Airin Blog - en to pl_PL translation catalogue (1122 entries)

en: 
    			This will disable the heavy menu and enable the pure CSS menu.
    			Pros: Disables JS scripts, which can be important for speed since the menu is at the top of the site.
    			Cons: Support for keyboard control will be disabled. The arrows (icons) of the menu control are disabled.
pl_PL: 
    Spowoduje to wyłączenie ciężkiego menu i włączenie czystego menu CSS.
    Plusy: wyłącza skrypty JS, co może mieć znaczenie dla szybkości, ponieważ menu znajduje się na górze witryny.
    Wady: Obsługa sterowania klawiaturą zostanie wyłączona. Strzałki (ikony) elementów sterujących menu są wyłączone.

en: 
    			This will disable the script that improves the appearance and usability of drop-down lists.
    			For example, in the widget (Categories) it adds a live search filter if the list is long.
    			This will not affect the menu.
    			Disable it if site loading speed is important to you and you do not use drop-down lists.
pl_PL: 
    Spowoduje to wyłączenie skryptu poprawiającego wygląd i użyteczność list rozwijanych.
    Na przykład w widżecie (Kategorie) dodaje filtr wyszukiwania na żywo, jeśli lista jest długa.
    Nie ma to wpływu na menu.
    Wyłącz tę opcję, jeśli szybkość ładowania witryny jest dla Ciebie ważna i nie korzystasz z list rozwijanych.

en: 
    			This will disable the script that moves the form for adding a comment under the comment, in which we clicked on the link (answer).
    			This happens without reloading the page and improves interaction with the comment form.
    			Disable it if this is not important to you.
pl_PL: 
    Spowoduje to wyłączenie skryptu przesuwającego formularz dodawania komentarza pod komentarzem, w którym kliknęliśmy w link (odpowiedź).
    Dzieje się to bez konieczności ponownego ładowania strony i usprawnia interakcję z formularzem komentarza.
    Wyłącz tę opcję, jeśli nie jest to dla Ciebie ważne.

en: 
     Important!
    
     You are deleting all settings for the current theme.
    
     This action is irreversible!
pl_PL: 
     Ważny!
    
     Usuwasz wszystkie ustawienia bieżącego motywu.
    
     To działanie jest nieodwracalne!

en: 
     Important!
    
     You change all colors of the current theme.
    
     This action is irreversible!
pl_PL: 
     Ważny!
    
     Zmieniasz wszystkie kolory bieżącego motywu.
    
     To działanie jest nieodwracalne!

en: "Thumbnails" column in the list of admin posts
pl_PL: Kolumna „Miniatury” na liście postów administratora

en: %1$s have their own flexible settings. Disabling this setting can be useful if you want to control the design of %1$s yourself
pl_PL: %1$s mają własne elastyczne ustawienia. Wyłączenie tego ustawienia może być przydatne, jeśli chcesz samodzielnie kontrolować projekt %1$s

en: %1$s installed and activated successfully.
pl_PL: %1$s zainstalowane i aktywowane z powodzeniem.

en: %1$s installed successfully.
pl_PL: %1$s zainstalowano pomyślnie.

en: %s sizes
pl_PL: %s rozmiary

en: (Buttons, icons, lines and other design elements)
pl_PL: (Przyciski, ikony, linie i inne elementy projektu)

en: (Comparison of Versions)
pl_PL: (Porównanie wersji)

en: (For this to work, you need to activate social links in the "Social Links" section)
pl_PL: (Aby to zadziałało, musisz aktywować linki społecznościowe w sekcji „Linki społecznościowe”)

en: (If disabled, the title is hidden only visually. The entered text will continue to be present for the main page in h1 tags)
pl_PL: (Jeśli wyłączone, tytuł jest ukryty tylko wizualnie. Wpisany tekst będzie nadal obecny na stronie głównej w tagach h1)

en: (Post blocks, as well as pagination, are configured in the "Categories" section)
pl_PL: (Bloki postów i paginację konfiguruje się w sekcji „Kategorie”)

en: (The color is selected based on the background of the content part)
pl_PL: (Kolor jest wybierany na podstawie tła części treści)

en: (The function automatically fills the ALT tag for the image when you upload a file while in a text editor. Based on the title in the current post or page.)
pl_PL: (Funkcja automatycznie wypełnia znacznik ALT obrazu, gdy przesyłasz plik w edytorze tekstu. Na podstawie tytułu bieżącego wpisu lub strony.)

en: 0 - 30 px (default 1 px)
pl_PL: 0 - 30 px (domyślnie 1 px)

en: 0 - 30 px (default 2 px)
pl_PL: 0 - 30 pikseli (domyślnie 2 piksele)

en: 0.8 - 5 (default 1.5)
pl_PL: 0,8 - 5 (domyślnie 1,5)

en: 5 - 100 px (default 18 px)
pl_PL: 5 - 100 pikseli (domyślnie 18 pikseli)

en: 5 - 100 px (default 20 px)
pl_PL: 5 - 100 pikseli (domyślnie 20 pikseli)

en: 5 - 100 px (default 22 px)
pl_PL: 5 - 100 pikseli (domyślnie 22 pikseli)

en: 5 - 100 px (default 24 px)
pl_PL: 5 - 100 pikseli (domyślnie 24 pikseli)

en: 5 - 100 px (default 26 px)
pl_PL: 5 - 100 pikseli (domyślnie 26 pikseli)

en: 5 - 100 px (default 32 px)
pl_PL: 5 - 100 pikseli (domyślnie 32 pikseli)

en: 5 - 50 px (default 14 px)
pl_PL: 5 - 50 pikseli (domyślnie 14 pikseli)

en: 5 - 50 px (default 15 px)
pl_PL: 5 - 50 pikseli (domyślnie 15 pikseli)

en: 5 - 50 px (default 16 px)
pl_PL: 5 - 50 pikseli (domyślnie 16 pikseli)

en: 50 - 1000 (default 150 symbols)
pl_PL: 50 - 1000 (domyślnie 150 znaków)

en: Above the heading on the page (BuddyPress)
pl_PL: Nad nagłówkiem strony (BuddyPress)

en: Above the heading on the page (bbPress)
pl_PL: Nad nagłówkiem strony (bbPress)

en: Above the list of products on the shopping cart page (WooCommerce)
pl_PL: Nad listą produktów na stronie koszyka (WooCommerce)

en: Above the order information on the page - Order accepted (WooCommerce)
pl_PL: Nad informacją o zamówieniu na stronie - Zamówienie przyjęte (WooCommerce)

en: Above the product grid (WooCommerce)
pl_PL: Nad siatką produktów (WooCommerce)

en: Account
pl_PL: Konto

en: Activate
pl_PL: Aktywuj

en: Activate %2$s
pl_PL: Aktywuj %2$s

en: Activate - Automatic background color for block quotes
pl_PL: Aktywuj - Automatyczny kolor tła dla cytatów blokowych

en: Activate - Meta tags in categories
pl_PL: Aktywuj - Metatagi w kategoriach

en: Activate XL Mega menu
pl_PL: Aktywuj menu XL Mega

en: Activate author section
pl_PL: Aktywuj sekcję autora

en: Activate bottom menu
pl_PL: Aktywuj dolne menu

en: Activate fluently movement for blocks
pl_PL: Aktywuj płynny ruch dla bloków

en: Activate footer
pl_PL: Aktywuj stopkę

en: Activate meta tags in posts
pl_PL: Aktywuj metatagi w postach

en: Activate pagination in categories
pl_PL: Aktywuj paginację w kategoriach

en: Activate pagination on the homepage
pl_PL: Aktywuj paginację na stronie głównej

en: Activate related posts
pl_PL: Aktywuj powiązane posty

en: Activate sections with blocks on the main
pl_PL: Aktywuj sekcje z blokami na głównej

en: Activate social links
pl_PL: Aktywuj linki społecznościowe

en: Activate top Search
pl_PL: Aktywuj wyszukiwanie u góry

en: Activate your names for user roles
pl_PL: Aktywuj swoje nazwy dla ról użytkowników

en: Active
pl_PL: Aktywny

en: Add a "Read more" button
pl_PL: Dodaj przycisk „Czytaj więcej”

en: Add a new image size and apply the default for the main image of posts and pages
pl_PL: Dodaj nowy rozmiar obrazu i zastosuj domyślny dla głównego obrazu postów i stron

en: Add an inscription (Out of stock) on the product page
pl_PL: Dodaj napis (Brak w magazynie) na stronie produktu

en: Add author latest posts to author section
pl_PL: Dodaj najnowsze posty autora do sekcji autorów

en: Add background for icon
pl_PL: Dodaj tło dla ikony

en: Add block
pl_PL: Dodaj blok

en: Add breadcrumbs to product category pages
pl_PL: Dodaj bułkę tartą do stron kategorii produktów

en: Add breadcrumbs to product pages
pl_PL: Dodaj bułkę tartą do stron produktów

en: Add custom value for H2 header
pl_PL: Dodaj niestandardową wartość dla nagłówka H2

en: Add custom value for H3 - H6 header
pl_PL: Dodaj niestandardową wartość dla nagłówka H3–H6

en: Add decryption of meta tags in taxonomy
pl_PL: Dodaj deszyfrowanie metatagów w taksonomii

en: Add decryption of meta tags to meta boxs
pl_PL: Dodaj deszyfrowanie metatagów do meta-boxów

en: Add icon to quote block
pl_PL: Dodaj ikonę do bloku cytatów

en: Add label to header H2 counter
pl_PL: Dodaj etykietę do nagłówka licznika H2

en: Add label to header H3 - H6 counter
pl_PL: Dodaj etykietę do nagłówka H3 - licznik H6

en: Add margin at the top and bottom of the site (PC version only)
pl_PL: Dodaj margines na górze i na dole strony (tylko wersja na PC)

en: Add popular products to products page
pl_PL: Dodaj popularne produkty do strony produktów

en: Add post date to author section
pl_PL: Dodaj datę postu do sekcji autora

en: Add section
pl_PL: Dodaj sekcję

en: Add the inscription (Out of stock) to the product card in the product grid
pl_PL: Dodaj napis (Brak w magazynie) do karty produktu w siatce produktów

en: Add tooltips to meta boxs in categories
pl_PL: Dodaj podpowiedzi do meta-pól w kategoriach

en: Add tooltips to meta boxs in posts
pl_PL: Dodaj podpowiedzi do metaboxów w postach

en: Additional functionality for the %s
pl_PL: Dodatkowa funkcjonalność dla %s

en: Additional support for %s subscriptions
pl_PL: Dodatkowa obsługa subskrypcji %s

en: Additional useful functionality in the admin panel
pl_PL: Dodatkowa przydatna funkcjonalność w panelu administracyjnym

en: Additional widgets
pl_PL: Dodatkowe widżety

en: Additional widgets for the front part
pl_PL: Dodatkowe widżety na przednią część

en: Advanced settings (%s)
pl_PL: Ustawienia zaawansowane (%s)

en: Affiliate program
pl_PL: Program partnerski

en: After
pl_PL: Po

en: After Wide slider
pl_PL: Po szerokim suwaku

en: After applying, all new uploaded images will be supplemented with the new size, which is apply by default for the main image of posts and pages.
pl_PL: Po zastosowaniu, wszystkie nowo przesłane obrazy zostaną uzupełnione o nowy rozmiar, który domyślnie obowiązuje dla głównego obrazu postów i stron.

en: After main menu
pl_PL: Po menu głównym

en: After the "Rrecent posts" section on the main page
pl_PL: Po sekcji „Ostatnie posty” na stronie głównej

en: After the information about the order on the page - Order accepted (WooCommerce)
pl_PL: Po informacji o zamówieniu na stronie - Zamówienie przyjęte (WooCommerce)

en: After the list of posts on the category page
pl_PL: Po liście postów na stronie kategorii

en: After the list of products on the cart page (WooCommerce)
pl_PL: Po liście produktów na stronie koszyka (WooCommerce)

en: After the order details on the order page (WooCommerce)
pl_PL: Po szczegółach zamówienia na stronie zamówienia (WooCommerce)

en: After the price on the product page (WooCommerce)
pl_PL: Po cenie na stronie produktu (WooCommerce)

en: After the product grid (WooCommerce)
pl_PL: Po siatce produktów (WooCommerce)

en: After the title inside the page
pl_PL: Po tytule wewnątrz strony

en: After the title on the page (BuddyPress)
pl_PL: Po tytule na stronie (BuddyPress)

en: After the title on the page (bbPress)
pl_PL: Po tytule na stronie (bbPress)

en: After the title on the product page (WooCommerce)
pl_PL: Po tytule na stronie produktu (WooCommerce)

en: After top menu
pl_PL: Po górnym menu

en: Airin Blog - is a Multipurpose, responsive, fast, minimal magazine theme for blogs and article sites, news and media, with many settings for all occasions. Modern minimalism combined with versatility and adaptability. Lots of customization options that will provide endless options for creating a unique site. Flexible functionality - different sidebar orientation, flexible header with logo, 4 menu locations, main menu (mega menu), three pagination options, breadcrumbs, author block and related posts. Powerful Typography - Change font size and line height, choose fonts, add color typography for posts and pages. Clean code, no frameworks, full support for the WordPress visual customizer. Speed, adaptability and modularity. A minimum of scripts for modules to work. Decide for yourself which modules will work. SEO optimization with correct titles and markup. Adaptation for WooCommerce, Elementor, bbPress, Events Calendar, Jetpack, WPML. Watch full demos here - web-zone.org/airin-blog
pl_PL: Airin Blog — to uniwersalny, responsywny, szybki i minimalistyczny motyw magazynu dla blogów i witryn z artykułami, wiadomościami i mediami, z wieloma ustawieniami na każdą okazję. Nowoczesny minimalizm połączony z wszechstronnością i możliwością adaptacji. Wiele opcji dostosowywania, które zapewnią nieograniczone możliwości tworzenia unikalnej witryny. Elastyczna funkcjonalność - różna orientacja paska bocznego, elastyczny nagłówek z logo, 4 lokalizacje menu, menu główne (mega menu), trzy opcje paginacji, bułka tarta, blok autorski i powiązane posty. Potężna typografia — zmieniaj rozmiar czcionki i wysokość linii, wybieraj czcionki, dodawaj kolorową typografię do postów i stron. Czysty kod, brak frameworków, pełne wsparcie dla modułu dostosowywania wizualnego WordPress. Szybkość, zdolność adaptacji i modułowość. Minimum skryptów do działania modułów. Zdecyduj sam, które moduły będą działać. Optymalizacja SEO z poprawnymi tytułami i znacznikami. Dostosowanie do WooCommerce, Elementor, bbPress, Events Calendar, Jetpack, WPML. Obejrzyj pełne demonstracje tutaj - web-zone.org/airin-blog

en: Align meta boxs to the center
pl_PL: Wyrównaj meta-boxy do środka

en: All installations and activations have been completed.
pl_PL: Wszystkie instalacje i aktywacje zostały zakończone.

