en: Quote blocks
fa_IR: بلوک های نقل قول

en: Range for fluently movement
fa_IR: محدوده برای حرکت روان

en: Rate this theme
fa_IR: این موضوع را ارزیابی کنید

en: Read More
fa_IR: ادامه مطلب

en: Read more
fa_IR: ادامه مطلب

en: Reading time
fa_IR: زمان خواندن

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Start here</a>.
fa_IR: برای انتشار اولین پست خود آماده اید؟ <a href="%1$s">از اینجا شروع کنید</a> .

en: Ready-made color schemes
fa_IR: طرح های رنگی آماده

en: Recommended
fa_IR: توصیه شده

en: Rectangular quotes
fa_IR: نقل قول های مستطیلی

en: Reducing picture
fa_IR: کاهش تصویر

en: Reduction
fa_IR: کاهش

en: Related elements for the main theme color
fa_IR: عناصر مرتبط برای رنگ تم اصلی

en: Related posts
fa_IR: پست های مرتبط

en: Relieve the Top menu (replace with lightweight)
fa_IR: حذف منوی بالا (با سبک وزن جایگزین کنید)

en: Remove
fa_IR: حذف

en: Remove "Up button"
fa_IR: حذف "دکمه بالا"

en: Remove URL field in comments (for posts and pages)
fa_IR: حذف فیلد URL در نظرات (برای پست ها و صفحات)

en: Remove buttons (back and next) from numeric pagination
fa_IR: دکمه ها (برگشت و بعدی) را از صفحه بندی عددی حذف کنید

en: Remove color in neighboring blocks
fa_IR: رنگ را در بلوک های همسایه حذف کنید

en: Remove comment section (for pages)
fa_IR: حذف بخش نظرات (برای صفحات)

en: Remove comment section (for posts)
fa_IR: حذف بخش نظرات (برای پست ها)

en: Remove decryption in meta boxs
fa_IR: رمزگشایی را در جعبه های متا حذف کنید

en: Remove decryption in taxonomies
fa_IR: حذف رمزگشایی در طبقه بندی

en: Remove description from posts blocks in categories
fa_IR: توضیحات را از بلوک های پست در دسته ها حذف کنید

en: Remove hidden H2 tag from pagination
fa_IR: برچسب H2 پنهان را از صفحه بندی حذف کنید

en: Remove image slicing for %s
fa_IR: حذف برش تصویر برای %s

en: Remove link from author name
fa_IR: حذف پیوند از نام نویسنده

en: Remove link underline
fa_IR: حذف زیر خط پیوند

en: Remove main menu
fa_IR: حذف منوی اصلی

en: Remove meta tag icons
fa_IR: آیکون های متا تگ را حذف کنید

en: Remove post titles
fa_IR: عنوان پست ها را حذف کنید

en: Remove prefix (site name) after SEO Title
fa_IR: حذف پیشوند (نام سایت) پس از عنوان SEO

en: Remove section (next entry)
fa_IR: حذف بخش (ورود بعدی)

en: Remove stub (No photo) in related posts
fa_IR: حذف خرد (بدون عکس) در پست های مرتبط

en: Remove the dividing line
fa_IR: خط تقسیم را بردارید

en: Remove the main (top) image in pages
fa_IR: تصویر اصلی (بالا) در صفحات را حذف کنید

en: Remove the main (top) image in posts
fa_IR: تصویر اصلی (بالا) در پست ها را حذف کنید

en: Remove the prefix "Category" on category pages
fa_IR: پیشوند "دسته" را در صفحات دسته بندی حذف کنید

en: Remove the prefix (site description) after the SEO Title on the main page
fa_IR: پیشوند (توضیحات سایت) را بعد از عنوان SEO در صفحه اصلی حذف کنید

en: Remove the stub "No photo" from posts blocks in categories
fa_IR: خرد «بدون عکس» را از بلوک‌های پست‌ها در دسته‌ها حذف کنید

en: Remove title from posts blocks in categories
fa_IR: عنوان را از بلوک های پست در دسته ها حذف کنید

en: Remove top menu
fa_IR: حذف منوی بالا

en: Removing H2 tag from pagination is good for SEO, but worse for special programs (for the visually impaired)
fa_IR: حذف تگ H2 از صفحه بندی برای سئو خوب است، اما برای برنامه های خاص (برای افراد کم بینا) بدتر است.