en: All installations have been completed.
pl_PL: Wszystkie instalacje zostały zakończone.

en: All plugins installed and activated successfully. %1$s
pl_PL: Wszystkie wtyczki zainstalowano i aktywowano pomyślnie. %1$s

en: All settings of the front part of the theme are located in the visual editor
pl_PL: Wszystkie ustawienia przedniej części motywu znajdują się w edytorze wizualnym

en: All settings saved!
pl_PL: Wszystkie ustawienia zostały zapisane!

en: All site
pl_PL: Cała witryna

en: All these files take up a huge amount of space, while some of them are not used at all.
pl_PL: Wszystkie te pliki zajmują ogromną ilość miejsca, a niektóre z nich w ogóle nie są używane.

en: An error occurred while installing %1$s: <strong>%2$s</strong>.
pl_PL: Wystąpił błąd podczas instalacji %1$s: <strong>%2$s</strong>.

en: Animated blackout
pl_PL: Animowane zaciemnienie

en: Animation for auto slider
pl_PL: Animacja automatycznego suwaka

en: Animation for posts blocks in categories (on hover)
pl_PL: Animacja bloków postów w kategoriach (po najechaniu myszką)

en: Animation of social links
pl_PL: Animacja linków społecznościowych

en: Applies for sections on the main page and category pages
pl_PL: Dotyczy sekcji na stronie głównej i stronach kategorii

en: Apply
pl_PL: Zastosuj

en: Apply styles to %s
pl_PL: Zastosuj style do %s

en: Arrow
pl_PL: Strzałka

en: Arrow right and down
pl_PL: Strzałka w prawo i w dół

en: Arrow to down
pl_PL: Strzałka w dół

en: Arrowhead
pl_PL: Grot

en: At the beginning
pl_PL: Na początku

en: At the bottom of the cart page (WooCommerce)
pl_PL: Na dole strony koszyka (WooCommerce)

en: At the bottom of the dashboard tab in personal account (WooCommerce)
pl_PL: Na dole zakładki dashboardu na koncie osobistym (WooCommerce)

en: At the bottom of the page - Order accepted (WooCommerce)
pl_PL: Na dole strony - Zamówienie przyjęte (WooCommerce)

en: At the bottom of the product data on the product page (WooCommerce)
pl_PL: Na dole danych produktu na stronie produktu (WooCommerce)

en: At the bottom of your personal account (WooCommerce)
pl_PL: Na dole Twojego konta osobistego (WooCommerce)

en: At the end
pl_PL: Na końcu

en: At the end of the order page (WooCommerce)
pl_PL: Na końcu strony zamówienia (WooCommerce)

en: At the end of the page
pl_PL: Na końcu strony

en: At the end of the page (BuddyPress)
pl_PL: Na końcu strony (BuddyPress)

en: At the end of the page (bbPress)
pl_PL: Na końcu strony (bbPress)

en: At the end of the post
pl_PL: Na końcu wpisu

en: At the end of the product page (WooCommerce)
pl_PL: Na końcu strony produktu (WooCommerce)

en: At the top of the product page (WooCommerce)
pl_PL: Na górze strony produktu (WooCommerce)

en: Attention triangle
pl_PL: Trójkąt uwagi

en: Author
pl_PL: Autor

en: Author photo
pl_PL: Autorskie zdjęcie

en: Author posts title
pl_PL: Autor zamieszcza tytuł

en: Author section
pl_PL: Sekcja autorska

en: Author:
pl_PL: Autor:

en: Automatic addition of ALT to images from the title of the post
pl_PL: Automatyczne dodanie ALT do obrazków z tytułu wpisu

en: Available features
pl_PL: Dostępne funkcje

en: Available version:
pl_PL: Dostępna wersja:

en: Avatar URL (only external address), demo -
pl_PL: Adres URL awatara (tylko adres zewnętrzny), wersja demonstracyjna -

en: Avatar for users
pl_PL: Avatar dla użytkowników

en: Average
pl_PL: Średni

en: Background
pl_PL: Tło

en: Background color for dropdown menu links (on hover)
pl_PL: Kolor tła linków menu rozwijanego (po najechaniu kursorem)

en: Background color for posts (on hover)
pl_PL: Kolor tła postów (po najechaniu kursorem)

en: Background color for posts blocks in categories
pl_PL: Kolor tła dla bloków postów w kategoriach

en: Background color for quote block
pl_PL: Kolor tła bloku cytatów

en: Background color main menu, footer and widget titles
pl_PL: Kolor tła menu głównego, stopki i tytułów widżetów

en: Background color of H2 headings
pl_PL: Kolor tła nagłówków H2

en: Background color of H3 - H6 headings
pl_PL: Kolor tła nagłówków H3 - H6

en: Background color of icons and lines for H3 - H6 headings
pl_PL: Kolor tła ikon i linii dla nagłówków H3 - H6

en: Background color of icons and lines for block quotes
pl_PL: Kolor tła ikon i linii cytatów blokowych

en: Background color of icons and lines of H2 headings
pl_PL: Kolor tła ikon i linii nagłówków H2

en: Background color of menu items of basic widgets
pl_PL: Kolor tła pozycji menu podstawowych widżetów

en: Background color of sticky posts
pl_PL: Kolor tła przyklejonych postów

en: Backlight picture
pl_PL: Obraz pod światło

en: Basic settings
pl_PL: Ustawienia podstawowe

en: Before
pl_PL: Przed

en: Before bottom menu
pl_PL: Przed dolnym menu

en: Before breadcrumbs
pl_PL: Przed bułką tartą

en: Before closing HEAD tag
pl_PL: Przed zamknięciem znacznika HEAD

en: Before content within a post
pl_PL: Przed treścią wpisu

en: Before main menu
pl_PL: Przed menu głównym

en: Before meta data inside a post
pl_PL: Przed metadanymi w poście

en: Before related products on product page (WooCommerce)
pl_PL: Przed powiązanymi produktami na stronie produktu (WooCommerce)

en: Before searching for products (WooCommerce)
pl_PL: Przed wyszukiwaniem produktów (WooCommerce)

en: Before the "%s" section on the main page
pl_PL: Przed sekcją „%s” na stronie głównej

en: Before the "Comments" block inside the post
pl_PL: Przed blokiem „Komentarze” wewnątrz postu

en: Before the "Next post" block inside the post
pl_PL: Przed blokiem „Następny post” wewnątrz posta

en: Before the "Related posts" block inside the post
pl_PL: Przed blokiem „Powiązane posty” wewnątrz posta

en: Before the "Rrecent posts" section on the main page
pl_PL: Przed sekcją „Ostatnie posty” na stronie głównej

en: Before the author section inside the post
pl_PL: Przed sekcją autora w poście

en: Before the closing BODY tag
pl_PL: Przed zamykającym tagiem BODY

en: Before the closing FOOTER tag
pl_PL: Przed zamykającym tagiem FOOTER

en: Before the list of posts on the category page
pl_PL: Przed listą postów na stronie kategorii

en: Before the main image inside the page
pl_PL: Przed głównym obrazem wewnątrz strony

en: Before the main image inside the post
pl_PL: Przed głównym obrazem w poście

en: Before the title inside the page
pl_PL: Przed tytułem wewnątrz strony

en: Before the title inside the post
pl_PL: Przed tytułem wewnątrz posta

en: Before top menu
pl_PL: Przed górnym menu

en: Begin activating plugin | Begin activating plugins
pl_PL[0]: Rozpoczyna aktywację wtyczki
pl_PL[1]: Rozpoczyna aktywację wtyczki
pl_PL[2]: Rozpoczyna aktywację wtyczki

en: Begin installing plugin | Begin installing plugins
pl_PL[0]: Rozpocznij instalację wtyczki
pl_PL[1]: Rozpocznij instalację wtyczki
pl_PL[2]: Rozpocznij instalację wtyczki

en: Begin updating plugin | Begin updating plugins
pl_PL[0]: Rozpoczyna aktualizowanie wtyczki
pl_PL[1]: Rozpoczyna aktualizowanie wtyczki
pl_PL[2]: Rozpoczyna aktualizowanie wtyczki

en: Big
pl_PL: Duży

en: Big circle
pl_PL: Duże koło

en: Big dash
pl_PL: Wielka kreska

en: Big dot
pl_PL: Duża kropka

en: Big square
pl_PL: Duży plac

en: Black
pl_PL: Czarny

en: Blackout tape
pl_PL: Taśma zaciemniająca

en: Block hierarchy
pl_PL: Hierarchia bloków

en: Block slope
pl_PL: Nachylenie bloku

en: Blocks
pl_PL: Bloki

en: Border left
pl_PL: Granica w lewo

en: Bottom
pl_PL: Dół

en: Bottom margin
pl_PL: Dolny margines

en: Bottom menu text size (5 - 50 px, default 14 px)
pl_PL: Rozmiar tekstu dolnego menu (5 - 50 px, domyślnie 14 px)

en: Bottom part
pl_PL: Dolna część

en: Box
pl_PL: Boks

en: Brace
pl_PL: Gotowość

en: Breadcrumb link text color
pl_PL: Kolor tekstu łącza nawigacyjnego

en: Breadcrumb link text color on hover
pl_PL: Kolor tekstu łącza nawigacyjnego po najechaniu kursorem

en: Breadcrumbs
pl_PL: Okruszki

en: Breadcrumbs background color
pl_PL: Kolor tła okruchów chleba

en: Breadcrumbs text size
pl_PL: Rozmiar tekstu bułki tartej

en: Bulb
pl_PL: Żarówka

en: Bulleted lists variation
pl_PL: Odmiany list punktowanych

en: Button (Show more)
pl_PL: Przycisk (Pokaż więcej)

en: Button location
pl_PL: Lokalizacja przycisku

en: Button shape
pl_PL: Kształt guzika

en: Button size
pl_PL: Rozmiar przycisku

en: Button variation
pl_PL: Odmiana przycisku

en: Buttons
pl_PL: Przyciski

en: Buy
pl_PL: Kup

en: By date modified
pl_PL: Według daty modyfikacji

en: By number of comments
pl_PL: Według liczby komentarzy

en: By publication date
pl_PL: Według daty publikacji

en: By title
pl_PL: Po tytule

en: Calm blocks
pl_PL: Spokojne bloki

en: Can be useful if you want to control the styles of the BuddyPress plugin yourself
pl_PL: Może być przydatne, jeśli chcesz samodzielnie kontrolować style wtyczki BuddyPress

en: Can be useful if you want to control the styles of the bbPress plugin yourself
pl_PL: Może być przydatne, jeśli chcesz samodzielnie kontrolować style wtyczki bbPress

en: Cars
pl_PL: Samochody

en: Cart size in the top menu
pl_PL: Rozmiar koszyka w górnym menu

en: Categories
pl_PL: Kategorie

en: Categories settings
pl_PL: Ustawienia kategorii

en: Categories:
pl_PL: Kategorie:

en: Category
pl_PL: Kategoria

en: Category filter in classic editor
pl_PL: Filtr kategorii w klasycznym edytorze

en: Category section header on the sitemap
pl_PL: Nagłówek sekcji kategorii na mapie witryny

en: Category style
pl_PL: Styl kategorii

en: Category where the ticker comes from
pl_PL: Kategoria, z której pochodzi ticker

en: Center
pl_PL: Środek

en: Center align widget titles (all columns)
pl_PL: Wyśrodkuj tytuły widżetów (wszystkie kolumny)

en: Center and bottom
pl_PL: Środek i dół

en: Centered
pl_PL: Wyśrodkowane

en: Change avatar (default) for users without an avatar
pl_PL: Zmień awatar (domyślnie) dla użytkowników bez awatara

en: Change label (Out of stock)
pl_PL: Zmień etykietę (brak w magazynie)

en: Change role name - Blocked
pl_PL: Zmień nazwę roli — Zablokowano

en: Change role name - Keymaster
pl_PL: Zmień nazwę roli - Keymaster

en: Change role name - Moderator
pl_PL: Zmień nazwę roli - Moderator

en: Change role name - Participant
pl_PL: Zmień nazwę roli - Uczestnik

en: Change role name - Spectator
pl_PL: Zmień nazwę roli - Widz

en: Change the style of author section separators
pl_PL: Zmień styl separatorów sekcji autora

en: Changing the %s graphics engine (useful if large photos are not loading)
pl_PL: Zmiana silnika graficznego %s (przydatne, jeśli nie ładują się duże zdjęcia)

en: Changing the thickness of separators in the author section
pl_PL: Zmiana grubości przekładek w sekcji autorskiej

en: Check mark
pl_PL: Zaznaczenie

en: Choose which images to use for the entire site
pl_PL: Wybierz obrazy, które mają zostać użyte w całej witrynie

en: Choosing the location of the icon in the quote block
pl_PL: Wybór lokalizacji ikony w bloku cytatu

en: Circle
pl_PL: Okrąg

en: Classic blog
pl_PL: Klasyczny blog

en: Classic widget (Category)
pl_PL: Klasyczny widget (kategoria)

en: Classic widget (Meta)
pl_PL: Klasyczny widget (Meta)

en: Classic widget (Pages)
pl_PL: Klasyczny widget (Strony)

en: Classic widget (Search)
pl_PL: Klasyczny widget (Szukaj)

en: Classic widget (Tag cloud)
pl_PL: Klasyczny widget (chmura tagów)

en: Close search
pl_PL: Zamknij wyszukiwanie

en: Cloud conversation
pl_PL: Rozmowa w chmurze

en: Codes (Hooks theme)
pl_PL: Kody (motyw Hooks)

en: Color inversion
pl_PL: Inwersja kolorów

en: Color inversion picture
pl_PL: Obraz inwersji kolorów

en: Color of links in dropdown menu
pl_PL: Kolor łączy w menu rozwijanym

en: Color of links in dropdown menu (on hover)
pl_PL: Kolor linków w menu rozwijanym (po najechaniu myszką)

en: Color of section headings on the main page
pl_PL: Kolor nagłówków sekcji na stronie głównej

en: Color scheme option
pl_PL: Opcja schematu kolorów

en: Color scheme: Dark (Green and Orange)
pl_PL: Schemat kolorów: Ciemny (zielony i pomarańczowy)

en: Color scheme: Dark (Red and Orange)
pl_PL: Schemat kolorów: Ciemny (czerwony i pomarańczowy)

en: Color scheme: Light (Blue)
pl_PL: Schemat kolorów: Jasny (Niebieski)

en: Color scheme: Light (Dark blue and Light blue)
pl_PL: Schemat kolorów: Jasny (ciemnoniebieski i jasnoniebieski)

en: Color scheme: Light (Dark grey and Red)
pl_PL: Schemat kolorów: Jasny (ciemnoszary i czerwony)

en: Color scheme: Light (Green and Orange)
pl_PL: Schemat kolorów: Jasny (zielony i pomarańczowy)

en: Color scheme: Light (Heavenly and Light blue)
pl_PL: Schemat kolorów: Jasny (Niebiański i Jasnoniebieski)

en: Color scheme: Light (Light grey and Green)
pl_PL: Schemat kolorów: Jasny (Jasnoszary i Zielony)

en: Color scheme: Light (Light grey and Light red)
pl_PL: Schemat kolorów: Jasny (Jasnoszary i Jasnoczerwony)

en: Color scheme: Light (Orange and Gray)
pl_PL: Schemat kolorów: Jasny (pomarańczowy i szary)

en: Color scheme: Light (Turquoise)
pl_PL: Schemat kolorów: Jasny (Turkusowy)

en: Color scheme: Light (Violet and Pink)
pl_PL: Schemat kolorów: Jasny (fioletowy i różowy)

en: Color schemes
pl_PL: Schematy kolorów

en: Colored circle
pl_PL: Kolorowe koło

en: Colored letters (EN)
pl_PL: Kolorowe litery (EN)

en: Colored numbers
pl_PL: Kolorowe liczby

en: Colored numbers (bold)
pl_PL: Kolorowe liczby (pogrubione)

en: Colored square
pl_PL: Kolorowy kwadrat

en: Column "Views of posts" (counter) in the list of posts of the admin panel
pl_PL: Kolumna „Wyświetlenia postów” (licznik) na liście wpisów panelu administracyjnego

en: Comment section
pl_PL: Sekcja komentarzy

en: Comments
pl_PL: Komentarze

en: Comments closed
pl_PL: Komentarze są wyłączone

en: Common colors
pl_PL: Wspólne kolory

en: Contact
pl_PL: Kontakt

en: Contrast blocks
pl_PL: Kontrastowe bloki

en: Created
pl_PL: Utworzony

en: Curtain on picture
pl_PL: Zasłona na zdjęciu

en: Custom
pl_PL: Własny

en: Custom site width
pl_PL: Niestandardowa szerokość witryny

en: Customizes the Skeleton Styles stylesheet according to the template design. Turning it off can be useful if you want to control the stylesheet yourself (Skeleton Styles)
pl_PL: Dostosowuje arkusz stylów Skeleton Styles zgodnie z projektem szablonu. Wyłączenie tej opcji może być przydatne, jeśli chcesz samodzielnie kontrolować arkusz stylów (Styl szkieletu)

en: Dark color scheme (Green and Orange)
pl_PL: Ciemna kolorystyka (zielony i pomarańczowy)

en: Dark color scheme (Red and Orange)
pl_PL: Ciemna kolorystyka (czerwony i pomarańczowy)

en: Darkened image
pl_PL: Przyciemniony obraz

en: Dash ( - )
pl_PL: Kropla ( - )

en: Dashed line
pl_PL: Linia przerywana

en: Date
pl_PL: Data

en: Date + Month + Year
pl_PL: Data + miesiąc + rok

en: Date format
pl_PL: Format daty

en: Deepening
pl_PL: Pogłębianie

en: Default
pl_PL: Domyślny

en: Default (Back and forward)
pl_PL: Domyślne (w przód i w tył)

en: Default - background color of the main menu
pl_PL: Domyślny - kolor tła menu głównego

en: Default - background not set
pl_PL: Domyślnie – tło nie jest ustawione

en: Default - color of the main menu
pl_PL: Domyślny - kolor menu głównego

en: Default - content text color
pl_PL: Domyślnie - kolor tekstu treści

en: Default - general color for links
pl_PL: Domyślny - ogólny kolor linków

en: Default - general text color
pl_PL: Domyślny - ogólny kolor tekstu

en: Default - main theme color
pl_PL: Domyślny - główny kolor motywu

en: Default - related elements for main theme color
pl_PL: Domyślne - elementy powiązane z głównym kolorem motywu

en: Default - site body background color
pl_PL: Domyślnie - kolor tła treści witryny

en: Default - text color of the main menu
pl_PL: Domyślny - kolor tekstu menu głównego

en: Default - titles text general color
pl_PL: Domyślnie — ogólny kolor tekstu tytułów

en: Define home page
pl_PL: Zdefiniuj stronę główną

en: Delete block
pl_PL: Usuń blok

en: Design for category lists and archives in basic widgets
pl_PL: Projektowanie list kategorii i archiwów w podstawowych widżetach

en: Design for lists of posts and pages in basic widgets
pl_PL: Projekt list postów i stron w podstawowych widżetach

en: Design for menu lists in basic widgets
pl_PL: Projekt list menu w podstawowych widżetach

en: Design for posts blocks in categories
pl_PL: Projekt bloków postów w kategoriach

en: Design for quote block
pl_PL: Projekt bloku cytatów

en: Design for related posts
pl_PL: Projekt powiązanych postów

en: Design of widgets (side column)
pl_PL: Projektowanie widgetów (kolumna boczna)

en: Different settings
pl_PL: Różne ustawienia

en: Dimming adjacent links
pl_PL: Przyciemnianie sąsiadujących łączy

en: Direction movement
pl_PL: Ruch kierunkowy

en: Disable breadcrumbs in bbPress
pl_PL: Wyłącz bułkę tartą w bbPress

en: Disable demo widgets
pl_PL: Wyłącz widżety demonstracyjne

en: Disable enhanced block styles (Gutenberg)
pl_PL: Wyłącz ulepszone style bloków (Gutenberg)

en: Disable enhanced usability in comments
pl_PL: Wyłącz zwiększoną użyteczność w komentarzach

en: Disable improved dropdowns (select list)
pl_PL: Wyłącz ulepszone menu rozwijane (wybierz listę)

en: Disable keyboard support in sliders
pl_PL: Wyłącz obsługę klawiatury w suwakach

en: Disable lightbox in product photos
pl_PL: Wyłącz lightbox na zdjęciach produktów

en: Disable related products on the products page
pl_PL: Wyłącz powiązane produkty na stronie produktów

en: Disable sidebar on BuddyPress pages
pl_PL: Wyłącz pasek boczny na stronach BuddyPress

en: Disable sidebar on bbPress pages
pl_PL: Wyłącz pasek boczny na stronach bbPress

en: Disable slider in product photos
pl_PL: Wyłącz suwak na zdjęciach produktów

en: Disable sticker - Sale
pl_PL: Wyłącz naklejkę - Wyprzedaż

en: Disable style support for BuddyPress
pl_PL: Wyłącz obsługę stylu dla BuddyPress

en: Disable style support for bbPress
pl_PL: Wyłącz obsługę stylu dla bbPress

en: Disable zoom in the main product photo
pl_PL: Wyłącz powiększenie głównego zdjęcia produktu

en: Disabling block editor (Gutenberg) in widgets
pl_PL: Wyłączanie edytora bloków (Gutenberg) w widżetach

en: Disabling the block editor (Gutenberg) in a text editor
pl_PL: Wyłączenie edytora bloków (Gutenberg) w edytorze tekstu

en: Dismiss this notice
pl_PL: Odrzuć to powiadomienie

en: Display categories on the sitemap
pl_PL: Wyświetl kategorie na mapie witryny

en: Display option (Ticker or Date)
pl_PL: Opcja wyświetlania (ticker lub data)

en: Display weeks
pl_PL: Wyświetl tygodnie

en: Display wide slider
pl_PL: Wyświetl szeroki suwak

en: Display year
pl_PL: Rok wyświetlania

en: Distributed
pl_PL: Rozpowszechniane

en: Dividers in center
pl_PL: Przekładki w środku

en: Dividers in width
pl_PL: Przegrody na szerokość

en: Dot ( . )
pl_PL: Kropka ( . )

en: Dotted frame
pl_PL: Kropkowana ramka

en: Dotted line
pl_PL: Linia przerywana

en: Double border
pl_PL: Podwójna granica

en: Double line
pl_PL: Podwójna linia

en: Drag the block with the cursor to change the position of the links
pl_PL: Przeciągnij blok kursorem, aby zmienić położenie łączy

en: Drag to reposition blocks
pl_PL: Przeciągnij, aby zmienić położenie bloków

en: Drawing pin
pl_PL: Pinezka

en: Drawing pin (vertical)
pl_PL: Kołek rysunkowy (pionowy)

en: Dropdown menu background color
pl_PL: Kolor tła menu rozwijanego

en: Dynamic zoom
pl_PL: Dynamiczny zoom

en: Edit %s
pl_PL: Edytuj %s

en: Embossed tick
pl_PL: Wytłoczony znacznik

en: Enable auto start for Wide slider
pl_PL: Włącz automatyczne uruchamianie dla szerokiego suwaka

en: Enable breadcrumbs in categories
pl_PL: Włącz bułkę tartą w kategoriach

en: Enable breadcrumbs in posts
pl_PL: Włącz bułkę tartą w postach

en: Enable cart in main menu
pl_PL: Włącz koszyk w menu głównym

en: Enable cart in top menu
pl_PL: Włącz koszyk w górnym menu

en: Enable effect (live picture)
pl_PL: Włącz efekt (obraz na żywo)

en: Enable navigation buttons for Wide slider
pl_PL: Włącz przyciski nawigacyjne dla szerokiego suwaka

en: Enable search on product category pages
pl_PL: Włącz wyszukiwanie na stronach kategorii produktów

en: Enable search on store page
pl_PL: Włącz wyszukiwanie na stronie sklepu

en: Enable slider auto start
pl_PL: Włącz automatyczne uruchamianie suwaka

en: Enable slider navigation buttons
pl_PL: Włącz przyciski nawigacji suwakowej

en: Enable styling support for %s
pl_PL: Włącz obsługę stylizacji dla %s

en: Enable the section with the latest posts on the main page
pl_PL: Włącz sekcję z najnowszymi wpisami na stronie głównej