en: Removing extra image sizes
fa_IR: حذف اندازه های اضافی تصویر

en: Required
fa_IR: ضروری

en: Required Update not Available
fa_IR: به روز رسانی مورد نیاز در دسترس نیست

en: Requires Update
fa_IR: نیاز به به روز رسانی

en: Reset settings
fa_IR: بازنشانی تنظیمات

en: Reset settings and Apply presets
fa_IR: تنظیمات را بازنشانی کنید و از پیش تنظیمات را اعمال کنید

en: Reset theme settings and activate presets
fa_IR: تنظیمات تم را بازنشانی کنید و از پیش تنظیمات را فعال کنید

en: Return to Required Plugins Installer
fa_IR: بازگشت برای نصب پلاگین مورد نیاز

en: Return to the Dashboard
fa_IR: بازگشت به داشبورد

en: Rhombus
fa_IR: لوزی

en: Right
fa_IR: راست

en: Right arrow
fa_IR: فلش راست

en: Right sidebar
fa_IR: سایدبار راست

en: Roll up block
fa_IR: بلوک رول کردن

en: Round dots
fa_IR: نقطه های گرد

en: Round frame
fa_IR: قاب گرد

en: Round quotes
fa_IR: نقل قول های گرد

en: Rounded square frame
fa_IR: قاب مربع گرد

en: SEO settings
fa_IR: تنظیمات سئو

en: Scroll ticker endlessly
fa_IR: تیک تیک بی انتها را اسکرول کنید

en: Search
fa_IR: جستجو

en: Search button size
fa_IR: اندازه دکمه جستجو

en: Search results for: %s
fa_IR: نتایج جستجو برای: %s

en: Section (next entry)
fa_IR: بخش (ورود بعدی)

en: Section heading
fa_IR: سربرگ بخش

en: Section image
fa_IR: تصویر بخش

en: Section option
fa_IR: گزینه بخش

en: Section with settings
fa_IR: بخش با تنظیمات

en: Sections
fa_IR: بخش ها

en: Sections background color
fa_IR: رنگ پس زمینه بخش ها

en: Sections with blocks on the main
fa_IR: بخش هایی با بلوک های اصلی

en: Select Image
fa_IR: انتخاب تصویر

en: Select category
fa_IR: انتخاب دسته بندی

en: Select category for column
fa_IR: دسته بندی را برای ستون انتخاب کنید

en: Select theme (where to get the settings)
fa_IR: موضوع را انتخاب کنید (از کجا تنظیمات را دریافت کنید)

en: Selecting a category to display in a wide slider
fa_IR: انتخاب یک دسته برای نمایش در یک نوار لغزنده گسترده

en: Selecting an icon for the quote block
fa_IR: انتخاب یک نماد برای بلوک نقل قول

en: Separate sidebars for %1$s and %2$s
fa_IR: جدا کردن نوارهای کناری برای %1$s و %2$s

en: Separator and header color in breadcrumbs
fa_IR: رنگ جداکننده و سربرگ در آرد سوخاری

en: Separator between breadcrumbs
fa_IR: جدا کننده میان پیوندهای Breadcrumbs

en: Separator between numbers
fa_IR: جداکننده بین اعداد

en: Separator variation for author section
fa_IR: تنوع جداکننده برای بخش نویسنده

en: Set ALT value for stub No photo
fa_IR: مقدار ALT را برای خرد بدون عکس تنظیم کنید

en: Set settings here
fa_IR: تنظیمات را در اینجا تنظیم کنید

en: Set your SEO Description for the homepage
fa_IR: توضیحات SEO خود را برای صفحه اصلی تنظیم کنید

en: Set your SEO Title for the homepage
fa_IR: عنوان SEO خود را برای صفحه اصلی تنظیم کنید

en: Set your separator for SEO Title prefix
fa_IR: جداکننده خود را برای پیشوند عنوان SEO تنظیم کنید

en: Settings basic widgets (post, page, category, menu)
fa_IR: تنظیمات ابزارک های اولیه (پست، صفحه، دسته، منو)

en: Settings copy
fa_IR: کپی تنظیمات

en: Sharp quotes
fa_IR: نقل قول های تیز

en: Shop
fa_IR: فروشگاه

en: Show "Read more" button in the center
fa_IR: نمایش دکمه "ادامه مطلب" در مرکز

en: Show Details
fa_IR: نمایش جزئیات

en: Show all pagination items (for numeric)
fa_IR: نمایش همه موارد صفحه بندی (برای عددی)

en: Show link to home page
fa_IR: نمایش پیوند به صفحه اصلی

en: Show more
fa_IR: نمایش بیشتر

en: Show pages on sitemap
fa_IR: نمایش صفحات در نقشه سایت

en: Show posts on sitemap
fa_IR: نمایش پست ها در نقشه سایت

en: Show slider full screen width
fa_IR: نمایش عرض تمام صفحه نوار لغزنده

en: Show title for categories, archives and tags
fa_IR: نمایش عنوان برای دسته ها، بایگانی ها و برچسب ها

en: Show title in breadcrumb for posts
fa_IR: نمایش عنوان در breadcrumb برای پست ها

en: Side border
fa_IR: حاشیه جانبی

en: Side column
fa_IR: ستون کناری

en: Side column (BuddyPress)
fa_IR: ستون کناری (بادی پرس)

en: Side column (WooCommerce)
fa_IR: ستون کناری (ووکامرس)

en: Side column (bbPress)
fa_IR: ستون کناری (bbPress)