en: Enlargement picture
pl_PL: Powiększenie obrazu

en: Error 404
pl_PL: Błąd 404

en: Except main page
pl_PL: Oprócz strony głównej

en: Exclamation mark
pl_PL: Wykrzyknik

en: Exclamation sheet
pl_PL: Arkusz wykrzykników

en: Expanded plugins adapting
pl_PL: Rozszerzone dostosowanie wtyczek

en: Expert settings of the administrative part of the theme
pl_PL: Ustawienia eksperckie części administracyjnej motywu

en: External Source
pl_PL: Zewnętrzne źródło

en: Fading away
pl_PL: Zanikanie

en: Favorites
pl_PL: Ulubione

en: File
pl_PL: Plik

en: First the graphical menu, then the lists
pl_PL: Najpierw menu graficzne, potem listy

en: First the list menu, then the graphic
pl_PL: Najpierw menu listy, potem grafika

en: Five
pl_PL: Pięć

en: Five columns
pl_PL: Pięć kolumn

en: Fixed size logo
pl_PL: Logo o stałym rozmiarze

en: Flat
pl_PL: Płaski

en: Flexible heading customization with logo
pl_PL: Elastyczne dostosowywanie nagłówka za pomocą logo

en: Flexible sidebar orientation
pl_PL: Elastyczna orientacja paska bocznego

en: Folded corner
pl_PL: Zagięty róg

en: Font for H2 headings
pl_PL: Czcionka dla nagłówków H2

en: Font for H3 - H6 headings
pl_PL: Czcionka dla nagłówków H3 - H6

en: Font: Bad-script and Caveat
pl_PL: Czcionka: Zły skrypt i zastrzeżenie

en: Font: Bellota
pl_PL: Czcionka: Bellota

en: Font: Bitter
pl_PL: Czcionka: Gorzka

en: Font: Charis-sil
pl_PL: Czcionka: Charis-sil

en: Font: Comfortaa and Roboto
pl_PL: Czcionka: Comfortaa i Roboto

en: Font: Cuprum and Exo-2
pl_PL: Czcionka: Cuprum i Exo-2

en: Font: Fira-sans and Oswald
pl_PL: Czcionka: Fira-sans i Oswald

en: Font: Jost
pl_PL: Czcionka: Jost

en: Font: Neucha and Cuprum
pl_PL: Czcionka: Neucha i Cuprum

en: Font: Philosopher
pl_PL: Czcionka: Filozof

en: Font: Play
pl_PL: Czcionka: Odtwórz

en: Font: Roboto
pl_PL: Czcionka: Roboto

en: Font: Underdog
pl_PL: Czcionka: Underdog

en: Food
pl_PL: Jedzenie

en: Footer 1
pl_PL: Stopka 1

en: Footer 2
pl_PL: Stopka 2

en: Footer 3
pl_PL: Stopka 3

en: Footer 4
pl_PL: Stopka 4

en: Footer Menu
pl_PL: Menu w stopce

en: Footer background color
pl_PL: Kolor tła stopki

en: Footer elements color
pl_PL: Kolor elementów stopki

en: Footer link color
pl_PL: Kolor odnośnika stopki

en: Footer link color (on hover)
pl_PL: Kolor łącza w stopce (po najechaniu kursorem)

en: Footer text color
pl_PL: Kolor tekstu stopki

en: Four
pl_PL: Cztery

en: Four columns
pl_PL: Cztery kolumny

en: Four menu locations
pl_PL: Cztery lokalizacje menu

en: Frame
pl_PL: Ramka

en: Frame around
pl_PL: Ramka wokół

en: Frame around the link
pl_PL: Ramka wokół łącza

en: Frames
pl_PL: Ramki

en: Free
pl_PL: Darmowe

en: From %s settings
pl_PL: Z ustawień %s

en: Full demo versions of sites
pl_PL: Pełne wersje demonstracyjne witryn

en: Full width
pl_PL: Pełna szerokość

en: Full width "Read more" button
pl_PL: Przycisk „Czytaj więcej” na całej szerokości

en: Full-width footer background
pl_PL: Tło stopki o pełnej szerokości

en: Full-width main menu background
pl_PL: Tło menu głównego o pełnej szerokości

en: General
pl_PL: Ogólne

en: General color for links
pl_PL: Ogólny kolor linków

en: General heading font
pl_PL: Ogólna czcionka nagłówka

en: General links color on hover
pl_PL: Ogólne kolory linków po najechaniu myszką

en: General text color
pl_PL: Ogólny kolor tekstu

en: General text font
pl_PL: Ogólna czcionka tekstu

en: General typography
pl_PL: Typografia ogólna

en: Get even more windows to insert codes in the premium version
pl_PL: Uzyskaj jeszcze więcej okien do wstawiania kodów w wersji premium

en: Get flexible color settings for %s in the premium version
pl_PL: Uzyskaj elastyczne ustawienia kolorów dla %s w wersji premium

en: Get four more color settings for the main menu in the premium version
pl_PL: Uzyskaj cztery dodatkowe ustawienia kolorów dla menu głównego w wersji premium

en: Get more colors with the premium version
pl_PL: Uzyskaj więcej kolorów dzięki wersji premium

en: Gradient 1 (fill)
pl_PL: Gradient 1 (wypełnienie)

en: Gradient 2 (fill)
pl_PL: Gradient 2 (wypełnienie)

en: Grid (fill)
pl_PL: Siatka (wypełnienie)

en: Grid image blocks
pl_PL: Bloki obrazu siatki

en: Grid narrow big blocks
pl_PL: Siatka wąskie duże bloki

en: Grid narrow mid blocks
pl_PL: Siatka wąskich środkowych bloków

en: Grid narrow small blocks
pl_PL: Siatka wąskie małe bloki

en: Grid strings blocks
pl_PL: Bloki ciągów siatki

en: H1 headings
pl_PL: Nagłówki H1

en: H2 heading icon selection
pl_PL: Wybór ikony nagłówka H2

en: H2 heading icons text color
pl_PL: Kolor tekstu ikon nagłówka H2

en: H2 headings variation
pl_PL: Zmiana nagłówków H2

en: H3 - H6 heading icon selection
pl_PL: Wybór ikony nagłówka H3 - H6

en: H3 - H6 heading icons text color
pl_PL: Kolor tekstu ikon nagłówków H3–H6

en: H3 - H6 headings variation
pl_PL: Zmiana nagłówków H3 - H6

en: Header H1 Font
pl_PL: Czcionka nagłówka H1

en: Header H1 row height (0.8 - 5, default 1.5)
pl_PL: Wysokość wiersza nagłówka H1 (0,8 - 5, domyślnie 1,5)

en: Header H1 text size
pl_PL: Rozmiar tekstu nagłówka H1

en: Header area width with logo
pl_PL: Szerokość obszaru nagłówka z logo

en: Header background
pl_PL: Kolor tła nagłówka

en: Header image link
pl_PL: Link do obrazu nagłówka

en: Headers fill variation for Wide slider
pl_PL: Zmiana wypełnienia nagłówków dla szerokiego suwaka

en: Headings H2
pl_PL: Nagłówki H2

en: Headings H3 - H6
pl_PL: Nagłówki H3 - H6

en: Height
pl_PL: Wysokość

en: Height of main menu items
pl_PL: Wysokość pozycji menu głównego

en: Hide Details
pl_PL: Ukryj szczegóły

en: Hide avatar in author section
pl_PL: Ukryj awatar w sekcji autora

en: Hide description in author section
pl_PL: Ukryj opis w sekcji autora

en: Home
pl_PL: Strona główna

en: Home page builder
pl_PL: Kreator strony głównej

en: Horizontally
pl_PL: Centrum poziomo w paśmie

en: How to change the sidebar orientation for a separate page or post
pl_PL: Jak zmienić orientację paska bocznego dla osobnej strony lub postu

en: How to reset theme settings
pl_PL: Jak zresetować ustawienia motywu

en: Hue change
pl_PL: Zmiana odcienia

en: Icon (sign)
pl_PL: Ikona (znak)

en: Icon size for quote block
pl_PL: Rozmiar ikony bloku cytatów

en: Icons color for quote block
pl_PL: Kolor ikon dla bloku cytatów

en: Images format
pl_PL: Format obrazów

en: Import full demo
pl_PL: Zaimportuj pełne demo

en: Import in one click full demo versions of sites
pl_PL: Importuj jednym kliknięciem pełne wersje demonstracyjne witryn

en: Import ready-made demo versions of websites
pl_PL: Importuj gotowe wersje demonstracyjne stron internetowych

en: Important! These options only affect this themes settings (visual customizer settings). If you have a lot of valuable settings, please back up your database before using this feature.
pl_PL: Ważny! Opcje te mają wpływ tylko na ustawienia motywów (ustawienia dostosowywania wizualnego). Jeśli masz wiele cennych ustawień, przed użyciem tej funkcji wykonaj kopię zapasową bazy danych.

en: In a top bar
pl_PL: W górnym pasku

en: In area of soc links (after)
pl_PL: W obszarze linków społecznościowych (po)

en: In area of soc links (before)
pl_PL: W obszarze linków społecznościowych (wcześniej)

en: In frame
pl_PL: W kadrze

en: In random order
pl_PL: W losowej kolejności

en: In this section, there can be a flexible builder that will allow you to quickly and easily customize a cool homepage
pl_PL: W tej sekcji może znajdować się elastyczny kreator, który pozwoli Ci szybko i łatwo dostosować fajną stronę główną

en: Increase
pl_PL: Zwiększ

en: Increasing contrast
pl_PL: Zwiększający się kontrast

en: Information
pl_PL: Informacja

en: Information materials
pl_PL: Materiały informacyjne

en: Information materials for the %s
pl_PL: Materiały informacyjne dla %s

en: Inner color for marker - numbered lists
pl_PL: Kolor wewnętrzny znacznika - listy numerowane

en: Install
pl_PL: Instaluj

en: Install %2$s
pl_PL: Zainstaluj %2$s

en: Install Plugins
pl_PL: Zainstaluj wtyczki

en: Install Required Plugins
pl_PL: Zainstaluj wymagane wtyczki

en: Installed But Not Activated
pl_PL: Zainstalowane ale nie aktywowane

en: Installed version:
pl_PL: Zainstalowana wersja:

en: Installing Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
pl_PL: Instalowanie wtyczki %1$s (%2$d/%3$d)

en: Installing Plugin: %s
pl_PL: Instalowanie wtyczki: %s

en: Installing and Activating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
pl_PL: Instalacja i aktywacja wtyczki %1$s (%2$d/%3$d)

en: It is important to know! These settings cannot delete or modify existing image files. Slicing of images occurs at the time of uploading a new image to the %s media library.
pl_PL: Ważne jest, aby wiedzieć! Ustawienia te nie umożliwiają usuwania ani modyfikowania istniejących plików obrazów. Dzielenie obrazów następuje w momencie przesyłania nowego obrazu do biblioteki multimediów %s.

en: JS Menu
pl_PL: Menu J.S

en: Just a block
pl_PL: Tylko blok

en: Latest Posts
pl_PL: Ostatnie wpisy

en: Latest comments
pl_PL: Najnowsze komentarze

en: Latest entries of author
pl_PL: Najnowsze wpisy autora

en: Latest posts
pl_PL: Twoje najnowsze wpisy

en: Latest posts (Author)
pl_PL: Najnowsze wpisy (Autor)

en: Latest posts (default)
pl_PL: Najnowsze posty (domyślnie)

en: Latin numerals
pl_PL: Cyfry łacińskie

en: Left
pl_PL: Lewo

en: Left and down
pl_PL: W lewo i w dół

en: Left sidebar
pl_PL: Lewy panel boczny

en: Less 1 min
pl_PL: Mniej 1 min

en: Lettering color (Out of stock)
pl_PL: Kolor napisów (brak w magazynie)

en: Light color scheme (Blue)
pl_PL: Jasna kolorystyka (niebieski)

en: Light color scheme (Dark blue and Light blue)
pl_PL: Jasna kolorystyka (ciemnoniebieski i jasnoniebieski)

en: Light color scheme (Dark grey and Red)
pl_PL: Jasna kolorystyka (ciemnoszary i czerwony)

en: Light color scheme (Green and Orange)
pl_PL: Jasna kolorystyka (zielony i pomarańczowy)

en: Light color scheme (Heavenly and Light blue)
pl_PL: Jasna kolorystyka (niebiański i jasnoniebieski)

en: Light color scheme (Light grey and Green)
pl_PL: Jasna kolorystyka (jasnoszary i zielony)

en: Light color scheme (Light grey and Light red)
pl_PL: Jasna kolorystyka (jasnoszary i jasnoczerwony)

en: Light color scheme (Orange and Gray)
pl_PL: Jasna kolorystyka (pomarańczowy i szary)

en: Light color scheme (Turquoise)
pl_PL: Jasna kolorystyka (turkusowy)

en: Light color scheme (Violet and Pink)
pl_PL: Jasna kolorystyka (fioletowy i różowy)

en: Light shadow
pl_PL: Jasny cień

en: Light underlining
pl_PL: Lekkie podkreślenie

en: Lightweight menu
pl_PL: Lekkie menu

en: Line thickness
pl_PL: Grubość linii

en: Linear arrow
pl_PL: Strzałka liniowa

en: Link to social network (URL)
pl_PL: Link do sieci społecznościowej (URL)

en: Links color (outside)
pl_PL: Kolor ogniw (na zewnątrz)

en: Links in content
pl_PL: Linki w treści

en: List of updates for the %s
pl_PL: Lista aktualizacji dla %s

en: Lists
pl_PL: Listy

en: Lists, Quotes, Headings
pl_PL: Listy, cytaty, nagłówki

en: Loading...
pl_PL: Ładowanie...

en: Location of the pagination section
pl_PL: Lokalizacja sekcji paginacji

en: Logo variation
pl_PL: Zmiana logo

en: Logo without limits
pl_PL: Logo bez ograniczeń

en: Lots of hooks (windows for codes)
pl_PL: Mnóstwo haczyków (okna na kody)

en: Main
pl_PL: Główny

en: Main Menu
pl_PL: Menu główne

en: Main menu
pl_PL: Menu główne

en: Main menu (Megamenu)
pl_PL: Menu główne (Megamenu)

en: Main menu background color (submenu)
pl_PL: Kolor tła menu głównego (podmenu)

en: Main menu color (on hover)
pl_PL: Kolor menu głównego (po najechaniu kursorem)

en: Main menu item font
pl_PL: Czcionka pozycji menu głównego

en: Main menu items text size
pl_PL: Rozmiar tekstu elementów menu głównego

en: Main menu items titles in uppercase
pl_PL: Tytuły pozycji menu głównego pisane wielkimi literami

en: Main menu link color (submenu)
pl_PL: Kolor łącza menu głównego (podmenu)

en: Main page
pl_PL: Strona główna

en: Main post image
pl_PL: Główny obraz posta

en: Make main menu sticky when scrolling (only for desktop versions of pc)
pl_PL: Spraw, aby menu główne było przyklejone podczas przewijania (tylko w przypadku wersji na komputery stacjonarne)

en: Management and configuration instructions for the %s
pl_PL: Instrukcje dotyczące zarządzania i konfiguracji dla %s

en: Marker color - bulleted lists
pl_PL: Kolor znacznika - listy punktowane

en: Marker color - numbered lists
pl_PL: Kolor znacznika - listy numerowane

en: Medium
pl_PL: Średni

en: Menu Locations
pl_PL: Pozycje menu

en: Meta tag design
pl_PL: Projekt metatagu

en: Meta tag size
pl_PL: Rozmiar metatagu

en: Meta tags in categories
pl_PL: Metatagi w kategoriach

en: Meta tags in posts
pl_PL: Metatagi w postach

en: Minimum required version:
pl_PL: Minimalna wymagana wersja:

en: Mobile
pl_PL: Komórka

en: Modularity and flexibility
pl_PL: Modułowość i elastyczność

en: Month + Date + Year
pl_PL: Miesiąc + data + rok

en: Month in letters
pl_PL: Miesiąc literami

en: More fonts are available in the premium version
pl_PL: Więcej czcionek jest dostępnych w wersji premium

en: More fonts to choose from
pl_PL: Więcej czcionek do wyboru

en: Most popular categories
pl_PL: Najpopularniejsze kategorie

en: Move social links in the header over the image
pl_PL: Przenieś linki społecznościowe w nagłówku na obraz

en: Multicolor scheme: Demo location of color
pl_PL: Schemat wielokolorowy: Demo lokalizacji koloru

en: New Posts
pl_PL: Nowe Posty

en: News
pl_PL: Aktualności

en: Next post
pl_PL: Następny wpis

en: Next posts
pl_PL: Następne posty

en: No action taken. Plugin %1$s was already active.
pl_PL: Nie podjęto żadnych działań. Wtyczka %1$s jest już aktywna.

en: No image selected
pl_PL: Nie wybrano obrazu

en: No limits
pl_PL: Bez limitów

en: No photo
pl_PL: Brak zdjęć

en: No plugins are available to be activated at this time.
pl_PL: Na razie brak wtyczek dostępnych do aktywacji.

en: No plugins are available to be installed at this time.
pl_PL: Na razie brak wtyczek dostępnych do instalacji.

en: No plugins are available to be updated at this time.
pl_PL: Na razie brak wtyczek dostępnych do aktualizacji.

en: No plugins to install, update or activate.
pl_PL: Brak wtyczek do zainstalowania, aktualizacji lub aktywacji.

en: No plugins were selected to be activated. No action taken.
pl_PL: Żadne wtyczki nie zostały wybrane do aktywacji. Nie podjęto żadnego działania.

en: No plugins were selected to be installed. No action taken.
pl_PL: Nie zaznaczono żadnej wtyczki do instalacji. Żadna akcja nie została wykonana.

en: No plugins were selected to be updated. No action taken.
pl_PL: Nie zaznaczono żadnej wtyczki do aktualizacji. Żadna akcja nie została wykonana.

en: No products were found matching your selection.
pl_PL: Nie znaleziono poszukiwanych produktów.

en: No sidebar (center)
pl_PL: Brak paska bocznego (w środku)

en: No sidebar (full width)
pl_PL: Brak paska bocznego (pełna szerokość)

en: No sorting
pl_PL: Żadnego sortowania

en: Not Installed
pl_PL: Nie zainstalowane

en: Not available
pl_PL: Niedostępne

en: Not display
pl_PL: Nie wyświetla

en: Not display titles
pl_PL: Nie wyświetlaj tytułów

en: Nothing found
pl_PL: Nic nie znaleziono

en: Nothing found:
pl_PL: Nic nie znaleziono:

en: Nothing matched your search terms. Try other keywords.
pl_PL: Nic nie pasowało do wyszukiwanych haseł. Wypróbuj inne słowa kluczowe.

en: Nothing was found at this location. Try one of the links below or use the search.
pl_PL: W tym miejscu nic nie znaleziono. Wypróbuj jeden z poniższych linków lub skorzystaj z wyszukiwarki.

en: Now you can follow the theme updates on the page
pl_PL: Teraz możesz śledzić aktualizacje motywów na stronie

en: Number (size) of columns in categories
pl_PL: Liczba (rozmiar) kolumn w kategoriach

en: Number of author posts in the author section (max 50)
pl_PL: Liczba wpisów autorskich w dziale autorskim (max 50)

en: Number of columns for related posts
pl_PL: Liczba kolumn dla powiązanych postów

en: Number of columns in mega menu
pl_PL: Liczba kolumn w mega menu

en: Number of comments
pl_PL: Ilość komentarzy

en: Number of comments on a post
pl_PL: Liczba komentarzy pod postem

en: Number of post views
pl_PL: Liczba wyświetleń posta

en: Number of posts available
pl_PL: Liczba dostępnych postów

en: Number of posts available (max 50)
pl_PL: Liczba dostępnych postów (maks. 50)

en: Number of posts displayed
pl_PL: Liczba wyświetlonych postów

en: Number of related posts (max 50)
pl_PL: Liczba powiązanych postów (maks. 50)

en: Number of slides in the wide slider (max 12)
pl_PL: Ilość slajdów w szerokim sliderze (max 12)

en: Number of symbols in description
pl_PL: Liczba symboli w opisie

en: Numeric lists variation
pl_PL: Odmiany list numerycznych

en: Numeric pagination
pl_PL: Paginacja numeryczna

en: Off
pl_PL: Wyłącz

en: Old comments
pl_PL: Stare komentarze

en: On this page you can insert counters, banners, or any other content that will be displayed on the front of the site
pl_PL: Na tej stronie możesz wstawić liczniki, banery lub dowolną inną treść, która będzie wyświetlana z przodu witryny

en: One
pl_PL: Jeden

en: One thought on &ldquo;%1$s&rdquo;
pl_PL: Jedna odpowiedź na &ldquo;%1$s&rdquo;

en: Only main page
pl_PL: Tylko strona główna

en: Only pages
pl_PL: Tylko strony

en: Only posts
pl_PL: Tylko posty

en: Open
pl_PL: Otwórz

en: Open Features (by activating this, you confirm that you want to reset all settings for this theme and understand the risk of permanent data loss)
pl_PL: Otwórz funkcje (aktywując tę opcję, potwierdzasz, że chcesz zresetować wszystkie ustawienia tego motywu i rozumiesz ryzyko trwałej utraty danych)

en: Open book
pl_PL: Otwarta książka

en: Open link in new tab
pl_PL: Otwórz link w nowej zakładce

en: Orientation for main menu items
pl_PL: Orientacja pozycji menu głównego

en: Orientation of the logo and site name
pl_PL: Orientacja logo i nazwy witryny

en: Overall header row height (0.8 - 5, default 1.5)
pl_PL: Całkowita wysokość wiersza nagłówka (0,8–5, domyślnie 1,5)

en: Overall text size
pl_PL: Ogólny rozmiar tekstu

en: Page
pl_PL: Strona

en: Page for adding codes
pl_PL: Strona do dodawania kodów

en: Pages
pl_PL: Strony

en: Pages section header on the sitemap
pl_PL: Nagłówek sekcji stron na mapie witryny

en: Pages:
pl_PL: Strony:

en: Pagination
pl_PL: Paginacja

en: Pagination section design
pl_PL: Projekt sekcji paginacji

en: Pagination section size
pl_PL: Rozmiar sekcji paginacji

en: Pagination variation
pl_PL: Zmiana paginacji

en: Paper clip
pl_PL: Spinacz

en: Paper clip (vertical)
pl_PL: Spinacz do papieru (pionowy)

en: Pencil
pl_PL: Ołówek

en: Picture contrast
pl_PL: Kontrast obrazu

en: Picture frame
pl_PL: Ramka

en: Picture variant
pl_PL: Wariant obrazkowy

en: Please contact the administrator of this site for help.
pl_PL: Skontaktuj się z administratorem tej strony.

en: Please contact the plugin provider and ask them to package their plugin according to the WordPress guidelines.
pl_PL: Skontaktuj się z dostawcą wtyczki i poproś aby przygotował paczkę z wtyczką zgodnie z wytycznymi WordPress'a.

en: Plugin
pl_PL: Wtyczka

en: Plugin activated successfully.
pl_PL: Wtyczka aktywowana pomyślnie.

en: Plugin activation failed.
pl_PL: Aktywacja wtyczki nie powiodła się.

en: Plugin for inserting your own functions
pl_PL: Wtyczka do wstawiania własnych funkcji

en: Plugin not activated. A higher version of %s is needed for this theme. Please update the plugin.
pl_PL: Nie aktywowano wtyczki. Nowsza wersja %s jest wymagana dla tego szablonu. Proszę zaktualizować wtyczkę.

en: Plugins adapting
pl_PL: Dostosowywanie wtyczek

en: Popular products
pl_PL: Popularne produkty

en: Post author
pl_PL: Autor wpisu

en: Post card description size (5 - 30 px)
pl_PL: Rozmiar opisu karty pocztowej (5 - 30 px)

en: Post card title size (5 - 50 px)
pl_PL: Rozmiar tytułu karty pocztowej (5 - 50 px)

en: Post categories
pl_PL: Kategorie posta

en: Post creation date
pl_PL: Data utworzenia posta

en: Post reading time
pl_PL: Czas na czytanie posta

en: Post sorting
pl_PL: Sortowanie poczty

en: Post tags
pl_PL: Tagi wpisów

en: Post title option
pl_PL: Opcja tytułu posta

en: Post update date
pl_PL: Data aktualizacji wpisu

en: Posted by
pl_PL: Dodane przez

en: Posts
pl_PL: Wpisy

en: Posts and pages
pl_PL: Posty i strony

en: Posts background color
pl_PL: Kolor tła postów

en: Posts section header on the sitemap
pl_PL: Nagłówek sekcji postów na mapie witryny

en: Posts titles color on hover
pl_PL: Kolor tytułów postów po najechaniu kursorem

en: Posts titles text color
pl_PL: Kolor tekstu tytułów postów

en: Posts:
pl_PL: Wpisy:

en: Powerful color settings
pl_PL: Potężne ustawienia kolorów

en: Powerful typography
pl_PL: Potężna typografia

en: Preset options
pl_PL: Zaprogramowane opcje

en: Preset settings
pl_PL: Wstępnie ustawione ustawienia

en: Previous post
pl_PL: Poprzedni wpis

en: Previous posts
pl_PL: Poprzednie posty

en: Primary theme color
pl_PL: Podstawowy kolor motywu

en: Priority partition
pl_PL: Partycja priorytetowa

en: Pro page
pl_PL: Strona profesjonalisty

en: Product price color
pl_PL: Kolor ceny produktu

en: Proportion of width occupied by top menu
pl_PL: Proporcja szerokości zajmowana przez górne menu

en: Publication date:
pl_PL: Data publikacji:

en: Quick Links
pl_PL: Szybkie linki

en: Quote blocks
pl_PL: Bloki cytatów

en: Range for fluently movement
pl_PL: Zasięg zapewniający płynny ruch

en: Rate this theme
pl_PL: Oceń ten motyw

en: Read More
pl_PL: Czytaj więcej

en: Read more
pl_PL: Czytaj więcej

en: Reading time
pl_PL: Czas czytania

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Start here</a>.
pl_PL: Chcesz opublikować swój pierwszy post? <a href="%1$s">Zacznij tutaj</a> .