en: Side shadow
fa_IR: سایه کناری

en: Sidebar orientation on main page
fa_IR: جهت گیری نوار کناری در صفحه اصلی

en: Sidebar orientation on the entire site
fa_IR: جهت گیری نوار کناری در کل سایت

en: Simple
fa_IR: ساده

en: Simple design
fa_IR: طراحی ساده

en: Simple headers
fa_IR: سربرگ های ساده

en: Site Map
fa_IR: نقشه سایت

en: Site body background color
fa_IR: رنگ پس زمینه بدنه سایت

en: Site description font
fa_IR: فونت توضیحات سایت

en: Site description text size
fa_IR: اندازه متن توضیحات سایت

en: Site header background color
fa_IR: رنگ پس زمینه هدر سایت

en: Site map
fa_IR: نقشه سایت

en: Site not ready
fa_IR: سایت آماده نیست

en: Site title and description text color
fa_IR: رنگ متن عنوان و توضیحات سایت

en: Site title font
fa_IR: فونت عنوان سایت

en: Site title line height
fa_IR: ارتفاع خط عنوان سایت

en: Site title size
fa_IR: اندازه عنوان سایت

en: Site width
fa_IR: عرض سایت

en: Six
fa_IR: شش

en: Size fixed
fa_IR: سایز ثابت

en: Size of section headers on the main page
fa_IR: اندازه سرفصل های بخش در صفحه اصلی

en: Skip to main content
fa_IR: رفتن به محتوای اصلی

en: Slash
fa_IR: اسلش

en: Slider move time
fa_IR: زمان حرکت لغزنده

en: Slight slope
fa_IR: شیب کم

en: Small
fa_IR: کوچک

en: Small circle
fa_IR: دایره کوچک

en: Small dash
fa_IR: خط تیره کوچک

en: Small flag
fa_IR: پرچم کوچک

en: Small square
fa_IR: مربع کوچک

en: Smooth dimming
fa_IR: کم نور شدن صاف

en: Snowflake
fa_IR: دانه برف

en: Soaring
fa_IR: اوج گرفتن

en: Soaring blocks
fa_IR: بلوک های سر به فلک کشیده

en: Social link
fa_IR: لینک شبکه اجتماعی

en: Social link builder in the site header
fa_IR: لینک ساز اجتماعی در هدر سایت

en: Social link design (for icons no background)
fa_IR: طراحی لینک اجتماعی (برای آیکون ها بدون پس زمینه)

en: Social link design (for icons with background)
fa_IR: طراحی لینک اجتماعی (برای آیکون های با پس زمینه)

en: Social link form
fa_IR: فرم پیوند اجتماعی

en: Social link size
fa_IR: اندازه لینک اجتماعی

en: Social links
fa_IR: لینک شبکه های اجتماعی

en: Social links fill color
fa_IR: پیوندهای اجتماعی رنگ پر می کنند

en: Solid frame
fa_IR: قاب جامد

en: Solid line
fa_IR: خط توپر

en: Solid tick
fa_IR: کنه جامد

en: Some functionality is provided in a separate plugin (as required by %s)
fa_IR: برخی از عملکردها در یک افزونه جداگانه ارائه شده است (بر اساس نیاز %s)

en: Some styles work well with the background
fa_IR: برخی از سبک ها به خوبی با پس زمینه کار می کنند

en: Something went wrong with the plugin API.
fa_IR: در API افزونه اشتباه رخ داد.

en: Source
fa_IR: منبع

en: Spaces
fa_IR: فضاها

en: Speaker
fa_IR: سخنران

en: Specify 100% for center the title
fa_IR: 100 را مشخص کنید% fیا عنوان را در مرکز قرار دهید

en: Specify the number of columns of popular products
fa_IR: تعداد ستون های محصولات محبوب را مشخص کنید

en: Specify the number of columns of related products
fa_IR: تعداد ستون های محصولات مرتبط را مشخص کنید

en: Specify the number of popular products
fa_IR: تعداد محصولات محبوب را مشخص کنید

en: Specify the number of related products
fa_IR: تعداد محصولات مرتبط را مشخص کنید

en: Specify your text for the link (Default - Home)
fa_IR: متن خود را برای پیوند مشخص کنید (پیش فرض - صفحه اصلی)