en: Ready-made color schemes
pl_PL: Gotowe schematy kolorów

en: Recommended
pl_PL: Zalecane

en: Rectangular quotes
pl_PL: Cytaty prostokątne

en: Reducing picture
pl_PL: Zmniejszanie obrazu

en: Reduction
pl_PL: Zmniejszenie

en: Related elements for the main theme color
pl_PL: Powiązane elementy głównego koloru motywu

en: Related posts
pl_PL: Powiązane wpisy

en: Relieve the Top menu (replace with lightweight)
pl_PL: Zwolnij górne menu (zamień na lekkie)

en: Remove
pl_PL: Usuń

en: Remove "Up button"
pl_PL: Usuń „przycisk w górę”

en: Remove URL field in comments (for posts and pages)
pl_PL: Usuń pole adresu URL w komentarzach (w przypadku postów i stron)

en: Remove buttons (back and next) from numeric pagination
pl_PL: Usuń przyciski (wstecz i dalej) z numerycznej paginacji

en: Remove color in neighboring blocks
pl_PL: Usuń kolor w sąsiednich blokach

en: Remove comment section (for pages)
pl_PL: Usuń sekcję komentarzy (dla stron)

en: Remove comment section (for posts)
pl_PL: Usuń sekcję komentarzy (dla postów)

en: Remove decryption in meta boxs
pl_PL: Usuń deszyfrowanie w meta-skrzynkach

en: Remove decryption in taxonomies
pl_PL: Usuń deszyfrowanie w taksonomiach

en: Remove description from posts blocks in categories
pl_PL: Usuń opis z bloków postów w kategoriach

en: Remove hidden H2 tag from pagination
pl_PL: Usuń ukryty tag H2 z paginacji

en: Remove image slicing for 1536 x 1536
pl_PL: Usuń plasterkowanie obrazu dla rozdzielczości 1536 x 1536

en: Remove image slicing for 1920 x 1080
pl_PL: Usuń wycinanie obrazu dla rozdzielczości 1920 x 1080

en: Remove image slicing for 2048 x 2048
pl_PL: Usuń plasterkowanie obrazu dla rozdzielczości 2048 x 2048

en: Remove image slicing for 2560 x 2560, aka "scaled"
pl_PL: Usuń plasterkowanie obrazu dla rozdzielczości 2560 x 2560, czyli „skalowanego”

en: Remove image slicing for 768 x 768, aka "medium_large"
pl_PL: Usuń wycinanie obrazu dla rozdzielczości 768 x 768, czyli „medium_large”

en: Remove link from author name
pl_PL: Usuń link z nazwiska autora

en: Remove link underline
pl_PL: Usuń podkreślenie linku

en: Remove main menu
pl_PL: Usuń menu główne

en: Remove meta tag icons
pl_PL: Usuń ikony metatagów

en: Remove post titles
pl_PL: Usuń tytuły postów

en: Remove prefix (site name) after SEO Title
pl_PL: Usuń prefiks (nazwę witryny) po tytule SEO

en: Remove section (next entry)
pl_PL: Usuń sekcję (następny wpis)

en: Remove stub (No photo) in related posts
pl_PL: Usuń odcinek (bez zdjęcia) w powiązanych postach

en: Remove the dividing line
pl_PL: Usuń linię podziału

en: Remove the main (top) image in pages
pl_PL: Usuń główny (górny) obraz ze stron

en: Remove the main (top) image in posts
pl_PL: Usuń główny (górny) obraz w postach

en: Remove the prefix "Category" on category pages
pl_PL: Usuń przedrostek „Kategoria” na stronach kategorii

en: Remove the prefix (site description) after the SEO Title on the main page
pl_PL: Usuń prefiks (opis witryny) po tytule SEO na stronie głównej

en: Remove the stub "No photo" from posts blocks in categories
pl_PL: Usuń fragment „Brak zdjęcia” z bloków postów w kategoriach

en: Remove title from posts blocks in categories
pl_PL: Usuń tytuł z bloków postów w kategoriach

en: Remove top menu
pl_PL: Usuń górne menu

en: Removing H2 tag from pagination is good for SEO, but worse for special programs (for the visually impaired)
pl_PL: Usunięcie tagu H2 z paginacji jest dobre dla SEO, ale gorsze dla specjalnych programów (dla osób niedowidzących)

en: Removing extra image sizes
pl_PL: Usuwanie dodatkowych rozmiarów obrazu

en: Required
pl_PL: Wymagane

en: Required Update not Available
pl_PL: Wymagana aktualizacja nie jest dostępna

en: Requires Update
pl_PL: Wymaga aktualizacji

en: Reset settings
pl_PL: Reset ustawień

en: Reset settings and Apply presets
pl_PL: Zresetuj ustawienia i Zastosuj ustawienia wstępne

en: Reset settings | Apply presets
pl_PL: Resetuj ustawienia | Zastosuj ustawienia wstępne

en: Reset theme settings and Apply presets
pl_PL: Zresetuj ustawienia motywu i Zastosuj ustawienia wstępne

en: Reset theme settings and activate presets
pl_PL: Zresetuj ustawienia motywu i aktywuj ustawienia wstępne

en: Return to Required Plugins Installer
pl_PL: Wróć do instalatora wymaganych wtyczek

en: Return to the Dashboard
pl_PL: Powrót do Kokpitu

en: Rhombus
pl_PL: Romb

en: Right
pl_PL: Prawo

en: Right arrow
pl_PL: Prawa strzałka

en: Right sidebar
pl_PL: Prawy panel boczny

en: Roll up block
pl_PL: Zwiń blok

en: Round dots
pl_PL: Okrągłe kropki

en: Round frame
pl_PL: Okrągła rama

en: Round quotes
pl_PL: Okrągłe cytaty

en: Rounded square frame
pl_PL: Zaokrąglona kwadratowa ramka

en: Row height of H2 headings (0.8 - 5, default 1.5)
pl_PL: Wysokość wiersza nagłówków H2 (0,8 - 5, domyślnie 1,5)

en: Row height of H3 - H6 headings (0.8 - 5, default 1.5)
pl_PL: Wysokość wierszy nagłówków H3–H6 (0,8–5, domyślnie 1,5)

en: SEO settings
pl_PL: Ustawienia SEO

en: Scroll ticker endlessly
pl_PL: Przewijaj ticker w nieskończoność

en: Search
pl_PL: Szukaj

en: Search button size
pl_PL: Rozmiar przycisku wyszukiwania

en: Search results for: %s
pl_PL: Wyniki wyszukiwania dla: %s

en: Section (next entry)
pl_PL: Sekcja (następny wpis)

en: Section heading
pl_PL: Tytuł sekcji

en: Section option
pl_PL: Opcja sekcji

en: Section with settings
pl_PL: Sekcja z ustawieniami

en: Sections with blocks on the main
pl_PL: Sekcje z blokami na głównej

en: Sections with blocks on the mega menu
pl_PL: Sekcje z blokami w mega menu

en: Select Image
pl_PL: Wybierz obraz

en: Select category
pl_PL: Wybierz kategorię

en: Select category 1
pl_PL: Wybierz kategorię 1

en: Select category 2
pl_PL: Wybierz kategorię 2

en: Select category 3
pl_PL: Wybierz kategorię 3

en: Select category 4
pl_PL: Wybierz kategorię 4

en: Select category 5
pl_PL: Wybierz kategorię 5

en: Selecting a category to display in a wide slider
pl_PL: Wybór kategorii do wyświetlenia na szerokim suwaku

en: Selecting an icon for the quote block
pl_PL: Wybór ikony bloku cytatów

en: Separate sidebars for %1$s and %2$s
pl_PL: Oddzielne paski boczne dla %1$s i %2$s

en: Separator and header color in breadcrumbs
pl_PL: Kolor separatora i nagłówka w bułce tartej

en: Separator between breadcrumbs
pl_PL: Separator pomiędzy breadcrumbs

en: Separator between numbers
pl_PL: Separator między liczbami

en: Separator variation for author section
pl_PL: Odmiana separatora dla sekcji autora

en: Set ALT value for stub No photo
pl_PL: Ustaw wartość ALT dla odcinka Brak zdjęcia

en: Set settings here
pl_PL: Tutaj ustaw ustawienia

en: Set your SEO Description for the homepage
pl_PL: Ustaw opis SEO dla strony głównej

en: Set your SEO Title for the homepage
pl_PL: Ustaw tytuł SEO dla strony głównej

en: Set your separator for SEO Title prefix
pl_PL: Ustaw separator dla prefiksu tytułu SEO

en: Settings basic widgets (post, page, category, menu)
pl_PL: Ustawienia podstawowych widżetów (post, page, category, menu)

en: Sharp quotes
pl_PL: Ostre cytaty

en: Shop
pl_PL: Sklep

en: Show "Read more" button in the center
pl_PL: Pokaż przycisk „Czytaj więcej” na środku

en: Show Details
pl_PL: Pokaż szczegóły

en: Show all pagination items (for numeric)
pl_PL: Pokaż wszystkie elementy paginacji (dla liczb)

en: Show link to home page
pl_PL: Pokaż link do strony głównej

en: Show more
pl_PL: Pokaż więcej

en: Show pages on sitemap
pl_PL: Pokaż strony na mapie witryny

en: Show posts on sitemap
pl_PL: Pokaż posty na mapie witryny

en: Show slider full screen width
pl_PL: Pokaż suwak na całej szerokości ekranu

en: Show title for categories, archives and tags
pl_PL: Pokaż tytuły kategorii, archiwów i tagów

en: Show title in breadcrumb for posts
pl_PL: Pokaż tytuł w menu nawigacyjnym postów

en: Side border
pl_PL: Granica boczna

en: Side column
pl_PL: Kolumna boczna

en: Side column (BuddyPress)
pl_PL: Kolumna boczna (BuddyPress)

en: Side column (WooCommerce)
pl_PL: Kolumna boczna (WooCommerce)

en: Side column (bbPress)
pl_PL: Kolumna boczna (bbPress)

en: Side shadow
pl_PL: Cień boczny

en: Sidebar orientation on main page
pl_PL: Orientacja paska bocznego na stronie głównej

en: Sidebar orientation on the entire site
pl_PL: Orientacja paska bocznego w całej witrynie

en: Simple
pl_PL: Prosty

en: Simple design
pl_PL: Prosty projekt

en: Simple headers
pl_PL: Proste nagłówki

en: Site Map
pl_PL: Mapa witryny

en: Site body background color
pl_PL: Kolor tła treści witryny

en: Site description font
pl_PL: Czcionka opisu witryny

en: Site description row height (0.8 - 5, default 1)
pl_PL: Wysokość wiersza opisu witryny (0,8–5, domyślnie 1)

en: Site description size (5 - 50 px, default 16 px)
pl_PL: Rozmiar opisu witryny (5 - 50 px, domyślnie 16 px)

en: Site header background color
pl_PL: Kolor tła nagłówka witryny

en: Site map
pl_PL: Mapa strony

en: Site not ready
pl_PL: Strona nie jest gotowa

en: Site title and description text color
pl_PL: Kolor tekstu tytułu i opisu witryny

en: Site title font
pl_PL: Czcionka tytułu witryny

en: Site title row height (0.8 - 5, default 1.5)
pl_PL: Wysokość wiersza tytułu witryny (0,8–5, domyślnie 1,5)

en: Site title size (5 - 100 px, default 32 px)
pl_PL: Rozmiar tytułu witryny (5 - 100 px, domyślnie 32 px)

en: Site width
pl_PL: Szerokość strony

en: Six
pl_PL: Sześć

en: Size fixed
pl_PL: Rozmiar ustalony

en: Size of section headers on the main page
pl_PL: Rozmiar nagłówków sekcji na stronie głównej

en: Skip to main content
pl_PL: Przejdź do treści

en: Slash ( / )
pl_PL: Ukośnik ( / )

en: Slider move time
pl_PL: Czas przesuwania suwaka

en: Slight slope
pl_PL: Lekkie nachylenie

en: Small
pl_PL: Mały

en: Small circle
pl_PL: Małe kółko

en: Small dash
pl_PL: Mała kreska

en: Small flag
pl_PL: Mała flaga

en: Small square
pl_PL: Mały kwadrat

en: Smooth dimming
pl_PL: Płynne przyciemnianie

en: Soaring
pl_PL: Podniebna

en: Soaring blocks
pl_PL: Rosnące bloki

en: Social link
pl_PL: Link społecznościowy

en: Social link builder in the site header
pl_PL: Kreator linków społecznościowych w nagłówku witryny

en: Social link design (for icons no background)
pl_PL: Projekt łącza społecznościowego (dla ikon bez tła)

en: Social link design (for icons with background)
pl_PL: Projekt łącza społecznościowego (dla ikon z tłem)

en: Social link form
pl_PL: Formularz łącza społecznościowego

en: Social link size
pl_PL: Rozmiar linku społecznościowego

en: Social links
pl_PL: Linki społecznościowe

en: Social links fill color
pl_PL: Linki społecznościowe wypełniają kolorem

en: Solid frame
pl_PL: Solidna rama

en: Solid line
pl_PL: Linia ciągła

en: Solid tick
pl_PL: Solidny kleszcz

en: Some functionality is provided in a separate plugin (as required by %s)
pl_PL: Niektóre funkcje są dostępne w osobnej wtyczce (zgodnie z wymaganiami %s)

en: Some styles work well with the background
pl_PL: Niektóre style dobrze komponują się z tłem

en: Something went wrong with the plugin API.
pl_PL: Coś poszło nie tak z API wtyczki.