en: Speed Settings
fa_IR: تنظیمات سرعت

en: Square
fa_IR: مربع

en: Square dots
fa_IR: نقطه های مربع

en: Square frame
fa_IR: قاب مربع

en: Square quotes
fa_IR: نقل قول های مربعی

en: Standard flipping
fa_IR: چرخش استاندارد

en: Star
fa_IR: ستاره

en: Status
fa_IR: وضعیت

en: Sticker color - Sale
fa_IR: رنگ استیکر - فروش

en: Style: Confident oasis
fa_IR: سبک: واحه ای مطمئن

en: Style: Heavenly
fa_IR: سبک: بهشتی

en: Style: Hippopotamus
fa_IR: سبک: اسب آبی

en: Style: Intrusive frames
fa_IR: سبک: قاب های نفوذی

en: Style: Minimalism
fa_IR: سبک: مینیمالیسم

en: Style: Mixing colors
fa_IR: سبک: ترکیب رنگ ها

en: Style: News book
fa_IR: سبک: کتاب خبری

en: Style: News time
fa_IR: سبک: زمان خبر

en: Style: Night magazine
fa_IR: سبک: مجله شب

en: Style: Photo maximalism
fa_IR: سبک: عکس حداکثری

en: Style: Strict carrot
fa_IR: سبک: هویج سخت

en: Style: Through limitations
fa_IR: سبک: از طریق محدودیت ها

en: Style: Womens blog
fa_IR: سبک: وبلاگ زنانه

en: Support technical
fa_IR: پشتیبانی فنی

en: Switch off
fa_IR: خاموش

en: Tag cloud
fa_IR: ابر برچسب

en: Tags
fa_IR: برچسب ها

en: Taxonomy for related posts
fa_IR: طبقه بندی برای پست های مرتبط

en: Technical support
fa_IR: پشتیبانی فنی

en: Template orientation
fa_IR: جهت گیری قالب

en: Test text
fa_IR: متن تست

en: Text at the bottom of the footer
fa_IR: متن در پایین پاورقی

en: Text color
fa_IR: رنگ متن

en: Text color for quote block
fa_IR: رنگ متن برای بلوک نقل قول

en: Text color main menu (on hover)
fa_IR: منوی اصلی رنگ متن (در حالت شناور)

en: Text color main menu, footer and widget titles
fa_IR: رنگ متن منوی اصلی، پاورقی و عنوان ویجت

en: Text color of H1 headings
fa_IR: رنگ متن عناوین H1

en: Text color of H2 headings
fa_IR: رنگ متن عناوین H2

en: Text color of H3 - H6 headings
fa_IR: رنگ متن سرفصل های H3 - H6

en: Text color of menu items of basic widgets
fa_IR: رنگ متن آیتم های منوی ویجت های اساسی

en: Text color of menu items of basic widgets (on hover)
fa_IR: رنگ متن آیتم های منوی ابزارک های اصلی (در حالت شناور)

en: Text for the main link in breadcrumbs
fa_IR: متن برای لینک اصلی در سوخاری

en: Text size
fa_IR: اندازه متن

en: Text size of %s headings
fa_IR: اندازه متن %s عنوان

en: The following plugin needs to be updated to its latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s. | The following plugins need to be updated to their latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s.
fa_IR[0]: پلاگین زیر باید به آخرین نسخه آن به روز شود تا حداکثر سازگاری با این موضوع را تضمین کند: %1$s.
fa_IR[1]: پلاگین زیر باید به آخرین نسخه آن بروزرسانی شود تا حداکثر سازگاری با این موضوع را تضمین کند: %1$s

en: The following plugin was activated successfully -
fa_IR: افزونه زیر با موفقیت فعال شد -

en: The following plugin was activated successfully: | The following plugins were activated successfully:
fa_IR[0]: پلاگین زیر با موفقیت فعال شد:
fa_IR[1]: افزونه زیر با موفقیت فعال شد:

en: The following recommended plugin is currently inactive: %1$s. | The following recommended plugins are currently inactive: %1$s.
fa_IR[0]: پلاگین توصیه شده زیر در حال حاضر غیر فعال است: %1$s.
fa_IR[1]: افزونه توصیه شده زیر در حال حاضر غیرفعال است: %1$s.

en: The following required plugin is currently inactive: %1$s. | The following required plugins are currently inactive: %1$s.
fa_IR[0]: پلاگین مورد نیاز زیر در حال حاضر غیر فعال است: %1$s.
fa_IR[1]: افزونه مورد نیاز زیر در حال حاضر غیرفعال است: %1$s.

en: The import section is not available! The import section is available when there are suitable themes to import
fa_IR: بخش واردات موجود نیست! بخش واردات زمانی در دسترس است که مضامین مناسب برای وارد کردن وجود داشته باشد

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
fa_IR: روند نصب و فعال سازی شروع شده است. این فرآیند ممکن است در برخی از میزبانها طول بکشد، بنابراین لطفا صبور باشید.

en: The installation of %1$s failed.
fa_IR: نصب %1$s شکست خورده است.

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
fa_IR: روند نصب شروع شده است. این فرآیند ممکن است در برخی از میزبانها طول بکشد، بنابراین لطفا صبور باشید.

en: The main menu must be enabled for the %s to be displayed
fa_IR: منوی اصلی باید فعال باشد تا %s نمایش داده شود

en: The maximum number of categories on the sitemap
fa_IR: حداکثر تعداد دسته ها در نقشه سایت

en: The maximum number of pages on the sitemap
fa_IR: حداکثر تعداد صفحات در نقشه سایت

en: The maximum number of posts on the sitemap
fa_IR: حداکثر تعداد پست در نقشه سایت

en: The presented settings allow you to remove from the slicing the largest sizes that are not used in this theme.
fa_IR: تنظیمات ارائه شده به شما امکان می دهد بزرگ ترین اندازه هایی را که در این موضوع استفاده نمی شود را از برش حذف کنید.

en: The remote plugin package consists of more than one file, but the files are not packaged in a folder.
fa_IR: بسته پلاگین از راه دور شامل بیش از یک فایل است، اما فایل ها در یک پوشه بسته بندی نمی شوند.

en: The remote plugin package does not contain a folder with the desired slug and renaming did not work.
fa_IR: بسته پلاگین از راه دور حاوی پوشه ای با لوج دلخواه نیست و تغییر نام کار نمی کند.

en: The selected image will be compressed to the optimal size 150 x 100 px
fa_IR: تصویر انتخاب شده به اندازه مطلوب 150 x 100 پیکسل فشرده می شود

en: The size is registered by %s itself. Can be used by this theme when 1920 x 1080 is disabled and set to Full Screen.
fa_IR: اندازه توسط خود %s ثبت شده است. زمانی که رزولوشن 1920 در 1080 غیرفعال است و روی تمام صفحه تنظیم شده است، می تواند توسط این تم استفاده شود.

en: The size is registered by %s itself. Not used in this theme.
fa_IR: اندازه توسط خود %s ثبت شده است. در این موضوع استفاده نشده است.

en: The size is registered by this theme. Used only when "Full width website" is set.
fa_IR: اندازه توسط این موضوع ثبت شده است. فقط زمانی استفاده می شود که "وب سایت با عرض کامل" تنظیم شده باشد.

en: The size of these styles is quite large, but the benefit is negligible. 
    			Disable if you do not see any difference in the design of block widgets or in the page editor using blocks (Gutenberg)
fa_IR: اندازه این سبک ها بسیار بزرگ است، اما مزیت آن ناچیز است. 
    			اگر تفاوتی در طراحی ویجت های بلوک یا ویرایشگر صفحه با استفاده از بلوک ها مشاهده نکردید (گوتنبرگ) غیرفعال کنید.

en: The theme creates multiple thumbnail sizes in a single 16x9 format and uses optimal sizes in the right places. This has a good effect on loading speed and proper display in a unified style.
fa_IR: تم چندین اندازه تصویر کوچک را در یک قالب 16x9 ایجاد می کند و از اندازه های بهینه در مکان های مناسب استفاده می کند. این امر تأثیر خوبی بر سرعت بارگذاری و نمایش مناسب در سبک یکپارچه دارد.

en: Theme
fa_IR: قالب

en: There are no posts in this category. Perhaps a search will help.
fa_IR: هیچ مطلبی در این دسته وجود دارد. شاید جستجو کمک کند.

en: There are one or more required or recommended plugins to install, update or activate.
fa_IR: یک یا چند پلاگین مورد نظر یا توصیه برای نصب، به روز رسانی یا فعال بودن وجود دارد.

en: There is an update available for: %1$s. | There are updates available for the following plugins: %1$s.
fa_IR[0]: یک به روز رسانی در دسترس است: %1$s.
fa_IR[1]: به روزرسانی موجود است: %1$s.

en: These are not bugs, these are features
fa_IR: اینها باگ نیستند، اینها ویژگی هستند

en: These settings register a new size for the main (top) image of posts and pages.
fa_IR: این تنظیمات اندازه جدیدی را برای تصویر اصلی (بالا) پست ها و صفحات ثبت می کنند.

en: These widgets are displayed in the %s column of the footer
fa_IR: این ویجت ها در ستون %s پاورقی نمایش داده می شوند

en: These widgets are displayed in the right or left column, depending on the site settings
fa_IR: این ویجت ها بسته به تنظیمات سایت در ستون سمت راست یا چپ نمایش داده می شوند

en: These widgets are displayed in the sidebar on BuddyPress pages
fa_IR: این ویجت ها در نوار کناری صفحات BuddyPress نمایش داده می شوند

en: These widgets are displayed in the sidebar on WooCommerce pages
fa_IR: این ویجت ها در نوار کناری صفحات ووکامرس نمایش داده می شوند

en: These widgets are displayed in the sidebar on bbPress pages
fa_IR: این ویجت ها در نوار کناری صفحات bbPress نمایش داده می شوند

en: Thick border
fa_IR: حاشیه ضخیم

en: Thin border
fa_IR: حاشیه نازک

en: This allows you to transfer settings between themes in one click.
fa_IR: این به شما امکان می دهد تنظیمات را با یک کلیک بین تم ها منتقل کنید.