en: Source
pl_PL: Źródło

en: Spaces
pl_PL: Spacje

en: Speaker
pl_PL: Prelegent

en: Specify 100% for center the title
pl_PL: Podaj 100% flub wyśrodkuj tytuł

en: Specify the number of columns of popular products
pl_PL: Określ liczbę kolumn popularnych produktów

en: Specify the number of columns of related products
pl_PL: Określ liczbę kolumn powiązanych produktów

en: Specify the number of popular products
pl_PL: Określ liczbę popularnych produktów

en: Specify the number of related products
pl_PL: Określ liczbę powiązanych produktów

en: Specify your text for the link (Default - Home)
pl_PL: Określ tekst łącza (domyślnie – strona główna)

en: Speed Settings
pl_PL: Ustawienia prędkości

en: Square
pl_PL: Kwadrat

en: Square dots
pl_PL: Kwadratowe kropki

en: Square frame
pl_PL: Rama kwadratowa

en: Square quotes
pl_PL: Cytaty kwadratowe

en: Standard flipping
pl_PL: Standardowe przerzucanie

en: Star
pl_PL: Gwiazdka

en: Sticker color - Sale
pl_PL: Kolor naklejki - Wyprzedaż

en: Style: Confident oasis
pl_PL: Styl: Pewna oaza

en: Style: Heavenly
pl_PL: Styl: niebiański

en: Style: Hippopotamus
pl_PL: Styl: hipopotam

en: Style: Intrusive frames
pl_PL: Styl: natrętne ramki

en: Style: Minimalism
pl_PL: Styl: minimalizm

en: Style: Mixing colors
pl_PL: Styl: Mieszanie kolorów

en: Style: News book
pl_PL: Styl: Książka z wiadomościami

en: Style: News time
pl_PL: Styl: Czas na wiadomości

en: Style: Night magazine
pl_PL: Styl: magazyn nocny

en: Style: Photo maximalism
pl_PL: Styl: Maksymalizm fotograficzny

en: Style: Strict carrot
pl_PL: Styl: surowa marchewka

en: Style: Through limitations
pl_PL: Styl: Przez ograniczenia

en: Style: Womens blog
pl_PL: Styl: blog dla kobiet

en: Support technical
pl_PL: Wsparcie techniczne

en: Switch off
pl_PL: Wyłączyć

en: Tags
pl_PL: Tagi

en: Tags:
pl_PL: Tagi:

en: Taxonomy for related posts
pl_PL: Taksonomia powiązanych postów

en: Technical support
pl_PL: Pomocy technicznej

en: Template orientation
pl_PL: Orientacja szablonu

en: Test text
pl_PL: Tekst testowy

en: Text at the bottom of the footer
pl_PL: Tekst na dole stopki

en: Text color
pl_PL: Kolor tekstu

en: Text color for quote block
pl_PL: Kolor tekstu w bloku cytatów

en: Text color main menu and footer
pl_PL: Menu główne i stopka w kolorze tekstu

en: Text color of H1 headings
pl_PL: Kolor tekstu nagłówków H1

en: Text color of H2 headings
pl_PL: Kolor tekstu nagłówków H2

en: Text color of H3 - H6 headings
pl_PL: Kolor tekstu nagłówków H3 - H6

en: Text color of menu items of basic widgets
pl_PL: Kolor tekstu pozycji menu podstawowych widżetów

en: Text color of menu items of basic widgets (on hover)
pl_PL: Kolor tekstu pozycji menu podstawowych widżetów (po najechaniu kursorem)

en: Text for the main link in breadcrumbs
pl_PL: Tekst głównego linku w bułce tartej

en: Text size
pl_PL: Rozmiar czcionki tekstu

en: Text size of H2 headings
pl_PL: Rozmiar tekstu nagłówków H2

en: Text size of H3 headings
pl_PL: Rozmiar tekstu nagłówków H3

en: Text size of H4 headings
pl_PL: Rozmiar tekstu nagłówków H4

en: Text size of H5 headings
pl_PL: Rozmiar tekstu nagłówków H5

en: Text size of H6 headings
pl_PL: Rozmiar tekstu nagłówków H6

en: The following plugin needs to be updated to its latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s. | The following plugins need to be updated to their latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s.
pl_PL[0]: Następująca wtyczka musi być zaktualizowana do najnowszej wersji aby zapewnić maksymalną kompatybilność z motywem: %1$s.
pl_PL[1]: Następująca wtyczka musi być zaktualizowana do najnowszej wersji aby zapewnić maksymalną kompatybilność z motywem: %1$s.
pl_PL[2]: Następująca wtyczka musi być zaktualizowana do najnowszej wersji aby zapewnić maksymalną kompatybilność z motywem: %1$s.

en: The following plugin was activated successfully -
pl_PL: Następująca wtyczka została pomyślnie aktywowana -

en: The following plugin was activated successfully: | The following plugins were activated successfully:
pl_PL[0]: Następująca wtyczka została aktywowana pomyślnie:
pl_PL[1]: Następująca wtyczka została aktywowana pomyślnie:
pl_PL[2]: Następująca wtyczka została aktywowana pomyślnie:

en: The following recommended plugin is currently inactive: %1$s. | The following recommended plugins are currently inactive: %1$s.
pl_PL[0]: Zalecana wtyczka jest aktualnie nieaktywna: %1$s.
pl_PL[1]: Zalecana wtyczka jest aktualnie nieaktywna: %1$s.
pl_PL[2]: Zalecana wtyczka jest aktualnie nieaktywna: %1$s.

en: The following required plugin is currently inactive: %1$s. | The following required plugins are currently inactive: %1$s.
pl_PL[0]: Wymagana wtyczka jest aktualnie nieaktywna: %1$s.
pl_PL[1]: Wymagana wtyczka jest aktualnie nieaktywna: %1$s.
pl_PL[2]: Wymagana wtyczka jest aktualnie nieaktywna: %1$s.

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
pl_PL: Proces instalacji i aktywacji rozpoczęty. Proces ten może trochę potrwać, prosimy o cierpliwość.

en: The installation of %1$s failed.
pl_PL: Instalacja %1$s nie powiodła się.

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
pl_PL: Proces instalacji rozpoczęty. To może chwilę potrwać, prosimy o cierpliwość.

en: The maximum number of categories on the sitemap
pl_PL: Maksymalna liczba kategorii na mapie witryny

en: The maximum number of pages on the sitemap
pl_PL: Maksymalna liczba stron w mapie witryny

en: The maximum number of posts on the sitemap
pl_PL: Maksymalna liczba postów na mapie witryny

en: The presented settings allow you to remove from the slicing the largest sizes that are not used in this theme.
pl_PL: Przedstawione ustawienia pozwalają na usunięcie z krojenia największych rozmiarów, które nie są używane w tym motywie.

en: The remote plugin package consists of more than one file, but the files are not packaged in a folder.
pl_PL: Paczka wtyczki zawiera więcej niż jeden plik, ale pliki nie są spakowane do folderu.

en: The remote plugin package does not contain a folder with the desired slug and renaming did not work.
pl_PL: Zdalny pakiet wtyczek nie zawiera folderu z żądanym plikiem i zmiana nazwy nie działała.

en: The selected image will be compressed to the optimal size 150 x 100 px
pl_PL: Wybrany obraz zostanie skompresowany do optymalnego rozmiaru 150 x 100 px

en: The size is registered by %s itself. Can be used by this theme when 1920 x 1080 is disabled and set to Full Screen.
pl_PL: Rozmiar jest rejestrowany przez sam %s. Może być używany przez ten motyw, gdy rozdzielczość 1920 x 1080 jest wyłączona i ustawiona na Pełny ekran.

en: The size is registered by %s itself. Not used in this theme.
pl_PL: Rozmiar jest rejestrowany przez sam %s. Nieużywane w tym temacie.

en: The size is registered by this theme. Used only when "Full width website" is set.
pl_PL: Rozmiar jest rejestrowany przez ten motyw. Używane tylko wtedy, gdy ustawiona jest opcja „Witryna internetowa o pełnej szerokości”.

en: The size of these styles is quite large, but the benefit is negligible. 
    			Disable if you do not see any difference in the design of block widgets or in the page editor using blocks (Gutenberg)
pl_PL: Rozmiar tych stylów jest dość duży, ale korzyść jest znikoma.
    Wyłącz, jeśli nie widzisz żadnej różnicy w wyglądzie widżetów blokowych lub w edytorze stron wykorzystującym bloki (Gutenberg)

en: The theme creates multiple thumbnail sizes in a single 16x9 format and uses optimal sizes in the right places. This has a good effect on loading speed and proper display in a unified style.
pl_PL: Motyw tworzy miniatury o wielu rozmiarach w jednym formacie 16x9 i wykorzystuje optymalne rozmiary we właściwych miejscach. Ma to dobry wpływ na szybkość ładowania i prawidłowe wyświetlanie w jednolitym stylu.

en: Theme
pl_PL: Motyw

en: There are no posts in this category. Perhaps a search will help.
pl_PL: Brak wpisów w tej kategorii. Być może wyszukiwarka pomoże.

en: There are one or more required or recommended plugins to install, update or activate.
pl_PL: Pozostała jedna bądź więcej wtyczek, wymagających instalacji, aktualizacji lub aktywacji.

en: There is an update available for: %1$s. | There are updates available for the following plugins: %1$s.
pl_PL[0]: Jest dostępna aktualizacja: %1$s.
pl_PL[1]: Jest dostępna aktualizacja: %1$s.
pl_PL[2]: Jest dostępna aktualizacja: %1$s.

en: These settings register a new size for the main (top) image of posts and pages.
pl_PL: Te ustawienia rejestrują nowy rozmiar głównego (górnego) obrazu postów i stron.

en: These widgets are displayed in the first column of the footer
pl_PL: Widżety te wyświetlane są w pierwszej kolumnie stopki

en: These widgets are displayed in the fourth column of the footer
pl_PL: Widżety te wyświetlane są w czwartej kolumnie stopki

en: These widgets are displayed in the right or left column, depending on the site settings
pl_PL: Widżety te wyświetlane są w prawej lub lewej kolumnie, w zależności od ustawień serwisu

en: These widgets are displayed in the second column of the footer
pl_PL: Widżety te wyświetlane są w drugiej kolumnie stopki

en: These widgets are displayed in the sidebar on BuddyPress pages
pl_PL: Te widżety są wyświetlane na pasku bocznym na stronach BuddyPress

en: These widgets are displayed in the sidebar on WooCommerce pages
pl_PL: Te widżety są wyświetlane na pasku bocznym na stronach WooCommerce

en: These widgets are displayed in the sidebar on bbPress pages
pl_PL: Te widżety są wyświetlane na pasku bocznym na stronach bbPress

en: These widgets are displayed in the third column of the footer
pl_PL: Widżety te wyświetlane są w trzeciej kolumnie stopki

en: Thick border
pl_PL: Gruba granica

en: Thin border
pl_PL: Cienka granica

en: This plugin needs to be updated to be compatible with your theme.
pl_PL: Ta wtyczka musi zostać zaktualizowana, by była kompatybilna z Twoim szablonem.

en: This removes the underlining of links in the content text
pl_PL: Spowoduje to usunięcie podkreśleń linków w tekście treści

en: This setting will apply the selected color scheme, all your colors will be reassigned
pl_PL: To ustawienie zastosuje wybrany schemat kolorów, a wszystkie kolory zostaną przypisane ponownie

en: This theme recommends the following plugin: %1$s. | This theme recommends the following plugins: %1$s.
pl_PL[0]: Zalecamy. Ten motyw wymaga zainstalowania wtyczki: %1$s.
pl_PL[1]: Zalecamy. Ten motyw wymaga zainstalowania wtyczki: %1$s.
pl_PL[2]: Zalecamy. Ten motyw wymaga zainstalowania wtyczki: %1$s.

en: This theme requires the following plugin: %1$s. | This theme requires the following plugins: %1$s.
pl_PL[0]: Ten motyw wymaga zainstalowania wtyczki: %1$s.
pl_PL[1]: Ten motyw wymaga zainstalowania wtyczki: %1$s.
pl_PL[2]: Ten motyw wymaga zainstalowania wtyczki: %1$s.