en: This can be useful, for example, if you applied a lot of customizations in the free version and then bought the premium version.
fa_IR: این می تواند مفید باشد، برای مثال، اگر سفارشی سازی های زیادی را در نسخه رایگان اعمال کرده باشید و سپس نسخه پریمیوم را خریداری کرده باشید.

en: This imports the customizations (visual customizer) from the selected theme into the current theme.
fa_IR: این سفارشی‌سازی‌ها (سفارشی‌کننده بصری) را از موضوع انتخاب‌شده به موضوع فعلی وارد می‌کند.

en: This is the most customizable theme out of the customizable themes
fa_IR: این قابل تنظیم ترین تم از تم های قابل تنظیم است

en: This plugin needs to be updated to be compatible with your theme.
fa_IR: این افزونه باید به روز شود تا با موضوع شما سازگار باشد.

en: This removes the underlining of links in the content text
fa_IR: با این کار خط زیر لینک ها در متن محتوا حذف می شود

en: This section has been created for your convenience. All settings are safe and cannot disrupt the site. To further increase the speed of the site, go to the help page.
fa_IR: این بخش برای راحتی شما ایجاد شده است. همه تنظیمات امن هستند و نمی توانند سایت را مختل کنند. برای افزایش بیشتر سرعت سایت، به صفحه راهنما بروید.

en: This setting will apply the selected color scheme, all your colors will be reassigned
fa_IR: این تنظیم، طرح رنگ انتخابی را اعمال می کند، همه رنگ های شما دوباره تخصیص داده می شوند

en: This setting will completely disable the main menu, including the %s
fa_IR: این تنظیم منوی اصلی از جمله %s را به طور کامل غیرفعال می کند

en: This theme recommends the following plugin: %1$s. | This theme recommends the following plugins: %1$s.
fa_IR[0]: این تم پلاگین زیر را توصیه می کند: %1$s.
fa_IR[1]: این قالب افزونه زیر را توصیه می کند: %1$s.

en: This theme requires the following plugin: %1$s. | This theme requires the following plugins: %1$s.
fa_IR[0]: این قالب به افزونه ی زیر نیاز دارد: %1$s.
fa_IR[1]: این موضوع به افزونه زیر نیاز دارد: %1$s.

en: This will disable the heavy script required to control the sliders with the keyboard
fa_IR: این کار اسکریپت سنگین مورد نیاز برای کنترل لغزنده ها با صفحه کلید را غیرفعال می کند

en: This will reset all theme settings to default, apply the chosen color scheme and activate some settings for the example
fa_IR: با این کار تمام تنظیمات تم به حالت پیش فرض بازنشانی می شود، طرح رنگ انتخابی اعمال می شود و برخی از تنظیمات برای مثال فعال می شوند

en: This works when you click on the image
fa_IR: وقتی روی تصویر کلیک می کنید این کار انجام می شود

en: Three
fa_IR: سه

en: Three columns
fa_IR: سه ستون

en: Three pagination options
fa_IR: سه گزینه صفحه بندی

en: Ticker
fa_IR: تیکر

en: Ticker display variations
fa_IR: تغییرات نمایش تیکر

en: Ticker is taken from the title of the last entry in the selected category
fa_IR: Ticker از عنوان آخرین ورودی در دسته انتخابی گرفته شده است

en: Ticker link
fa_IR: لینک تیکر

en: Ticker name
fa_IR: نام تیکر

en: Ticker speed
fa_IR: سرعت تیک

en: Time between slides
fa_IR: زمان بین اسلایدها

en: Tint picture
fa_IR: تصویر رنگی

en: Title and logo
fa_IR: عنوان و لوگو

en: Title for column
fa_IR: عنوان برای ستون

en: Title for section (Related posts)
fa_IR: عنوان بخش (پست های مرتبط)

en: Title for the latest posts section
fa_IR: عنوان بخش آخرین پست ها

en: Title text size
fa_IR: اندازه متن عنوان

en: Title text size for small cards
fa_IR: اندازه متن عنوان برای کارت های کوچک

en: Titles text general color
fa_IR: رنگ کلی متن عنوان

en: To Activate <span class="count">(%s)</span> | To Activate <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[0]: برای فعال سازی <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[1]: برای فعال سازی <span class="count">(%s)</span>

en: To Install <span class="count">(%s)</span> | To Install <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[0]: برای نصب <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[1]: برای نصب <span class="count">(%s)</span>

en: To change old pictures, use the thumbnail regeneration plugin.
fa_IR: برای تغییر تصاویر قدیمی، از افزونه بازسازی تصاویر کوچک استفاده کنید.

en: To display the sitemap, create a new page through the standard WordPress menu,
    			go to page edit mode and select the "Site Map" template on the right side, save the page.
fa_IR: برای نمایش نقشه سایت، یک صفحه جدید از طریق منوی استاندارد وردپرس ایجاد کنید.
    			به حالت ویرایش صفحه بروید و الگوی «نقشه سایت» را در سمت راست انتخاب کنید، صفحه را ذخیره کنید.