en: This will disable the heavy script required to control the sliders with the keyboard
pl_PL: Spowoduje to wyłączenie ciężkiego skryptu wymaganego do sterowania suwakami za pomocą klawiatury

en: This will reset all theme settings to default, apply the chosen color scheme and activate some settings for the example
pl_PL: Spowoduje to przywrócenie domyślnych wszystkich ustawień motywu, zastosowanie wybranego schematu kolorów i aktywację niektórych ustawień na przykład

en: This works when you click on the image
pl_PL: Działa to po kliknięciu obrazu

en: Three
pl_PL: Trzy

en: Three columns
pl_PL: Trzy kolumny

en: Three pagination options
pl_PL: Trzy opcje paginacji

en: Ticker
pl_PL: Pasek informacyjny

en: Ticker display variations
pl_PL: Warianty wyświetlania giełdowego

en: Ticker is taken from the title of the last entry in the selected category
pl_PL: Ticker pobierany jest z tytułu ostatniego wpisu w wybranej kategorii

en: Ticker link
pl_PL: Link do tickera

en: Ticker name
pl_PL: Nazwa tickera

en: Ticker speed
pl_PL: Prędkość tickera

en: Time between slides
pl_PL: Czas pomiędzy slajdami

en: Tint picture
pl_PL: Odcień obrazu

en: Title and logo
pl_PL: Tytuł i logo

en: Title for column 1
pl_PL: Tytuł kolumny 1

en: Title for column 2
pl_PL: Tytuł kolumny 2

en: Title for column 3
pl_PL: Tytuł kolumny 3

en: Title for column 4
pl_PL: Tytuł kolumny 4

en: Title for column 5
pl_PL: Tytuł kolumny 5

en: Title for section (Related posts)
pl_PL: Tytuł sekcji (Powiązane posty)

en: Title for the latest posts section
pl_PL: Tytuł sekcji najnowszych postów

en: Title text size
pl_PL: Rozmiar tekstu tytułu

en: Title text size for small cards
pl_PL: Rozmiar tekstu tytułu dla małych kart

en: Titles text general color
pl_PL: Tytuły tekstu ogólny kolor

en: To Activate <span class="count">(%s)</span> | To Activate <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[0]: Do aktywacji <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[1]: Do aktywacji <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[2]: Do aktywacji <span class="count">(%s)</span>

en: To Install <span class="count">(%s)</span> | To Install <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[0]: Do instalacji <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[1]: Do instalacji <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[2]: Do instalacji <span class="count">(%s)</span>

en: To change old pictures, use the thumbnail regeneration plugin.
pl_PL: Aby zmienić stare zdjęcia, użyj wtyczki do regeneracji miniatur.

en: To display the sitemap, create a new page through the standard WordPress menu,
    			go to page edit mode and select the "Site Map" template on the right side, save the page.
pl_PL: Aby wyświetlić mapę witryny, utwórz nową stronę za pomocą standardowego menu WordPress,
    przejdź do trybu edycji strony i wybierz szablon „Mapa witryny” po prawej stronie, zapisz stronę.

en: To extend the theme, install the free plugin
pl_PL: Aby rozszerzyć motyw, zainstaluj bezpłatną wtyczkę

en: To restore the default settings, clear the field data and save
pl_PL: Aby przywrócić ustawienia domyślne, wyczyść dane pola i zapisz

en: Together with the icon, the text is also aligned
pl_PL: Wraz z ikoną wyrównany jest także tekst

en: Toning neighboring blocks
pl_PL: Tonowanie sąsiadujących bloków

en: Top
pl_PL: Góra

en: Top Menu
pl_PL: Górne menu

en: Top image
pl_PL: Górny obraz

en: Top margin
pl_PL: Górny margines

en: Top menu
pl_PL: Menu górne

en: Top menu text size
pl_PL: Rozmiar tekstu w górnym menu

en: Top menu text size (mobile)
pl_PL: Rozmiar tekstu w górnym menu (mobilny)

en: Top of footer
pl_PL: Góra stopki

en: Top of personal account (WooCommerce)
pl_PL: Początek konta osobistego (WooCommerce)

en: Top part
pl_PL: Górna część

en: Top search
pl_PL: Najlepsze wyszukiwanie

en: Total heading size H2 (5 - 100 px, default 26 px)
pl_PL: Całkowity rozmiar nagłówka H2 (5 - 100 px, domyślnie 26 px)

en: Total heading size H3 (5 - 100 px, default 24 px)
pl_PL: Całkowity rozmiar nagłówka H3 (5 - 100 px, domyślnie 24 px)

en: Total heading size H4 (5 - 100 px, default 22 px)
pl_PL: Całkowity rozmiar nagłówka H4 (5 - 100 px, domyślnie 22 px)

en: Total heading size H5 (5 - 100 px, default 20 px)
pl_PL: Całkowity rozmiar nagłówka H5 (5 - 100 px, domyślnie 20 px)

en: Total heading size H6 (5 - 100 px, default 18 px)
pl_PL: Całkowity rozmiar nagłówka H6 (5 - 100 px, domyślnie 18 px)

en: Total heading size h1 (5 - 100 px, default 32 px)
pl_PL: Całkowity rozmiar nagłówka h1 (5 - 100 px, domyślnie 32 px)

en: Total line height of text
pl_PL: Całkowita wysokość linii tekstu

en: Total time to scroll through all messages in seconds (max 10 000)
pl_PL: Całkowity czas przewijania wszystkich wiadomości w sekundach (maks. 10 000)

en: Travel
pl_PL: Podróż

en: Triangle
pl_PL: Trójkąt

en: Try searching the monthly archives. %1$s
pl_PL: Spróbuj przeszukać miesięczne archiwa. %1$s

en: Turn off icons
pl_PL: Wyłącz ikony

en: Turn off separators
pl_PL: Wyłącz separatory

en: Turn off styles
pl_PL: Wyłącz style

en: Two
pl_PL: Dwa

en: Two author widgets
pl_PL: Dwa widżety autorskie

en: Two columns
pl_PL: Dwie kolumny

en: Two widgets for recent posts
pl_PL: Dwa widżety dla ostatnich postów

en: Type
pl_PL: Typ

en: Under the heading on the order page (WooCommerce)
pl_PL: Pod nagłówkiem na stronie zamówienia (WooCommerce)

en: Underline widget titles (all columns)
pl_PL: Podkreśl tytuły widżetów (wszystkie kolumny)

en: Underlined
pl_PL: Podkreślony

en: Unfortunately! This page cannot be found.
pl_PL: Niestety! Nie można znaleźć tej strony.

en: Up button
pl_PL: Przycisk w górę

en: Update
pl_PL: Aktualizuj

en: Update %2$s
pl_PL: Zaktualizuj %2$s

en: Update Available <span class="count">(%s)</span> | Update Available <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[0]: Dostępna Aktualizacja <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[1]: Dostępna Aktualizacja <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[2]: Dostępna Aktualizacja <span class="count">(%s)</span>

en: Update Required
pl_PL: Wymagana aktualizacja

en: Update recommended
pl_PL: Zalecana aktualizacja

en: Updated
pl_PL: Zaktualizowano

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
pl_PL: Aktualizacja wtyczki %1$s (%2$d/%3$d)

en: Updating Plugin: %s
pl_PL: Aktualizacja wtyczki: %s

en: Upgrade message from the plugin author:
pl_PL: Wiadomość o aktualizacji od autora wtyczki:

en: Upheaval
pl_PL: Przewrót

en: Uppercase text
pl_PL: Tekst wielkimi literami

en: Use social icon styles
pl_PL: Używaj stylów ikon społecznościowych

en: Useful links
pl_PL: Przydatne linki

en: Version
pl_PL: Wersja

en: Vertical
pl_PL: Pionowo

en: Vertical line ( | )
pl_PL: Linia pionowa ( | )

en: Very big
pl_PL: Bardzo duży

en: Very small
pl_PL: Bardzo mały

en: View more information
pl_PL: Zobacz więcej informacji

en: View your shopping cart
pl_PL: Zobacz swój koszyk

en: Views
pl_PL: Odsłon

en: Visual Customizer Quick Links
pl_PL: Szybkie łącza do narzędzia Visual Customizer

en: Visual customizer support (%s)
pl_PL: Obsługa dostosowywania wizualnego (%s)

en: Volumetric
pl_PL: Wolumetryczny

en: Volumetric arrow
pl_PL: Strzałka wolumetryczna

en: Watch live sites demos
pl_PL: Oglądaj prezentacje witryn na żywo

en: We cannot find what you are looking for. Try using search.
pl_PL: Nie możemy znaleźć tego, czego szukasz. Spróbuj użyć wyszukiwania.

en: Website background color
pl_PL: Kolor tła strony internetowej

en: What does this give?
pl_PL: Co to daje?

en: What meta tags to display
pl_PL: Jakie metatagi wyświetlić

en: When uploading an image to the media library, %s cuts many sizes from one image.
pl_PL: Podczas przesyłania obrazu do biblioteki multimediów %s wycina wiele rozmiarów z jednego obrazu.

en: Where does the main link lead in breadcrumbs
pl_PL: Gdzie prowadzi główny link w bułce tartej

en: Where to display meta tags for categories
pl_PL: Gdzie wyświetlać metatagi dla kategorii

en: Where to display meta tags for tags
pl_PL: Gdzie wyświetlać metatagi dla tagów

en: Where to display typography
pl_PL: Gdzie wyświetlać typografię

en: Where to get the date
pl_PL: Skąd wziąć datę

en: Where to show the latest posts section
pl_PL: Gdzie wyświetlić sekcję najnowszych postów

en: Which taxonomy to display
pl_PL: Którą taksonomię wyświetlić

en: White
pl_PL: Biały

en: Why do you need a child theme
pl_PL: Dlaczego potrzebujesz motywu podrzędnego

en: Wide slider
pl_PL: Szeroki suwak

en: Wide slider background color
pl_PL: Kolor tła szerokiego suwaka

en: Wide slider headings color
pl_PL: Kolor nagłówków szerokiego suwaka

en: Widget (Calendar)
pl_PL: Widżet (Kalendarz)

en: Widget (Categories)
pl_PL: Widżet (kategorie)

en: Widget Locations
pl_PL: Lokalizacje widgetów

en: Widget Menu
pl_PL: Menu widżetów

en: Widget example (Archives)
pl_PL: Przykład widgetu (archiwa)

en: Widget example (Categories)
pl_PL: Przykład widgetu (Kategorie)

en: Widget example (Pages)
pl_PL: Przykład widgetu (Strony)

en: Widget example (Tag cloud)
pl_PL: Przykład widgetu (chmura tagów)

en: Widget example (Text)
pl_PL: Przykład widgetu (Text)

en: Widget example (html)
pl_PL: Przykład widgetu (html)

en: Widget header font (all columns)
pl_PL: Czcionka nagłówka widgetu (wszystkie kolumny)

en: Widget headers
pl_PL: Nagłówki widgetów

en: Widget names in uppercase (all columns)
pl_PL: Nazwy widgetów pisane wielkimi literami (wszystkie kolumny)

en: Widget settings
pl_PL: Ustawienia widgetu

en: Widget title text size (all columns)
pl_PL: Rozmiar tekstu tytułu widgetu (wszystkie kolumny)

en: Widget titles background size (side column)
pl_PL: Rozmiar tła tytułów widżetów (kolumna boczna)

en: Widget with banner
pl_PL: Widżet z banerem

en: Widget with links
pl_PL: Widżet z linkami

en: Widget with slider
pl_PL: Widżet z suwakiem

en: Widgets backgrounds (side column)
pl_PL: Tła widżetów (kolumna boczna)

en: Widgets header fill color (side column)
pl_PL: Kolor wypełnienia nagłówka widżetów (kolumna boczna)

en: Widgets headers text color in footer
pl_PL: Kolor tekstu nagłówków widżetów w stopce

en: Widgets title text color (side column)
pl_PL: Kolor tekstu tytułu widżetu (kolumna boczna)

en: Width
pl_PL: Szerokość

en: With arbitrary value
pl_PL: Z dowolną wartością

en: With icon selection
pl_PL: Z wyborem ikon

en: With numbering
pl_PL: Z numeracją

en: Without animation
pl_PL: Bez animacji

en: Without background
pl_PL: Bez tła

en: Without settings (Defaults)
pl_PL: Bez ustawień (domyślne)

en: WordPress Repository
pl_PL: Repozytorium WordPress

en: XL Mega menu
pl_PL: Mega menu XL

en: Year + Month + Date
pl_PL: Rok + miesiąc + data

en: You can change this setting to control the size of the images yourself.
pl_PL: Możesz zmienić to ustawienie, aby samodzielnie kontrolować rozmiar obrazów.

en: Your order
pl_PL: Twoje zamówienie

en: Zoom (with background)
pl_PL: Powiększ (z tłem)

en: Zoom out (with background)
pl_PL: Pomniejsz (z tłem)

[ctx: as in: "version nr unknown"]
en: unknown
pl_PL: nieznana

[ctx: comments title]
en: %1$s thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
pl_PL[0]: %1$s komentarz do &ldquo;%2$s&rdquo;
pl_PL[1]: %1$s komentarz do &ldquo;%2$s&rdquo;
pl_PL[2]: %1$s komentarz do &ldquo;%2$s&rdquo;

en: default
pl_PL: domyślne

en: default - sets the overall color of the links
pl_PL: default - ustawia ogólny kolor linków

en: max 50 000 (default 1500)
pl_PL: maks. 50 000 (domyślnie 1500)

en: max 50 000 (default 5000)
pl_PL: maks. 50 000 (domyślnie 5000)

[ctx: plugin A *and* plugin B]
en: and
pl_PL: i

[ctx: plugins]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[0]: Wszystkie <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[1]: Wszystkie <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[2]: Wszystkie <span class="count">(%s)</span>