en: To extend the theme, install the free plugin
fa_IR: برای گسترش تم، افزونه رایگان را نصب کنید

en: To restore the default settings, clear the field data and save
fa_IR: برای بازیابی تنظیمات پیش فرض، داده های فیلد را پاک کرده و ذخیره کنید

en: Together with the icon, the text is also aligned
fa_IR: همراه با نماد، متن نیز تراز شده است

en: Toning neighboring blocks
fa_IR: تونینگ بلوک های همسایه

en: Top
fa_IR: بالا

en: Top Menu
fa_IR: منوی بالا

en: Top bar
fa_IR: نوار بالا

en: Top image
fa_IR: تصویر بالا

en: Top margin
fa_IR: حاشیه بالا

en: Top menu
fa_IR: منوی بالا

en: Top menu text size
fa_IR: اندازه متن منوی بالا

en: Top menu text size (mobile)
fa_IR: اندازه متن منوی بالا (موبایل)

en: Top of footer
fa_IR: بالای پاورقی

en: Top of personal account
fa_IR: بالای حساب شخصی

en: Top part
fa_IR: قسمت بالا

en: Top search
fa_IR: جستجوی برتر

en: Total heading size
fa_IR: اندازه کل عنوان

en: Total line height of text
fa_IR: ارتفاع کل خط متن

en: Total time to scroll through all messages in seconds
fa_IR: کل زمان برای پیمایش در همه پیام ها در چند ثانیه

en: Travel
fa_IR: مسافرت

en: Triangle
fa_IR: مثلث

en: Try searching the monthly archives. %1$s
fa_IR: آرشیوهای ماهانه را جستجو کنید. %1$s

en: Turn off icons
fa_IR: آیکون ها را خاموش کنید

en: Turn off separators
fa_IR: جداکننده ها را خاموش کنید

en: Turn off styles
fa_IR: سبک ها را خاموش کنید

en: Two
fa_IR: دو

en: Two author widgets
fa_IR: دو ویجت نویسنده

en: Two columns
fa_IR: دو ستون

en: Two widgets for recent posts
fa_IR: دو ویجت برای پست های اخیر

en: Type
fa_IR: نوع

en: Under the heading on the order page
fa_IR: زیر عنوان در صفحه سفارش

en: Underline widget titles (all columns)
fa_IR: زیر عناوین ویجت خط بکشید (همه ستون ها)

en: Underlined
fa_IR: مورد تأکید

en: Unfortunately! This page cannot be found.
fa_IR: متاسفانه! این صفحه یافت نمی شود.

en: Up button
fa_IR: دکمه بالا

en: Update
fa_IR: بروزرسانی

en: Update %2$s
fa_IR: بروزرسانی %2$s

en: Update Available <span class="count">(%s)</span> | Update Available <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[0]: به روزرسانی موجود <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[1]: به روزرسانی موجود <span class="count">(%s)</span>

en: Update Required
fa_IR: به روزرسانی نیاز است

en: Update recommended
fa_IR: به روز رسانی توصیه می شود

en: Updated
fa_IR: به روز شد

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
fa_IR: به روز رسانی پلاگین %1$s (%2$d/%3$d)

en: Updating Plugin: %s
fa_IR: به روز رسانی پلاگین: %s

en: Upgrade message from the plugin author:
fa_IR: پیام را از نویسنده افزونه ارتقا دهید:

en: Upheaval
fa_IR: آشوب

en: Uppercase text
fa_IR: متن بزرگ

en: Use social icon styles
fa_IR: از سبک های آیکون اجتماعی استفاده کنید

en: Useful links
fa_IR: لینک های مفید

en: Version
fa_IR: نسخه

en: Vertical
fa_IR: عمودی

en: Vertical items with button
fa_IR: آیتم های عمودی با دکمه

en: Vertical items with image
fa_IR: موارد عمودی با تصویر

en: Vertical line
fa_IR: خط عمودی

en: Very big
fa_IR: خیلی بزرگه

en: Very small
fa_IR: خیلی کوچک

en: View more information
fa_IR: مشاهده اطلاعات بیشتر

en: View your shopping cart
fa_IR: سبد خرید خود را مشاهده کنید

en: Views
fa_IR: بازدید

en: Visual Customizer Quick Links
fa_IR: پیوندهای سریع سفارشی ساز ویژوال

en: Visual customizer support (%s)
fa_IR: پشتیبانی از سفارشی ساز بصری (%s)

en: Volumetric
fa_IR: حجمی

en: Volumetric arrow
fa_IR: فلش حجمی

en: Warning
fa_IR: هشدار

en: Watch live sites demos
fa_IR: نمایش زنده سایت ها را تماشا کنید

en: We cannot find what you are looking for. Try using search.
fa_IR: ما نمی توانیم آنچه شما به دنبال آن هستید را پیدا کنیم. سعی کنید از جستجو استفاده کنید.

en: Website background color
fa_IR: رنگ پس زمینه وب سایت

en: What does this give?
fa_IR: این چه می دهد؟

en: What meta tags to display
fa_IR: چه متا تگ هایی برای نمایش دادن

en: When uploading an image to the media library, %s cuts many sizes from one image.
fa_IR: هنگام آپلود یک تصویر در کتابخانه رسانه، %s اندازه های زیادی را از یک تصویر برش می دهد.

en: Where does the main link lead in breadcrumbs
fa_IR: لینک اصلی در پودر سوخاری به کجا منتهی می شود

en: Where to display meta tags for categories
fa_IR: محل نمایش متا تگ ها برای دسته ها

en: Where to display meta tags for tags
fa_IR: محل نمایش متا تگ ها برای تگ ها

en: Where to display typography
fa_IR: محل نمایش تایپوگرافی

en: Where to get the date
fa_IR: از کجا می توان تاریخ را دریافت کرد

en: Where to show the latest posts section
fa_IR: محل نمایش آخرین پست ها

en: Which taxonomy to display
fa_IR: کدام طبقه بندی نمایش داده شود

en: White
fa_IR: سفید

en: Why do you need a child theme
fa_IR: چرا به تم کودک نیاز دارید

en: Wide slider
fa_IR: نوار لغزنده عریض

en: Wide slider background color
fa_IR: رنگ پس زمینه لغزنده عریض

en: Wide slider headings color
fa_IR: رنگ عناوین لغزنده عریض

en: Widget
fa_IR: ابزارک

en: Widget Locations
fa_IR: مکان های ویجت

en: Widget Menu
fa_IR: منو ویجت

en: Widget example
fa_IR: نمونه ویجت

en: Widget header font (all columns)
fa_IR: فونت هدر ویجت (همه ستون ها)

en: Widget headers
fa_IR: سرصفحه های ویجت

en: Widget names in uppercase (all columns)
fa_IR: نام ویجت ها با حروف بزرگ (همه ستون ها)

en: Widget settings
fa_IR: تنظیمات ابزارک

en: Widget title text size (all columns)
fa_IR: اندازه متن عنوان ویجت (همه ستون ها)

en: Widget titles background size (side column)
fa_IR: اندازه پس زمینه عناوین ویجت (ستون کناری)

en: Widget with banner
fa_IR: ویجت با بنر

en: Widget with links
fa_IR: ویجت با لینک

en: Widget with slider
fa_IR: ویجت با نوار لغزنده

en: Widgets backgrounds (side column)
fa_IR: پس‌زمینه ابزارک‌ها (ستون کناری)

en: Widgets header fill color (side column)
fa_IR: رنگ پر کردن سرصفحه ابزارک (ستون کناری)

en: Widgets headers text color in footer
fa_IR: رنگ متن سرصفحه ابزارک ها در پاورقی

en: Widgets title text color (side column)
fa_IR: رنگ متن عنوان ابزارک (ستون کناری)

en: Width
fa_IR: عرض

en: With arbitrary value
fa_IR: با ارزش دلخواه

en: With icon selection
fa_IR: با انتخاب آیکون

en: With numbering
fa_IR: با شماره گذاری

en: Without animation
fa_IR: بدون انیمیشن

en: Without background
fa_IR: بدون پیش زمینه

en: Without settings (Defaults)
fa_IR: بدون تنظیمات (پیش‌فرض)

en: WordPress Repository
fa_IR: مخزن وردپرس

en: Year
fa_IR: سال

en: You can change this setting to control the size of the images yourself.
fa_IR: شما می توانید این تنظیم را تغییر دهید تا اندازه تصاویر را خودتان کنترل کنید.

en: Your order
fa_IR: سفارش شما

en: Zoom (with background)
fa_IR: بزرگنمایی (با پس زمینه)

en: Zoom out (with background)
fa_IR: بزرگنمایی (با پس زمینه)

en: aka "%s"
fa_IR: مستعار "%s"

[ctx: as in: "version nr unknown"]
en: unknown
fa_IR: ناشناخته

en: big
fa_IR: بزرگ

[ctx: comments title]
en: %1$s thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
fa_IR[0]: %1$s دیدگاه برای &ldquo;%2$s&rdquo;
fa_IR[1]: %1$s دیدگاه برای &ldquo;%2$s&rdquo;

en: default
fa_IR: پیش فرض

en: default - sets the overall color of the links
fa_IR: پیش فرض - رنگ کلی پیوندها را تنظیم می کند

en: drop-down menu and mega menu
fa_IR: منوی کشویی و مگا منو

en: graphic
fa_IR: گرافیکی

en: lists
fa_IR: ایجاد لیست دلخواه

en: mid
fa_IR: اواسط

en: min
fa_IR: دقیقه

[ctx: plugin A *and* plugin B]
en: and
fa_IR: و

[ctx: plugins]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[0]: همه <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[1]: همه <span class="count">(%s)</span>

en: small
fa_IR: کوچک
